Przedszkole Miejskie nr 25 w Sosnowcu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-12, 11:38   #1
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492

Przedszkole Miejskie nr 25 w Sosnowcu


Witam!
jak w tytule. Mam mozliwość zapisania dziecka do tego przedszkola i ciekawa jestem jakiś opini rodziców na jego temat. Może znajdzie sie tu jakaś mama, któa akurat przypadkiem tam posyła dziecko i moze mi cos na ten temat powiedzieć
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 11:24   #2
syrenka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Przedszkole Miejskie nr 25 w Sosnowcu

Witaj,
moje dziecko chodzi od września do tego przedszkola i jestem bardzo z niego zadowolona. Przedszkole może nie jest supernowoczesne i nie ma jakiejś niesamowitej strony internetowej ale naprawdę jest rewelacyjne. W przedszkolu panuje fajna atmosfera dzięki czemu dzieci dobrze się w nim czują, codziennie wychodzą na podwórko. Przedszkolanki są rewelacyjne i bardzo się starają, widać że po prostu lubią dzieci bo dzieci lgną do nich bardzo
Niewiele osób wie o tym przedszkolu bo jest schowane i trudno je znaleźć ale to akurat moim zdaniem zaleta bo panuje cisza i spokój. Ja sama zapisałam moje dziecko do innego przedszkola (bo taką fanatastyczną stronę w internecie miało)ale że się nie dostało to poszło na Pustą. Teraz bardzo się cieszę z takiego obrotu sprawy bo o tym pierwszym zmieniłam zdanie całkowicie.
Moje dziecko od września nauczyło się mnóstwa nowych rzeczy, nabrało ogromnej pewności siebie, jest weselsze, radośniejsze i codziennie samo mnie budzi, że już trzeba iść do przedszkola. Mówi, że kocha panie przedszkolanki. Naprawdę w tym przypadku nie warto kierować się wyglądem strony www czy budynku (który choć wiekowy i z zewnątrz i w środku to sale są naprawdę ładne).
syrenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 10:19   #3
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Przedszkole Miejskie nr 25 w Sosnowcu

dzięki za odpowiedz
Kuba wczoraj był pierwszy raz i jak na razie wszystko ok, zobaczymy jak bedzie dalej.
na razie to co mi się nie podoba, to ograniczone miejsca na zajęcia dodatkowe. zdaje się, że jest tutaj kto pierwszy ten lepszy i dla wszystkich chętnych miejsc brakuje. dowiedziałam się, że w chwili obecnej w tych grupach miejsc nie ma i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle cos będzie. a chociażby na korekcyjna to bym chciała żeby Młody pochodził.
a babeczki faktycznie bardzo sympatyczne, jedynie P. Intendentka jakaś taka na nie.

a Twoje dziecko jest w jakiej grupie??

Edytowane przez sohf
Czas edycji: 2009-10-20 o 10:20
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 13:15   #4
syrenka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Przedszkole Miejskie nr 25 w Sosnowcu

Wiewiórka a Twoje?
Pani intendentka tylko groźnie wygląda ale jest baardzo miła
Pozdrawiam
syrenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 13:35   #5
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Przedszkole Miejskie nr 25 w Sosnowcu

do Misków) nie do końca wiem jak oni te grupy dzielą. a robisz czapeczkę na pasowanie na przedszkolaka? czy gdzieś kupujesz? ile w ogóle lat ma Twoje dzieciątko? dziewczynka czy chłopczyk?

Edytowane przez sohf
Czas edycji: 2009-10-20 o 13:36
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 13:54   #6
syrenka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Przedszkole Miejskie nr 25 w Sosnowcu

Napiszę Ci na pv
syrenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.