...a wieczorami z przyjaciółmi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-25, 21:02   #1
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Question

...a wieczorami z przyjaciółmi?


Dziesiątki albo setki z Was/nas / dba o linię, niektóre się odchudzają, a większość PRÓBUJE zdrowo się odżywiać...
A co robicie, kiedy wychodzicie ze znajomymi "na piwo"? Wszyscy zamawiają %, frytki, hamburgery, desery lodowe albo pizzę... A Wy? Dajecie się skusić? Czy siedzicie, za przeproszeniem, o suchym pysku [ok, o szklance wody...]? :P
Bo w pubach raczej trusno o zdrową żywność...
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 21:07   #2
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

hmmm ja jak jestem w pubie lub na imprezie to dietę odstawiam na drugi plan... choć nie zawszę, wszystko zalezy od okoliczności jeśli nie ma co świętować to piję sok pomidorowy (mniam) lub wodę a jeśli jest jakaś specjalna okazja to napewno nie wznoszę toastów szklanką wody.
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 21:07   #3
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

moi znajomi nie jedza na szczescie ani hamburgerow ani frytek,
co najwyzej chodzimy do jakis restauracji a tam czlowiek zawsze znajdzie cos dla siebie.
na lody czasem sie skusze, ale rzadko bo nie jestem fanka slodyczy.
z % to wybieram wino ktore uwielbiam, a np biale z woda sodowa jest doskonale
__________________

Gdy pytasz, wstydzisz się raz; gdy nie wiesz, wstydzisz się całe życie.

Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 21:27   #4
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

No, Okretka trafiłaś w sedno. Ja to jak jestem na diecie, a później wychodzę na miasto z kumpelkami to zazwyczaj zahaczamy o McDonald's a am jak wiadomo tysiące kalorii ociekających tłuszczem Do tego pifka, nie pifka, wódeczki... teraz są wakacje i nie stroni się od tego typu używeczek i uprzyjemniaczy

Pocieszam się, że są wakacje. a jak do szkoły mam 1,5 kilometra to zawsze mogę wtedy się odchudzać Pozdro
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 00:38   #5
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

Ja obecnie nie odchudzam się, ale dbam o linię. Mam takie postanowienie: niezdrowe jedzonko typu pizza czy frytki dozwolone raz w miesiącu. Przyznaję, że nie zawsze udaje mi się dotrzymać tego postanowienia, ale częściej go dotrzymuję niż niedotrzymuję.
A co do wyjść ze znajomymi, no cóż... silna pokusa. Rok temu miałam chłopaka i on często wyciągał mnie do pizzerii i chciał, żebym jadła. Ja czasem coś zamawiałam, ale bywało i tak, że siedziałam przy szklance wody czy soku.
Myślę, że we wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek i właśnie najlepiej wyznaczyć sobie limit niezdrowego/kalorycznego jedzenia. Nic się nie stanie, jeśli zjemy raz w miesiącu pizzę, a i utrzymanie sylwetki nie będzie kojarzyło nam się z bezustanną katorgą.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 07:51   #6
Qyodai
Raczkowanie
 
Avatar Qyodai
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 205
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

Ja niestety nie potrafię się przyglądać jak ktoś pałaszuje moje ulubione jedzonko. Czasami pozwalam sobie na małe grzeszki . Na szczęście nie przepadam za piwem .
Qyodai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 08:30   #7
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

a ja pije, jem ile wlezie hehhehe nie no zartuje, jesc to nie zawsze sie skusze ale piwka nie odmawiam e tam raz sie zyje, jak bede stara baba z roznymi dolegliwosciami to przynajmniej nie bede sobie plula w brode ze nie wykorzystalam danego mi czasu na przyjemnosci a wiadomo po kilku piwkach nastepnego dnia mozna ograniczyc jedzonko i pocwiczyc to co robimy ma na dawac radosc a nie wieczne wyrzuty sumienia pozdro dziolszki
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 08:40   #8
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

No to teraz bez wyrzutów sumienia będę chodziła na gofry z kolegami I na imprezach też niczego nie będę sobie żałowała, hihi

Dzięki za odpowiedzi
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 08:45   #9
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

a prosze bardzo i na zdrowie
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 14:08   #10
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

ja chyba jestem juz na takim etapie "dojrzalosci sportowej"-moja mala skromnosc- ze wiem co mi wolno, a co moze mi zaszkodzic. zycie jest po to by sie bawic, ale rozsadnie. przeciez nikomu nie zaszkodza lody albo male piwko no chyba, ze takie wypady zdarzaja sie codziennie a poza tym, na szczescie za alkoholem raczej nie przepadam
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 14:26   #11
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

Ehhh no cóż, co dobre to szybko idzie w bioderka, albo w pupcię, albo w brzuszek Dobrze, że dzisiaj zaczynam A6W, to nawet dla własnego lepszego samopoczucia będę mogła sobie na coś od czasu do czasu pozwolić
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 14:40   #12
Ewe328
Raczkowanie
 
