Iwostin - Lipidia !!! Uzywal Ktos??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-08, 13:22   #1
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221

Iwostin - Lipidia !!! Uzywal Ktos???


Odkad pamietam mialam zawsze problemy ze skora Jak bylam mala mialam skaze bialkowa teraz mam (ponoc jak to lekarz powiedzial) atopowe zapalenie skory W lecie jeszcze jakos daje sobie rade ale teraz jak przychodzi zima juz nie mam sily Moja skora jest tak sucha, zaczerwieniona, łuszcy sie a o twarzy to juz szkoda gadac Najgorsze ze to nie jest jakis tradzik na ktory moglabym zastosowac specjalne specyfiki tylko to sa jakies swedzace plamy na twarzy jakies krosty, zaczerwienienia, sucha skora. A moje rece wygladaja jakbym miala z 60 lat. Do lekarzy juz nie mam sily chodzic bo juz od kilku lat wypróbowuja na mnie rozne leki (moze dlatego tez moja skora jest w takim stanie) Jak juz naprawde jest zle to stosuje masz Laticort tylko ze lekarz zabronil mi jej uzywac bo jest na sterydacha a one niszcza straszcnie skore, no ale co mam zrobic jak tylko ona mi pomaga
Postanowilam wziac sprawy w swoje rece i narazie zaczac od uzywania kosmetykow ktore mam nadzieje mi pomoga Dlatego tez chcialabym sie dowiedziec czy ktoras z Was moze uzywala kosmetykow z serii Iwostin - Lipidia ? Zastanawiam sie nad ich kupnem ale nie wiem czy sie oplaca za ta cene.
Bylabym wdzieczna za Wasze komentarze na temat tyvh kosmetykow.
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 13:55   #2
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221
Dot.: Iwostin - Lipidia !!! Uzywal Ktos???

UPpppp
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 13:59   #3
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Iwostin - Lipidia !!! Uzywal Ktos???

Czy znasz skłąd tych kosmetyków?

Przy atopowymz apaleniu skóry pomagają zazwyczaj kosmetyki z bardzo dużą ilością natłuszczających emoleientów i mocznikiem. I zazwyczaj kosztują sporo, ok.50zł.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 15:51   #4
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Iwostin - Lipidia !!! Uzywal Ktos???

Żeby zachować porządek

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Kupowałam w Aptecusie, gdzie mieli ceny niższe o 6-8zł od DobregoKremu. http://aptecus.pl/form/search/lipidia//0

Krem Aqua, Caprylic/Capric Trigliceryde, Iwonicz Aqua, Persea Gratissima (Avocado) oil, Macadamia Ternifolia Oil, Sommondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Hydrogenated Stearyl Olive Esters, Cyclomethicone, Cetearyl Alcohol, Cholersterol, Palmitoyl PG-linoleamide (Omega 6 - Ceramide), Cocogluciside, Panthenol, Betaine, Squalane, Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acrylodimethyl Taurate Copolimer, Polysorbate 60, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Ethylhexyl Glycerin, Inulin Lauryl Carbomate, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, PEG-8, Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbic Palmitate, Citric Acid, Triethanolamine

Emulsja Aqua, Caprylic/Capric Triglyceirde, Iwonicz Aqua, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Macadamia Ternifolia Oil, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrogenated Steryl Olive Esters, Cyclomethicone, Cetearyl Alcohol, Cholesterol, Cocoglucoside, Panthenol, Betaine, Palmitoyl PG-Linoleamide (Omega 6 Ceramide), Squalane, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acrylodimethyl Taurate Copolymer, Polysorbate 60, Phenoxyethanol, Disodium Edta, Ethylhexylglycerin, Inulin Lauryl Carbamate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, PEG-8, Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Triethanolamine

Żel Aqua, Iwonicz Aqua, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cocamidopropyl Betaine, Persea Gratissima Oil, Macadamia Ternifolia Oil Simmondsia Chinensis Oil, Cocamide DEA, Gluconolactone, Acrylates/C-10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cholesterol, Sodium Benzoate, Inulin Lauryl Carbamate, Squalane, Xanthan Gum, Palmitoyl PG-Linoleamide (Omega 6 Ceramide), PEG-8, Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Sodium Hydroxide.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 17:06   #5
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Iwostin - Lipidia !!! Uzywal Ktos???

dołączam się do zapytania
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 20:03   #6
aliana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: Iwostin - Lipidia !!! Uzywal Ktos???

Witam! ja używałam i używam z Lipidii żelu lipidowego do mycia i jestem bardzo zadowolona! Żel zawiera 20% lipidów skóry, jest hypoalergiczny i wg producenta odbudowuje lipidową strukturę skóry, dostarcza ceramidy i lipidy oraz uzupełnia NNKT w skórze. Mam sucha cere, a zima przy kaloryferach lepiej nie mowic co się z nią dzieje. Poza tym robie sobie teraz kuracje Diacnelem i Eluage i ów żel sprawdza się znakomicie. Nie wysusza a wręcz nawilża i ujędrnia skórę. 200 ml kosztuje 26 zł więc nie jest to kosmiczna kwota, zwłaszcza że kosmetyk jest wydajny, przyjazny dla skóry i naprawdę bardzo polecam. Zamierzam wypróbowac pozostałe kosmetyki z tej serii. Wówczas dam znać jak się sprawują. pozdrawiam
aliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:18   #7
carriebee
Raczkowanie
 
Avatar carriebee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: Iwostin - Lipidia !!! Uzywal Ktos???

czy ktos tu jeszcze zaglada?

Poszukuje skladu Iwostin - Odżywczo-regenerująca maseczka lipidowa na noc

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wa-na-noc.html
carriebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.