DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-12, 18:26   #2041
asia_nowak
Raczkowanie
 
Avatar asia_nowak
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 94
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
W ulotce jest napisane, ze na 9% rozjasnia 3-4 tony, a na 12% 5 tonow.
Zalezy jakiej wody i z jakim efektem uzywalas do tej pory. Mi inne na 12 nie robily tego, co powinny, ale ta maznelam kawaleczek odrostu na 9% i widze, ze rozjasnia mocniej. Wiec moze Tobie tez 9% na odrosty wystarczy?
chyba zrobię 9%, najwyżej następnym razem wezmę 12stkę
jak na popiel chwyci to powinno być ok

Farba kupiona i utleniacz 9%
w sobotę jak dobrze pójdzie to będę malować ))

Edytowane przez asia_nowak
Czas edycji: 2013-02-12 o 18:54
asia_nowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 18:42   #2042
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asia_nowak Pokaż wiadomość
chyba zrobię 9%, najwyżej następnym razem wezmę 12stkę
jak na popiel chwyci to powinno być ok
Chyba powinno wystarczyc
No chyba, ze wczsniej rozjasnialas wlosy rozjasniaczem a dopiero na to dawalas farbe. Wtedy farba rozjasniajaca raczej nie da takiego samego efektu.
Daj znac jak poszlo, ja bede robic dopiero pod koniec m-ca. Jade na urlop i chce miec wlosy bez odrostow, co by na fotkach dobrze wyszlo A szlag mnie trafia, bo odrost juz blisko 2 cm
Ja bede mieszac 12/61 z 12/89, zobaczymy co wyjdzie.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 12:47   #2043
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

No i po zaiegu...Musze przyznac, ze spodziewalam sie lepszego efektu Wlosy u gory o wiele jasniejsze niz cala reszta na przedzialku prawie zółtko kilka cm dalej jasny rudy dalej miedziane... Wlosy odczuly ta dekoloryzacje nie powiem, ze nie.. Dziewczyny powiedzcie co mozna z tym dalej zrobic ? Czy robic jakis odstęp czasu miedzy deko a kolejnym sciaganiem /rozjasnianiem....? Z takim burakiem na glowie wstyd do ludzi wychodzic
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:55   #2044
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ja tez nie wychodze z domu, wczoraj byłam u fryza i położyła mi farbe 8,01 czyli popiel i góre mam blond a reszte UWAGA brazowo miedziana


JESTEM ZAŁAMANA WKURZONA i brak słów

zamówiłam drugi dekoloryzator;(
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 14:02   #2045
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
ja tez nie wychodze z domu, wczoraj byłam u fryza i położyła mi farbe 8,01 czyli popiel i góre mam blond a reszte UWAGA brazowo miedziana


JESTEM ZAŁAMANA WKURZONA i brak słów

zamówiłam drugi dekoloryzator;(
ciesz sie, ze nie zielone...
Jestes kolejnym dowodem na to, ze frzyjer moze spieprzyc sprawe. Ja bym nie zaplacila, albo zażądała naprawienia szkod.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 14:06   #2046
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
ciesz sie, ze nie zielone...
Jestes kolejnym dowodem na to, ze frzyjer moze spieprzyc sprawe. Ja bym nie zaplacila, albo zażądała naprawienia szkod.

Też tak uważam nie po to sie idzie do fryzjera, zeby pozniej chodzic z burakiem na glowie...
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 22:09   #2047
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Nigdy już nie pójde do fryzjera!

zamówiłam "zestaw naprawczy" i sama sobie poradze
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 11:05   #2048
Szatanica z Eden
Raczkowanie
 
Avatar Szatanica z Eden
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 103
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

hej dziewczyny! utworzyłam oddzielny wątek na temat szamponów po dekoloryzacji, po których włosy nie ciemnieją.
Ciężko coś o tym znaleźć w tym wątku, postów jest masa Z góry Dziekuję za pomoc

