Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-23, 17:02   #1561
princess_megi
Raczkowanie
 
Avatar princess_megi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 71
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Rowniez go mialam i nie polecam,zapycha po czasie,czego blemish nie robi i znika z tawrzy szybko ocien wanilia tez mialam ,ale za ciemny byl.. z kolei ivory odcien--- tez jakos nieszczegolny ten odcien...
Blemish jest niezastapiony! Jest bardzo lekki i nie daje uczucia nawalonej maski a jednoczesnie super kryje.
Osobiscie uzywam 01 fresh alabaster.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
U mnie to chyba najbardziej kwestia idealnego dobrania koloru. Z moimi porami lubią się podklady matujące
Sprobuj clinique blemish... o ktorym dziewczyny wspominaly powyzej.
Bardzo ujednolica powierzchnie skory. Moze przypadnie Ci do gustu.
__________________
77 > 76 >80 > 79 > 78 > 77> 76 > 75

Grupa wsparcia dla osób na diecie/poście
https://www.facebook.com/groups/290127541648831//
Strona o diecie i zdrowym odżywianiu
https://www.facebook.com/Healthy-Pro...9417682702351/
princess_megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 19:09   #1562
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez princess_megi Pokaż wiadomość
Blemish jest niezastapiony! Jest bardzo lekki i nie daje uczucia nawalonej maski a jednoczesnie super kryje.
Osobiscie uzywam 01 fresh alabaster.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------



Sprobuj clinique blemish... o ktorym dziewczyny wspominaly powyzej.
Bardzo ujednolica powierzchnie skory. Moze przypadnie Ci do gustu.
Dziękuje ale podkładów mam już z 13 i raczej będę ograniczać ilość. W konsekwencji i tak używam tylko serii DW shiseido i czasami leciutkiego Guerlain ))
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 08:25   #1563
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Poczytałam trochę w opiniach i niestety niektóre dziewczyny piszą ,że brzydko osadza się w porach ten cliniqe blamish.Myślę ,że muszę się sama przekonać i wybrać po próbkę
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 09:06   #1564
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez staff112 Pokaż wiadomość
Poczytałam trochę w opiniach i niestety niektóre dziewczyny piszą ,że brzydko osadza się w porach ten cliniqe blamish.Myślę ,że muszę się sama przekonać i wybrać po próbkę
Ja mam taką teorię ( po przerobieniu 48 podkładów) że podklady róźnią się trwałością ,kryciem, wykończeniem. Cała reszta skórki, pory,osadzanie się to już nasza praca. W różnych okresach jeden podkład potrafi zachowywać diametralnie inaczej.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 14:05   #1565
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, pomóżcie! Poszukuję podkładu dość jasnego, o żółto-oliwkowym zabarwieniu. Obecnie używam Bourjois Healthy Mix 52, ale jest lekko zbyt pomarańczowy i okazało się, że mnie zapycha Zależy mi też, żeby podkład był lekki i nie matujący (mam suchą skórę). Pomóżcie
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 21:42   #1566
princess_megi
Raczkowanie
 
Avatar princess_megi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 71
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Dziękuje ale podkładów mam już z 13 i raczej będę ograniczać ilość. W konsekwencji i tak używam tylko serii DW shiseido i czasami leciutkiego Guerlain ))
Polecasz Shiseido?
__________________
77 > 76 >80 > 79 > 78 > 77> 76 > 75

Grupa wsparcia dla osób na diecie/poście
https://www.facebook.com/groups/290127541648831//
Strona o diecie i zdrowym odżywianiu
https://www.facebook.com/Healthy-Pro...9417682702351/
princess_megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 07:32   #1567
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez princess_megi Pokaż wiadomość
Polecasz Shiseido?
Zdecydowanie polecam
U mnie się baaaaaaaardzo sprawdza. Trzyma się idealnie i nie jest tak matowy jak DW .w sezonie wiosenno- letnim jest niezastąpiony. No i w porównaniu z innymi lepsiejszymi podkladami jest po prostu tańszy.
Guerlain 52 eurocze Shiseido 32.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-26, 17:10   #1568
princess_megi
Raczkowanie
 
