Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-08, 14:30   #811
AdamekR982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Czy kosmetyki mineralne są bezpieczne?
__________________
Twój fotograf ślubny warszawa - Zapraszam.
AdamekR982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 19:18   #812
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez besso Pokaż wiadomość
o nie wiedziałam, że alterra ma tusze, szkoda, że w PL ich nie ma
czyli tusz z kolorówki dla mnie tylko na odżywkę się nada do brwi

a jeśli szukasz czegoś naturalnego to w sklepach internetowych z eko kosmetykami są gotowe tusze, ja osobiście żadnego nie używałam więc nie wiem jak się sprawują ale mam na nie ochotę
z najtańszych to będzie benecos (mam eyeliner z tej firmy i jestem bardzo zadowolona) z droższych sante, lavera wiem, że dr. hauschka też ma i pewnie coś jeszcze się znajdzie
nom szkoda ałasnie ze alterry nie ma w polsce i jeszwe mają fajne pudry i wogóle z niemieckim rossmanie jest wszstko

o dziękuję bardzo popatrze na ten bencos


na hauschke własnie patrzyłam ale jest dośc droga



edit: bardzo ci dziękuję za ten benecos ! cena tanie i skład naturalny, kupię napewno
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2012-10-08 o 19:20
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 16:56   #813
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Capuccino, zrobiłam zdjęcie Golden Peach, ale nie wstawiłam go tutaj bo niestety w żadnym wypadku nie oddaje ono stanu faktycznego i koloru miki
Na moim zdjęciu Golden Peach jawi się jako iskrząca biała plama, a w rzeczywistości tak nie jest.
Mika jest ciepła, jasna, w kolorze szampana - piękna, moja ulubiona
Tyle ode mnie, a zdjęcie z komórki wyszło beznadziejnie
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 16:32   #814
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Capuccino, zrobiłam zdjęcie Golden Peach, ale nie wstawiłam go tutaj bo niestety w żadnym wypadku nie oddaje ono stanu faktycznego i koloru miki
Na moim zdjęciu Golden Peach jawi się jako iskrząca biała plama, a w rzeczywistości tak nie jest.
Mika jest ciepła, jasna, w kolorze szampana - piękna, moja ulubiona
Tyle ode mnie, a zdjęcie z komórki wyszło beznadziejnie
Ok, rozumiem
Na mojej liście jest zapisana, więc prędzej czy później ją nabędę. Wpadnę wtedy podzielić się wiadomością, czy też mnie tak urzekła
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 19:30   #815
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Capuccino, zrobiłam zdjęcie Golden Peach, ale nie wstawiłam go tutaj bo niestety w żadnym wypadku nie oddaje ono stanu faktycznego i koloru miki
Na moim zdjęciu Golden Peach jawi się jako iskrząca biała plama, a w rzeczywistości tak nie jest.
Mika jest ciepła, jasna, w kolorze szampana - piękna, moja ulubiona
Tyle ode mnie, a zdjęcie z komórki wyszło beznadziejnie
a do czego jej używasz ? ja mam jakoś opory żeby użyć jako cień jakoś za bardzo świetlista jest
popolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 23:39   #816
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;37005717]Ok, rozumiem
Na mojej liście jest zapisana, więc prędzej czy później ją nabędę. Wpadnę wtedy podzielić się wiadomością, czy też mnie tak urzekła[/QUOTE]

