mialam sen :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-19, 04:14   #1
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385

mialam sen :)


ze bylam w Polsce.. jakby w swojej licealnej klasie.. ubrana w dres (co ostatnio jest moim dziennym i wieczorowym strojem) a wszystkie inne dziewczyny mialy na sobie super ciuchy i buty.. a ja jak ta sierotka... .. Zdziadzialam ostatnio.. cztery lata w US i powolna asymilacja do panujacej tutaj "mody".. A pomyslec, ze na studiach w Pl chodzilam w spodniczkach, materialowych spodniach, fajnych butach..i bylo mi wygodnie! Dodam jeszcze, ze nie posiadalam ani jednej pary spodni dresowych!!! A teraz.. hmmm... do szkoly, spodnie dresowe, adidasy, i sweter.. po szkole, spodnie dresowe, sweter i adidasy.. Ostatnio poznalam dziewczyne, Polke, ktora jest tu ok. 2 lat.. ona jeszcze trzyma sie sposobu ubierania jak w Polsce.. ale ja juz nie. Wiadomo, ze z jednej strony jest to dobrze, bo czlowiek czuje sie bardzo wygodnie i nikogo nie obchodzi jak wyglada..ale z drugiej, ta natura kobieca jakos "wylazi" i czasami przychodzi taka naturalna ochota aby ubrac sie jak kiedys.. tylko gdzie.. ach..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 04:21   #2
aniuczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 82
Dot.: mialam sen :)

heh,a ja nie wchodze w moje s[odnie przywiezione z Polski dwa lata temu ja staram sie wygladac elegancko,makijaz,odp.str oj tzn.dres tylko w domciu
aniuczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 04:43   #3
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: mialam sen :)

Skad ja to znam
W mojej szafie mam kilkanascie par jeansow albo sztruksow w lato lacze je z t-shirt a w zime z grubymi swetrami albo bluzami sportowymi-buty adidasy a w lato japonki-tyle jest w mojej szafie-mam kilka sukienek ale kiedy ja je ostatnio mialam na sobie -nie pamietam?No bo gdzie je zalozyc?
Eleganckie ciuchy zakladam tylko na rocznice slubu kjak idziemy do restauracjii itp
mam jedna spodnice jeansowa-czasami ja wkladam ale rzadko bo lepiej czuje sie w jeansach.
Mam kilka butow na obcasach-jeszce z Polski-zachowalam sobie na pamiatke-tutaj kupilam kilka par butow na wyzszych obcasach-leza w szafie jeszcze w pudelkach ze sklepu-nawet nie rozpakowalam-musze wyslac siostrze.

Wiadomo czasami czuje potrzebie ubrania sie tak jak w Polsce ale z drugiej strony nie chce bo nie chce sie wyrozniac-chce zniknac w tlumie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 04:46   #4
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: mialam sen :)

ale w tym snie czulam sie jak z innego swiata.. pot lecial mi po czole a wszystkie dziewczyny patrzyly na mnie jak na dziwolaga.. kurcze, to byl sen
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 18:24   #5
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: mialam sen :)

Dziewczyny, no ja nie rozumiem - nie macie gdzie wyjść sukience
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 19:16   #6
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: mialam sen :)

nineczka, ale sen.. hehehe
ja ciagle sie trzymam, mimo, ze jestem tu juz szosty rok uwielbiam sukieneczki, spodniczki, obcisle portki, sexy sweterki moi znajomi juz sie przyzwyczaili, ze zawsze jestem tak ubrana, wiec na szczescie obywa sie bez pytan: ooo, a gdzie idziesz? choc przyznam, ze sukienki nosze rzadziej, ale staram sie np na wypad wakacyjny gdzies, czy na plaze. uwielbiam kobiecy styl i nie sadze, ze kiedykolwiek z niego zrezygnuje. choc przyznam, ze pod wplywem tutejszej mody kupilam pare bluz dresowych, adidasow, czyli ciuchy, ktorych przedtem w zyciu bym nie zalozyla poza silownia.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 17:57   #7
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: mialam sen :)

A ja nie znosze stylu typowo sportowego-nie mam ani jednej pary adidasow. Dresy mam tylko 1 pare i nosze tylko jak wybieramy sie do lasu na grilla. Ja tak jak vanilia wole styl sexi-elegancki, wiec nawet w zimie na obcasikach latam, choc przyznam, ze czesto czas w dzinsach. Ale w niedziele/imprezki staram sie w spodniczki/sukienki wskakiwac.
A co do snow-mialyscie juz sen emigranta?
logest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-22, 18:20   #8
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: mialam sen :)

Cytat:
Napisane przez logest
A ja nie znosze stylu typowo sportowego-nie mam ani jednej pary adidasow. Dresy mam tylko 1 pare i nosze tylko jak wybieramy sie do lasu na grilla. Ja tak jak vanilia wole styl sexi-elegancki, wiec nawet w zimie na obcasikach latam, choc przyznam, ze czesto czas w dzinsach. Ale w niedziele/imprezki staram sie w spodniczki/sukienki wskakiwac.
A co do snow-mialyscie juz sen emigranta?
wlasnie przy tym watku pomyslalam o Tobie, bo pamietam ze zdjec, ze zawsze jestes elegancka, wszysko perfect i na ostatni guzik zapiete
a co to jest sen emigranta?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 18:23   #9
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: mialam sen :)

hmmm ja tez dokladnie niewiem co to ten sen emigranta.....
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 13:19   #10
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: mialam sen :)

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
wlasnie przy tym watku pomyslalam o Tobie, bo pamietam ze zdjec, ze zawsze jestes elegancka, wszysko perfect i na ostatni guzik zapiete
a co to jest sen emigranta?
Vanillia, dzieki.
A sen emigranta, to wtedy gdy sni wam sie, ze pojechaliscie do Pl i z jakis powodow nie mozecie wrocic do USA(czy innego kraju) a bardzo tego chcecie.
Moj maz mial zabawna sytuacje z takim snem. Wymieniali nam sufit w sypialni i przez kilka dni mielismy nad samym lozkiem dziure, ze bylo widac belki jakies, kable, ocieplenie itp. Pewnego dnia moj maz budzi sie i taki uradowany ze widzi te dziure. Wlasnie snil mu sie sen emigranta , i jak zobaczyl dziure to uswiadomil sobie, ze ciagle, na cale szczescie, jest w USA.
logest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 17:28   #11
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: mialam sen :)

To ja nie mialam typowego snu emigranta-ciagle mi sie sni jednak ze jestem w Polsce i odwiedzam znajome strony spotykam przyjaciol rodzine i ze jest jak dawniej-ze jestem tam a nie tutaj.Sni mi sie tez ze rodzina mnie odwiedza tutaj
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.