Zrobily sie rudawe pasma ;[ i co teraz? HELP ME!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-21, 15:47   #1
dZiAhUs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 19

Zrobily sie rudawe pasma ;[ i co teraz? HELP ME!!!


Naturalny kolor wlosów mam średni brąz, Farbowałam dzisiaj włosy(praktycznie to robilam pasemka, ale duża ich ilośc) farbą Joanny srebny pył i wyszedł mi średni rudy...moze to wina tego iż dwa miesiące temu robiłam włosy szamponem koloryzującym (śliwkowym, który miał zejśc po 8 zmyciach... a trzymał się dosyć długo?) mam zamiar wybrać się do fryzjera, aby zrobil mi blond... ale czy to ma sens? prosze o radeeeee ;[ ten kolorek mi sie nie podoba...
dZiAhUs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 19:31   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Zrobily sie rudawe pasma ;[ i co teraz? HELP ME!!!

no pewnie ze to wina tego ze mialas wczesniej cos na wlosach nalozone, pozatym taka farba nie jest w stanie nawet na wlosach naturalnie tak ciemnych ,rozjasnic ich, na tak jasny kolor, moja rada : idz do fryzjera, moze on po ogledzinach twoich wlosow , zobaczy co da sie zrobic
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 20:30   #3
lebenderengel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6
Re: Zrobily sie rudawe pasma ;[ i co teraz? HELP ME!!!

Ja proponuje kupic farbe o kolorze blad i samemu rozjasnic,bo jak sa teraz rude,to bedzie latwiej je rozjasnic.To samo zrobia u fryzjera.Tak ze szkoda bylo by kase wyrzucac na fryzjera.Po zafarbowaniu podciac koniecznie koncöwki wlosöw.Farbe proponuje firmy schwarzkopf
jak wogöle jest w polskich sklepach taka.Najlepsze sa niemieckie farby.
lebenderengel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 21:03   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Zrobily sie rudawe pasma ;[ i co teraz? HELP ME!!!

to nie jest takie proste jak piszesz!! farba nie usuwa farby!wiec nie wiadomo co znowu wyjdzie, nastepny pigment jest wpychany we wlos, itd.. no i nie wiadomo w jakim stanie jest wlos!jezeli komus zalezy na tym aby nie zniszczyc wlosa, to woli posluchac czy skorzystac z rady fachowca, porada u fryzjera nic nie kosztuje...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-22, 08:52   #5
dZiAhUs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 19
Re: Zrobily sie rudawe pasma ;[ i co teraz? HELP ME!!!

W tygodniu postaram się pójść z tym do fryzjera, zobaczymy co doradzi, albo zrobi zdam póżniej ralacje...
dZiAhUs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-22, 17:45   #6
lebenderengel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6
Re: Zrobily sie rudawe pasma ;[ i co teraz? HELP ME!!!

Ja mam tez ciemne wlosy,prawie ze czarne,i ostatnio wybralam siedo fryzjera zeby mi zrobil blad pasemka,ale tak mi zrobila ze wyszly siwe,ja dokupilam sobie farbe i zrobilam sama w domu pasemka,najpierw wyszly zölte,bo za malo farby mialam i za krötko bylo trzymane,ale nastepnego dnia poprawilam i teraz jestem zadowolona,mam ladne blad pasma.I koncöwki sama sobie podcielam.Ale to trzeba wiedziec jaka farbe kupic i musi byc dobra.Ja jestem z niemiec i tu sa naprawde dobre farby,chociaz w polsce w rossmanie tez juz widzialam, ze sa te same co niektöre farby
z niemiec sprowadzane.Ale jak myslisz ze fryzjer tobie lepiej doradzi,to powodzenia.A czy nie mozesz ich zafarbowac na inny ciemny kolor,wtedy wlosy sie tak nie niszcza.Bo blad jest farba bardzo agresywna,i bardzo niszczy wlosy.Pozdrawiam agnes.
dZiAhUs napisał(a):
> W tygodniu postaram się pójść z tym do fryzjera, zobaczymy co doradzi, albo zrobi zdam póżniej ralacje...
lebenderengel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-22, 17:45   #7
lebenderengel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6
Re: Zrobily sie rudawe pasma ;[ i co teraz? HELP ME!!!

Ja mam tez ciemne wlosy,prawie ze czarne,i ostatnio wybralam siedo fryzjera zeby mi zrobil blad pasemka,ale tak mi zrobila ze wyszly siwe,ja dokupilam sobie farbe i zrobilam sama w domu pasemka,najpierw wyszly zölte,bo za malo farby mialam i za krötko bylo trzymane,ale nastepnego dnia poprawilam i teraz jestem zadowolona,mam ladne blad pasma.I koncöwki sama sobie podcielam.Ale to trzeba wiedziec jaka farbe kupic i musi byc dobra.Ja jestem z niemiec i tu sa naprawde dobre farby,chociaz w polsce w rossmanie tez juz widzialam, ze sa te same co niektöre farby
z niemiec sprowadzane.Ale jak myslisz ze fryzjer tobie lepiej doradzi,to powodzenia.A czy nie mozesz ich zafarbowac na inny ciemny kolor,wtedy wlosy sie tak nie niszcza.Bo blad jest farba bardzo agresywna,i bardzo niszczy wlosy.Pozdrawiam agnes.
dZiAhUs napisał(a):
> W tygodniu postaram się pójść z tym do fryzjera, zobaczymy co doradzi, albo zrobi zdam póżniej ralacje...
lebenderengel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-22, 18:14   #8
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Zrobily sie rudawe pasma ;[ i co teraz? HELP ME!!!

lebenderengel!
W Polsce w sklepach sa juz od dawna takie farby jak w Niemczech,na to nie mozemy narzekac!
ja jednak mysle ze fryzjer zawsze lepiej doradzi niz laik, owszem kazdy moze sam probowac , po to sa produkty w sklepach, nistety nie majac wiedzy podstawowej zdazaja sie niechciane efekty i wtedy nawet najlepszy fryzjer juz nie jest w stanie pomoc!!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-23, 08:46   #9
dZiAhUs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 19
Re: Zrobily sie rudawe pasma ;[ i co teraz? HELP ME!!!

Szczerze mowiac to sie przywyczailam do tego rudawego i nawet mi w nim ladnie ale znając życie za jakieś 2-3 dni znudzi mi się i wtedy pójde do fryzjera
lebenderengel - w Polsce naprawde jest tez duzy wybor farb, narzekac nie mozemy ;]
dZiAhUs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.