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=676113
Szatanica z Eden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 13:45   #2049
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Po deko renee blanche z czerni wyszlo mi cos takiego Co mogly byscie mi doradzic, zeby pozbyc sie tego rudzielca ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia IMG_6359.jpg (53,0 KB, 48 załadowań)
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 15:44   #2050
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Po deko renee blanche z czerni wyszlo mi cos takiego Co mogly byscie mi doradzic, zeby pozbyc sie tego rudzielca ?
A co chcesz uzyskac?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 16:16   #2051
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A co chcesz uzyskac?
Chciala bym dojsc do blondu... wiem ze nie latwo, ale musze jakos pozbyc sie tego rudzielca...
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 16:56   #2052
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Chciala bym dojsc do blondu... wiem ze nie latwo, ale musze jakos pozbyc sie tego rudzielca...
zeby dojsc do blondu, wlosy trzeba jeszcze rozjasnic. Mozesz zrobic kapiel rozjasniajaca i na to polozyc popielata farbe, albo uzyc farby rozjasniajacej w odcieniach popielaty lub fioletowy blond. Mi najlepiej zrobila kombinacja popielato-fioletowy blond. Np Londa Professional ma w swojej ofercie taki kolor, nr 12/61 bodajze. Nie licz od razu na ladny, chlodny odcien. Po tej farbie wlosy prawdopodobnie beda w kolorze tak zwanego zlocistego blondu Jestem w podobnje do Ciebie zytuacji. Mam juz blond, ale ciagle za cieply i za ciemny jak na moj gust.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2013-02-15 o 17:03
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 18:03   #2053
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
zeby dojsc do blondu, wlosy trzeba jeszcze rozjasnic. Mozesz zrobic kapiel rozjasniajaca i na to polozyc popielata farbe, albo uzyc farby rozjasniajacej w odcieniach popielaty lub fioletowy blond. Mi najlepiej zrobila kombinacja popielato-fioletowy blond. Np Londa Professional ma w swojej ofercie taki kolor, nr 12/61 bodajze. Nie licz od razu na ladny, chlodny odcien. Po tej farbie wlosy prawdopodobnie beda w kolorze tak zwanego zlocistego blondu Jestem w podobnje do Ciebie zytuacji. Mam juz blond, ale ciagle za cieply i za ciemny jak na moj gust.

Dzis polozylam dekoloryzator z elgonu mialam tylko jeden komplet deko i o dziwo wyszlo odpukac nie sciemnialo i niech tak lepiej zostanie ... Jestem ruda jak wiewiórka pozniej wrzuce fote . Teraz powinno byc juz latwiej ....
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 18:25   #2054
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Dzis polozylam dekoloryzator z elgonu mialam tylko jeden komplet deko i o dziwo wyszlo odpukac nie sciemnialo i niech tak lepiej zostanie ... Jestem ruda jak wiewiórka pozniej wrzuce fote . Teraz powinno byc juz latwiej ....
Owszem, ale tak jak mowie, cudow sie nie spodziewaj Na poczatku na pewno wlosy beda wychodzily jasnorude, ewentualnie zolte. Niektorym kolor lapie szybciej, ale to moze sie odbyc kosztem kondycji...
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 18:38   #2055
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
zeby dojsc do blondu, wlosy trzeba jeszcze rozjasnic. Mozesz zrobic kapiel rozjasniajaca i na to polozyc popielata farbe, albo uzyc farby rozjasniajacej w odcieniach popielaty lub fioletowy blond. Mi najlepiej zrobila kombinacja popielato-fioletowy blond. Np Londa Professional ma w swojej ofercie taki kolor, nr 12/61 bodajze. Nie licz od razu na ladny, chlodny odcien. Po tej farbie wlosy prawdopodobnie beda w kolorze tak zwanego zlocistego blondu Jestem w podobnje do Ciebie zytuacji. Mam juz blond, ale ciagle za cieply i za ciemny jak na moj gust.
o dzieki za rade tez z niej skorzystam, tylko za tydzien zrobie dekoloryzacje bo teraz mam okres i nic w tym czasie wole nie robic, tak na wszelki wypadek, nie wierze w takie rzeczy ale lepiej odczekać w mojej sytuacji, zreszta moja skóra troche ucierpiała
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 19:30   #2056
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Tak wyszlo po Elgonie wlosy strasznie mi sie sypia zastanawiam sie co teraz z nimi dalej robic...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Kopia 2IMG_6362.jpg (72,6 KB, 48 załadowań)
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 20:06   #2057
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Tak wyszlo po Elgonie wlosy strasznie mi sie sypia zastanawiam sie co teraz z nimi dalej robic...
kurcze jeszcze ciemno....
ja bym jeszcze raz zdekoloryzowała tylko moze dodac do deko jakas ampulke ja zawsze daje i mimo ostatniego bardzo ciezkiego tyg dla moich wlosow sa miekkie i blyszczace.

i jesli dekoloryzowac to tylko te ciemne konce bo gore masz juz spoko.

