Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-03, 21:00   #421
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Przebicie nosa mnie nie bolało, w polsce płaciłąm chyba 40 zł <jakies 2 lata temu> i mozna go zrobic w kazdym studiu piercing'owym!
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 10:17   #422
maryhaha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 42
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ok juz sobie poradzilam probowlaam jeszcze go wyjac ale sie nie dalo nawet na sile nie wiedzialam tez czym go uciac wiec wczorak sie wkurzylam i odcielam go nozyczkami
maryhaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 23:29   #423
kasia.k54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Wink Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

AGUSKA_czesc wlasnie 3 dni temu przekulam sobie nos sama, troszeczke bolalo pewnie dlatego ze sama przekuwalam a mysle ze u kosmetyczki bedzie lepiej ,jestem juz 3 dni po przekuciu i jest oki nic mi sie nie ropi ani nie mam spuchnietego nosa i juz nie boli moge spokojnie wyciagac juz kolczyk i zmieniac na inny poprostu akurat moj organizm przyjol to ok pozdrawiam
kasia.k54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 14:12   #424
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kasia.k54 Pokaż wiadomość
AGUSKA_czesc wlasnie 3 dni temu przekulam sobie nos sama, troszeczke bolalo pewnie dlatego ze sama przekuwalam a mysle ze u kosmetyczki bedzie lepiej ,jestem juz 3 dni po przekuciu i jest oki nic mi sie nie ropi ani nie mam spuchnietego nosa i juz nie boli moge spokojnie wyciagac juz kolczyk i zmieniac na inny poprostu akurat moj organizm przyjol to ok pozdrawiam
Załamałam się. Ktoś gdzieś pisał, że za głupotę też powinien być ban - ja się pod tym podpisuję rękami i nogami. Już nawet nie chce mi się całej wypowiedzi komentować dogłębnie, bo na każde zdanie od góry do dołu musiałabym napluć.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 12:47   #425
Justine16
Przyczajenie
 
Avatar Justine16
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów
Wiadomości: 8
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

Witam
MAm kolczyk w nosie chyba od 3 miesięcy. Jestem bardzo z nigo zadowolona. Mam duży nos a kolczyk w nim wygląda bardzo ładnie. Przekłułam go sobie sama.(Nie bolało).
Justine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 14:06   #426
kasia.k54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Re: Kolczyk w ......

hej powiem ci tak sama sobie przekulam nos troche bolalo ale da sie wytrzymac to nie takie straszne.dokladnie przekulam sobie 2 kwietnia i juz zmienilam sobie na inny kolczyk.i jest wszystko w porzadku jak cos mozesz pytac pozdrawiam
kasia.k54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 14:28   #427
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Re: Kolczyk w ......

Jak dla mnie głupotą jest przebijanie samodzielnie nosa :|
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-10, 14:36   #428
kasia.k54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Re: Kolczyk w ......

dlaczego moze te osoby ktore byly u kosmetyczki przebic to tak mysla a ja mysle ze jesli sie wie jak przekuc zeby nie uszkodzic krzastki to jest oki ale kazdy ma swoje zdanie
kasia.k54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 14:41   #429
kasia.k54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Re: Kolczyk w ......

a powiem jeszcze to ze napewno i w100% jest lepiej przekuc nos u specjalisty bo to bezpieczniejsze
kasia.k54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 18:20   #430
Kajman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

.

Edytowane przez Kajman
Czas edycji: 2008-10-30 o 20:11
Kajman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 19:23   #431
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Tak!! Ja ci szybko odpowiem, ze tak!
Poniewaz kiedy za pierwszym razem nos przebilam, to mialam ten kolczyk z kulka i ona tak jakby siedziala mi w nosie i nie przebijala tej blonki.. Calosc szybko mi zasyfiala <sorki za wyrazanie sie > i musialam wyjac kolczyka, pomimo tego, ze bardzo nie chcialam. W koncu los mi pomogl i zgubilam kolczyka na spaniu a ze bylam w Italii i nie mialam okazji kupic nowego dziurka sie zarosla
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 19:36   #432
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Czy kulka na końcu kolczyka ze stali chirurgicznej musi przekłuwać błonkę w nosie?
kilkanaście arzy było pisane wtym watku,że kolczyki do nosa zakończone kulka tak naprawdę sie do nosa nie nadają-a tym bardziej do jego przekłuwania
a nie przekłuwając owej "błonki"(błonę to ma kaczka między palcami a nie człowiek w nosie) robisz sobie tylko krzywdę
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 19:44   #433
kasia.k54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

