Mefedron a serce? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-29, 22:08   #31
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Mefedron a serce?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Napisałam Ci co - z mojego medycznego punktu widzenia - powinnas zrobić. Niestety nie licz na to ze dostaniesz odpowiedź co będzie, bo oprócz tego ze kilka badań było w normie nie wiem o Twoim stanie zdrowia nic.


Pokaz mi gdzie Ci napisalam "nie bierz". Bardzo chętnie zobacze.
Daj spokój , dziewczę najwyraźniej od dziecka konopie stosuje bo takie dobre , to i skutki widać


Autorko , idąc Twoim tokiem rozumowania , chorego na raka powinien leczyć wyłącznie lekarz , który sam na raka chorował , tak ? bo gdyby nie daj Boże nie chorował , nie wiedziałby jak to jest i jak to leczyć . Skoro ktoś nie brał , nie może się wypowiadać o skutkach brania , choćby pracował na oddziale odwykowym przez 30 lat , prawda ?
I nie oczekuj ,że ktokolwiek z nas powie Ci , co możesz brać .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.

Edytowane przez Parabelka
Czas edycji: 2015-07-29 o 22:12
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 22:21   #32
aljenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 390
Dot.: Mefedron a serce?

tępa dziewucho, mnie też bolało serce po jednej substancji stymulującej + miałam duszności. po około roku działo mi się to po każdej substancji i nie jestem w stanie stwierdzić czy to była wkręta czy faktycznie dragi mi nie służyły.

jak jesteś taką za☠☠☠istą znawczynią dragów to super, że nawet nie wiesz co to benzo XD a przydałoby się, bo kiedyś jak będziesz schodzić to może się przydać. no ale temat zjazdu pewnie też jest ci obcy, bo narkotyki brane w odpowiednich ilościach nie powodują zjazdu, nawet taki mega zwałogenny mefedron

narkotyki takie bezpieczne. moja bliska znajoma, która od wielu lat brała nagle zaczęła mieć problem z układem nerwowym... no ale jak to , przecież dobrze dawkowała xDDDD ile ty masz lat? 10?
aljenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 00:05   #33
blablabla9
dupa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 51
Dot.: Mefedron a serce?

W dalszym ciągu nie powiedziałaś mi co to benzo.. czyżbyś sama, znawczyni dragów nie wiedziała co to jest?
Parabelka, tu chodzi o doświadczenie. Porównywanie lekarza leczącego raka do osoby biorącej narco to tak jak słonia do kostiumu kąpielowego. Inna kategoria doświadczenia. 'moja bliska znajoma, która od wielu lat brała nagle zaczęła mieć problem z układem nerwowym' - no właśnie: od wielu lat, zapewne nałogowo ćpała. Czyli to co powiedziałam wcześniej, ale takich przypadków nie biorę pod uwagę -co również już pisałam.
blablabla9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 20:02   #34
blablabla9
dupa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 51
Dot.: Mefedron a serce?

NO SŁUCHAM: co to jest benzo?
CO, NAGLE ODEBRAŁO MOWĘ? A TAKA BYŁAŚ ROZGADANA WCZORAJ NA TEN TEMAT, TYLE PODOBNO WIESZ. PODEJRZEWAM ŻE TO 'BENZO' W OGÓLE NIE ISTNIEJE... To już chyba przechodzi wszelkie granice ludzkiego idiotyzmu i Żenady...
Jeśli nie uzyskam odpowiedzi uznam wątek za zakończony, a Ciebie, droga znawczyni (i również Was) uznam za jedno wielkie nieporozumienie, które nigdy nie powinno mieć miejsca. Pomijacie to co piszę, pomijacie również moje pytania- bo doskonale zdajecie sobie sprawę że piszecie bardzo ogólnikowo, wybiórczo i jednoznacznie bez jakiejkolwiek wiedzy z doświadczenia, a Wasze pseudo tezy można bardzo łatwo obalić. Nie macie na nie żadnych dowodów, bo takie po prostu nie istnieją. Na pytanie co to jest forum 'h' również nikt nie odpowiedział...
blablabla9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 20:08   #35
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Mefedron a serce?

benzodiazepiny
hyperreal

wpisz sobie w google i kontynuuj swoje życie na ćpaniu. A wątek faktycznie do zamknięcia. Zgłaszam twoje posty
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 11:44   #36
aljenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 390
Dot.: Mefedron a serce?

