Dziewczyny, jak go zachęcić??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-27, 22:02   #1
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200

Dziewczyny, jak go zachęcić???


Jestem z moim TŻ już 2 i pół roku, kochamy się bardzo, każde z nas już poznało dobrze rodzinkę tej drugiej strony itp. Nie chcemy brać jeszcze ślubu ze względów finansowych oraz dlatego, że uważamy, że jesteśmy za młodzi ale ja tak strasznie chciała bym przejść już do kolejnego etapu naszego związku...może mnie skrytykujecie ale tak strasznie bym chciała żeby TŻ mi się oświadczył To było by dla mnie naprawdę przejście do kolejnego etapu związku, umocnienie naszej miłość...mój ukochany coś kiedyś napomknął o zaręczynach ale na tym się skończyło, i chociaż codziennie pokazuje mi i mówi, że strasznie mnie kocha, na zaręczyny się nie zapowiada...
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 22:55   #2
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Dziewczyny, jak go zachęcić???

Mój TŻ widział jaki mam stosunek do zaręczyn (twierdziłam, że to taki ostateczny dowód takiej "pewnej" miłości, ekscytowałam się tym), wie, że to by nam bardzo ułatwiło życie (moje rodzina jest specyficzna...) i któregoś dnia powiedział, że to zrobi gdy tylko będzie go stać na pierścionek (po wakacjach ). Myślę, że jeżeli bardzo Ci na tym zależy to powinnam jakoś go zapytać o plany, jakoś naprowadzić, ale nie naciskaj, nie chcesz przecież myśleć, że robi to bo Ty tak chcesz, a sam nie jest przekonany. Na pewno się kiedyś doczekasz
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 23:14   #3
LenaaaP
Raczkowanie
 
Avatar LenaaaP
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 119
Dot.: Dziewczyny, jak go zachęcić???

Nie mozna faceta do niczego zmusic a tym bardziej delikatnie go naprowadzić czy zachecić oni są z innej planety i czasami zupelnie nie wiedzą o co nam chodzi trzeba albo powiedziec prosto z mostu czego sie oczekuje albo cierpliwie czekac moze nie jest jeszcze gotowy na zaręczyny?
__________________
*Jest we mnie puch anielskich skrzydeł, błoto z pod diabelskich kopyt*

Zapuszczam włosy
LenaaaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 23:54   #4
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Dziewczyny, jak go zachęcić???

Chodziło mi o naprowadzenie na temat żeby poznać jego zdanie, ewentualne plany. A potem można albo dać na wstrzymanie i czekać, albo... hmm... Powiedzieć czego się chce
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 18:24   #5
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Dziewczyny, jak go zachęcić???

A nie możesz go wprost spytać a nie robić jakieś podchody i "zachęcać"?
Poza tym skoro - jak sama piszesz - nie chcecie ślubu to po co się zaręczać?
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 22:28   #6
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Dziewczyny, jak go zachęcić???

Polecam EMPIK-owy bestseller - "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?" Tytułowa zołza nie ma nic wspólnego z potocznym rozumieniem tego słowa. To superbabka! Jakiekolwiek mówienie o zaręczynach tylko odracza je
Nie pytaj! A zresztą do czego Ci się tak naprawdę spieszy? Nie jest Ci teraz fajnie? Ja tam wolę poczekać aż mój ukochany spokojnie sobie to wszystko "przetrawi" i zrobi to gdy będzie absolutnie pewien, że to "teraz" jest ta chwila...
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.