tak musisz przebic blonke ,powiem ci ze tez sama to robilam ale dalam rade chyba z 20minut stalam przed lustrem zeby przebic ta blonke ciezko bylo ale sie udalo z czego jestem bardzo zadowolona powodzenia pozdrawiam
kasia.k54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 19:50   #434
kasia.k54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

tak to prawda sama blednie napisalam ale juz sie poprawiam czlowiek nie ma blonki tylko krzastke ktora trzeba przebic a co do kolczyka z kulka racja ja przekluwalam sobie nos takim jakby gwozdzikiem od kosmetyczki pisze ze jakby gwozdzik bo nie wiem jak go nazwac a tak wyglada pozdrawiam
kasia.k54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 19:55   #435
kasia.k54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

tak to prawda sama blednie napisalam ale juz sie poprawiam czlowiek nie ma blonki tylko krzastke ktora trzeba przebic a co do kolczyka z kulka racja ja przekluwalam sobie nos takim jakby gwozdzikiem od kosmetyczki pisze ze jakby gwozdzik bo nie wiem jak go nazwac a tak wyglada pozdrawiam
kasia.k54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 21:46   #436
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja w sumie zastanawiam sie czemu w Polsce sprzedaja prawie same kolczyki, ktore powinny byc przystosowane do noska, zakonczone kulka?
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 09:03   #437
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Kolczyk w nosie miałam robiony 2 lata temu. I podejrzewam zę teraz zabralabym sie do tego troche inaczej. Otóż poszłam do kosmetyczki a nie do profesjonalnego studia kolczykowania. Uważam zę to był błąd. Poza tym moj kolczyk jest jakos dziwnie powyginany w nosie i gdybym teraz chciala go usunac to pewnie bedzie to stanowilo problem. No i jeszcze bardzo mnie bolało, a Pani kosmetyczka zdziwila sie gdy zobaczyla moje łzy i zaytała: "co sie Pani stalo?" Myślałam żę ją uduszę
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 21:01   #438
rogato
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 52
Dot.: jak wyjac kolczyk z nosa????

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
Cdz ja mowie tylko, ze tymi chropowatymi powierzchniami podrazniasz kanal przeklucia ;/ ale jak kto lubi. nie zauwazylam zebym uwazala sie za "straszna madrale" i jakos nikt uwagi nie zwrocil i nie czul sie obrazany, z tego co wiem to pisuje w 3 watkach wiec nie wiem do czego pijesz?


Rogato tez mam takie hyh tylko moje sie nie odkrecaja niestety ale i tak sa fajne, a gdzie kupilas takie odkrecane?

Nolqa mi chodzi o to ze jak spilujesz ta kulke to ta powierzchnia jest chropowata, a nie gladka i w te wszystkie mini rowki wchodzi pelno roznego dziadostwa ;]
w hipermarkecie na pasażu ale w studio teś pewno będa, aha moze twój ma odkręcana końcówke? ja przypadkowo sie o tym dowiedziałam kiedy kolec odpadł (słabo dokręcony był)a bolec został w nosie ile strachu w dupie miałam matkooo
rogato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 21:18   #439
rogato
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 52
Dot.: jak wyjac kolczyk z nosa????

Cytat:
Napisane przez rogato Pokaż wiadomość
w hipermarkecie na pasażu ale w studio teś pewno będa, aha moze twój ma odkręcana końcówke? ja przypadkowo sie o tym dowiedziałam kiedy kolec odpadł (słabo dokręcony był)a bolec został w nosie ile strachu w dupie miałam matkooo
teraz systematycznie kontroluję czy prawidlowo dokręcone

Cytat:
Napisane przez NoLQa Pokaż wiadomość
Rogato Jak dla mnie to sa za duze..

Kasiek widocznie nie zrozumialam do konca twojej wypowiedzi - no ale dzieki
hmm duze nie duże końcówka penwo jakaś mniejsza sie znajdzie co do bolca hm.. moze i duży bo problem był go wsadzic do dziurki po "kolczyku z kulka na końcu" ale jaki luxus niebo!

