swiad i pieczenie po stosunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-03, 22:23   #1
nymphetaminegirl
Zadomowienie
 
Avatar nymphetaminegirl
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pieklo
Wiadomości: 1 236
GG do nymphetaminegirl
Unhappy

swiad i pieczenie po stosunku


drogie wizazanki nie wiem czy juz ten temat byl poruszany ale zaryzykuje i napisze otoz po wspolzyciu czuje swedzenie wczesniej nawet nie tylko wtedy gdy moj ma wytrysk bylam z tym u ginekologa przepisal mi juz cos jednak nic to nie dalo twierdzi ze ze mna wszystko ok wiec co jest? dodam ze biore cilest ponad rok chociaz nie iwem czy to ma znaczenie, ma to cos wspolnego nie wiem z ph? albo moze jestem uczulona na jego sperme? macie tez taki problem? czy lepiej isc do innego gin i zorbic jakies dodatkowe badania?
prosze o pomoc
nymphetaminegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 11:34   #2
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: swiad i pieczenie po stosunku

dobrym rozwiazaniem bedzie jak pojdziesz do kogos innego i zobaczysz co Ci powie inny lekarz...moze masz jakis stan zapalny a lek jaki Ci przepisal tamten ginekolog mogl byc niewystarczajaco skuteczny..o uczuleniu na sperme wlasciwie nie slyszalam wiec nie wiem czy sa takie przypadki...kiedy mialas ostatnio robiona cytologie?byc moze tez warto zrobic..a w celu zmniejszenia dokuczliwego pieczenia i swedzenia kup sobie clotrimazol masc i lactacyd....po stosunku najpierw opróznij pęcherz(wiem ze czasem to strasznie boli ale trzeba) podmyj sie lactacydem osusz delikatnie i posmaruj clotrimazolem..przyniesie na jakis czas ulge...zadbaj tez o to zeby Twoj męzczyzna mial raczej czysciutkie klejnoty zanim w Ciebie wejdzie...takie mycie dolnych partii ciala moze wam sluzyc za wstep do gry wstepnej...no i jeszcze mozecie zainwestowac w jakis zel nawilzajacy bez samku i zapachu zeby niczym Cie nie podraznial...czasem bywa tak ze podczas kochania sie mozesz sie poobcierac co pozniej tez piecze..wiec na wszelki wielki lepiej sie wyposazyc...
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 15:24   #3
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: swiad i pieczenie po stosunku

Mnie kiedyś piekło w srodku jak była we mnie sperma. Nie wiem, czasem jeszcze tak mam. Ale Ty idź do innego lekarza, zobaczysz co powie.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 16:16   #4
ManzanitaOl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Olvega
Wiadomości: 7
Dot.: swiad i pieczenie po stosunku

Hmm ja czasem mam takie problemy jak wspolzyjemy ze tak napisze zbyt ostro pozniej po prostu mnie boli i piecze to chyba efekt otarc ale gdy masz swedzenie i pieczenie moze to byc przyczyna grzybicy ktora jest powszechna i trudno jej sie pozbyc musze przyznac ze tez mialam te problemy na razie mam spokoj polecam jak wyzej kolezanki zmienic lekarza a mozesz tez wyprobowac tantum rosa dostepny w aptece bez recepty
ManzanitaOl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 20:19   #5
nymphetaminegirl
Zadomowienie
 
Avatar nymphetaminegirl
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pieklo
Wiadomości: 1 236
GG do nymphetaminegirl
Dot.: swiad i pieczenie po stosunku

smarowalam juz ta mascia moze faktycznie pojde do innego gin zreszta nie zawsze mam to pieczenie tylko czasem a grzybica no nie wiem? gin powiedzail ze wszytsko ok. myslam ze moze cos z nim nie tak bo gdy nie ma wytrysku we mnie tylko gdzies indziej to nie czuje tego swedzenia dlatego myslam ze wlasnie albo on chory albo alergia na sperme albo moj organizm nie przyjmuje niczego innego co nie wytworzy sam
nymphetaminegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.