Avatar Ewe328
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 45
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

a ja stety nie odmawiam sobie ani piweczka, ani takich tamsą wakacje i trzeba sie bawić...a na zime będe miała oco marudzić i może wkońcu sie zmusze do ćwiczenia
__________________
Choćbyś cały świat zmierzył w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziesz Go nigdzie, jeśli nie nosisz Go w sobie.
R.W.Emerson
Ewe328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 14:47   #13
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

Ja ma to szczęście w nieszczęściu, że mam problemy z żołądkiem i wszystkie fast foody nie wchodzą w grę. Jasne, że mogę zjeść np. pizze, ale jak pomyślę sobie jak będę się źle czuła przez następne dwa dni to od razu się odechciewa Piwko raz na jakiś czas nikomu nie zaszkodzi, byle nie za często. Czasami na lody skuszę, ale wybieram takie bez bitej śmietany, czekolady i tych wszystkich dodatków
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 15:08   #14
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

Cytat:
Napisane przez lil' sexy
Czasami na lody skuszę, ale wybieram takie bez bitej śmietany, czekolady i tych wszystkich dodatków
Ojej, przecież takie megadesery lodowe z mnóstwem dodatków są najlepsiejsze
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 15:29   #15
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

Zależy co się lubi Jak dla mnie te wszystkie dodatki sa za ciężkie. Z lodami wolę owoce
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 16:26   #16
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

Ja znów...jak na lody to zamawiam sorbety Pychotka i mało kalorii...
Piwko. Oczywiście, ze sobie nie odmówie tak samo jak innych trunków (oczywiscie gdy jest jakas wieksza impreza, a nie "chlanko" w barze.
Pizza- lubie, nawet bardzo, ale jem bardzo rzadko. To samo tycze sie frytencji.
Hamburgerom i innym rzeczom w mc'donalds mówie stanowczo NIE! Takiego jedzenia w ogole nie uznaje. To samo tyczy sie chipsow i innych tego typu pustych kalorii. Takie moje zasady na imprezach jak i po
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.

Edytowane przez Nati02
Czas edycji: 2013-06-03 o 10:05
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 17:19   #17
VelvetDream
Raczkowanie
 
Avatar VelvetDream
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 172
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

ja na imprezkach piwko/winko/drinczka - ile tylko mi sie chce przeciez czesc i tak spalam na parkiecie poza tym, to zazwyczaj dzieje sie wieczorkami, jak jestem po obiadku i kolacji juz nie jem wtedy (zapominam po prostu i nie czuje glodu) - wiec tu sie na tych kaloriach troszke oszczedza. dalej idac moim tropem (alez ja sie wspaniale usprawiedliwiam) jak ide z TŻ na lody, to naprawde na nie IDE - czytaj spacerek po plazy, molo, parku, lesie czy czymkolwiek - tez spalam kalorie (nie mowiac o innych przyjemnosciach, hihi). dalej - mam strasznie daleko od przystanku do domu - kolejne spacerki. czesto zostaje na noc u kumpeli - chichramy sie cala noc (a smiech to zdrowie - i jaki swietny trening miesni brzucha). wiec te wszystkie kalorie przez grzeszki-pychotki gina sobie niewiadomo kiedy
buziaki!
__________________
jestem niepoważna
VelvetDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 11:18   #18
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

Cytat:
Napisane przez VelvetDream
ja na imprezkach piwko/winko/drinczka - ile tylko mi sie chce przeciez czesc i tak spalam na parkiecie poza tym, to zazwyczaj dzieje sie wieczorkami, jak jestem po obiadku i kolacji juz nie jem wtedy (zapominam po prostu i nie czuje glodu) - wiec tu sie na tych kaloriach troszke oszczedza. dalej idac moim tropem (alez ja sie wspaniale usprawiedliwiam) jak ide z TŻ na lody, to naprawde na nie IDE - czytaj spacerek po plazy, molo, parku, lesie czy czymkolwiek - tez spalam kalorie (nie mowiac o innych przyjemnosciach, hihi). dalej - mam strasznie daleko od przystanku do domu - kolejne spacerki. czesto zostaje na noc u kumpeli - chichramy sie cala noc (a smiech to zdrowie - i jaki swietny trening miesni brzucha). wiec te wszystkie kalorie przez grzeszki-pychotki gina sobie niewiadomo kiedy
buziaki!

