kolo, rozjaśnianie brwii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-07, 16:39   #1
triangle
Raczkowanie
 
Avatar triangle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 43

kolo, rozjaśnianie brwii


Witam
Chce wkońcu coś w sobie zmienić-chodzi o wygląd, a najbardziej zaczął mnie drażnić mój kolor włosów.


ALe nawet jak farbowałam włosy to jednak to mi nic nie dawało, jakoś się nie dopełniało jakby. Więc stwierdziłam że chyba problem tkwi w moich brwiach..
"Ten na górze" sobie ze mnie zakpił, i stworzył mnie, dziewczyne o jasnych blond włosach i czarnymi brwiami
Teraz mam taki ciemny blond, z miedzianymi refleksami, no i czarne brwi.
Już mi się one znudziły, nadają mojej twarzy smutnego wyglądu, chce jakoś twarz rozjaśnić.
NO TO PRZECHODZIMY DO GŁÓWNEGO TEMATU:

chce sobie zrobić brązowo-rude (jak na zdjęciach) włosy, tylko teraz pytanie, co z brwiami? Chciałabym je dopasowac do koloru.
Jak je rozjaśnić? Czym? Czytałam na forach że kosmetyczka może wyśmiać, henna może nie podołać czarnym brwiom.
Jakie są wasze doświadczenia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lekko-wpadajacy-w-rudy.jpg (35,5 KB, 61 załadowań)
triangle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 16:56   #2
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: kolo, rozjaśnianie brwii

Mogłabyś spróbować rozjaśniaczem do włosków na twarzy Sally Hansen, ale wtedy mogą się chyba zrobić naprawdę jasne i nie wiem czy się nie spalą.
Ale szczerze mówiąc myślę, że może trochę przesadzasz. Ciemne brwi i jasne włosy to teraz bardzo pożądane połączenie, dziewczyny teraz specjalnie robią wszystko, żeby mieć grube i ciemne brwi, a do tego nawet platynowe włosy. I nie wygląda to źle. Może spróbuj bardziej popracować nad ich kształtem, zrobić je cieńsze? Wtedy już w ogóle nie rzucałby się w oczy. I nie powinny dawać efektu smutnej twarzy, myślę, że to właśnie jasne brwi nadają twarzy taki niewyraźny look, ciemne właśnie dodają wyrazistości.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 17:14   #3
emagi
Rozeznanie
 
Avatar emagi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 686
Dot.: kolo, rozjaśnianie brwii

A może brązowa kredka albo korektor do brwi? albo specjalne cienie do brwi? jest to mniej drastyczne rozwiązanie bo nie wiadomo jaki efekt będzie po rozjaśnianiu poza tym takie kosmetyki dodatkowo modelują brwi
emagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 17:19   #4
triangle
Raczkowanie
 
Avatar triangle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 43
Dot.: kolo, rozjaśnianie brwii

Cytat:
Napisane przez Nyappy Pokaż wiadomość
Mogłabyś spróbować rozjaśniaczem do włosków na twarzy Sally Hansen, ale wtedy mogą się chyba zrobić naprawdę jasne i nie wiem czy się nie spalą.
Ale szczerze mówiąc myślę, że może trochę przesadzasz. Ciemne brwi i jasne włosy to teraz bardzo pożądane połączenie, dziewczyny teraz specjalnie robią wszystko, żeby mieć grube i ciemne brwi, a do tego nawet platynowe włosy. I nie wygląda to źle. Może spróbuj bardziej popracować nad ich kształtem, zrobić je cieńsze? Wtedy już w ogóle nie rzucałby się w oczy. I nie powinny dawać efektu smutnej twarzy, myślę, że to właśnie jasne brwi nadają twarzy taki niewyraźny look, ciemne właśnie dodają wyrazistości.
wiem, teraz takie trendy . no właśnie akurat mam takie wymodelowane brwii, takie nie za cienkie, ale nie za grube, nie wyskubie ich bardziej bo podejrzewam ze nie będą mi pasowac. NAprawde chciałam je zaakceptować inspirując się tymi trendami, ale jednak nie, chce pokombinować i sprawdzić jak by bylo z innym kolorem