Oki, czekam

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
a do czego jej używasz ? ja mam jakoś opory żeby użyć jako cień jakoś za bardzo świetlista jest
Wszystkich mik używam jako cieni.
Tych iskrzących używam też na co dzień i nie mam przed tym oporów bo ładnie rozświetlają oko - moje odcienie są jasne.
A jak jeszcze założę okularki z antyrefleksem, to już w ogóle efekt iskrzenia się spłyca.
Ja tam lubię rozświetlający makijaż oka - jest bardzo dziewczęcy i wdzięczny
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:52   #817
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Czy miała któraś z Was zestaw z kolorówki do zrobienia kremu np ten http://www.kolorowka.com/407,zestaw-...alow-60-g.html
Bo jestem ciekawa jak to mieszadełko wygląda, które jest w zestawie, jeśli to tylko jakaś bagietka to sobie odpuszczę zestaw i skompletuje składniki osobno.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 23:50   #818
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Czy miała któraś z Was zestaw z kolorówki do zrobienia kremu np ten http://www.kolorowka.com/407,zestaw-...alow-60-g.html
Bo jestem ciekawa jak to mieszadełko wygląda, które jest w zestawie, jeśli to tylko jakaś bagietka to sobie odpuszczę zestaw i skompletuje składniki osobno.
Z Kolorówki nie miałam żadnego kremu, ale jeśli mowa w nich o mieszadełkach, to musi być TO .
Mam takie z ZSK.
Bez niego trudno Ci będzie tak wymieszać składniki, żeby otrzymać odpowiednią konsystencję kremu - nasze ręce nie mają takich obrotów
A bagietki to bagietki
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 11:04   #819
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Oki, czekam



Wszystkich mik używam jako cieni.
Tych iskrzących używam też na co dzień i nie mam przed tym oporów bo ładnie rozświetlają oko - moje odcienie są jasne.
A jak jeszcze założę okularki z antyrefleksem, to już w ogóle efekt iskrzenia się spłyca.
Ja tam lubię rozświetlający makijaż oka - jest bardzo dziewczęcy i wdzięczny
a używasz jakiś baz pod cienie ?
a nie masz problemu z rozcieraniem cieni ? ja jak robię sobie cienie to dodaje stearynianu magnezu, pudru jedwabnego i dimetikonu mam problem taki że nie do końca chcą się rozprowadzić i zostają smugi jeszcze po kilku h znikają
popolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 18:57   #820
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
a używasz jakiś baz pod cienie ?
a nie masz problemu z rozcieraniem cieni ? ja jak robię sobie cienie to dodaje stearynianu magnezu, pudru jedwabnego i dimetikonu mam problem taki że nie do końca chcą się rozprowadzić i zostają smugi jeszcze po kilku h znikają
Ja mam bazę i jest ok - miki długo się trzymają i nie sypią się
Baza nieco rozjaśniła miki, ale nie przeszkadza mi to.
A czym nakładasz cienie?
Być może to czym je nakładasz ma wpływ na to jak się rozprowadzają i trzymają.
Kiedyś do tego celu używałam gąbkowych pacynek i czasem też miałam problem z efektem końcowym - bywało nierówno i nieładnie.
Obecnie cienie i miki nakładam pędzelkami Essence (niedrogie i dobre) i nie ma żadnych smug, nierówności itd, kolorki nałożone są równomiernie
Warto zakupić jakiś pędzelek na próbę i sprawdzić różnicę - na pewno będzie ok
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 20:22   #821
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Z Kolorówki nie miałam żadnego kremu, ale jeśli mowa w nich o mieszadełkach, to musi być TO .
Mam takie z ZSK.
Bez niego trudno Ci będzie tak wymieszać składniki, żeby otrzymać odpowiednią konsystencję kremu - nasze ręce nie mają takich obrotów
A bagietki to bagietki
Aha, bo właśnie chciałam osobno kompletować mieszadełko takie jak podałaś i oleje, bo mi się wydawało za tanio za 20 zł, takie mieszadełko i jeszcze składniki na krem, dlatego miałam podejrzenia, czy bagietki nie dają
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 21:54   #822
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Aha, bo właśnie chciałam osobno kompletować mieszadełko takie jak podałaś i oleje, bo mi się wydawało za tanio za 20 zł, takie mieszadełko i jeszcze składniki na krem, dlatego miałam podejrzenia, czy bagietki nie dają
W razie wątpliwości najlepiej do nich napisać, żeby po przyjściu paczki nie było żadnych niespodzianek
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 11:33   #823
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
W razie wątpliwości najlepiej do nich napisać, żeby po przyjściu paczki nie było żadnych niespodzianek
No i właśnie sie okazalo, że "W każdym zestawie znajdują się również akcesoria potrzebne do wykonania kremu (kubeczek i mieszadełko-bagietka)" czyli jednak bagietka i trzeba by się namachać.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 19:08   #824
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
No i właśnie sie okazalo, że "W każdym zestawie znajdują się również akcesoria potrzebne do wykonania kremu (kubeczek i mieszadełko-bagietka)" czyli jednak bagietka i trzeba by się namachać.
Ale bezsens
Dla mnie mieszadełko to mieszadełko, a bagietka to bagietka, a o mieszadełku-bagietce jeszcze nie słyszałam
Dobrze, że się doinformowałaś, ale bagietką (patyczkiem) moim zdaniem kremu się nie ukręci - chyba, że w Kolorówce mają takie kremy, które jednak da się tak zrobić, to ok

