Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-03, 21:13   #421
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Wispol to drogeria, na ich stronie nie ma mapki z ich sklepami?
Ja się własnie zastanawiałam czy brać 3 butelkę GR czy coś nowego
Mi niektóre lakiery bąbelkują niezależnie czy jest baza czy nie.



Właśnie stałam nad nimi chyba 15 minut ale odpuściłam bo bałam się, że będą "kolorowe" na paznokciach a ja muszę mieć bezbarwną
Chcesz to nowke sztuke Ci wysle z GR Nie uzywam.





Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Właśnie sprawdziłam. W moim mieście nie ma drogerii o tej nazwie, co prawda tak mi się wydawało, ale musiałam się upewnić No trudno. Pozostaje mi wycieczka do biedry i dłuższy postój przy stoisku Bell, albo.. Dalsza wyprawa do Rossmanna/Hebe Od kiedy odstawiłam na próbę GR, paznokcie przestały się rozwarstwiać, więc obstawiam, że to właśnie ta odżywka była tego przyczyną.
Witaj w gronie bo moje tez juz dochodza do siebie. Nie rozdwajaja sie po odstawieniu czarnej mamby




Cytat:
Napisane przez Miawka Pokaż wiadomość
Nie posiadam aparatu cyfrowego i posiadam zwykły telefon. Ale planowałam pożyczyć cyfraka od przyjaciółki, by sprzedać parę rzeczy. Wtedy wstawie pazurki pomalowane i niepomalowane.
mam pytanie. Przeczytałam tu, by nie grzebać pod pazurkami. Ale jak je wyczyścić? Kremuje je po każdym myciu i czasami zostaje krem. Zostawiacie czy macie jakieś patenty, by krem wyczyścić i różowego nie skracać?
Ja zostawiam. Nic nie grzebie. Odkad olejuje paznokcie rzadko co wchodzi mi pod pazurki.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Pokaż wiadomość
Hej, hej
nieśmiało pragnę przyłączyć się do Waszego grona. Oto moje paznokcie pokryte hybrydą (tylko tak mogę je zapuścić). We wtorek planuję zmycie i wtedy pokażę Wam całą prawdę. Moje paznokcie, jak już kiedyś pisałam, długo były obgryzane, a następnie od mniej więcej od 10 lat miałam bardzo krótko obcięte (też z powodu racji wykonywanego zawodu). To co prezentuje to ponad miesięczne zapuszczanie pod hybrydą. Moje paznokcie (różowa część) są bardzo małe ale dosyć kształtne. Do olejowania stosowałam mieszankę witamin A+E oraz olej kokosowy. Pod sam paznokieć olejek herbaciany. Ocenię to po zmyciu hybrydy, ale wydaje mi się, że największy przyrost jest pod wskazującymi (tam najbardziej ciągnie). Pod resztą też coś czuć ale w o wiele mniejszym stopniu. Dziś kupiłam mieszankę WELLNESS&BEAUTY z olejkiem jojoba (podobno duże powinowactwo do paznokci), pachnie super, zobaczymy jak będzie działał.
Ksztalt pazurkow baaardzo ladny. Smukla dluga plytka. O niebo lepsiejsza niz moja a ja juz olejuje hmmm... W grudniu bedzie rok. Wiec czekamy na fotki golaskow
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 22:05   #422
layla666
nailmania
 
Avatar layla666
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Narnia
Wiadomości: 23
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez what_if Pokaż wiadomość
Uroczyście oświadczam, że jeżeli miałam jakikolwiek przyrost (lub jego zaczątki) po miesiącu regularnego olejowania - to po intensywnym urlopie już nie mam nic.

