pomoc w określeniu typu kolorystycznego :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 18:39   #1
a-kuku!
Raczkowanie
 
Avatar a-kuku!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 278

pomoc w określeniu typu kolorystycznego :)


Przegrzebałam forum oraz inne strony poświęcone określaniu typu kolorystycznego ale cały czas dostaję sprzeczne informacje i według mnie pasuję po trochu do każdego typu także prawdopodobnie jest "mieszana" ale chyba nie wiosenno-letnio-jesienno-zimowa bo to chyba niemożliwe.

Idąc śladem mozaiki88 podaję odpowiedzi na pytania dotyczące typu kolorystycznego:

1. Jak się opalasz - opalam się średnio szybko, na początku zawsze jestem lekko zaczerwieniona potem robię się oliwkowa.

2. Kolor oczu -mam popielato-brązowe brwi i rzęsy, kolor źrenic przy brzegach jest ciemny, chłodno-brązowy, w środku orzechowy, ciepły.

3. Piegi - brak ale mam dużo brązowych (ciepły odcień) pieprzyków i ze 3 szarobrązowe znamiona, jeśli robią mi się po czymś blizny (np po przejechaniu kawałkiem uda po drucie w dzieciństwie ) to po pewnym czasie są ciepło-brązowe, jasne (nie wiem czy to w czymś pomoże).

4. Cera - mam cały czas rumieńce, czerwone, widoczne naczynka. Odcień cery ciepły, ziemisty, czasem oliwkowy po nieprzespanej nocy.

5. Naturalny kolor włosów - popielaty brąz, zimny, taki trochę mysi.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - jest to raczej ciemny odcień, na brzegach bardziej czerwony, w środku brudny róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - mama mówi że najlepiej wyglądam ubierając się w brązy, czerwienie ale raczej zgaszone, brudne, zgaszone zielenie, ciemne, stalowe szarości, granaty, wszystko ciemne, zgaszone.
a-kuku! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 18:52   #2
Mambusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 67
Dot.: pomoc w określeniu typu kolorystycznego :)

Zdecydowanie lato
Mambusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.