Avatar princess_megi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 71
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Zdecydowanie polecam
U mnie się baaaaaaaardzo sprawdza. Trzyma się idealnie i nie jest tak matowy jak DW .w sezonie wiosenno- letnim jest niezastąpiony. No i w porównaniu z innymi lepsiejszymi podkladami jest po prostu tańszy.
Guerlain 52 eurocze Shiseido 32.
musze wykombinowac jakas probke
__________________
77 > 76 >80 > 79 > 78 > 77> 76 > 75

Grupa wsparcia dla osób na diecie/poście
https://www.facebook.com/groups/290127541648831//
Strona o diecie i zdrowym odżywianiu
https://www.facebook.com/Healthy-Pro...9417682702351/
princess_megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 22:54   #1569
Angela681
Raczkowanie
 
Avatar Angela681
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 220
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Drogie Wizażanki, może i dla mnie znajdziecie odpowiedni podkład, bo do tej pory nic nie sprawdziło mi się na tyle, by zostać ze mną na dłużej

Mam skórę mieszaną ze skłonnością na suchą. Trądziku nigdy nie miałam, większych problemów z cerą również nie miewam, jednak moją zmorą są straszliwe czerwone przebarwienia. Już naturalnie moja skóra, choć raczej w oliwkowym odcieniu, rumieni się na policzkach i brodzie. Kiedy jest mi ciepło (czyli większość doby, jestem wyjątkowo "rozgrzaną" osobą ), kiedy się denerwuję, czy zawstydzę, przybiera to bardzo intensywny czerwony kolor i czuję się z tym bardzo niekomfortowo.

Szukam podkładu, który będzie w stanie zakryć te przebarwienia na dłużej, ale też nie będzie mega ciężki. Od jakiegoś czasu dość lubiłam się z Affinitonem, jednak w tych cieplejszych dniach po kilku godzinach całkowicie spływa z mojej twarzy

Będę ogromnie wdzięczna za jakiekolwiek rady i sugestie. Może dobrym wyjściem byłaby jakaś fajna baza? Pomóżcie!
__________________
KSIĄŻKI DO WYMIANY
Angela681 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 23:14   #1570
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Może to tylko(i aż ) kwestia wyciszenia naczynek?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 07:27   #1571
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Angela681 Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, może i dla mnie znajdziecie odpowiedni podkład, bo do tej pory nic nie sprawdziło mi się na tyle, by zostać ze mną na dłużej

Mam skórę mieszaną ze skłonnością na suchą. Trądziku nigdy nie miałam, większych problemów z cerą również nie miewam, jednak moją zmorą są straszliwe czerwone przebarwienia. Już naturalnie moja skóra, choć raczej w oliwkowym odcieniu, rumieni się na policzkach i brodzie. Kiedy jest mi ciepło (czyli większość doby, jestem wyjątkowo "rozgrzaną" osobą ), kiedy się denerwuję, czy zawstydzę, przybiera to bardzo intensywny czerwony kolor i czuję się z tym bardzo niekomfortowo.

Szukam podkładu, który będzie w stanie zakryć te przebarwienia na dłużej, ale też nie będzie mega ciężki. Od jakiegoś czasu dość lubiłam się z Affinitonem, jednak w tych cieplejszych dniach po kilku godzinach całkowicie spływa z mojej twarzy

Będę ogromnie wdzięczna za jakiekolwiek rady i sugestie. Może dobrym wyjściem byłaby jakaś fajna baza? Pomóżcie!
Ja mam problem z naczynkami. Niestety z lekkich podkładów nie jest w stanie ukryć ich nic. Polecam Clarins Everlasting.. Jako złoty środek ))

Laserem pozbyłam się ponad 80 % popękanych naczynek. Moźe Ty też zrób . Teraz nie krępuje się chodzić bez makijażu )
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 13:10   #1572
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Laserem pozbyłam się ponad 80 % popękanych naczynek. Moźe Ty też zrób . Teraz nie krępuje się chodzić bez makijażu )
Oooo! A jakim laserem? Ile zabiegów? I czy efekty się utrzymują?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 08:34   #1573
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Angela681 Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, może i dla mnie znajdziecie odpowiedni podkład, bo do tej pory nic nie sprawdziło mi się na tyle, by zostać ze mną na dłużej

Mam skórę mieszaną ze skłonnością na suchą. Trądziku nigdy nie miałam, większych problemów z cerą również nie miewam, jednak moją zmorą są straszliwe czerwone przebarwienia. Już naturalnie moja skóra, choć raczej w oliwkowym odcieniu, rumieni się na policzkach i brodzie. Kiedy jest mi ciepło (czyli większość doby, jestem wyjątkowo "rozgrzaną" osobą ), kiedy się denerwuję, czy zawstydzę, przybiera to bardzo intensywny czerwony kolor i czuję się z tym bardzo niekomfortowo.