A ja nadal jestem pod wrażeniem wyglądu mik na powiekach
Mimo, że ostatnimi czasy zakupiłam paletę 77 cieni, to i tak miki są w ciągłym używaniu
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 21:17   #825
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ja mam bazę i jest ok - miki długo się trzymają i nie sypią się
Baza nieco rozjaśniła miki, ale nie przeszkadza mi to.
A czym nakładasz cienie?
Być może to czym je nakładasz ma wpływ na to jak się rozprowadzają i trzymają.
Kiedyś do tego celu używałam gąbkowych pacynek i czasem też miałam problem z efektem końcowym - bywało nierówno i nieładnie.
Obecnie cienie i miki nakładam pędzelkami Essence (niedrogie i dobre) i nie ma żadnych smug, nierówności itd, kolorki nałożone są równomiernie
Warto zakupić jakiś pędzelek na próbę i sprawdzić różnicę - na pewno będzie ok
też nakładam pędzlami z essence
popolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 21:30   #826
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
też nakładam pędzlami z essence
Mhm, no to nie wiem gdzie tkwi problem z nierównościami po nałożeniu mik
Stearynian magnezu też mam bo dostałam w gratisie, ale nie używałam go jako bazy do mik - może to on? Nie mam pojęcia
Mi tam się wszystko dobrze nakłada, więc próbuj próbuj
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 19:35   #827
MattersAtAll
Raczkowanie
 
Avatar MattersAtAll
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Trzebinia
Wiadomości: 371
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Dziewczyny mam do was pytanie - jaki kolor pigmentu wybrać do mocnego przyciemnienia koloru podkładu?
__________________

MattersAtAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 10:58   #828
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Czy któras z Was ma gotowe proporcje do uzyskania koloru podkładu,jakim jest golden z lucy minerals?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 18:54   #829
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Parę dni temu robiłam ten tusz z kolorówki i fakt jest trochę przy tym roboty...nie przy samym robieniu, ale przy przenoszeniu do ''opakowania''. Nigdy nie byłam szczególnie zadowolona z działania kupnych tuszy, sklejały, zostawiały grudki. Ten tego nie robi, ale niestety nie wydłuża rzęs a nawet wydają się krótsze ;x potraktowane zalotką opadają po chwili. Za to duży minus.. Nie wiem czy zrobię go kolejny raz. Odżywkę na pewno, już bez pigmentu.
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 10:22   #830
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

No właśnie, generalnie chyba tusz ciężko zrobić tak, żeby był idealny.

Ja wczoraj dostałam paczkę, a w niej składniki do podkładu (dla cery normalnej, bo po Atredermie mi się wysuszyła) i do primera Matt, bazę do korektora, składniki do "ustników" i inne drobiazgi.

Ukręciłam primer i podkład, a także róż z Soft Mauve (do podkładu dodałam tę mikę) - boski kolor, przydymiony, raczej ciemny róż, na policzkach wygląda tak zdrowo, jak naturalny, delikatny rumieniec. W ogóle jestem w szoku, jak inaczej (lepiej!!) wygląda skóra po użyciu kosmetyków mineralnych (bo to moje pierwsze).

