Anna Sui - kosmetyki kolorowe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 17:05   #31
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Anna Sui - kosmetyki kolorowe

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Tak bardzo ladnie kryje, a ja mam dosc czerwone usta z natury, uzylam go w tym makijazu http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=249463 ma mnostwo malenkich zlotych drobinek, sa naprawde tycie
faktycznie swietnie wyglada! chhyba sie skusze na niego chociaz zastanawiam sie jeszcze nad revlonem ale nie iwem dokladnie jaki kolorek wybrac szkoda ze ten zapach ma taki nie za ladny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 21:35   #32
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Anna Sui - kosmetyki kolorowe

Przyszły moje 2 cienie Anna Siu i donoszę, co widzę.
Przede wszystkim są spore, a kasetki bardzo ładne, trzeba odkręcić wieczko, więc nic samo nie odskoczy i się nie otworzy.
Kupiłam trochę w ciemno, przez co nie wiem, czy którys sobie zostawię, ale nawet, jeśli nie, uczciwie przetestuję, w tej chwili mam na oczach obydwa, jasny beżyk i cudną butelkową zieleń ze złotem. Nałożyłam cienie prawie 6 godzin temu, bez bazy. Trzymają się bez zarzutu, nic się nie zebrało, nie zwałkowało, nie zbladło. Bardzo miło się je aplikuje, bo sa jedwabiste, miękkie, wystarczy nabrac odrobinę, a kolor jest intensywny. Beżyk jest uniwersalny (i oczywiście powtarza mi się w innych paletkach/markach), ale mi pasuje, więc może u mnie zostanie, za to zieleń pewnie pójdzie w dobre ręce, choć zakochałam się w niej od pierwszej chwili, bo nie pasuje mi ani trochę :-(
Wstepnie polecam, acz poczekam, może po 7 h cienie zaczną dziwnie się zachowywać, w każdym razie z recenzją w katalogu jeszcze się wstrzymam

Znalazłam recenzję zieleni na MA - "This is the most beautiful deep olive green with slight gold shimmer! Great on brown or hazel eyes -- very VERY flattering!" - a ja mam zielono-szaro-niebieskie, więc nie jestem zaskoczona, że efekt taki sobie. Wielka szkoda, kolor przecudowny :-/
chomique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 18:15   #33
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Anna Sui - kosmetyki kolorowe

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
faktycznie swietnie wyglada! chhyba sie skusze na niego chociaz zastanawiam sie jeszcze nad revlonem ale nie iwem dokladnie jaki kolorek wybrac szkoda ze ten zapach ma taki nie za ladny
No wiesz z tym zapachem to jest tak, ze moze Ci sie spodoba. Moj tusz pachnie rozami, z tego co wiem, wszystkie kosmetyki kolorowe Sui pachna tak samo. Jezeli ktos lubi ciezki zapach w blyszczyku to powinien byc zadowolony. Mnie tez kusil dokladnie ten sam blyszczyk, bo kolorek ma sliczny. No ale ze wzgledu na zapach zdecydowalam sie jednak na Clinique i juz czekam na dostewe z truskawki.
Swoja droga to interesujace sa jeszcze Lip Gel i Ring Rouge. Mam nadzieje, ze ktos je wkrotce zrecenzuje
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 18:22   #34
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Anna Sui - kosmetyki kolorowe

Cytat:
Napisane przez Kaninen Pokaż wiadomość
No wiesz z tym zapachem to jest tak, ze moze Ci sie spodoba. Moj tusz pachnie rozami, z tego co wiem, wszystkie kosmetyki kolorowe Sui pachna tak samo. Jezeli ktos lubi ciezki zapach w blyszczyku to powinien byc zadowolony. Mnie tez kusil dokladnie ten sam blyszczyk, bo kolorek ma sliczny. No ale ze wzgledu na zapach zdecydowalam sie jednak na Clinique i juz czekam na dostewe z truskawki.
Swoja droga to interesujace sa jeszcze Lip Gel i Ring Rouge. Mam nadzieje, ze ktos je wkrotce zrecenzuje
To w blyszczyku sa w takim razie bardzo chemiczne te roze naprawde zapach jest nieprzyjemny, na poczatku myslalam ze dostalam przeterminowany produkt.
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 18:34   #35
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Anna Sui - kosmetyki kolorowe

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
To w blyszczyku sa w takim razie bardzo chemiczne te roze naprawde zapach jest nieprzyjemny, na poczatku myslalam ze dostalam przeterminowany produkt.
Ja nieznosze jakichkolwiek zapachow w blyszczykach, wiec pewnie bym sie od razu zrazila, ale wystarczy spojrzec na recenzje Smackersow. Niektorzy uwielbiaja, a inni pluja na lewo i prawo.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 07:26   #36
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Anna Sui - kosmetyki kolorowe

Odkopalam ten watek zeby dodac, ze tusz byl do niczego. W koncu wyladowal w smietniku, bo nie bylo sensu sie z nim meczyc. To byl zdecydowanie najgorszy tusz jaki milalam w zyciu, a bylo tych tuszy wiele. Tak sobie potem pomyslalam, ze moze lepiej by bylo oddac go komus do przetestowania, ale chyba wprawilabym tylko tego kogos w zly nastroj
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 13:46   #37
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: Anna Sui - kosmetyki kolorowe

Podbijam watek ze wzgledu na moja fascynacje kosmetykami Anny Sui. Przepiekne opakowania, cudny delikatny rozany zapach kosmetykow. Oprocz kolorowki i kosmetykow pielegnacyjnych zachwycily mnie akcesoria takie jak szczotki do wlosow, grzebyki, pudeleczka na pedzle, na cienie. Mialam okazje kupic i przetestowac zaledwie kilka produktow, ale poki co jestem zadowolona. Tusze do rzes mimo ze maja piekne opakowania i ladnie pachna omijam bo widzialam ze szczoteczki nie dla moich rzes. Mam jeszcze kilka produktow na liscie zakupowej i od czasu do czasu mysle ze co nieco przybedzie do mojej kolekcji. Tymczasem zalaczam zdjecia i goraco polecam nastepujace produkty:
1. Szampon i odzywka do wlosow. Delikatny rozany zapach. Oba produkty maja taki sam kolor jak buteleczki, czyli szmapon jest ciemno fioletowy, a odzywka ma kolor jasnego fioletu. Niby to bez znaczenia, ale pierwszy raz jak uzylam tych produktow to zaskoczyl mnie ten ich inny kolor od szamponow jakich uzywalam dotychczas.
2.i 3. Puder sypki oczywiscie o rozanym zapachu w pieknym plastikowym opakowaniu z przykrywka. Puder/wklad mozna wyjac ze srodka i opakowanie przeznaczyc np. na bizuterie, pierscionki lub cos innego.
4. jeszcze raz na zdjeciu zalapal sie puder sypki, poza tym male lustereczko do torebki, po otwarciu w srodku sa dwa lusterka, jedno normalne a drugie powiekszajace i kupilam tez takie pudelko-kubelek na pedzle, tusze czy inne kosmetyki.

Mam jeszcze korektor w plynie do maskowania niedoskonalosci, ale nie zrobilam zdjecia...moze kolejnym razem za jakis czas jak przybedzie mi nowych produktow z tej marki.
Jesli macie dostep czy mozliwosc zakupu produktow tej marki to goraco polecam!
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.