Zaczynam od absolutnego zera, powiedziałabym nawet, że mi się różowa część cofnęła. Mam tylko nadzieję, że szybko mi wróci to, co się zaczęło. Od dzisiaj Babydream na zmianę z Alterrą. :-/
To samo po urlopie mam ja, masakra teraz kilka miesięcy naprawiania- a wskazującym prawej ręki to mi się cofnął tak masakrycznie, że aż nie mogę na to patrzeć słona woda no i olejuje mega intensywnie od 14 sierpnia a przyrostu zero, zero, zero!
__________________
trzeba natychmiast żyć, jest później niż się wydaje
layla666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 22:05   #423
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Pokaż wiadomość
Hej, hej
nieśmiało pragnę przyłączyć się do Waszego grona. Oto moje paznokcie pokryte hybrydą (tylko tak mogę je zapuścić). We wtorek planuję zmycie i wtedy pokażę Wam całą prawdę. Moje paznokcie, jak już kiedyś pisałam, długo były obgryzane, a następnie od mniej więcej od 10 lat miałam bardzo krótko obcięte (też z powodu racji wykonywanego zawodu). To co prezentuje to ponad miesięczne zapuszczanie pod hybrydą. Moje paznokcie (różowa część) są bardzo małe ale dosyć kształtne. Do olejowania stosowałam mieszankę witamin A+E oraz olej kokosowy. Pod sam paznokieć olejek herbaciany. Ocenię to po zmyciu hybrydy, ale wydaje mi się, że największy przyrost jest pod wskazującymi (tam najbardziej ciągnie). Pod resztą też coś czuć ale w o wiele mniejszym stopniu. Dziś kupiłam mieszankę WELLNESS&BEAUTY z olejkiem jojoba (podobno duże powinowactwo do paznokci), pachnie super, zobaczymy jak będzie działał.
Paznokcie bardzo ładne Ta smukła płytka, jeju. Moje też są wąskie, powiedziałabym że bardzo - zwłaszcza średnie i małe, najbardziej zwijają się w tunel - tylko czekam na przyrost. Mam ten sam olejek, aczkolwiek póki co mam olejek rycynowy i Alterrę migdał + papaja. Daj znać jak efekty, a może po skończeniu mieszanki przerzucę się na ten Twój

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:)
Witaj w gronie bo moje tez juz dochodza do siebie. Nie rozdwajaja sie po odstawieniu czarnej mamby
Hahaha, czarna mamba to świetne określenie To co mi pozostało stosuję jako top, i jako top krzywdy nie robi. Przynajmniej teraz
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 23:45   #424
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Joasiuniaa - poszło pw
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 03:27   #425
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Wpadam na chwilę, a jutro nadrobię zaległości
Wklejam aktualizację - świeżutkie króciaki Dobrą robotę wykonał mój zielony Ann Co. Potem moczyłam je pół godziny w oleju lnianym. Rano zmywam odżywkę i nałożę zwykły lakier frenchowy.

Jako bonus ciekawostka - paznokcie mojej mamy. Przypuszczam, że właśnie taki kształt jest mi pisany w genach. Mama nie chciała foci, bo się wstydzi przebarwień. Ale w końcu się przełamała. Wpadła w błędne koło - maluje, bo ma przebarwione. I pobruzdowane. Nie umiem jej przekonać choćby do minimum pielęgnacji
Pjerniczku, tylko pozazdrościć pazurków ale... paznokcie Twojej mamy mają niesamowity kształt Masz rację, gdyby o nie bardziej dbała, byłoby urwanie pupy

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
To może spróbuj malować 1-2 warstwy bezbarwnej odżywki i na to jakiś top-utwardzacz, powinno lepiej zadziałać.
O, ja tak robię, jak nie mam natchnienia na kolory, a chcę paznokci utwardzonych i na wysoki połysk