Cytat:
Napisane przez blablabla9 Pokaż wiadomość
NO SŁUCHAM: co to jest benzo?
CO, NAGLE ODEBRAŁO MOWĘ? A TAKA BYŁAŚ ROZGADANA WCZORAJ NA TEN TEMAT, TYLE PODOBNO WIESZ. PODEJRZEWAM ŻE TO 'BENZO' W OGÓLE NIE ISTNIEJE... To już chyba przechodzi wszelkie granice ludzkiego idiotyzmu i Żenady...
Wybacz, ale mam jeszcze swoje życie poza wizażem i postami jakiejś ćpunki-to-be

Jak ktoś wyżej napisał, benzodiazepiny. Pomagają w sytuacjach kryzysowych - działanie danej substancji zostaje zniesione. Jakbyś nie była taka głupiutka to byś poczytała w necie, a nie drzesz japę bez sensu

Żryj sobie dalej swojego "mefika" (ciekawe ile mefa jest w tym co bierzesz, hehe) i dziw się, że boli Cię serce .
O takich mądralach powołujących się na kolegów Sebixów, że tacy mądrzy i doświadczeni, krulowie dragów XD, później dużo się słyszy. Np. że nie wytrzymały bani i skoczyły z okna, miały zawał, albo inne tam zatrucia.

Powodzenia!
aljenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 02:49   #37
blablabla9
dupa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 51
Dot.: Mefedron a serce?

Benzodiazepiny są chyba na receptę więc jak dostać?
Zakonna haha niby dlaczego?
blablabla9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 06:11   #38
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mefedron a serce?

Cytat:
Napisane przez blablabla9 Pokaż wiadomość
Benzodiazepiny są chyba na receptę więc jak dostać?
Zakonna haha niby dlaczego?
Narkotyki są nielegalne, a jakoś dostajesz

Edytowane przez 7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Czas edycji: 2015-08-04 o 06:23
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 16:20   #39
Orimonka
Raczkowanie
 
Avatar Orimonka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 323
Dot.: Mefedron a serce?

Cytat:
Napisane przez blablabla9 Pokaż wiadomość
Nie czytałam stronek, tylko znam sporo osób które biorą od lat, po prostu. Nie potrzebny mi nikt do odratowania, ucieszyłabym się gdybym nikogo nie obchodziła. Wręcz marzę o tym. Jestem samowystarczalna. Nie mogłaś słyszeć podobnych wywodów bo znajomy o którym mówisz musiał być bardzo niedoświadczony w tych sprawach. Myślę że wystarczająco rozpisałam się w poprzedniej wiadomości na temat śmierci w skrajnych przypadkach, Wy natomiast nie napisałyście nic o okolicznościach tychże przypadków. W internecie tak nie pisze, bo internet służy do zastraszania a nie racjonalnego wytłumaczenia -za i -przeciw. Mogłabym powiedzieć że to wy piszecie bardzo jednoznacznie podtrzymując tylko jedną ze stron. Tyle na ten temat, bo wiem że co bym nie napisała, wy i tak będziecie odpowiadać jako 'przeciw'. To właśnie wiedza wyczytana bez jakiegokolwiek obiektywizmu, nie wywodząca się z własnego doświadczenia.
Jasne, i jeszcze wiesz, co do mnie pisał mój znajomy niż ja, bo Ci inaczej do koncepcji nie pasuje.
Słuchaj, wszystko jest dla ludzi, ale to Ty jesteś jednostronna, Ty piszesz, jak to dobrze się znasz, piszesz, że narkotyki oddziałowują tylko na mózg i inne pierdo-lety, które z rzeczywistością nic nie mają wspólnego. Piszesz dokładnie w takiej samej konwencji jak ludzie, którzy w niedługim czasie nie myślą o niczym innym, tylko czym by się tu skuć tym razem.
Może masz bordera i nie masz skłonności do uzależnień, może jesteś jedną z tych niewielu osób, które potrafią to kontrolować, wszystko mi jedno. Rzeczy które piszesz najzwyczajniej nie są zgodne z prawdą, poza tym nigdy nie wiesz, jaki skład ma narko które dostajesz, chyba, że zamawiasz mxe z chemicznego. Potem ludzie czytają te pierdo-lety, nadymają się pseudowiedzą i udają specjalistów, a potem wielkie zdziwko, że ogranizm w strzępach.