Wyprodukowałam też pierwsze masło do ust (błyszczyko-balsam). Nakręciłam się przy tym nieźle, bo na początku słabo krył i był za śliski (za rzadki po kontakcie ze skórą). Dodałam więcej pigmentów i wosku i masła Shea. Następnym razem w ogóle zrobię głównie z Shea i wosku, z odrobiną oleju tylko. Pigmenty to: Soft Mauve (najwięcej %), czerwień ceglasta, Ivory Lace i dwutlenek tytanu oil dispersable.
Efekt bardzo mnie satysfakcjonuje. Po położeniu go na usta na noc nie mogłam spać Cały czas czułam tę miękkość i nawilżenie
Rano dopracowałam go kolorystycznie, bo był trochę za mało różowy, a bardziej pomarańczowo-beżowy (choć ładny, przyznam) i miał jednak za mało pigmentów (po roztarciu kolor ginął). Ostatecznie wygląda tak (celowałam w naturalny kolorek, coś w stylu Nude przy cienkiej, dość roztartej warstwie):

Edit: ten wężyk na powierzchni to ślad po użyciu noża w celu likwidowania pęcherzyka powietrza, który się zrobił przy wlewaniu, a nie jakieś niedopracowanie przy mieszaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair 005.jpg (11,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair 006.jpg (11,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair 007.jpg (9,9 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair 008.jpg (10,0 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-01-22 o 10:28
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 12:18   #831
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
No właśnie, generalnie chyba tusz ciężko zrobić tak, żeby był idealny.

Ja wczoraj dostałam paczkę, a w niej składniki do podkładu (dla cery normalnej, bo po Atredermie mi się wysuszyła) i do primera Matt, bazę do korektora, składniki do "ustników" i inne drobiazgi.

Ukręciłam primer i podkład, a także róż z Soft Mauve (do podkładu dodałam tę mikę) - boski kolor, przydymiony, raczej ciemny róż, na policzkach wygląda tak zdrowo, jak naturalny, delikatny rumieniec. W ogóle jestem w szoku, jak inaczej (lepiej!!) wygląda skóra po użyciu kosmetyków mineralnych (bo to moje pierwsze).

Wyprodukowałam też pierwsze masło do ust (błyszczyko-balsam). Nakręciłam się przy tym nieźle, bo na początku słabo krył i był za śliski (za rzadki po kontakcie ze skórą). Dodałam więcej pigmentów i wosku i masła Shea. Następnym razem w ogóle zrobię głównie z Shea i wosku, z odrobiną oleju tylko. Pigmenty to: Soft Mauve (najwięcej %), czerwień ceglasta, Ivory Lace i dwutlenek tytanu oil dispersable.
Efekt bardzo mnie satysfakcjonuje. Po położeniu go na usta na noc nie mogłam spać Cały czas czułam tę miękkość i nawilżenie
Rano dopracowałam go kolorystycznie, bo był trochę za mało różowy, a bardziej pomarańczowo-beżowy (choć ładny, przyznam) i miał jednak za mało pigmentów (po roztarciu kolor ginął). Ostatecznie wygląda tak (celowałam w naturalny kolorek, coś w stylu Nude przy cienkiej, dość roztartej warstwie):

Edit: ten wężyk na powierzchni to ślad po użyciu noża w celu likwidowania pęcherzyka powietrza, który się zrobił przy wlewaniu, a nie jakieś niedopracowanie przy mieszaniu
ale super ten balsamik
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 23:45   #832
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Dziewczyny, jestem raczkująca w temacie, więc nie bijcie proszę. Chciałabym zrobić sobie puder wykończeniowy, ale nie mam pojęcia, co dokładnie zamówić a chcę uzyskać taki efekt:
http://naturalnie-mineralnie.pl/?p=5143, czyli jasnego, żółtego pudru, coś ala Clinique Redness Solutions. Doradzicie, na co zwrócić uwagę?