Szukam podkładu, który będzie w stanie zakryć te przebarwienia na dłużej, ale też nie będzie mega ciężki. Od jakiegoś czasu dość lubiłam się z Affinitonem, jednak w tych cieplejszych dniach po kilku godzinach całkowicie spływa z mojej twarzy

Będę ogromnie wdzięczna za jakiekolwiek rady i sugestie. Może dobrym wyjściem byłaby jakaś fajna baza? Pomóżcie!
Przetestowałam wiele podkładów (aktualnie męczę się ze wspomnianym Affinitonem) i jeśli liczysz na trwałość i przykrycie czerwonych policzków polecam Rimmel Lasting Finish - nie spłynie w ciągu dnia, zakryje dodatkowymi warstwami wszystko, ale do najlżejszych nie należy. Zostawia 'mokre' wykończenie, nie wysusza wybitnie skóry (tak jak Affinitone), ale nie liczmy na super nawilżenie, bo nie jest to jego rola.

A tak z drugiej strony - myślałaś może o korygowaniu tych miejsc zieloną bazą albo zielonym kremem CC od Eveline? Sama nie próbowałam, ale opinie ma całkiem niezłe.

Sama męczę się z wiecznie zaczerwienionymi policzkami i jak zależy mi na trwałości w tych miejscach to podkład utrwalam większą ilością pudru.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 15:31   #1574
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A poleci ktos jakas lzejsza wersje revlona.colorstay 150 buff na lato ? kryjacy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 08:22   #1575
anitka709
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 72
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witam dziewczyny na tym wątku jestem po raz pierwszy, myślę, że będzie dla mnie odpowiedni chodzi o to,że mam ogromny problem z dobraniem odpowiedniego podkładu. Kiedyś używałam z firmy Soraya, tani, ale nie mogłam dobrać odpowiedniego koloru. Naturalny był za ciemny, a o ton jaśniejszy za jasny:-/, obecnie używam Maybelline Affinitone Mineral odcień 40, jest ok, fajnie się rozprowadza i w ogóle, ale co chwilę muszę się pudrować, bo strasznie się świecę. W sierpniu mam wesele, jestem świadkową i boję się, że mój makijaż nie będzie dobrze wyglądał kiedy zacznę się świecić:-( a wiadomo, to jeszcze sierpień, lato, gorąco. Pomóżcie mi. Znacie jakieś dobre podkłady matujące. Tylko nie Rimmel, bo już próbowałam i dla mnie nie są dobre.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez anitka709 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny na tym wątku jestem po raz pierwszy, myślę, że będzie dla mnie odpowiedni chodzi o to,że mam ogromny problem z dobraniem odpowiedniego podkładu. Kiedyś używałam z firmy Soraya, tani, ale nie mogłam dobrać odpowiedniego koloru. Naturalny był za ciemny, a o ton jaśniejszy za jasny:-/, obecnie używam Maybelline Affinitone Mineral odcień 40, jest ok, fajnie się rozprowadza i w ogóle, ale co chwilę muszę się pudrować, bo strasznie się świecę. W sierpniu mam wesele, jestem świadkową i boję się, że mój makijaż nie będzie dobrze wyglądał kiedy zacznę się świecić:-( a wiadomo, to jeszcze sierpień, lato, gorąco. Pomóżcie mi. Znacie jakieś dobre podkłady matujące. Tylko nie Rimmel, bo już próbowałam i dla mnie nie są dobre.
Prosiłabym też w miarę rozsądną cenę;-)
__________________
Dominisia:lov e:
anitka709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 18:16   #1576
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez anitka709 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny na tym wątku jestem po raz pierwszy, myślę, że będzie dla mnie odpowiedni chodzi o to,że mam ogromny problem z dobraniem odpowiedniego podkładu. Kiedyś używałam z firmy Soraya, tani, ale nie mogłam dobrać odpowiedniego koloru. Naturalny był za ciemny, a o ton jaśniejszy za jasny:-/, obecnie używam Maybelline Affinitone Mineral odcień 40, jest ok, fajnie się rozprowadza i w ogóle, ale co chwilę muszę się pudrować, bo strasznie się świecę. W sierpniu mam wesele, jestem świadkową i boję się, że mój makijaż nie będzie dobrze wyglądał kiedy zacznę się świecić:-( a wiadomo, to jeszcze sierpień, lato, gorąco. Pomóżcie mi. Znacie jakieś dobre podkłady matujące. Tylko nie Rimmel, bo już próbowałam i dla mnie nie są dobre.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------


