Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-28, 20:08   #1
MARINA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Question

Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ


Kochane potrzebuje rady. szukam profesjonalistki, ktora pomalowala by mnie na slub. Niestety nie mam dobrych doświadczeń z kosmetyczkami z wielunia. Wiele im brakuje do profesjonalizmu. Kosmetyki- slabe itp. Ale moze jest jakis prawdziwy talent. prosze ujawnijcie sie dziewczyny.
MARINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 22:35   #2
edytkaac
Rozeznanie
 
Avatar edytkaac
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: W-ów
Wiadomości: 572
Dot.: Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ

O kurczę. Koleżanka z Wielunia Ja mieszkam 20 km od wielunia ( w strone wieruszowa)- to znaczy stamtad pochodze. Ja też mam niedlugo wesele (w przyszłym roku) i nie mam wogóle pojęcia do jakiej kosmetyczki mam się udać. Wogóle tam nie znam kosmetyczek bo mieszkam teraz we Wrocławiu. Czesać na ślub planuje sie w Wieruszowie więc dobrze by bylo tam poszukac tez kosmetyczki. A ty jestes konkretnie z Wielunia?
edytkaac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 10:15   #3
patiinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ

Cześć ja mam ślub za rok i też się zastawiam do kogo pójść...Jeśli chodzi o makijaż do myślałam o Eli na Sadach. Moja koleżanka była zachwycona makijażem i mówiła, że był bardzo trwały. A fryzjer to najprawdopodobniej Iwona S. miała salon na 18ego stycznia a teraz ma gdzieś obok poczty na Wyszyńskiego, niestety nie wiem dokładnie gdzie, bo nie byłam u niej już dawno..
Pozdrawiam Was dziołszki
patiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 17:37   #4
edytkaac
Rozeznanie
 
Avatar edytkaac
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: W-ów
Wiadomości: 572
Dot.: Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ

Cytat:
Napisane przez patiinka Pokaż wiadomość
Cześć ja mam ślub za rok i też się zastawiam do kogo pójść...Jeśli chodzi o makijaż do myślałam o Eli na Sadach. Moja koleżanka była zachwycona makijażem i mówiła, że był bardzo trwały. A fryzjer to najprawdopodobniej Iwona S. miała salon na 18ego stycznia a teraz ma gdzieś obok poczty na Wyszyńskiego, niestety nie wiem dokładnie gdzie, bo nie byłam u niej już dawno..
Pozdrawiam Was dziołszki
Ja zawsze na jakieś imprezy się czesałam w Wieruszowie więc wogóle nie znam fryzjerów z Wielunia. A jeśli chodzi o makijaż to wogóle nie mam pojęcia gdzie go zrobić bo nie chadzam do kosmetyczki żadnej. Ale jak będę się czesać w Wieruszowie (a tak będzie na 90 %) to chyba dobrze by było gdybym makijaż też miała robiony w Wieruszowie żeby się za bardzo nie najeździć. A może któraś forumowiczka zna jakąś dobrą kosmetyczkę w Wieruszowie?
edytkaac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 08:54   #5
MARINA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ

Cytat:
Napisane przez patiinka Pokaż wiadomość
Cześć ja mam ślub za rok i też się zastawiam do kogo pójść...Jeśli chodzi o makijaż do myślałam o Eli na Sadach. Moja koleżanka była zachwycona makijażem i mówiła, że był bardzo trwały. A fryzjer to najprawdopodobniej Iwona S. miała salon na 18ego stycznia a teraz ma gdzieś obok poczty na Wyszyńskiego, niestety nie wiem dokładnie gdzie, bo nie byłam u niej już dawno..
Pozdrawiam Was dziołszki
Ja do końca nie jestem przekonana co do salonu Eli. Bylam tam kiedys i sprawia wrazenie bardzo maloprofesjonalnego salonu. Gumolit na podlodze...jakies stare lustra, meble sprzed wieku chyba. Czulam sie troche jak za komuny. Co do samego makijazu to sie nie wypowiem bo nie wiem nawet jakich kosmetykow uzywaja. Generalnie przed swietami krecilo sie tam sporo kosmetyczek...czyli interes idzie niezle. Ale mialam wrazenie ze te panie sa tylko po jakis kursach kosmetycznych bo wiedza u nich byla ponizej mojej... a moja wiedza opiera sie na wiedzy internrtowej i prasie branzowej.