Zresztą jak wy możecie szarpac, obcinać nożyczkami piłować kuleczki wrr.... ok rozumiem jakoś wyciagnąć to trzeba ale bez przesady dlaczego nie mozna by kupić takiego kolczyka i miec problem z głowy. Nie żebym sie madrzyła bo też nie jestem taka święta sama sobie dziurke robiłam spiłowanym kolczykiem też nie umiałam wyciagnąć kolczyka kręciłam kręciałam az wykreciłam kupiłam ten iiiii gdzie jestem? w niebie!
rogato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-23, 11:21   #440
honey999
Rozeznanie
 
Avatar honey999
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: LBW
Wiadomości: 833
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hm...ja tez mialam kolczyka zkuleczka i to był moj najwiekszy blad...za kazdym razem jak go niechcaco pociagnelam, wypadał mi, rozrywal dziurke przez co nos nie chcial sie zagoic przez 2 msc :/ i czały czas byl czerowny...poszlam na szczescie po rozum do głowy i kupiłam kolczyka ze stali hirurgicznej takiego strasznie zakreconego )) i jest cacy mam go juz ponad miesiac i jest git nosek jest wreszcie zagojony a nawte jesli czasem zaczepie o cos i niechcaco mi sie wyjmie to nawet tego nie czuje )

ps.jedynym minusem tego kolczyka jest to , ze jest duzy :/ wczesniejesze kolczyki mialy małe kuleczki a ten jest duzy :/ ale da rade sie przyzwczaic )
__________________
"Kiedy kłamstwo to za mało musi wystarczyć prawda..."
honey999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 16:47   #441
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: jak wyjac kolczyk z nosa????

Cytat:
Napisane przez rogato Pokaż wiadomość
teraz systematycznie kontroluję czy prawidlowo dokręcone


hmm duze nie duże końcówka penwo jakaś mniejsza sie znajdzie co do bolca hm.. moze i duży bo problem był go wsadzic do dziurki po "kolczyku z kulka na końcu" ale jaki luxus niebo!

Zresztą jak wy możecie szarpac, obcinać nożyczkami piłować kuleczki wrr.... ok rozumiem jakoś wyciagnąć to trzeba ale bez przesady dlaczego nie mozna by kupić takiego kolczyka i miec problem z głowy. Nie żebym sie madrzyła bo też nie jestem taka święta sama sobie dziurke robiłam spiłowanym kolczykiem też nie umiałam wyciagnąć kolczyka kręciłam kręciałam az wykreciłam kupiłam ten iiiii gdzie jestem? w niebie!
Rogato - kazdy ma swoje zdanie na ten temat Ja nie piluje i nie szarpie nosze po prostu prostego, krotkiego kolczyka bez kulki na koncu i jest luzik
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 21:49   #442
mamaka14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 2
GG do mamaka14
Dot.: Kolczyki- która z was ma?

czesc gdy mialam kolczyk w pepku mialam 13 lat ..
wjełam go po ponad 4 miesiacsach bo sie babralo...
nic nie bolalo...
teraz rodzice nie pozwalaja mi na kolczyk w nosie (14 lat)bo musialam tamten wyjac bo moj pepuszek mi siny sie robil a przekluwalam go w specajlnym salonie u kosmetyczki a ta usluga kosztowala mnie 60 zł (z kolczykiem) poradzcie co mam rodzicom powiedziec zebym mogla se zrobic kolczyk w nosie u kosmetyczki lub sama bo nie raz przekluwalam se uszy czy jednej kumepli raz odp.....
mamaka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 22:12   #443
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Kolczyki- która z was ma?