Prosiłabym też w miarę rozsądną cenę;-)
Nie znam się na podkładach wysokopółkowych, stosuję w większości te drogeryjne. Słyszałam, że słynny Manhattan Powder Mat (ok. 25zł) to mur-beton, mocno matujący o konsystencji musu. Ze swojej strony mogę polecić Skin Balance z Pierre Rene (ok. 23zł) - zastyga na twarzy i zostawia efekt półmatu. Po przyprószeniu pudrem matującym trzyma się cały dzień.
Albo inaczej - może lepiej zainwestować w mocno matujący puder transparenty (Kryolan, Essence)?

A ja zupełnie z innej bajki.
Poleciłaby mi któraś z was podkład zostawiający błyszczące (ale bez drobinek - typu Wake me up), wręcz mokre wykończenie? Coś w stronę Rimmel Lasting Finish? Mimo że mam cerę (aktualnie) mieszaną to w miejscach przetłuszczających się po użyciu podkładów z wykończeniem matującym bądź półmatującym (Affinitone, Skin Balance) zamiast podkładu zostaje mi ciasto albo grudkowata skorupa.
Fajnie byłoby żeby miał chociaż średnie krycie i w miarę jasne odcienie.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 20:41   #1577
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Max Factor Lasting Performance a dość świecące wykończenie. No i BB kremy w większości, przynajmniej te azjatyckie.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 21:59   #1578
waniliowa_mama
Raczkowanie
 
Avatar waniliowa_mama
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witajcie Całe życie z kolorówki używałam jedynie tuszu i kredki do kresek, ale chciałabym zacząć się malować i zacząć te eksperymenty od dobrego podkładu. Mam problematyczną skórę, która jest sucha i się łuszczy, po peelingu także. Jaki polecicie podkład do takiej skóry? Może jakiś z aptecznych lub jeszcze bardziej specjalistycznych, o ile są?
waniliowa_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 22:35   #1579
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Warto ją nawilżyć.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 22:59   #1580
waniliowa_mama
Raczkowanie
 
Avatar waniliowa_mama
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Warto ją nawilżyć.
kremuję się kilka razy dziennie kremem nawilżającym, bo inaczej skóra się łuszczy. Pokreowana jest okej, ale gdy próbowałam nałożyć podkład, wówczas znów było widać łuszczącą skórę. Jaki podkład dobrać do takiej skóry?
waniliowa_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 23:38   #1581
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A jakiego kremu używasz?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 07:55   #1582
anitka709
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 72
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Nie znam się na podkładach wysokopółkowych, stosuję w większości te drogeryjne. Słyszałam, że słynny Manhattan Powder Mat (ok. 25zł) to mur-beton, mocno matujący o konsystencji musu. Ze swojej strony mogę polecić Skin Balance z Pierre Rene (ok. 23zł) - zastyga na twarzy i zostawia efekt półmatu. Po przyprószeniu pudrem matującym trzyma się cały dzień.
Albo inaczej - może lepiej zainwestować w mocno matujący puder transparenty (Kryolan, Essence)?

