kroostki na czole POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-12, 14:02   #1
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Unhappy

kroostki na czole POMOCY


Mam mały problem. Nigdy nie miałam trądziku,ani nie miałam żadnych kłopotów z pryszczami od czasu do czasu coś wyskoczyło ale ostatnio na czole zaczęły mi wyskakiwac dziwne krostki. Nie sa to normnalne pryszcze ,nie można tego wycisnąc . Jest to koloru skóry ,wyłupiaste małe gulki;/ Bardzo mi to przeszkadza,nie wiem skąd to się wzięło . Próbowałam chyba wszystkich sposobów ,kosmetyków ,naturalnych maseczek i nic Ja chcę znów gładką skóre Wiecie jak się tego pozbyć?
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 14:17   #2
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: kroostki na czole POMOCY

Cytat:
Napisane przez Nancy_Franciss Pokaż wiadomość
Mam mały problem. Nigdy nie miałam trądziku,ani nie miałam żadnych kłopotów z pryszczami od czasu do czasu coś wyskoczyło ale ostatnio na czole zaczęły mi wyskakiwac dziwne krostki. Nie sa to normnalne pryszcze ,nie można tego wycisnąc . Jest to koloru skóry ,wyłupiaste małe gulki;/ Bardzo mi to przeszkadza,nie wiem skąd to się wzięło . Próbowałam chyba wszystkich sposobów ,kosmetyków ,naturalnych maseczek i nic Ja chcę znów gładką skóre Wiecie jak się tego pozbyć?
Masz może grzywkę ?? Bo jak masz grzywkę to to mogą być jakieś potówki albo coś
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 15:17   #3
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: kroostki na czole POMOCY

Miałam grzywkę ,ale taką na ukos która prawie nie zasłaniała czoła ,ale od miesiąca ja spinam na bok ,często myje twarz wodą i pije duzo wody ,przezuciłam się na delikatny tonik bo pomyslalam ze to prez to i dalej nic
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 19:32   #4
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: kroostki na czole POMOCY

To zaskórniki. Wpisz w wyszukiwarkę, poczytaj, są na nie sposoby.
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 20:24   #5
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: kroostki na czole POMOCY

Hmm a zawsze myslałam że zaskorniki to te czarne kropki (zatkane pory)...
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 09:48   #6
AleksanderkaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z domku :) (kielce)
Wiadomości: 7
GG do AleksanderkaS
Dot.: kroostki na czole POMOCY

Też miałam ten problem.. Tyle, że ja byłam zsypana tymi "grudkam" na czole, policzkach i skroniach. Starałam się ich pozbywać. Ponieważ niedało się ich ot tak wycisnąć, nakuwałam je igiełką i wyciskałąm ile się dało. Czasami wydawało mi się, że jest lepiej, czasem wręcz przeciwnie. Używałąm multum kosmetyków, maseczek, żeli,kremów, toników.. i nic. W końcu wybrałam się do dermatologa. Dostałąm dwa leki na receptne, nieziemsko drogie i dwie maści robione.. Nie pamiętam nazw tych leków, z resztą nawet nie chcę pamiętać bo efektów po nich zadnych nie uzyskałam.
Postanowiłam sama coś wykombinować. Zaczęłam ograniczać jedzenie typu fastfood, słodycze, napoje gazowane, piłam co wiczór bratka, twarz przmywałam rumiankiem, robiłam parówki oczyszczające, wyszukiwłam na necie przepisy na domowe maseczki.. NIe uzyskałąm dzięki temu cery idealnej, ale stan o wiele się poprawił, naprawdę. Po jakimś czsasie ponownie udałam się do dermatologa, tym razem już innego, który polecił mi jedynie brevoxyl.. Stan cery o wiele się poprawił, czoło mam czyściutkie, ani jednej grudki, jedynie na policzkach mam tylko kikla grudek.. ale to cudo z porównianiem co było wcześniej. Wszystko wskazuje na to, że to brevoxyl zdziałał ten efekt.. jednak mi osobiście się wydaje, że przeszło mi to z wiekiem
Ile masz lat, jeśli mogę zapytać?
AleksanderkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 16:00   #7
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: kroostki na czole POMOCY

Mam 17 lat. Czytałam o tym brevoxile ,ale podobno strasznie wysusza a ja mam cere bardzo wrażliwą ,nawet jak przemyje całą twarz innym tonikiem niż rumiankowym to mam podrażnienia ,w zime skora mi schodzi z policzkow mimo ze uzywam specjalnych kremow itd więc boje się ,że moja skora nie wytrzyma po tym brevoxile ,nawet jesli bym smarowala same czolo...
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.