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez emagi Pokaż wiadomość
A może brązowa kredka albo korektor do brwi? albo specjalne cienie do brwi? jest to mniej drastyczne rozwiązanie bo nie wiadomo jaki efekt będzie po rozjaśnianiu poza tym takie kosmetyki dodatkowo modelują brwi
włąśnie się zastanawiałam, czy brązowa kredka, czy jakieś cienie pokryje i zmieni mi kolor brwi? bo mi się wydaje ze nie da rady pokryć. Czy moze jest inaczej?
triangle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 17:48   #5
emagi
Rozeznanie
 
Avatar emagi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 686
Dot.: kolo, rozjaśnianie brwii

Możesz spróbować woskiem do brwi http://inglotcosmetics.com/3.brow.wa...oducts/657/685 ma gęstszą konsystencję niż cienie, korektor działa na tej samej zasadzie np. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rwi-3-w-1.html brwi ci nie rozjaśnią ale może przynajmniej dadzą brązowy odcień na pewno jest to mniej ryzykowne niż rozjaśnianie oprócz poparzeń skóry może byc efekt marchewkowych brwi.
emagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 18:06   #6
ametryne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 21
Dot.: kolo, rozjaśnianie brwii

.

Edytowane przez ametryne
Czas edycji: 2013-02-19 o 02:33
ametryne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 18:26   #7
natala753
Raczkowanie
 
Avatar natala753
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 63
Dot.: kolo, rozjaśnianie brwii

Cytat:
Napisane przez ametryne Pokaż wiadomość
No rzeczywiście masz takie czarne brwi że węgiel wysiada

Skąd wiesz jakie autorka ma brwi? Przecież zdjęcie dodane z postem to nie zdjęcie autorki, tylko dziewczyny, która ma taki kolor włosów jaki autorka chciałaby uzyskać.
__________________
Dlaczego tak bardzo przeraża mnie konieczność zrobienia czegoś?
natala753 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 18:59   #8
triangle
Raczkowanie
 
Avatar triangle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 43
Dot.: kolo, rozjaśnianie brwii

Cytat:
Napisane przez emagi Pokaż wiadomość
Możesz spróbować woskiem do brwi http://inglotcosmetics.com/3.brow.wa...oducts/657/685 ma gęstszą konsystencję niż cienie, korektor działa na tej samej zasadzie np. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rwi-3-w-1.html brwi ci nie rozjaśnią ale może przynajmniej dadzą brązowy odcień na pewno jest to mniej ryzykowne niż rozjaśnianie oprócz poparzeń skóry może byc efekt marchewkowych brwi.
w sumie masz racje, wypróbuje takich rozwiązań, jak coś dam znać czy coś to dało

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez natala753 Pokaż wiadomość
Skąd wiesz jakie autorka ma brwi? Przecież zdjęcie dodane z postem to nie zdjęcie autorki, tylko dziewczyny, która ma taki kolor włosów jaki autorka chciałaby uzyskać.
no małe zagapienie, to zdjęcie dodałam by pokazać jaki kolor chce włosów, to nie jestem ja :P

no ale ogółem to brwi mam naprawde czarne, i strasznie "mocne", kosmetyczki nie mogą sie nadziwić grubościa włosa moich brwi
triangle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 07:30   #9
megagwiazda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: kolo, rozjaśnianie brwii

Moim zdaniem henna powinna pomóc
megagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 07:39   #10
Pani_Migotka
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Migotka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 357
GG do Pani_Migotka
Dot.: kolo, rozjaśnianie brwii

Moja koleżanka też właśnie robiła to woskiem do brwi i efekt był bardzo dobry
Pani_Migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.