A ze swoimi problemami typu "Marzę o tym, żeby nikogo nie obchodzić" idź do dobrego psychoterapeuty, zamiast się "realizować" w mefedronie.
Orimonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 00:27   #40
blablabla9
dupa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 51
Question Przedawkowanie leków?

Jest możliwe że umrę jeśli nie pójdę do szpitala i mi nie oczyszczą z krwi (bo na płukanie już jest za pózno)? minęły ponad 24h. Mogło się coś uszkodzić? jakie są w ogóle skutki przedawkowania (chodzi mi o schorzenia, uszkodzenia)? na razie mam tylko taki ucisk w nadbrzuszu, wcześniej okrutne mdłości (siłą zwymiotowałam), takie uczucie jakby coś było w tym żołądku (możliwe żeby się nie rozpuściły tabletki?) i miałam po seronilu taką jakby 'fazę' trochę ale to wcześniej, wcześniej też byłam osłabiona i ból głowy. Jak nic już z tym nie zrobię to umrę?
blablabla9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 13:34   #41
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Przedawkowanie leków?

Jesli przedawkowałaś tylko Seronil tzn fluoksetynę to raczej nic poważnego ci nie będzie, choć na 100% to nie wiadomo. Potencjalnie możesz miec po nim zespół serotoninowy a jego ciężka postać nawet mimo prób leczenia może zakończyć sie zgonem. Jednak jak po takim czasie Twój stan sie nie pogarsza to raczej on nie wystąpi o ile np. nie weźmiesz w najbliższym czasie nic serotoninergicznego (fluoksetyna ma długi okres biologicznego półtrwania więc nim się wyeliminuje trochę czasu minie)
__________________
01.01.2014 r. Szlaban na internet!
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-07, 15:21   #42
blablabla9
dupa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 51
Dot.: Przedawkowanie leków?

nie tylko Seronil

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Czyli jak jeszcze wezmę Seronil to umrę? ale nie będę mieć mdłości? a leki przeciwbólowe i inne też przedawkowałam i popiłam whisky
blablabla9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 17:18   #43
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Przedawkowanie leków?

znawczyni dragów na fazie po fluoksetynie
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 19:47   #44
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Przedawkowanie leków?

[QUOTE=blablabla9;52340263]nie tylko Seronil

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Czyli jak jeszcze wezmę Seronil to umrę? ale nie będę mieć mdłości? a leki przeciwbólowe i inne też przedawkowałam i popiłam whisky[/QUOTE



zależy co dokładnie wzięłaś, jakie dawki, i jaki jest Twój stan wątroby, nerek itd...
__________________
01.01.2014 r. Szlaban na internet!
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 15:55   #45
blablabla9
dupa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 51
Dot.: Przedawkowanie leków?

blue3 nie śmiej się bo naprawdę tak się dziwnie czułam, może przez to whisky albo za dużo tych tabletek albo one kolidowały z tymi poprzednimi w jakiś sposób. Nie powiedziałam że jestem znawczynią dragów.

A takie uczucie pełności w brzuchu mimo głodu albo 'ssanie' w żołądku jak przy głodzie po jedzeniu, lekkie nudności/ucisk/coś w górnej części brzucha/przepełnienie po zjedzeniu niewielkiej ilości i jednocześnie głód? co to może być? wrzody? a od wrzód można umrzeć jak nie leczone?
blablabla9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 05:57   #46
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Przedawkowanie leków?

Ile tego seronilu i przeciwbólowych wzięłaś?
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 21:38   #47
blablabla9
dupa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 51
Dot.: Przedawkowanie leków?

