Wygładzenie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-29, 17:32   #1
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534

Wygładzenie włosów


Cześć!
Czy da się jakoś wygładzić włosy na czubku głowy? Używam odżywek fryzjerskich Joico, ale od zawsze moje włosy przy głowie wyglądały strasznie. Jakim specyfikiem mogłabym to wygładzić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy1.jpg (49,0 KB, 25 załadowań)
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 21:52   #2
wiolkaa_91
Raczkowanie
 
Avatar wiolkaa_91
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Wygładzenie włosów

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
Cześć!
Czy da się jakoś wygładzić włosy na czubku głowy? Używam odżywek fryzjerskich Joico, ale od zawsze moje włosy przy głowie wyglądały strasznie. Jakim specyfikiem mogłabym to wygładzić?
Hej

ja borykam się dokładnie z takim samym problemem, ale na całej długości włosów, a nie tylko na czubku.

Pomaga mi na to olejek Syoss Oleo 21. Trzeba go stosować na suche włosy. Delikatnie popsikać i poczekać aż wyschnie. Na moje włosy zazwyczaj działa.
Zazwyczaj, bo jak jest np wilogotno na zewnątrz to wystarczy, że wyjdę z domu i znowu włosy są napuszone... Ale Tobie nie sterczą włosy aż tak bardzo, więc powinno pomóc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg syoss.jpg (63,6 KB, 9 załadowań)
wiolkaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 09:10   #3
ZanetaL1990
Przyczajenie
 
Avatar ZanetaL1990
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Wygładzenie włosów

Kochana, jeśli masz blond włosy lub rozjaśniane i używasz Joico, polecam Joico Blonde Life. Sama zaczynam właśnie testy, ale na blogach wyczytałam kupę dobrych recenzji na jego temat. Kupiłam cały zestaw, razem z odżywką i maską. Dziewczyny, które testowały tą serię, zachwalały ją, więc pora przetestować ją na własnej czuprynie
ZanetaL1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 10:51   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wygładzenie włosów

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
Cześć!
Czy da się jakoś wygładzić włosy na czubku głowy? Używam odżywek fryzjerskich Joico, ale od zawsze moje włosy przy głowie wyglądały strasznie. Jakim specyfikiem mogłabym to wygładzić?
Różne są metody na taki lekki puch. Najprostszy to lakier.
Poza tym: kremy do włosów typu Biovax, niektórym wystarcza przejechanie po włosach dłońmi nakremowanymi kremem do rąk.
Kosmetyki typu no-frizz, pod warunkiem, że się nie ma cienkich włosów i tłustej skóry głowy, bo wtedy będą obciążać i przetłuszczać.
Jonizacja może się u niektórych sprawdzić.
Suszenie na szczotkę też ładnie wygładza.
Przy większym nasileniu problemu tzn puchu na całej długości, który wynika ze struktury włosów jedyną skuteczną metodą jest keratynowe prostowanie, ale u Ciebie powinno wystarczyć coś z metod pielęgnacyjno-stylizacyjnych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 11:12   #5
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Wygładzenie włosów

Mam to samo! u mnie sprawdza się jedwab na całe wlosy na mokre, a na suche jeszcze lakier
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 11:11   #6
dzastina21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Wygładzenie włosów

Cześć dziewczyny!
Mam pytanie do Was.
Poszukuję jakiejś fajnej szamponu lub odżywki wygładzającej/nawilżającej/ułatwiającej rozczesywanie.
Moje włosy są kręcone i suche. Mam wielki problem z rozczesaniem ich po myciu, dodatkowo bardzo się puszą.
Pomóżcie proszę
Co sądzicie o tych:
-Biovax, Caviar, Złote Algi & Kawior, szampon i odżywka
-Alterra, Bio-owoc Granatu & Bio-Aloes, nawilżająca odżywka i szampon
dzastina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 09:19   #7
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Wygładzenie włosów

Cytat:
Napisane przez dzastina21 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Mam pytanie do Was.
Poszukuję jakiejś fajnej szamponu lub odżywki wygładzającej/nawilżającej/ułatwiającej rozczesywanie.
Moje włosy są kręcone i suche. Mam wielki problem z rozczesaniem ich po myciu, dodatkowo bardzo się puszą.
Pomóżcie proszę
Co sądzicie o tych:
-Biovax, Caviar, Złote Algi & Kawior, szampon i odżywka
-Alterra, Bio-owoc Granatu & Bio-Aloes, nawilżająca odżywka i szampon
Biovaxa nie znam, ale miałam Alterrę i jeśli już chcesz ją kupić, to zdecydowanie polecam Ci maskę, nie odżywkę z tej serii (taką w tubie). Była bardzo fajna, tylko np. u mnie totalnie niewydajna (też mam włosy suche, ale falowane, i długie poza łopatki). Musiałam jej nałożyć dość dużo i na dość długo (ok. 30 min), żeby naprawdę nawilżyła i wygładziła mi włosy, by było widać różnicę. Ale spróbować na pewno warto, z Alterry to właśnie najlepsza seria dla takich niesfornych włosów

Natomiast jeśli chodzi o inne tego typu produkty, to serdecznie polecam Ci maski do włosów, i to drogeryjne, ale te ciut droższe. Teraz mam masło do włosów z Fructisa (takie w żółtym słoiczku z narysowanym avocado, jest wybitne ), ale używałam też masek z Dove (musi być wersja regenerująca, kiedyś miała granatowe elementy na etykiecie), L'Oreal (też wersji regenerującej). Świetna była też taka maska "3 Minute Reconstructor" z Aussie, też regenerująca.
Z tańszych masek sprawdziła mi się tylko ta z Ziaji (chyba nazywa się odżywcza, na pewno ma granatową kropkę na białym słoiczku).

Maski sprawdzają się genialnie. Nawet jeśli używasz naturalnego szamponu i jakiejś dobrej odżywki, to naprawdę warto co drugie lub trzecie mycie (ja staram się raz w tygodniu) nałożyć zamiast odżywki maskę. I potrzymać 15 min. Zobaczysz, jakie włosy potrafią być potem gładkie, lejące się... ZERO puszenia. Spróbuj!

PS Ja czasem taką maskę nakładam już po umyciu włosów i wysuszeniu. Właśnie kiedy widzę na włosach jakieś szalone kręciołki lub puch, odstające, suche kosmyki. Rozcieram odrobinę maski między palcami i wcieram w dane pasmo włosów. DZIAŁA!!! I nie niszczy włosów!

Edytowane przez 578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Czas edycji: 2017-08-01 o 09:22
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-02, 12:39   #8
sobasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 10
Dot.: Wygładzenie włosów

.

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2017-08-08 o 18:11 Powód: podejrzenie o reklamę
sobasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 13:39:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.