Cytat:
Napisane przez Miawka Pokaż wiadomość
Nie posiadam aparatu cyfrowego i posiadam zwykły telefon. Ale planowałam pożyczyć cyfraka od przyjaciółki, by sprzedać parę rzeczy. Wtedy wstawie pazurki pomalowane i niepomalowane.
mam pytanie. Przeczytałam tu, by nie grzebać pod pazurkami. Ale jak je wyczyścić? Kremuje je po każdym myciu i czasami zostaje krem. Zostawiacie czy macie jakieś patenty, by krem wyczyścić i różowego nie skracać?
Krem, nawilżający, natłuszczający, odżywczy, możesz spokojnie zostawić, chyba że jest jakiś złuszczający, to wtedy niekoniecznie. Ale to wystarczy, żebyś uważała w czasie kremowania, żeby nie wlazł pod płytkę i będzie ok. Jeśli chodzi o zwykłe brudki, to wypłukuję je pod strumieniem wody z prysznica, a do takich upierdliwych używam delikatnej, mięciutkiej szczoteczki do mycia twarzy. Ale faktycznie, im dłużej się olejuje, tym rzadziej się brud trzyma paznokcia. Takie dziwo

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Pokaż wiadomość
Hej, hej
nieśmiało pragnę przyłączyć się do Waszego grona. Oto moje paznokcie pokryte hybrydą (tylko tak mogę je zapuścić). We wtorek planuję zmycie i wtedy pokażę Wam całą prawdę. Moje paznokcie, jak już kiedyś pisałam, długo były obgryzane, a następnie od mniej więcej od 10 lat miałam bardzo krótko obcięte (też z powodu racji wykonywanego zawodu). To co prezentuje to ponad miesięczne zapuszczanie pod hybrydą. Moje paznokcie (różowa część) są bardzo małe ale dosyć kształtne. Do olejowania stosowałam mieszankę witamin A+E oraz olej kokosowy. Pod sam paznokieć olejek herbaciany. Ocenię to po zmyciu hybrydy, ale wydaje mi się, że największy przyrost jest pod wskazującymi (tam najbardziej ciągnie). Pod resztą też coś czuć ale w o wiele mniejszym stopniu. Dziś kupiłam mieszankę WELLNESS&BEAUTY z olejkiem jojoba (podobno duże powinowactwo do paznokci), pachnie super, zobaczymy jak będzie działał.
Bardzo ładne. Jestem ciekawa jak wyglądają nago
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 06:47   #426
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ocho... Cosik mnie ciągnie Llllubie to uczucie. Oby ciaglo jak najdluzej.
Poza tym odkad oleluje to paznokcie sie tak jakby fajnie przykleily do skory

No i dzieki dziewczyny za pomysl z ta odzywka i Poshe na wierzchu. Ze mnie chyba jakis tuman ze nie wpadlam na ten pomysl A teraz wszystko ladnie sie trzyma

Gdyby nie wy mialabym tragiczne brzydkie krotkie i wolajace o pomoc pazury A raczej paznokietki

Bosh niech moj dziec zasnie jeszcze bo ja naolejowalam pazurki i marzy mi sie jeszcze spanko!
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 07:14   #427
Sybil Vane
Raczkowanie
 
Avatar Sybil Vane
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 50
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Chcesz to nowke sztuke Ci wysle z GR Nie uzywam.







Witaj w gronie bo moje tez juz dochodza do siebie. Nie rozdwajaja sie po odstawieniu czarnej mamby






Ja zostawiam. Nic nie grzebie. Odkad olejuje paznokcie rzadko co wchodzi mi pod pazurki.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------



Ksztalt pazurkow baaardzo ladny. Smukla dluga plytka. O niebo lepsiejsza niz moja a ja juz olejuje hmmm... W grudniu bedzie rok. Wiec czekamy na fotki golaskow
Zobaczycie na zdjęciach niepomalowanych, że biała część naprawdę duża😡