Seronilu 1 cały listek + chyba pół, może i 2 w sumie ale nie pamiętam; ibupromu chyba listek + ibupromu maks. pół listka+ jakieś inne leki gdzieś listek/ pół

To nie jest aż tak dużo, ale nie było już żadnych innych leków prócz witamin.
blablabla9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 14:23   #48
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Przedawkowanie leków?

znaczy, że co, próbujesz się zabić czy eksperymentujesz z lekami?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 02:30   #49
blablabla9
dupa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 51
Co to może być? Takie dziwne uczucie ciężkości..w ciele.

Takie dziwne uczucie ciężkości..w ciele. Takie jakby zdrętwienie(?) mięśni wewnątrz. Nie tyle ból co tak jakby ciężkość- chyba to określenie najbardziej pasuje. I to jest tak jakby wysoko(chyba) się zaczyna i 'idzie' tak bardziej do klatki piersiowej aż do szyi(?) ale do samych mięśni..jednym słowem tak jak np. przy jakiejś grypie albo jak są stawy przeciążone i mięśnie, tyle że to wewnątrz i nie w nogach tylko górny odcinek brzucha i wyżej. A czasami takie w żołądku takie jakby 'napięcie' coś takiego- tak jak np. przy stresie ale to nie jest stres tylko właśnie takie dziwne uczucie. Ja to kojarzyłam na początku z napięciem przedmiesiączkowym ale okresu nie mam jakoś. Takie ogólne zesztywnienie mięśni nie tylko brzucha, tak też wyżej.. myślałam więc że może coś z trzustką, wątrobą bo wysoko ale raczej nie, bo to nie jest ból. Czasami aż taki ucisk w głowie- tak jak mięśnie są przeciążone czasami..
blablabla9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 12:01   #50
blablabla9
dupa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 51
Dot.: Co to może być?

no taki ucisk jakby wyżej i przez to też chyba dreszcze, a to promieniuje tak jakby do innych mięśni i dlatego chyba takie uczucie zesztywnienia czy przeciążenia tak ogólnie organizmu
blablabla9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 14:40   #51
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Co to może być?

Obstawiam sprawy związane z przyjmowanymi przez Ciebie narkotykami.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 19:49   #52
blablabla9
dupa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 51
Dot.: Co to może być?

z pewnością..to nie jest możliwe w żadnym wypadku
blablabla9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 21:01   #53
smukly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Co to może być? Takie dziwne uczucie ciężkości..w ciele.

może wzdęcia
smukly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 09:28   #54
mama001
Raczkowanie
 
Avatar mama001
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 284
Dot.: Co to może być? Takie dziwne uczucie ciężkości..w ciele.

no narkotyki na pewno moga wyrzadzac takie szkody, albo to cos hormonalnego moze?
mama001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 22:39   #55
blablabla9
dupa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 51
To mogło być od leków?

Zaczęło się od ciężkości w organizmie osłabienia, potem zaczęło rozwijać się w mgnieniu oka, zaczynając od ucisku(coś w tym rodzaju) u góry w brzuchu (chyba), potem tak jakby to z żołądka jakoś uciskało, wylewało się czy coś do góry w każdym razie. Leki na żołądek podziałały, potem przeszło w klatkę piersiową-pieczenie,ból serca, dziwne uczucie takie jak podniecenie czy co, może bardziej pobudzenie; gorączka 38 stopni. Badania, wśród nich tylko wątroba wyszła zle (to znaczy nie zapalenie ale jakieś podrażnienie) i mocz-zatruty. Żołądek teoretycznie w porządku i reszta też. Gorączka już chyba spada trochę bo dzisiaj bez żadnych przeciwgorączkowych a temp. ok 37.4. No a przedawkowałam leki gdzieś ponad tydzień temu i wtedy jeszcze nic mi nie było..i mefedron też gdzieś tydzień temu połknęłam. To możliwe żeby to dopiero teraz tak zaczęło dawać czadu? to przejdzie samo czy jednak umrę bo już nie mam pojęcia co robić, nie mam siły już znosić tych męczarni, wszystkiego po kolei..jeszcze żeby to od razu umrzeć ale przechodzę katorgi..
blablabla9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 05:48   #56
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: To mogło być od leków?