A ja zupełnie z innej bajki.
Poleciłaby mi któraś z was podkład zostawiający błyszczące (ale bez drobinek - typu Wake me up), wręcz mokre wykończenie? Coś w stronę Rimmel Lasting Finish? Mimo że mam cerę (aktualnie) mieszaną to w miejscach przetłuszczających się po użyciu podkładów z wykończeniem matującym bądź półmatującym (Affinitone, Skin Balance) zamiast podkładu zostaje mi ciasto albo grudkowata skorupa.
Fajnie byłoby żeby miał chociaż średnie krycie i w miarę jasne odcienie.
Dziękuję za poradę. Rozejrzę się za tymi podkładami. A można je dostać w Rossmanie? Nie lubię wybierać podkładów dlatego, że stoję zawsze taka zielona pół godziny i się zastanawiam, który mam wybrać, najpierw podkład, a potem odcień. A z odcieniem to w ogóle jest masakra. Mam dziwną cerę, ogólnie mam jasną karnację, jestem blondynką, ale czasem z jasnym podkładem wyglądam tak jakbym się posypała mąką, a o ton ciemniejszy jest za ciemny. Nie lubię kombinować, mieszać podkładów. W ogóle marzę o takim podkładzie, żeby "stapiał się" z moją skórą no i miał odpowiedni odcień. Nieraz widzę jak dziewczyny mają idealne makijaże, a ja nigdy nie mogę dobrać odpowiedniego podkładu:-( niby nie mam zbyt problemowej cery, nie mam ani trądziku, wiadomo czasem coś "wyskoczy", jedynie co bardzo szybko się świecę, już myślałam żeby iść do kosmetyczki żeby dobrała mi podkład, nie wiecie czy jest taka możliwość?
__________________
Dominisia:lov e:
anitka709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 10:15   #1583
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez waniliowa_mama Pokaż wiadomość
kremuję się kilka razy dziennie kremem nawilżającym, bo inaczej skóra się łuszczy. Pokreowana jest okej, ale gdy próbowałam nałożyć podkład, wówczas znów było widać łuszczącą skórę. Jaki podkład dobrać do takiej skóry?
...
jakiego kremu używasz? czasem nawilżający nie wystarczy,trzeba uzupełnić ceramidy,lipidy...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 07:55   #1584
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Oooo! A jakim laserem? Ile zabiegów? I czy efekty się utrzymują?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
PDL , 3 zabiegi ( pardziej przez niedopatrzenie) póki co nic nowego mi nie popękało ale niestety jak ma się skłonność to się ma bardzo teraz uważam. Miałam spory problem z naczynkami .
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 12:39   #1585
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mam pytanie odnośnie Healthy Mix'a.
Który z odcieni (51 czy 52) będzie podobny do Affinitone 03 light sand beige? Ewentualnie ciemniejszy niż Revlon 150 buff i Skin Balance champagne?
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 12:46   #1586
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie Healthy Mix'a.
Który z odcieni (51 czy 52) będzie podobny do Affinitone 03 light sand beige? Ewentualnie ciemniejszy niż Revlon 150 buff i Skin Balance champagne?
Ja mam 52 a kiedyś używałam Revlon 220 naturalnego, lepiej weź 51 bo on ciutke może ciemnieć.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 12:55   #1587
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Ja mam 52 a kiedyś używałam Revlon 220 naturalnego, lepiej weź 51 bo on ciutke może ciemnieć.
Dzięki śliczne. A powiedz mi, czy duża jest przepaść między 150 a 180 Revlona do cery mieszanej? Bo miałam 150 i do cery mieszanej i do suchej - oba były za jasne. Zastanawiałam się nad 180, ale nie wiem, do jakiego podkładu można byłoby go porównać.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 13:04   #1588
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Dzięki śliczne. A powiedz mi, czy duża jest przepaść między 150 a 180 Revlona do cery mieszanej? Bo miałam 150 i do cery mieszanej i do suchej - oba były za jasne. Zastanawiałam się nad 180, ale nie wiem, do jakiego podkładu można byłoby go porównać.
...
ja się dopisze,nie wiem do jakiego podkładu porównać 180,jest nico ciemniejszy i o wiele bardziej chłodny i beżowy od 150,jeżeli potrzebujesz czegoś w cieplejszej tonacji to raczej 180 sie nie nadaje.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 13:10   #1589
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Dzięki śliczne. A powiedz mi, czy duża jest przepaść między 150 a 180 Revlona do cery mieszanej? Bo miałam 150 i do cery mieszanej i do suchej - oba były za jasne. Zastanawiałam się nad 180, ale nie wiem, do jakiego podkładu można byłoby go porównać.
Nie używam tego podkładu na pewno już od ponad roku bo stał się kiepski, nie wiem jak z kolorówka bo ja miałam tylko 220. Pójdź do sephory albo innej drogerii gdzie je maja i porównaj kolory.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 21:19   #1590
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ja się dopisze,nie wiem do jakiego podkładu porównać 180,jest nico ciemniejszy i o wiele bardziej chłodny i beżowy od 150,jeżeli potrzebujesz czegoś w cieplejszej tonacji to raczej 180 sie nie nadaje.
A ja wszędzie czytam, że 180 to pomarańczka
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.