Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-06, 12:03   #31
andzia52
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 32
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

DO ABSTY
Dziwne ale na forum nie znalazłam wypowiedzi na temat efektów tej diety.Większośc osób zastanawia się nad terminem rozpoczęcia.Nie znalazłam wypowiedzi chociazby jednej osoby ,która pochwaliłaby się zrzuceniem conajmniej tych obiecanych w reklamie kilogramów.A może nie zauważyłam tego wątku ??????Olsnij mnie.
andzia52 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 13:00   #32
bamboocha1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Witam Kochane
Ja właśnie dziś rozpoczęłam "dietę turbo" Juz wczoraj rozpisałam sobie cały 10 dniowy jadłospis wszystko jak na razie jest ok, tylko nie mogę się przyzwyczaić do tego że co 2 h muszę coś zjeść będę Was informować na bieżąco o efektach tej diety, z tego co słyszałam to jest bardzo skuteczna Pozdrawiam Was serdecznie i chętnie odpowiem na Wasze pytania Ciao
bamboocha1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 13:59   #33
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Ja dietkę zacznę 11 maja..

to dobrze wam idzie dziewczynki .
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 17:26   #34
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez absta Pokaż wiadomość
Co do mnie to przeszłam wcześniej dietę turbo i pomimo tego, że nie stosowałam się do zasad i zatrzymałam się na 9 dniu, to byłam, a w sumie dalej jestem bardzo zadowolona.

Przez te 9 dni zeszło mi w sumie 2,5 kilo, nooo, ale potem były święta i takie różne dni większego "żeru" się zdarzały. Z tych 2,5 wrócił mi do tej pory kilogram. Więc myślę, że nie jest tak źle. Tym bardziej, że lubię dużo zjeść i sobie nie żałowałam

Od dziś mam 9 dniówkę, więc o efektach napiszę, jak skończę.

Chociaż osobiście polecam bardziej turbo, bo można więcej zjeść, jest większy wybór w produktach, no i wydaje się być "zdrowsza".[COLOR="Silver"]
Oto i olśnienie a co do reszty, to wyszukiwarka się kłania, tym bardziej, że był już jeden wątek na temat tych diet.
Z resztą, skoro nie jesteś przekonana, co do diet, to nikt Cię raczej nie zmusza, żebyś je stosowała. Czy może przeoczyłam jakiś nakaz?

bamboocha1984 powodzenia, do jedzenia co 2 godziny idzie się przyzwyczaić
absta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 17:39   #35
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez absta Pokaż wiadomość
bamboocha1984 powodzenia, do jedzenia co 2 godziny idzie się przyzwyczaić
właśnie dla mnie najgorzej będzie z tym jedzeniem co 2-3 godzinki ..
już od jakiegoś czasu próbuje się do tego przyzwyczaić i mi się nie udaje..
po prostu nie chce mi się jeść ..

może macie jakieś sposoby na jedzenie co 2-3 godz?
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:47   #36
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

eMisss ja całe życie jadłam ze 2 posiłki dziennie więc wiem, o czym mówisz. Jakoś trzeba dać radę, jeść trochę mniejsze porcje i nie będzie problemu ja po tych pierwszych 10 dniach, to chodziłam głodna po 2 godzinach, tak się organizm przyzwyczaił.
absta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 20:38   #37
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez absta Pokaż wiadomość
eMisss ja całe życie jadłam ze 2 posiłki dziennie więc wiem, o czym mówisz. Jakoś trzeba dać radę, jeść trochę mniejsze porcje i nie będzie problemu ja po tych pierwszych 10 dniach, to chodziłam głodna po 2 godzinach, tak się organizm przyzwyczaił.
będę próbować ..
tylko że ja i tak mało jem .. np dziś zaczęłam jeść serek wiejski, wzięłam dwa kęsy i odłożyłam bo już mi jeść się odechciało..
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 06:12   #38
bamboocha1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Kochane Dziewczyny !!
Jestem właśnie w 2 dniu diety W sumie weszłam na wagę zniechęcona ale uwaga !! 1 kg mniej !! Małe sukcesy najbardziej cieszą Ehh żeby tak co dzień było Wiec pozdrawiam wszystkie turbo girl i rozpoczynam 2 dzien diety !! Piszcie jak Wam idzie
bamboocha1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 08:13   #39
marynarzowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

a ja dzis rozpoczynam 3 dzień turbo wczoraj właściwie zjadłam tylko 5 posiłków bo nie mogłam więcej zmieścić. Mam pytanie, do której godziny trzeba zjeść ostatni posiłek? i czy można pić kawe bo w pracy bez kawy to ani rusz w sobote lece na basen;] dziś w moim menu sałatka z jaja i selera- wbrew pozorom jest naprawde świetna i można iść z taką na imieniny do babci pozdrawiam laski
marynarzowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 08:44   #40
bamboocha1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

No właśnie mnie jakoś ta sałatka z jajka i selera nie przekonuje .. :/ a gotujesz seler czy surową dajesz do jajek?

