szara cera z przebarwieniami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-29, 22:57   #1
samandra19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5

szara cera z przebarwieniami


Hej, mam problem z moją skórą na twarzy. Cerę mam trądzikową, w styczniu odstawiłam antybiotyk a teraz używam na twarz zineryt+ przemywam ją żelem oczyszczającym pharmaceris do skóry trądzikowej. Gdy odstawiłam ten antybiotyk zauważyłam,że moja cera zrobiła się szara,ziemista, wygląda na zmęczoną. Nie ma też jednego koloru, w niektórych miejscach (np na policzkach) ma tendencje do czerwienienia. Co mogłabym zrobić żeby poprawić wygląd skóry? Stosuję krem bb rano,ale chciałabym wreszcie wyjść z domu bez żadnego makijażu nie wyglądając przy okazji jak zombie :/ dodam,że odżywiam się w miarę zdrowo, jem dużo warzyw i owoców. Poleciłybyście mi jakieś najlepiej naturalne sposoby? Maseczki,soczki itp
samandra19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 18:25   #2
stylovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 38
Dot.: szara cera z przebarwieniami

Też mam na twarzy przebarwienia, mam cerę naczynkową... no i od jakiegoś czasu używam kremu Pharm od Bielendy. Nie chcę zapeszyć, ale póki co jestem zadowolona z efektów nawilża i maskuje przebarwienia.
stylovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 21:13   #3
Vicky_fcb
Przyczajenie
 
Avatar Vicky_fcb
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 24
Dot.: szara cera z przebarwieniami

Witam dziewczyny! Przygarniecie? Ja już nie ma siły do mojej cery. Dermatolog powiedziała mi, że mam cere mieszaną jednak moje policzki i nos są baardzo czerwone co mi bardziej podchodzi pod cere naczynkową. Do tego strefa T świeci się niemiłosiernie. Przebrnęłam już przez tony kremów od drogeryjnych do iwostiny, effeclary i pharmaceris, a zamiast pięknej buzi mam świecący niczym latarnia arbuz. Znajoma proponuje żeby na czerwone policzki spróbować Iwostinu rosacin, podobno daje świetne efekty. Próbowałyście?

I jeszcze troche prywaty Czy dacie rade na podstawie zdjęcia powiedzieć, czy te moje czerwone policzki i nos niczym u Rudolfa to właśnie wina naczynek, czy to jakiś większy problem i muszę szukać innego dermatologa?

Samandra19 też mi się marzy żeby wyjść z domu bez makijażu i aby na dzwonek do drzwi o 7 rano nie reagować paniką bo przecież jak mnie zobaczą bez makijażu to pewnie uciekną!
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...


Serce w barwach BlauGrana
FC Barcelona <3
Vicky_fcb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 15:29   #4
samandra19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: szara cera z przebarwieniami

Cytat:
Napisane przez Vicky_fcb Pokaż wiadomość
I jeszcze troche prywaty Czy dacie rade na podstawie zdjęcia powiedzieć, czy te moje czerwone policzki i nos niczym u Rudolfa to właśnie wina naczynek, czy to jakiś większy problem i muszę szukać innego dermatologa?

Wrzuć zdjęcie, zawsze możemy spróbować
samandra19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-31 16:29:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.