Jak bys teraz na to polożyła rozjasniacz to czuje ze niezła rewolucja wyszłaby na głowie. Dekoloryzator jest łagodniejszy od rozjasniacza dlatego zamierzam klasc go do tej pory az beda maxymalnie pozbawione czerwieni/rudosci
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 23:51   #2058
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
kurcze jeszcze ciemno....
ja bym jeszcze raz zdekoloryzowała tylko moze dodac do deko jakas ampulke ja zawsze daje i mimo ostatniego bardzo ciezkiego tyg dla moich wlosow sa miekkie i blyszczace.

i jesli dekoloryzowac to tylko te ciemne konce bo gore masz juz spoko.

Jak bys teraz na to polożyła rozjasniacz to czuje ze niezła rewolucja wyszłaby na głowie. Dekoloryzator jest łagodniejszy od rozjasniacza dlatego zamierzam klasc go do tej pory az beda maxymalnie pozbawione czerwieni/rudosci

No za jasne nie sa jaka masz na mysli ampulke ? Wlosy po drugiej deko byly jak siano gdy byly mokre teraz sa nawet mieciutkie, ale wydaja sie o polowe ciensze takie cieniutkie nigdy nie mialam takich wlosow... Jak poloze na nie rozjasniacz to bedzie masakra... dlatego teraz wystrzegam sie tego...Strasznie mi wypadaja .... Dlatego juz sama nie wiem co z nimi robic ...
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 10:40   #2059
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Tak wyszlo po Elgonie wlosy strasznie mi sie sypia zastanawiam sie co teraz z nimi dalej robic...
Nadal wiewiora...Ja bym na razie nie robila nic. Wez pod uwage, ze dekoloryzator sciagnie Ci farbe tylko do takiego koloru, jaki masz pod spodem. Na dojscie do naturalnych nie licz. Jesli farbowalas na czarno, to wlosy pod spodem prawdopodobnie sa wlasnie rude.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 10:53   #2060
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

po drugim ściąganiu czarnego koloru koleżance, tzn uzupełnianiu braków i ponownym położeniu czerwieni wyszło ładnie i równo wiadomo nie intensywna czerwień ale najważniejsze że równojak zgram fotkę z aparatu to pokażę
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 12:44   #2061
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
No za jasne nie sa jaka masz na mysli ampulke ? Wlosy po drugiej deko byly jak siano gdy byly mokre teraz sa nawet mieciutkie, ale wydaja sie o polowe ciensze takie cieniutkie nigdy nie mialam takich wlosow... Jak poloze na nie rozjasniacz to bedzie masakra... dlatego teraz wystrzegam sie tego...Strasznie mi wypadaja .... Dlatego juz sama nie wiem co z nimi robic ...
kupuje sie takie male ampulki(serum) ja uzywam np goldwella i dodajesz do rozjasniacza czy farby ja nawet do dekoloryzatora daje. W czasie zabiegu łuski sa otwarte to takie serum łatwiej dostanie sie do włosów
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 18:35   #2062
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Czy wlosy po dekoloryzatorze moga pocieniec ? Wiem, ze to glupio brzi, ale po 2 dekoloryzacjach dzien po dniu zrobily sie strasznie cienkie a takie nie byly...Teraz boje sie polozyc rozjasniacz...A nie chciala bym zostac z tym rudzielcem na glowie, co robic
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 18:41   #2063
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Deko nigdy nie robilam, ale po rojasnianiu tez mam 1/3 wlosow mniej, niz jak byly czarne. Ciemny wlos ma chyba w srodku barwnik, wiec jest grubszy od rozjasnionego. Tego, ze jest grubszy jestem pewna na 100% bo porownywalam te, ktore mam teraz z czarnymi, ktore znalazlam na szczotce
Czy oprocz tego, ze sa cienkie cos jeszcze jest nie tak? ja tez dlugo chodzilam ruda, jak patrze na swoje zdjecia z wakacji to mi sie slabo robi.
Lepiej odczekac chociaz ze 2 tygodnie i polozyc rozjasniacz albo farbe rozjasniajaca. Niby deko nie niszczy wlosow, ale nie jestes pierwsza osoba, ktora ma takie spostrzezenia. Poczytaj na KWC.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2013-02-16 o 18:43
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 19:35   #2064
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Czy wlosy po dekoloryzatorze moga pocieniec ? Wiem, ze to glupio brzi, ale po 2 dekoloryzacjach dzien po dniu zrobily sie strasznie cienkie a takie nie byly...Teraz boje sie polozyc rozjasniacz...A nie chciala bym zostac z tym rudzielcem na glowie, co robic
to zalezy jaki stan był ich stan przed zabiegiem.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Deko nigdy nie robilam, ale po rojasnianiu tez mam 1/3 wlosow mniej, niz jak byly czarne. Ciemny wlos ma chyba w srodku barwnik, wiec jest grubszy od rozjasnionego. Tego, ze jest grubszy jestem pewna na 100% bo porownywalam te, ktore mam teraz z czarnymi, ktore znalazlam na szczotce
Czy oprocz tego, ze sa cienkie cos jeszcze jest nie tak? ja tez dlugo chodzilam ruda, jak patrze na swoje zdjecia z wakacji to mi sie slabo robi.
Lepiej odczekac chociaz ze 2 tygodnie i polozyc rozjasniacz albo farbe rozjasniajaca. Niby deko nie niszczy wlosow, ale nie jestes pierwsza osoba, ktora ma takie spostrzezenia. Poczytaj na KWC.