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

marynarzowa ja ostatni posiłek jem o godzinie 19:00 ale myślę że najbezpieczniej zjeść ostatni posiłek min. 4 h przed snem, a co do kawki to śmiało możesz ją pić ale lepiej będzie gdy bedzie to mała czarna bez cukru nie zapominaj o piciu 2 l. wody przynajmniej !! Powodzenia
bamboocha1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:39   #41
LiliX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Hej Dziewczyny!!!
Zakupiła sobie dietke jakoś po świetach ale musiałam się troszkę z nią oswoić
Chce wystartowac z "Odchudzanie na zawołanie" bałam się że 4 posiłki dziennie to za mało ale w tym tygodniu zrobiła sobie dwa dni próby i ... idzie wytrzymac

Więc Drogie Winyl i eMisss... startuje z Wami 11,05,2009
LiliX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 13:16   #42
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez LiliX Pokaż wiadomość
Więc Drogie Winyl i eMisss... startuje z Wami 11,05,2009
to bardzo fajnie
chyba dzisiaj rozplanuje sobie dietkę . ..
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 17:18   #43
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cieszę się, że też do nas dołączasz!
Ja się obawiam, że będzie ciężko, ale damy radę!
Co zamierzacie jeść na obiady?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 18:24   #44
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Cieszę się, że też do nas dołączasz!
Ja się obawiam, że będzie ciężko, ale damy radę!
Co zamierzacie jeść na obiady?
obiad czyli 4 posiłek ?
myślę ze np.sałatkę z jajek, serek wiejski, sałatkę z tyńczyka, rybki te co są w diecie..

gorzej będzie ze szkołą .
bo w niej będę musiała zjeść 2 posiłki. Bo rozplanowałam już sobie godziny posiłków : 7.00; 9.30; 12.00; 14.30; 17.oo; 19;30. (aż 6 bo będę próbowała dietki turbo ) myślicie że to dobre godziny ?

i właśnie nie wiem co do szkoły brać .. plasterki szynki, sera ?
bo jabłko i inne owoce to oki..
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 18:47   #45
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Hm nie wiem, co rozumiesz jako 4 posiłek? Jest 6 posiłków, możesz je jeść w dowolnej kolejności. A ja pytam co jecie na obiad, którykolwiek posiłek by to nie był. Rozumiem, że przy 6 posiłkach ciężko jeden nazwać obiadem, no ale to, co będzie Wam robiło za obiad .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 19:49   #46
marynarzowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

bamboocha1984 sałatka rewelka!! naprawde dziś przed pracą zamieszałam składniki, odrobinke spróbowałam czy dam radę ją zjeść czy będę głodować no i okazało się naprawde niezła jak dałam mamie spróbować to chciała mi ją zabrać i pytała skąd mam przepis hehe.
wprawdzie nie ma napisane czy seler ma byc gotowany czy surowy, ja ugotowałam bo lepiej się "urabia" z jajkiem, no i do tego majonez light dwie łyżeczki i musztardy odrobine. Polecam gorąco!!

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez eMisss Pokaż wiadomość
obiad czyli 4 posiłek ?
myślę ze np.sałatkę z jajek, serek wiejski, sałatkę z tyńczyka, rybki te co są w diecie..

gorzej będzie ze szkołą .
bo w niej będę musiała zjeść 2 posiłki. Bo rozplanowałam już sobie godziny posiłków : 7.00; 9.30; 12.00; 14.30; 17.oo; 19;30. (aż 6 bo będę próbowała dietki turbo ) myślicie że to dobre godziny ?

i właśnie nie wiem co do szkoły brać .. plasterki szynki, sera ?
bo jabłko i inne owoce to oki..