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

Taki off top. Przepraszam bardzo, ale czynnie na forum dopiero uczę się funkcjonować. Jak w jednym poście umieścić dwa cytowania?
Sybil Vane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 08:46   #428
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Pokaż wiadomość
Hej, hej
nieśmiało pragnę przyłączyć się do Waszego grona. Oto moje paznokcie pokryte hybrydą (tylko tak mogę je zapuścić). We wtorek planuję zmycie i wtedy pokażę Wam całą prawdę. Moje paznokcie, jak już kiedyś pisałam, długo były obgryzane, a następnie od mniej więcej od 10 lat miałam bardzo krótko obcięte (też z powodu racji wykonywanego zawodu). To co prezentuje to ponad miesięczne zapuszczanie pod hybrydą. Moje paznokcie (różowa część) są bardzo małe ale dosyć kształtne. Do olejowania stosowałam mieszankę witamin A+E oraz olej kokosowy. Pod sam paznokieć olejek herbaciany. Ocenię to po zmyciu hybrydy, ale wydaje mi się, że największy przyrost jest pod wskazującymi (tam najbardziej ciągnie). Pod resztą też coś czuć ale w o wiele mniejszym stopniu. Dziś kupiłam mieszankę WELLNESS&BEAUTY z olejkiem jojoba (podobno duże powinowactwo do paznokci), pachnie super, zobaczymy jak będzie działał.
Fajna płytka co to za lakiery masz na pazurkach?

Dwa cytatu umieszczasz tak że koło cytuj masz drugi przycisk (ten pośrodku) i nim zaznaczasz to co chcesz cytować.

Edit:
Zaczęłam wczoraj używać olejku z awokado, bo ten alterra z granatem zaczął wysuszać mi skórki
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231

Edytowane przez Isfet
Czas edycji: 2015-09-04 o 10:50
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 11:23   #429
Sybil Vane
Raczkowanie
 
Avatar Sybil Vane
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 50
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Fajna płytka co to za lakiery masz na pazurkach?

Dwa cytatu umieszczasz tak że koło cytuj masz drugi przycisk (ten pośrodku) i nim zaznaczasz to co chcesz cytować.

Edit:
Zaczęłam wczoraj używać olejku z awokado, bo ten alterra z granatem zaczął wysuszać mi skórki
Dzięki za pomoc. Lakier to OPI Don't bossa nova me aronia. Ja nam teraz hybrydę, ale jest też wersja "normalna". Na serdecznych "efekt syrenki". Bardzo podobny do tego OPI jest też Rimmel od Rity Ory teraz niestety nie pamiętam numeru. Chyba 498 Rain Rain Bo Away.
Sybil Vane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 11:31   #430
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc. Lakier to OPI Don't bossa nova me aronia. Ja nam teraz hybrydę, ale jest też wersja "normalna". Na serdecznych "efekt syrenki". Bardzo podobny do tego OPI jest też Rimmel od Rity Ory teraz niestety nie pamiętam numeru. Chyba 498 Rain Rain Bo Away.
Efekt syrenki robiłaś sama? Jak dla mnie to wygląda poprostu jak brokat jak oglądałam jak dziewczyny robią "efekt syrenki" Ciężko to się zmywa?
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 11:33   #431
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

No wlasnie ja widzialam na All pylem co dae efekt syreki i tak sie nim zastanawiam
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 11:49   #432
Sybil Vane
Raczkowanie
 
Avatar Sybil Vane
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 50
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Efekt syrenki robiłaś sama? Jak dla mnie to wygląda poprostu jak brokat jak oglądałam jak dziewczyny robią "efekt syrenki" Ciężko to się zmywa?
Nie. Kosmetyczka. Wygląda to jak bardzo drobny, gładki brokat. Na każdym kolorze podkładowym wygląda inaczej. W sumie dla mnie nic specjalnego. Mam pierwszy raz, więc wrażenia ze zmywania będę miała we wtorek😊
Sybil Vane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 11:50   #433
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

To daj znać jak się zmywa jestem ciekawa bo jak dla mnie wygląda to jak brokat...
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 11:50   #434
Sybil Vane
Raczkowanie
 