rozjasniajac rozjasniasz naturalny pigment ,wlosy sa wyjałowione dosłownie. Przyciemniajac włosy farba oblepia Twoj naturalny pigment nienaruszajac jego struktury. Także Twoje spostrzeżenia są jak najbardziej trafne.

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Czy wlosy po dekoloryzatorze moga pocieniec ? Wiem, ze to glupio brzi, ale po 2 dekoloryzacjach dzien po dniu zrobily sie strasznie cienkie a takie nie byly...Teraz boje sie polozyc rozjasniacz...A nie chciala bym zostac z tym rudzielcem na glowie, co robic
włosy po deko napewno ulegaja przesuszeniu jesli wczesniej były suche moga sie wykruszać
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 00:59   #2065
admeytal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
włosy farbowane HNĄ a powrót do jasnego blondu

Proszę,pomóżcie
Mój naturalny kolor to bardzo jasny,ciepły blond,który pod wpływem zachcianki potraktowałam rudym szamponem koloryzującym,który w założeniu "miał się z myć po 8 myciach"...ale tak się nie stało. Kolor schodził,ale włosy były żółte. Miałam już dosyć,więc zdecydowałam się na stałe farbowanie,tym bardziej,że zawsze chciałam mieć rude włosy. Postawiłam na HNĘ (nie hennę),gdyż nie niszczy ona tak włosów a i ma idealny dla mnie kolor. Przy kolorze utrzymuję się już od 4 lat. Raz próbowałam wrócić do naturalnego koloru,ale fryzjerka powiedziała "ze nic nie da sie zrobić" Przez pół roku chodziłam z odrostami,ale jako niecierpliwa osoba znowu użyłam hny. Było to 2 lata temu. Teraz jako zdeterminowana osoba zapragnęłam wrócić do blondu,ale jasniejszego niż mój naturalny kolor(który z resztą i tak trochę ściemniał).
Pytanie tylko jak to zrobić,bo słyszałam,że dekoloryzacja,rozjaśniacz e nie za bardzo chcą działać,bo chemia kontra natura przegrywa... Dlatego też chciałam się poradzić...bardzo zależy mi na powrocie do blondu,ale nie do końca wiem jak osiągnąć mój wymarzony efekt. Dodam,że mam cienkie,kruche i bardzo podatne na farbowanie włosy,które absorbują pigmenty. Bardzo proszę o pomoc
admeytal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 11:25   #2066
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: włosy farbowane HNĄ a powrót do jasnego blondu

wklejam moja obecna tragedie
kolor sie wyplukuje takze jest nadzieja, nie sa takie ciemne jak na zdjeciach na chwile obecna sa na poziomie 6-7

fotka II przedstawia konce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0724.jpg (118,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0726.jpg (150,1 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2013-02-17 o 11:28
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 12:33   #2067
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: włosy farbowane HNĄ a powrót do jasnego blondu