Tak, to moglo być od leków i narkotyków.
Proponuje przestać cpac, to masz szanse ze w końcu sie sytuacja unormuje.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 08:04   #57
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: To mogło być od leków?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Tak, to moglo być od leków i narkotyków.
Proponuje przestać cpac, to masz szanse ze w końcu sie sytuacja unormuje.
mam wrażenie, że laska trolluje i sprawdza twoją cierpliwość.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 15:56   #58
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: To mogło być od leków?

Cytat:
Napisane przez blablabla9 Pokaż wiadomość
Zaczęło się od ciężkości w organizmie osłabienia, potem zaczęło rozwijać się w mgnieniu oka, zaczynając od ucisku(coś w tym rodzaju) u góry w brzuchu (chyba), potem tak jakby to z żołądka jakoś uciskało, wylewało się czy coś do góry w każdym razie. Leki na żołądek podziałały, potem przeszło w klatkę piersiową-pieczenie,ból serca, dziwne uczucie takie jak podniecenie czy co, może bardziej pobudzenie; gorączka 38 stopni. Badania, wśród nich tylko wątroba wyszła zle (to znaczy nie zapalenie ale jakieś podrażnienie) i mocz-zatruty. Żołądek teoretycznie w porządku i reszta też. Gorączka już chyba spada trochę bo dzisiaj bez żadnych przeciwgorączkowych a temp. ok 37.4. No a przedawkowałam leki gdzieś ponad tydzień temu i wtedy jeszcze nic mi nie było..i mefedron też gdzieś tydzień temu połknęłam. To możliwe żeby to dopiero teraz tak zaczęło dawać czadu? to przejdzie samo czy jednak umrę bo już nie mam pojęcia co robić, nie mam siły już znosić tych męczarni, wszystkiego po kolei..jeszcze żeby to od razu umrzeć ale przechodzę katorgi..
To idź do lekarza jak nie pójdziesz to internet na pewno Cie nie uratuje...
__________________
01.01.2014 r. Szlaban na internet!
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 23:17   #59
blablabla9
dupa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 51
Dot.: To mogło być od leków?

Byłam ale przecież nie przyznam się że przedawkowałam..ile to może się utrzymywać w organizmie? co się w ogóle stało? przez 2 tyg. w organizmie?? nie wiem już sama co mam robić, marzę jedynie żeby te męczarnie ustały..CO TO MOŻE BYĆ, niech ktoś coś zrobi bo nie mam już siły;

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

umrę czy nie? no niech ktoś coś powie bo ta niepewność-w tą lub drugą stronę mnie wykańcza.. jak już wydaje się że jest dobrze, pojawia się następne..albo jak się dobić jakoś czy coś..naprawdę nie wytrzymam,muszę to jakoś przerwać..albo żebym chociaż zemdlała i nie czuła niczego..no jakiś pomysł?
blablabla9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 23:20   #60
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: To mogło być od leków?

Cytat:
Napisane przez blablabla9 Pokaż wiadomość
Byłam ale przecież nie przyznam się że przedawkowałam..ile to może się utrzymywać w organizmie? co się w ogóle stało? przez 2 tyg. w organizmie?? nie wiem już sama co mam robić, marzę jedynie żeby te męczarnie ustały..CO TO MOŻE BYĆ, niech ktoś coś zrobi bo nie mam już siły;

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

umrę czy nie? no niech ktoś coś powie bo ta niepewność-w tą lub drugą stronę mnie wykańcza.. jak już wydaje się że jest dobrze, pojawia się następne..albo jak się dobić jakoś czy coś..naprawdę nie wytrzymam,muszę to jakoś przerwać..albo żebym chociaż zemdlała i nie czuła niczego..no jakiś pomysł?
Idź do lekarza. I powiedz, że wzięłaś i co wzięłaś i ile. Wizaż Ci nie odpowie na takie pytania, lekarz prędzej.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-12 23:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.