Cytat:
Napisane przez mamaka14 Pokaż wiadomość
czesc gdy mialam kolczyk w pepku mialam 13 lat ..
wjełam go po ponad 4 miesiacsach bo sie babralo...
nic nie bolalo...
teraz rodzice nie pozwalaja mi na kolczyk w nosie (14 lat)bo musialam tamten wyjac bo moj pepuszek mi siny sie robil a przekluwalam go w specajlnym salonie u kosmetyczki a ta usluga kosztowala mnie 60 zł (z kolczykiem) poradzcie co mam rodzicom powiedziec zebym mogla se zrobic kolczyk w nosie u kosmetyczki lub sama bo nie raz przekluwalam se uszy czy jednej kumepli raz odp.....
Po pierwsze ja napisze ze glupota jest przebijanie czegokolwiek w domu a co do rodzicow to ty ich najlepiej znasz i wiesz jakie agrumenty moglyby pomoc..
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 15:15   #444
lennka17
Raczkowanie
 
Avatar lennka17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
GG do lennka17 Send a message via Skype™ to lennka17
Cool Już niedługo...kolczyk w nosku :)

Witam wszystkich na forum. Mam kilka pytań do specjalistów i nie-specjalistów dotyczące przekłuwania nosa . Chodzi mi o mały( taka kropeczka) kolczyk. Dokładniej chciałabym się dowiedzieć, na czym polega ten zabieg, czy boli i w granicach ilu złotych może to kosztować. Z góry dzięki. Mile widziane zdjęcia, jak mniej więcej to wygląda. Dziękx. Czekam z niecierpliwieniem.
lennka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 15:22   #445
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Już niedługo...kolczyk w nosku :)

Korzystałaś z wyszukiwarki? Wątków o kloczykach jest cała masa
na przykład - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7102 lub http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=167832
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 15:23   #446
Anastazja87
Przyczajenie
 
Avatar Anastazja87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Już niedługo...kolczyk w nosku :)

Hej, ja też chce zrobić kolczyka w nosku Sprawdziłam już ile to kosztuje, u mnie 30 zł razem z kolczykiem z kolekcji Wildcata, to ponoć najlepsze kolczyki, przeraziła mnie tylko jakaś " rura" czy " tuba" którą widziałam, że ma cos wspólnego z przekłuwaniem, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia do czego służy, mam nadzieje że samo przekłucie nie jest straszne Pozdrawiam Kolczyki w nosku są naśliczniejsze
__________________
Poszukiwane na wymiane kremy - Vichy Normaderm lub Skinset!
Anastazja87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 15:27   #447
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Już niedługo...kolczyk w nosku :)

Tak jak napisała Różowy Strachulec jest takich wątków cała masa.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7102 <- w zbiorczym dowiesz się wszystkiego
ps. ja przebijam nosek 6 czerwa
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 16:06   #448
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Już niedługo...kolczyk w nosku :)

Cytat:
Napisane przez lennka17 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich na forum. Mam kilka pytań do specjalistów i nie-specjalistów dotyczące przekłuwania nosa . Chodzi mi o mały( taka kropeczka) kolczyk. Dokładniej chciałabym się dowiedzieć, na czym polega ten zabieg, czy boli i w granicach ilu złotych może to kosztować. Z góry dzięki. Mile widziane zdjęcia, jak mniej więcej to wygląda. Dziękx. Czekam z niecierpliwieniem.
Łączę z wątkiem zbiorczym na ten temat.
Przed założeniem nowego wątku polecam skorzystać z wyszukiwarki. Wiele tematów było poruszanych na forum, zamiast tworzyć nowy wątek można dopisać się w już istniejącym.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 16:41   #449
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Już niedługo...kolczyk w nosku :)

Cytat:
Napisane przez Anastazja87 Pokaż wiadomość
Hej, ja też chce zrobić kolczyka w nosku Sprawdziłam już ile to kosztuje, u mnie 30 zł razem z kolczykiem z kolekcji Wildcata, to ponoć najlepsze kolczyki, przeraziła mnie tylko jakaś " rura" czy " tuba" którą widziałam, że ma cos wspólnego z przekłuwaniem, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia do czego służy, mam nadzieje że samo przekłucie nie jest straszne Pozdrawiam Kolczyki w nosku są naśliczniejsze
30 zł?! A skąd jesteś ? Ja jak patrzyłam to tak średnio z kolczykiem 100-150 złotych
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 18:48   #450
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Już niedługo...kolczyk w nosku :)

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
Tak jak napisała Różowy Strachulec jest takich wątków cała masa.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7102 <- w zbiorczym dowiesz się wszystkiego
ps. ja przebijam nosek 6 czerwa
Justys Kolczyka robisz? Czemu sie nie pochwalilas?
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-11 17:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.