Kochana, ja robie tak:
punktuje od 1 do 6 i wypisuje po kolei co w każdym z posiłków mogę zjeść czyli np. ja mam posiłek 1 i napisane zjedz 2 produkty z grupy 2 to wybieram z listy kiwi i gruszke i z każdym tak samo komponuje zeby smakowo i do pory dnia pasowało.
Pozniej wypisuje koło każdego posiłku godzine, jak już to mam to wtedy grupuje np. co moge zjeść w pracy "gotowe" czyli serki, szynka itp. a co w domu do ugotowania czyli kalafior brokuły (teraz właśnie jem 6 posiłek:kalafior i gruszka ) wyliczyłam sobie tak ze dwa ostatnie posiłki jem w domu. Zrobiłam taką rozpiske na 4-5 dni i tak się stosuję, jeśli czegoś brakuje mi do posiłków na drugi dzień, to po pracy lece dokupić. Troche z tym zabawy jest ale jak widze moje spodnie jak już robią się lużne po 3 dniach to mam wiecej "mocy" w sobie do tej walki. Głodna nie chodze ale pić mi się chce cały czas prawie, gdzie kiedyś mało piłam i chyba dlatego rosłam . Gubie moje "szyneczki" czyli uda nie jestem otyła, talie mam prawie osy ale te dolne partie mnie już zaczynały ogarniać w sobote lece na basen dziewczyny, ta dieta jest super!! a Ty kochana zrób jak napisałam, pomoże Ci w dniu codziennym trzymam kciuki
marynarzowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 21:03   #47
bamboocha1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Oki, więc jutro robię sałatkę z jajek i selerem jak wrócę do domku po pracy generalnie powiem Wam że przed dietą prawie wcale nie jadłam warzyw za to teraz na sałate z pomidorem i cebulą już patrzec nie mogę
Kurde jest cieżko ale muszę zgubic te parę kilo rzuciłam 3 miesiące temu papierochy i 4 kg przytyłam, przeraziłam się gdy weszłam na wagę.. teraz moim problemem jest oponka i tyłeczek Damy radę kochane!! 3-mam kciuki za Was

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Marynarzowa jeszcze raz dzięki za rady !! pozdrawiam Cię serdecznie!
bamboocha1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 21:11   #48
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez marynarzowa Pokaż wiadomość
Kochana, ja robie tak:
punktuje od 1 do 6 i wypisuje po kolei co w każdym z posiłków mogę zjeść czyli np. ja mam posiłek 1 i napisane zjedz 2 produkty z grupy 2 to wybieram z listy kiwi i gruszke i z każdym tak samo komponuje zeby smakowo i do pory dnia pasowało.
Pozniej wypisuje koło każdego posiłku godzine, jak już to mam to wtedy grupuje np. co moge zjeść w pracy "gotowe" czyli serki, szynka itp. a co w domu do ugotowania czyli kalafior brokuły (teraz właśnie jem 6 posiłek:kalafior i gruszka ) wyliczyłam sobie tak ze dwa ostatnie posiłki jem w domu. Zrobiłam taką rozpiske na 4-5 dni i tak się stosuję, jeśli czegoś brakuje mi do posiłków na drugi dzień, to po pracy lece dokupić. Troche z tym zabawy jest ale jak widze moje spodnie jak już robią się lużne po 3 dniach to mam wiecej "mocy" w sobie do tej walki. Głodna nie chodze ale pić mi się chce cały czas prawie, gdzie kiedyś mało piłam i chyba dlatego rosłam . Gubie moje "szyneczki" czyli uda nie jestem otyła, talie mam prawie osy ale te dolne partie mnie już zaczynały ogarniać w sobote lece na basen dziewczyny, ta dieta jest super!! a Ty kochana zrób jak napisałam, pomoże Ci w dniu codziennym trzymam kciuki
dziękuje bardzo za radę
na pewno skorzystam z twoich wskazówek

i mam taki sam problem jak Ty.. góra może być . ale dół ? te grube uda .. fuu
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 21:37   #49
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Dołączam do antymiłośniczek własnych ud, są okrooooopne :P.
Dlatego liczę na to, że męczenie się z turbo przez 10 dni da mi jakieś efekty .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 07:51   #50
bamboocha1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Kochane rozpoczynam 3 dzień turbo i muszę Wam powiedzieć że spodnie są mi już luźniejszeno i brzuszek juz tak nie odstajezaczynam wierzyc ze te 10 dni przyniesie efekty
bamboocha1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 07:54   #51
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez bamboocha1984 Pokaż wiadomość
Kochane rozpoczynam 3 dzień turbo i muszę Wam powiedzieć że spodnie są mi już luźniejszeno i brzuszek juz tak nie odstajezaczynam wierzyc ze te 10 dni przyniesie efekty
o to super
trzymam za Ciebie kciuki..
Ja to dzisiaj jadę z Miśkiem do Augustowa na weekend i boję się, że przytyję ;/
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:29   #52
bamboocha1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Jeśli "Miśku" się troche postara to może nawet szczuplejsza wrócisz Nie martw się zawsze jest te 10 dni.... w razie czego
bamboocha1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 10:56   #53
DXQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Dziewczynki bardzo zainteresowała mnie dieta Turbo, mam ją juz u siebie na komputerze. Planuję zrzucić parę kilogramów wraz z moją współlokatorką, myślę, że dzisiaj lub jutro rozpiszemy sobie jadłospis i zaczniemy z Wami od poniedziałku Piszcie jak tam u Was, ja czuje, że będzie mi ciężko odstawić słodycze i ...piwko :P Ale z Wami na pewno będzie łatwiej
Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez DXQ
Czas edycji: 2009-05-08 o 11:45
DXQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 12:05   #54
kalina1588
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Witam wszystkich serdecznie.
Własnie mam w planach rozpoczęcie tej diety.
Rzuciłam palenie i niestety przybrałam na wadze.
Życzę wszystkim powodzenia.
Trzymam kciuki i proszę o wsparcie.
O wynikach będę informować.
kalina1588 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 12:20   #55
bamboocha1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