Avatar Sybil Vane
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 50
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
No wlasnie ja widzialam na All pylem co dae efekt syreki i tak sie nim zastanawiam
Dla mnie bez szału. I tylko na hybrydach.
Sybil Vane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 12:31   #435
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Mi się właśnie podoba efekt syrenki
Lubie takie coś ale jak to zrobić to nie wiem i nie chce mi się xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 12:44   #436
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Nie mam jak przy malym miec non stop paznokci w kolorze a chcialabym miec kilka warstewek dla utwardzenia i zrobienia sie tuneliku. Stad tez chcialabym zeby po nalozeniu np 3 warstw odzywki zwyczajnie ladnie wygladala ona na pazurkach a nie schodzila orzy kazdym mozliwym zachaczeniu o cos. Moze byc przezroczysta albo jaka sobie chce byleby paznokcie schludnie wygladaly i bylebym nie musiala ich meczyc co chwila zmywaczami zmywajac kiepska odzywke...
Mleczna z Wibo mam i kurcze ta znowu jakos po nalozeniu kolejnych warstw i kiepsko zasycha i chyba wyglad pazurkow nie ten. Wiec mleczna odpada
Skąd ja to znam. Ostatnio kupiłam zwykły bezbarwny lakier, bo nauczycielka się uczepiła moich bordowych pazurów i już mi ten bezbarwny złazi. Z każdym mam tak.

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Pokaż wiadomość
Hej, hej
nieśmiało pragnę przyłączyć się do Waszego grona. Oto moje paznokcie pokryte hybrydą (tylko tak mogę je zapuścić). We wtorek planuję zmycie i wtedy pokażę Wam całą prawdę. Moje paznokcie, jak już kiedyś pisałam, długo były obgryzane, a następnie od mniej więcej od 10 lat miałam bardzo krótko obcięte (też z powodu racji wykonywanego zawodu). To co prezentuje to ponad miesięczne zapuszczanie pod hybrydą. Moje paznokcie (różowa część) są bardzo małe ale dosyć kształtne. Do olejowania stosowałam mieszankę witamin A+E oraz olej kokosowy. Pod sam paznokieć olejek herbaciany. Ocenię to po zmyciu hybrydy, ale wydaje mi się, że największy przyrost jest pod wskazującymi (tam najbardziej ciągnie). Pod resztą też coś czuć ale w o wiele mniejszym stopniu. Dziś kupiłam mieszankę WELLNESS&BEAUTY z olejkiem jojoba (podobno duże powinowactwo do paznokci), pachnie super, zobaczymy jak będzie działał.
Ładne paznokcie, zazdroszczę kształtu.

Pjerniczku, a idź się schowaj ze swoimi pazurkami, bo mnie wpędzasz w kompleksy. Ty i Twoja mama macie cuuuuudne pazurki.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 13:55   #437
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mi się właśnie podoba efekt syrenki
Lubie takie coś ale jak to zrobić to nie wiem i nie chce mi się xd
Mi sie tez podoba. Tylko to bardziej z latem mi sie kojarzy Boze kupie sobie ten proszek zobacze





[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52647870]Skąd ja to znam. Ostatnio kupiłam zwykły bezbarwny lakier, bo nauczycielka się uczepiła moich bordowych pazurów i już mi ten bezbarwny złazi. Z każdym mam tak.



Ładne paznokcie, zazdroszczę kształtu.

Pjerniczku, a idź się schowaj ze swoimi pazurkami, bo mnie wpędzasz w kompleksy. Ty i Twoja mama macie cuuuuudne pazurki. [/QUOTE]

Naloz odzywke i potem jakis Top Coat. Ja nalozylam Poshe i na razie spoko loko

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Wpadam na chwilę, a jutro nadrobię zaległości
Wklejam aktualizację - świeżutkie króciaki Dobrą robotę wykonał mój zielony Ann Co. Potem moczyłam je pół godziny w oleju lnianym. Rano zmywam odżywkę i nałożę zwykły lakier frenchowy.

