Wypadanie wlosow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-25, 13:03   #1
emilia1410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 11

Wypadanie wlosow


Witam borykam sie z wypadajacymi wlosami juz kolo roku, robiła wszystkie badania jakie mozliwe, wszystko mam dobrze i w normie. Brałam rozne witaminy, wcierki i nic nie pomaga. Z tyłu głowy juz zaczynaja mi sie przeswity robic pomozcie
emilia1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 14:14   #2
curlier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 67
Dot.: Wypadanie wlosow

A u dermatologa byłaś?
curlier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 22:58   #3
Bonnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Wypadanie wlosow

Mam podobny problem, a dermatolog nic mi na to nie poradził. U mnie wypadanie włosów jest spowodowane łupieżem, którego nie mogę się pozbyć, a stosowałam wiele preparatów, również aptecznych. Samo wypadanie może być spowodowane osłabieniem organizmu czy złą dietą. Skoro robiłaś badania, a wyniki są dobre to może problem tkwi w nieodpowiedniej pielęgnacji? To, że ktoś stosuje drogie szampony czy odżywki nie znaczy, że są one odpowiednie dla włosów. Większość kosmetyków zawiera substancje, które mocno obciążają włosy - SLS (silikony) i drażniące detergenty. Co robię, żeby poprawić stan włosów? Nie rozczesuję ich na mokro, rozcieńczam szampon zanim go użyję, płuczę włosy chłodną wodą (zamyka łuski włosów), do mycia używam płynu do higieny intymnej - ma delikatniejszy skład, staram się suszyć włosy naturalnie. Radzę zwracać uwagę na skład kosmetyków do włosów, to one często są przyczyną problemów.
Bonnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 22:11   #4
annra12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 109
Dot.: Wypadanie wlosow

przy braniu witamin itp ważna jest systematyczność i trzeba je brać przynajmniej miesiąc żeby był jakiś efekt, ja zaczęłam brać biosilicę i włosów wypada mi mniej, a dermatolog co powiedział?
annra12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-12 23:11:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.