No ja też papierochy rzuciłam i przybyły mi 4 kg ale dieta naprawdę działa, tylko nie wolno oszukiwać samego siebie i wcinać na boku smakołyków ja juz 3 dzień bez piwka i słodyczy i bez mojego ukochanego świeżego chlebka
bamboocha1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 12:42   #56
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez bamboocha1984 Pokaż wiadomość
Jeśli "Miśku" się troche postara to może nawet szczuplejsza wrócisz Nie martw się zawsze jest te 10 dni.... w razie czego
co racja, to racja

Cytat:
Napisane przez DXQ Pokaż wiadomość
Dziewczynki bardzo zainteresowała mnie dieta Turbo, mam ją juz u siebie na komputerze. Planuję zrzucić parę kilogramów wraz z moją współlokatorką, myślę, że dzisiaj lub jutro rozpiszemy sobie jadłospis i zaczniemy z Wami od poniedziałku Piszcie jak tam u Was, ja czuje, że będzie mi ciężko odstawić słodycze i ...piwko :P Ale z Wami na pewno będzie łatwiej
Pozdrawiam serdecznie
Ja też jestem wieeeelką smakoszką piwa , ale powtarzam sobie, że co 10 dni można sobie na co nieco pozwolić


Dziewczyny, ja jestem dziś na 5 dniu wersji normalnej i nie jestem zadowolona.
Od jutra zaczynam znów "turbo", na niej szybciej mi waga spadała i lepiej się czułam.

Więc w sumie tak, jak pisałam od początku, bardziej turbo jednak polecam.

Powodzenia
absta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 12:52   #57
kalina1588
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Dzięki bardzo. Spróbuję, może się uda, bo jestem bardzo szczęśliwa, ze nie palę i wrócić już bym nie chciała. Ale poprzednio jak rzuciłam palenie to przez 3 miesiące przytyłam 10 kg. To było straszne.
Teraz dam radę. Nie jestem sama. Trzymam kciuki.
kalina1588 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 13:28   #58
DXQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

No ja właśnie też chcę zacząć tą Turbo tylko ja tu chciałam sobie ćwiczyć brzuszek, a tam mi pisza że tylko chodzić. No i co pare dni biegam, a to też nie wskazane łee. Ale zobaczymy, będę pisać. Najpierw musze sobie jadłospis zrobić i na zakupy się wybrać

kalina trzymaj się, razem jakoś pójdzie, mam nadzieję
DXQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 09:41   #59
LiliX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
NApisane przez Absta:
Dziewczyny, ja jestem dziś na 5 dniu wersji normalnej i nie jestem zadowolona.
Od jutra zaczynam znów "turbo", na niej szybciej mi waga spadała i lepiej się czułam.

Więc w sumie tak, jak pisałam od początku, bardziej turbo jednak polecam.
------------------------------

No to mnie załamałyście ;( Ja tu zwarta i gotowa do podjęcia trudu ze "zwykła" a tu wszystkie piszecie że jednak turbo próbujecie i że jest dużo lepsza ( na pewno lżejsza bo jest więcej posiłków)
Ale cóż wypróbuje na własnej skórze...
Namówiłam jeszcze koleżankę i razem startujemy od poniedziałku . Jak nie poskutkuje to trzeba będzie jednak szarpnąć się na zakup turbo
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Życzę powodzenia i wytrwałości !!!

Edytowane przez LiliX
Czas edycji: 2009-05-09 o 09:44
LiliX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 11:51   #60
judita85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

cześć dziewczyny
dziś zaczęłam 4 dzień diety turbo i wyniki juz są mega zadawalające -2,6 kg!!! no ale mam duzo do zrzucenia wiec pewnie szybko to u mnie idzie a później będzie ciężej...moim celem jest 15 kg ale myśle ze dam rade
dieta na prawde fajna i mało uciążliwa a jako że teraz głównie siedze w domu z bobasem mam czas zająć sie sobą.. najwiekszym problemem jest piecie tak duzej ilosci wody mimo iż lubie ale nigdy nie piłam w takich ilościach ale mozna się przyzwyczaić
pozdrowionka dla wszystkich turbowiczek
judita85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.