moj problem.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-25, 20:48   #1
antoszkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk:)
Wiadomości: 29

moj problem..


Odkad bylam mala nigdy nie bylam taka chuda. Moj rpoblem jednak zaczal sie w wieku 15 lat kiedy zaczal mi roznac biust. No i urosl na tyle ze zwracal wsyztskich uwage , glupie zaczepki ze strony chlopakow a nawet czlonkow rodziny. Pol roku temu nosilam 85 E. Zaczelam sie odchudzac (wazylam 55 kg przy wzroscie 1.66) Schudlam 6 kg . Z biustu nic nie polecialo. Potem z powrotem przytylam 4 kg i wsyztsko poszlo mi w cycki . Mam juz ich dosc starsznie mi to przeszkadza probowalam ciwczen i wsyztskiego. Glodze sie chodze wiecznie glodna. Jestem chuda tlyko u gury wygadlam z tmyi cyckami jak potwor. Nei moge przytyc bo zaraz mi pojdzie . Zaluje ze wogule zaczelam sie odchudzac . Chodze blada wieczie neiszczesliwa. Nie mwoic juz ze nie moge nzlaesc ubran na siebie i wzorku ludzi. Co zrobic jaka diete (zadne wiczenia nic mi nie daja najwyzej podnosza piersi) zeby miz malalay piersi . nie chce juz chodzic blada i wiecznie smutna. [rosze was o pomoc blagam. nie mowcie zbeym sie ciesyzla bo tez byscie dziwnie na mnie patrzyly jakbyscie mnie zobaczyly na ulicy... PRosze o jakies rady na schudnecie z gornych czesci ciala jakas diete
antoszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 00:45   #2
wildxrose
Optymistka
 
Avatar wildxrose
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 942
Dot.: moj problem..

Po pierwsze: SKOŃCZ Z GŁODZENIEM SIĘ!!
Przepraszam, że krzyczę, ale głodówki do niczego nie doprowadzą! Zacznij, a raczej powróć do normalnego odżywiania!
Mam takie pytanie: Ile teraz masz lat?
Problem nie tkwi w Twoich piersiach, ale w psychice. Za bardzo wzięłaś sobie do serca te zaczepki! Chłopcy w tym wieku są niemądrzy, nie powinnaś się tym przejmować!
Powinnaś zaakceptować siebie przedewszystkim. Może zmień styl ubierania się??
Powinnaś podkreślać swoje atuty i maskować niedoskonałości. Idealny strój potrafi zdziałać cuda!
Zapraszam na podforum Moda, załóż wątek, opis swój problem, załącz zdjęcie.

I nie głódź się, proszę! Jedz normalnie!!
wildxrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 13:52   #3
lovecassie
Raczkowanie
 
Avatar lovecassie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 304
Dot.: moj problem..

Przede wszystkim musisz polubić swoje CYCKI :P! Może spróbuj zrobić z nich swój największy atut? Przecież WIĘKSZOŚĆ facetów lubi duże piersi, nie licząc paru wyjątków. Niektóre modelki mają odstające uszy i uważają to za swój największy atut, bo to je najbardziej wyróżnia. Powinnaś cieszyć się z tego, co Ci natura dała (się tak poetycko wyrażę).
Wiem, że to stanowi dla Ciebie problem, ale to Ty sama go sobie stwarzasz. Jeśli się pogodzisz z tym jaka jesteś, nie będziesz miała problemu, nie będziesz chodziła smutna etc.
lovecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 14:29   #4
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: moj problem..

Cytat:
Napisane przez lovecassie Pokaż wiadomość
Przede wszystkim musisz polubić swoje CYCKI :P! Może spróbuj zrobić z nich swój największy atut? Przecież WIĘKSZOŚĆ facetów lubi duże piersi, nie licząc paru wyjątków. Niektóre modelki mają odstające uszy i uważają to za swój największy atut, bo to je najbardziej wyróżnia. Powinnaś cieszyć się z tego, co Ci natura dała (się tak poetycko wyrażę).
Wiem, że to stanowi dla Ciebie problem, ale to Ty sama go sobie stwarzasz. Jeśli się pogodzisz z tym jaka jesteś, nie będziesz miała problemu, nie będziesz chodziła smutna etc.
hm ja bym nie uznała tego że niby "większość facetów lubi duże cycki.." i jak ma to jej pomóc?
To nie stanowi w żadnym wypadku o atrakcyjności...
Ale nie o tym miało być. NIe pozostaje ci nic jak zaakceptowac to jaka jesteś. Są operacje pomniejszania piersi ale na to jestes zbyt młoda..jeżeli w ogóle chciałabyś sie an cos takiego decydować. Jeste to ejdnak krok ostateczny..
Sama widzisz ze wszelkie próby odchudzania tylko pogarszaja sprawę.
Nie pozostaje ci nic jak rpzytyć.Wtedy piersi optycznie będą mniejsze i bardziej proporcjonalne.
Teraz sylwetka moze wyglądac nieproporcjonalnie, jakbyś zaraz miała sie rpzerwócić..i rozumiem twoje rozterki.
Tego jednak nei da sie zmienić, po prostu taka jesteś.
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 09:31   #5
cynthia87
Raczkowanie
 
Avatar cynthia87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
GG do cynthia87
Dot.: moj problem..

Hej!!!

znam skądś ten problem jak byłam w gimnazjum i liceum to też byłam "ta cycata"...
ale z wiekiem i dzięki facetowi stwierdziłam że te CYCKI są piękne i moje )) zaczęłam podkreślać biust ubraniami z odciętym stanem pod linią biustu - tak że widać że nie jestem gruba tylko mam wielki biust...

nie ma takich diet które by zmniejszały biust, jedyne co mogę ci poradzić to Triumph ma linię pomniejszających staniczków mam dwa jeden klasyczny drugi taki bardziej sportowy z moim 75F są idealne i naprawdę "pomniejszają" optycznie... no i musisz je polubić

trzymaj się i ciesz się tym co masz


aha i jeszcze jedno jak mówisz że ważysz tak mało to nie wierzę że masz 85 pod biustem!!! chyba że pływałaś zawodowo... idź do dobrego sklepu z staniczkami i przymierz mniejszy obwód z większą miseczką - to też ma znaczenie wizualne!!!
__________________
Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

Edytowane przez cynthia87
Czas edycji: 2008-10-30 o 10:34 Powód: przypomniało mi się ;)
cynthia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.