Wiecie co kochane bedzie problem. ja myslalam jeszcze czy by nie zadzwonic do jakis wizazystek z lodzi i nie popytac jakby to cenowo wygladalo z dojazdem...bo chyba marne szanse widze w wieluniu i okolicach.
MARINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 16:14   #6
edytkaac
Rozeznanie
 
Avatar edytkaac
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: W-ów
Wiadomości: 572
Dot.: Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ

Cytat:
Napisane przez MARINA Pokaż wiadomość
Wiecie co kochane bedzie problem. ja myslalam jeszcze czy by nie zadzwonic do jakis wizazystek z lodzi i nie popytac jakby to cenowo wygladalo z dojazdem...bo chyba marne szanse widze w wieluniu i okolicach.
To chyba byłby dość kosztowny interes...
edytkaac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 11:17   #7
patiinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ

z pewnością majątek to będzie kosztowało...Ale jak coś będziesz wiedziała to daj znać, bo jestem ciekawa ceny
patiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 17:45   #8
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ

Jeśli chodzi o makijaż w wieluniu to przeszłam przez parę salonów bo w ostatnich dwóch latach miałam dość sporo imprez a ja niestety ani nie potrafi zrobić sobie ładnego makijażu ani nie mam do tego konkretnych kosmetyków. Na pewno odradzić mogę panią która ma gabinet razem z fryzjerką na wyszyńskiego (mnie się nie podobało, jak dla mnie słabe pojęcie o tym co robi i słabę kosmetyki), gabinet na ss p. Błasik makijaż nie był najgorszy ale ja chciałam coś delikatnego a niestety był mocny i to bardzo, róg wojska polskiego i zielonej - całkiem nieźle nawet mi się podobało, pani bardzo miła ale zraził mnie czas jaki musiałam czekać (nie ważne że byłam umówiona wcześniej 40 minut spóźnienia uważam za bardzo dużo), a na swoje własne wesele malowała mnie Magda z salonu D&M bądź M&D nie wiem jak się to nazywa, makijaż bardzo mi się podobał i najważniejsze pomimo bardzo wysokiej temperatury wytrzymał mi długo. Niestety w Maiko nie byłam i nie widziałam jak tam malują. Pozdrawiam
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 18:41   #9
karolinados
Przyczajenie
 
Avatar karolinados
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 25
Dot.: Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ

hmm a moze wiecie jak to w kleopatrze wygląda? mam niedlugo impreze jestem zapisana wstepnie do Pani Eli na 13!!! (bo o 14 zamykaja w soboty) a impreza dopiero na 20 dlatego chce sie przepisac do jakiejs dobrej kosmetyczki ktora w soboty ma otwarte dluzej niz do 14 czekam na odpowiedzi)
karolinados jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 19:17   #10
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ

Cytat:
Napisane przez MARINA Pokaż wiadomość

Wiecie co kochane bedzie problem. ja myslalam jeszcze czy by nie zadzwonic do jakis wizazystek z lodzi i nie popytac jakby to cenowo wygladalo z dojazdem...bo chyba marne szanse widze w wieluniu i okolicach.
jak rozmawiałam z wizazystka, która miałaby dojechac do mnie około 60 km, to od razu powiedziala mi, abym nagrała na ten sam dzień kilka babeczek do malowania..mamę, siostrę, ciotki, czy kolezanki, i wtedy koszt bedzie niższy, a i jej sie opłacać będzie przyjechać.
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 20:29   #11
olaa29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ

czy temat nadal aktualny? jeśli tak to postaram się w niedługim czasie wkleić kilka moich makijaży. jeśli ktoś chce nawiązać kontakt zapraszam

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

aj i zapomniałam dodać: MAM KILKA NIEZŁYCH KOSMETYKÓW. NAPRAWDĘ NIEZŁYCH

Edytowane przez olaa29
Czas edycji: 2014-10-21 o 10:33
olaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 22:52   #12
tissaia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ

Czy któraś z Was zna fryzjerkę godną polecenia w Wieluniu na fryzurę ślubną? Ja sama nie wiem czego chcę, więc oczekuję dobrej rady

A czy kojarzy może ktoś taką fryzjerkę blondynkę z krótkimi włosami, która pracowała w zlikwidowanym już salonie p. Błasik na ulicy Kaliskiej?

Będę wdzięczna za odpowiedź
tissaia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 11:04   #13
patiinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ

olaa29 mogłabyś wrzucić zdjęcia makijaży?
patiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 10:59   #14
olaa29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ

Wrzucę dopiero za dwa , góra trzy tygodnie, przygotowuję portfolio bo te zdjęcia które mam są nie najlepszej jakości, nie widać efektów . Ale jeśli ci się spieszy pisz na mój e-mail olaa29@interia.eu , tylko dodam że na terminy do połowy czerwca nie przyjmuję już zleceń.
olaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 15:04   #15
patiinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ

Dziewczyny wesele miałam w sierpniu i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Olę29. Byłam u Oli na próbnym makijażu w Jej salonie, a w dzień śłubu Ola przyjechała do mnie do domu. Makijaż trzymał się przez całą imprezę ani razu nie poprawiałam nic oprócz malowania ust błyszczkiem Ola malowała mnie długo ale to w troskę o każdy szczegół. Czułam się rewelacyjnie jak się zobaczyłam w lusterku. W załączniku moje oczka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ok.jpg (18,9 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (12,2 KB, 121 załadowań)
patiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 21:16   #16
niumnium
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 15
Dot.: Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ

Olaa29 doczekamy się twojego portfolio?
niumnium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.