Ładnie sie usprawiedliwiasz
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 11:24   #19
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

Gdy jestem z przyjaciółką/znajomymi/chłopakiem w knajpie to owszem - nie odmawiam gdybym miała w tej sytuacji przestrzegać wszystkich zasad to równie dobrze mogłabym siedzieć w domu. A tak - jedno piwo, lody, pizza - wszystko jest do spalenia i w końcu nie obżeram się tym tylko smakuję

Przykry jest widok dziewczyn będących na diecie i śliniących się na widok malego rożka. Wszystko jest dla ludzi!
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 11:45   #20
VelvetDream
Raczkowanie
 
Avatar VelvetDream
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 172
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

Nati dzieki temu humor mi dopisuje jeszcze gdybym tylko cwiczenia regularnie wykonywala, bo od nich to sie juz tak latwo nie usprawiedliwie, niestety - za co pluje sobie co rano w brode, ech...
__________________
jestem niepoważna
VelvetDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 12:15   #21
Tuchajbej
Rozeznanie
 
Avatar Tuchajbej
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 858
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

Cytat:
Napisane przez VelvetDream
ja na imprezkach piwko/winko/drinczka - ile tylko mi sie chce przeciez czesc i tak spalam na parkiecie poza tym, to zazwyczaj dzieje sie wieczorkami, jak jestem po obiadku i kolacji juz nie jem wtedy (zapominam po prostu i nie czuje glodu) - wiec tu sie na tych kaloriach troszke oszczedza. dalej idac moim tropem (alez ja sie wspaniale usprawiedliwiam) jak ide z TŻ na lody, to naprawde na nie IDE - czytaj spacerek po plazy, molo, parku, lesie czy czymkolwiek - tez spalam kalorie (nie mowiac o innych przyjemnosciach, hihi). dalej - mam strasznie daleko od przystanku do domu - kolejne spacerki. czesto zostaje na noc u kumpeli - chichramy sie cala noc (a smiech to zdrowie - i jaki swietny trening miesni brzucha). wiec te wszystkie kalorie przez grzeszki-pychotki gina sobie niewiadomo kiedy
buziaki!
Moge sie pod tym podpisac obiema lapkami
__________________
"Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie
przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym."

I learned that success and happiness are not values to pursue;
they are values to develop



Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.
Tuchajbej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 12:26   #22
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

Moi znajomi nie zamawiają frytek, hamburgerów, deserów lodowych... ale pizzą kuszą Raz na miesiąc jem z 2 kawałki i nic się nie dzieje, a na piwo wychodzę ostatnio sporadycznie, jeżeli mi się już zdarza to po prostu więcej ćwiczę
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 13:16   #23
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

ja na piwo sobie pozwalam,mialam nawet taki okres,ze pilam go duzo wiecej niz zwykle,ale wiecej cwiczylam i to spalalam.
co do jedzenia,to nie jem,nawet jak jedza wszyscy.no chyba,ze sa jakies salatki to wtedy takie sobie zamawiam.ale pizzy,frytek czy hamburgera nie wzielabym do ust. te rzeczy znajduja sie u mnie na liscie zakaanej.
na poczatku bylo mi ciezko wytrzymac,ale teraz nie mam juz z tym zadnych problemow.
niestety jedzenie w takich sytuacjach rekompensuja mi papierosy ... ktore musze rzucic jak najszybciej...
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 14:08   #24
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

A ja zdałam sobie sprawe ze zdrowe odzywanie stalo sie moim nalogiem... chyba popadam w ortoreksje :/ Wczoraj w knajpie ze znajomymi- wszysscy piwko, kierowcy soki, a ja z woda mineralną bo nie chcialam zbędnych kalorii :|
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 19:19   #25
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

Nati02 - zazdroszczę! Ja dziś mogę się pochwalić tłustym obiadkiem, małym wafelkiem, czekoladowym cukierkiem z nadzieniem, dwoma kawałkami szarlotki - ah, ta babcia! Ale i tak jestem z siebie zadowolona - kupiłam lody dla wszystkich oprócz siebie , zjadłam 'tylko' te 2 kawałki /jak na razie / ciasta, a wcześniej byłoby minimum 5 Kurczę, a w kuchni jeszcze dwa talerze ciasta... Obym wytrzymała chociaż do rana...
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 20:12   #26
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

a ja lubie wymyslne drinki martini bianco malibu winka slodkie i wytrawne wodki i piwa nielubie,al einnych sobie nie odmawiam w ilosciach duzych jak wychodze wpiatki ale nie jem jak pije do tego
avialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 20:23   #27
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: ...a wieczorami z przyjaciółmi?

Cytat:
Napisane przez Nati02
A ja zdałam sobie sprawe ze zdrowe odzywanie stalo sie moim nalogiem... chyba popadam w ortoreksje :/ Wczoraj w knajpie ze znajomymi- wszysscy piwko, kierowcy soki, a ja z woda mineralną bo nie chcialam zbędnych kalorii :|
Zainteresowałaś mnie tą ortoreksą. Poczytałam nieco.. I kurczę trochę się zastanowiłam nad sobą. Zdrowe odżywianie się nie jest jeszcze moją obsesją, ale zastanawiam sie czy czasem nie przywiązuję do niego zbyt wielkiej wagi?
Prawda jest taka, że póki jesteśmy młode trzeba korzystać z tego co mamy, a tego jednego czy dwóch piw nikt nie zauważy..
Przede wszystkim umiar i rozsądek i będzie dobrze. Mam nadzieję, Nati, że czasem pozwalasz sobie na coś słodkiego, bo to naprawdę niewielki grzech
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.