Potrzebuję żółtej bazy kolorystycznej + dodatki np. puder ryżowy/perłowy? Jaki wybrać dla przesuszonej mieszanej skóry?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 18:25   #833
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Dziś złożyłam drugie moje zamówienie w tym sklepie Ahh, chcę już u siebie. Nie lubię czekania, jestem strasznie niecierpliwa.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 13:33   #834
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

poradźcie-czy gotowy podkład z kolorówki kryje podobnie jak lucy minerals?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 15:23   #835
louboutinkaa
Raczkowanie
 
Avatar louboutinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 64
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Dziś złożyłam drugie moje zamówienie w tym sklepie Ahh, chcę już u siebie. Nie lubię czekania, jestem strasznie niecierpliwa.
pochwal się co kupiłaś
louboutinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 15:44   #836
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez louboutinkaa Pokaż wiadomość
pochwal się co kupiłaś
Łyżeczkę miarową 0,15 ml [o to głównie porwałam się na zamówienie ], żółcień żelazową, błękit ultramarynowy, krzemionkę i mikrosfery silikonowe. W sumie niewiele, ale o jedną miarkę nie opłacało mi się robić zamówienia, a tlenki to super sprawa, bo mam dość szukania idealnych odcieni podkładu. Krzemionka i mikrosfery natomiast wylądowały w mieszance pudru jedwabnego opartej na przepisie z kolorówki I jak na razie sprawdza się super.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 16:58   #837
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Błagam,pomóżcie mi z tym podkładem,bo Lucy teraz bedzie miała tak drogą wysyłkę,że prawie 100zl za podkład mi wyjdzie pomożecie? Wspomoge dzięki temu polska gospodarkę
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 23:14   #838
apewu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 1 961
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny, czy któraś kupowała już na all od p. Sylwi z Pixie komponenty do samodzielnego wymieszania sobie pudru matującego: zmikronizowane łupiny arganowca, kwinoa lub puch z drzewa kapokowego? Opiszcie proszę swoje wrażenia.
__________________
Moja książkowa wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=531631

Moje książkowe poszukiwanki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post30781037

Edytowane przez apewu
Czas edycji: 2013-02-10 o 00:35
apewu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 12:45   #839
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Kilka dni temu przyszedł do mnie podkład z kolorówki do cery tłustej i mieszanej.
Jeśli chodzi o sam proces produkcji to zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją. Bałam się, że wyjdzie za ciemny więc powoli dodawałam barwników. Nie miałam też moździerza więc wykorzystałam miskę i dekoracyjną kulkę metalową (owinęłam ją jednorazowym woreczkiem foliowym). Wszystko poszło dość sprawnie chociaż proszki lubią pylić dookoła i wysypywać się więc trzeba przygotować się na lekki bajzel

Jeśli chodzi o sam podkład to nareszcie mam idealny kolor! Utrzymuje się cały dzień tak jak sklepowe, krycie ma przyzwoite ale chyba troszkę słabsze od takich mocarzy jak Luśka czy Annabelle. Nie tworzy maski, nie zapycha, można dokładać warstwy i nie tworzy tapety.

Za taką cenę ilość (12g!!) i możliwość dostosowania koloru to genialny produkt! Chyba nie wrócę już nigdy do sklepowych...
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 19:32   #840
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez jaxxxie Pokaż wiadomość
Kilka dni temu przyszedł do mnie podkład z kolorówki do cery tłustej i mieszanej.
Jeśli chodzi o sam proces produkcji to zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją. Bałam się, że wyjdzie za ciemny więc powoli dodawałam barwników. Nie miałam też moździerza więc wykorzystałam miskę i dekoracyjną kulkę metalową (owinęłam ją jednorazowym woreczkiem foliowym). Wszystko poszło dość sprawnie chociaż proszki lubią pylić dookoła i wysypywać się więc trzeba przygotować się na lekki bajzel

Jeśli chodzi o sam podkład to nareszcie mam idealny kolor! Utrzymuje się cały dzień tak jak sklepowe, krycie ma przyzwoite ale chyba troszkę słabsze od takich mocarzy jak Luśka czy Annabelle. Nie tworzy maski, nie zapycha, można dokładać warstwy i nie tworzy tapety.

Za taką cenę ilość (12g!!) i możliwość dostosowania koloru to genialny produkt! Chyba nie wrócę już nigdy do sklepowych...
O,fajnie,ze to napisałas,bo nie mogłam sie doczekać odezwu w sprawie gotowego podkładu zasmuciłas mnie jednak tym mniejszym kryciem luska jest pod tym względem świetna
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-15 13:23:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.