Cytat:
Napisane przez admeytal Pokaż wiadomość
Proszę,pomóżcie
Mój naturalny kolor to bardzo jasny,ciepły blond,który pod wpływem zachcianki potraktowałam rudym szamponem koloryzującym,który w założeniu "miał się z myć po 8 myciach"...ale tak się nie stało. Kolor schodził,ale włosy były żółte. Miałam już dosyć,więc zdecydowałam się na stałe farbowanie,tym bardziej,że zawsze chciałam mieć rude włosy. Postawiłam na HNĘ (nie hennę),gdyż nie niszczy ona tak włosów a i ma idealny dla mnie kolor. Przy kolorze utrzymuję się już od 4 lat. Raz próbowałam wrócić do naturalnego koloru,ale fryzjerka powiedziała "ze nic nie da sie zrobić" Przez pół roku chodziłam z odrostami,ale jako niecierpliwa osoba znowu użyłam hny. Było to 2 lata temu. Teraz jako zdeterminowana osoba zapragnęłam wrócić do blondu,ale jasniejszego niż mój naturalny kolor(który z resztą i tak trochę ściemniał).
Pytanie tylko jak to zrobić,bo słyszałam,że dekoloryzacja,rozjaśniacz e nie za bardzo chcą działać,bo chemia kontra natura przegrywa... Dlatego też chciałam się poradzić...bardzo zależy mi na powrocie do blondu,ale nie do końca wiem jak osiągnąć mój wymarzony efekt. Dodam,że mam cienkie,kruche i bardzo podatne na farbowanie włosy,które absorbują pigmenty. Bardzo proszę o pomoc

To, co mozesz zrobic, to kupic toner, nie farbe, w zblizonym kolorze do henny i dawac na same odrosty. Henna oblepia wlos, toner tez, wiec nie powinno byc jazdy z £atami, bo do wnetrza wlosa barwnik nie wnika.
Zrob test pasemkowy. Moze i po calosci sie cos da osiagnac.
Ale... jak juz kombinujesz z kolorami - to lepiej jak beda zlocisto-miodowo-rudawe - mniejszy kontrast miedzy odrostem a reszta.

Niektore babki uzywaj nawet farba na henne i im nic, ale to suma roznych czynnikow- na pewno farby o cieplych kolorach.

Licz sie z ciaglym podcinaniem wlosow, by sie pozbyc tej najbardziej oblepionej henna warstwy. Wpierw musisz sie pozbyc henny, a dopiero potem dyktowac wlosom ich kolor

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-02-17 o 12:34
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 13:24   #2068
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej dzieczyny zrobilam maly test na szczescie tylko na malym pasemku wlosow. Polozylam rozjasniacz z woda 3% nie nie mialam akurat 6 chcialam zobaczyc czy chociaz troche zejdzie kolor i co wyszlo.....? Wylazl mi czary kolor Na cale szczescie wiem juz ze rozjasniacz po dekoodpada i co ja teraz mam zrobic z tym rudzielcem ? Czy ktoras z Was miala taka komedie po kolozeniu deko i rozjasniacza? Zupelnie nie wiem co mam teraz zrobic z tymi wlosami
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 14:04   #2069
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Hej dzieczyny zrobilam maly test na szczescie tylko na malym pasemku wlosow. Polozylam rozjasniacz z woda 3% nie nie mialam akurat 6 chcialam zobaczyc czy chociaz troche zejdzie kolor i co wyszlo.....? Wylazl mi czary kolor Na cale szczescie wiem juz ze rozjasniacz po dekoodpada i co ja teraz mam zrobic z tym rudzielcem ? Czy ktoras z Was miala taka komedie po kolozeniu deko i rozjasniacza? Zupelnie nie wiem co mam teraz zrobic z tymi wlosami
Po deko kladzie sie jasny blond . Najlepiej neutralny, nawet za cene lekkiego ciepla. To mozna potem zniwelowac przy nastepnym farbowaniu za miesiac.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 15:55   #2070
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Po deko kladzie sie jasny blond . Najlepiej neutralny, nawet za cene lekkiego ciepla. To mozna potem zniwelowac przy nastepnym farbowaniu za miesiac.
Dobrze wiedziec tylko jaka ja mam farbe polozyc jak tylko gora wlosow jest jasneijsza a reszta to ciemny rudy ? Efekt koncowy zapewnie nie wyszedl by za ciekawy... Co bys poradzila ?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.