Uczucie ciągłego spinania mięśni brzucha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-25, 21:21   #1
stati66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Question

Uczucie ciągłego spinania mięśni brzucha


Cześć!
Mam pewniem problem i nie mam pojęcia co jest jego powodem. Od tygodnia mam uczucie ciągłego spięcia mięsni brzucha i musze bardzo się skupić żeby je rozluźnić, ale to jest tylko chwilowe.. po krótkim czasie wraca. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale jestem w klasie maturalnej (ciągły stres) jestem w 21 dniu cyklu, mam powiększone i obolałe piersi (lecz podejrzewam, że to PMS bo moje cykle są bardzo nie regularne, od 27 do 46 dni)Zdarzyło mi się także uprawiać seks, ale zawsze z zabezpieczeniem prezerwatywy i globulki wraz ze stosunkiem przerywanym w teoretyczne dni niepłodne (7 dni przed okresem i 3 dni przed okresem). Uczucie spięcia mięśni coraz bardziej mi dokucza i nie wiem jak się go pozbyć a najważniejsze co jest tego przyczyną..
stati66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 21:56   #2
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Uczucie ciągłego spinania mięśni brzucha

Cytat:
Napisane przez stati66 Pokaż wiadomość
Cześć!
Mam pewniem problem i nie mam pojęcia co jest jego powodem. Od tygodnia mam uczucie ciągłego spięcia mięsni brzucha i musze bardzo się skupić żeby je rozluźnić, ale to jest tylko chwilowe.. po krótkim czasie wraca. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale jestem w klasie maturalnej (ciągły stres) jestem w 21 dniu cyklu, mam powiększone i obolałe piersi (lecz podejrzewam, że to PMS bo moje cykle są bardzo nie regularne, od 27 do 46 dni)Zdarzyło mi się także uprawiać seks, ale zawsze z zabezpieczeniem prezerwatywy i globulki wraz ze stosunkiem przerywanym w teoretyczne dni niepłodne (7 dni przed okresem i 3 dni przed okresem). Uczucie spięcia mięśni coraz bardziej mi dokucza i nie wiem jak się go pozbyć a najważniejsze co jest tego przyczyną..
A lubisz swój brzuch? Akceptujesz?
Bo może jeżeli Ci on przeszkadza lub się go wstydzisz, to robisz to podświadomie, żeby był mniejszy.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 10:57   #3
malibu1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 37
Dot.: Uczucie ciągłego spinania mięśni brzucha

Witaj,
to wyglada na poczatek nerwicy lękowej. Rob cwiczenia relaksujace, oddechowe - to pomoze rozluznic brzuch, + psycholog. A ten seks w kl. maturalnej wcale temu nie pomaga i rozmienia na drobne

Edytowane przez malibu1
Czas edycji: 2014-10-26 o 10:59
malibu1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 11:44   #4
stati66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Uczucie ciągłego spinania mięśni brzucha

Cytat:
Napisane przez malibu1 Pokaż wiadomość
Witaj,
to wyglada na poczatek nerwicy lękowej. Rob cwiczenia relaksujace, oddechowe - to pomoze rozluznic brzuch, + psycholog. A ten seks w kl. maturalnej wcale temu nie pomaga i rozmienia na drobne
Dlaczego "nie pomaga i rozmienia na drobne"? Mam chłopaka od 3 lat i tak wyszło, że parę razy odbyliśmy stosunek co w tym złego?
stati66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 12:44:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.