Jako bonus ciekawostka - paznokcie mojej mamy. Przypuszczam, że właśnie taki kształt jest mi pisany w genach. Mama nie chciała foci, bo się wstydzi przebarwień. Ale w końcu się przełamała. Wpadła w błędne koło - maluje, bo ma przebarwione. I pobruzdowane. Nie umiem jej przekonać choćby do minimum pielęgnacji
Twoje pazurki przypominają mi paznokcie Majowej Rosy Piękne!!! Zazdroszczę płytki

No ale Twoja mama też ma piękna smukła płytkę to co się dziwić
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 14:00   #438
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Piękne paznokcie Pani mamy
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 00:14   #439
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Pjerniczku, tylko pozazdrościć pazurków ale... paznokcie Twojej mamy mają niesamowity kształt Masz rację, gdyby o nie bardziej dbała, byłoby urwanie pupy
Prawda. Marzę o takich W dzieciństwie często ją prosiłam, żeby przestała malować i częściej chodziła w golaskach - piękne płytki zachwycają w każdym wydaniu, warto je pokazać. I wzdychałam z zazdrości... A potem odkryłam olejowanie

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Ocho... Cosik mnie ciągnie Llllubie to uczucie. Oby ciaglo jak najdluzej.
Poza tym odkad oleluje to paznokcie sie tak jakby fajnie przykleily do skory
A mnie nadal nie ciągnie Taka niesprawiedliwość, kurde

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52647870]Skąd ja to znam. Ostatnio kupiłam zwykły bezbarwny lakier, bo nauczycielka się uczepiła moich bordowych pazurów i już mi ten bezbarwny złazi. Z każdym mam tak.

Pjerniczku, a idź się schowaj ze swoimi pazurkami, bo mnie wpędzasz w kompleksy. Ty i Twoja mama macie cuuuuudne pazurki. [/QUOTE]

Pamiętam, jak w gimnazjum pomalowałam na metaliczną czerwień, ale była wrzawa Dzisiaj bym tego nie zrobiła, nauczycielka miała rację, że to nie przystoi

<chowa się> Niesłusznie. Jeszcze dużo pracy przede mną

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Pokaż wiadomość
Hej, hej
nieśmiało pragnę przyłączyć się do Waszego grona. Oto moje paznokcie pokryte hybrydą (tylko tak mogę je zapuścić). We wtorek planuję zmycie i wtedy pokażę Wam całą prawdę. Moje paznokcie, jak już kiedyś pisałam, długo były obgryzane, a następnie od mniej więcej od 10 lat miałam bardzo krótko obcięte (też z powodu racji wykonywanego zawodu). To co prezentuje to ponad miesięczne zapuszczanie pod hybrydą. Moje paznokcie (różowa część) są bardzo małe ale dosyć kształtne. Do olejowania stosowałam mieszankę witamin A+E oraz olej kokosowy. Pod sam paznokieć olejek herbaciany. Ocenię to po zmyciu hybrydy, ale wydaje mi się, że największy przyrost jest pod wskazującymi (tam najbardziej ciągnie). Pod resztą też coś czuć ale w o wiele mniejszym stopniu. Dziś kupiłam mieszankę WELLNESS&BEAUTY z olejkiem jojoba (podobno duże powinowactwo do paznokci), pachnie super, zobaczymy jak będzie działał.
Ale kształtne cudeńka Śliczny efekt na serdecznym! Kojarzy mi się z moją lalką barbie, syrenką, której ogon podobnie się mienił i zmieniał kolor w zależności od temperatury wody

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Twoje pazurki przypominają mi paznokcie Majowej Rosy Piękne!!! Zazdroszczę płytki

No ale Twoja mama też ma piękna smukła płytkę to co się dziwić
Chyba jeszcze nie czas na takie komplementy, gdzie mi tam do Majowej Dziękuję w imieniu mamy

Cytat:
Napisane przez lopilili Pokaż wiadomość
Piękne paznokcie Pani mamy
Też tak sądzę, a ona mówi, że ma brzydkie i po co zdjęcie robić Długo ją namawiałam. Nie ma pojęcia, że wstawiłam do netu i zbiera pochwały Trochę boję się jej wyznać prawdę, więc dziękuję w jej imieniu
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-09-05 o 00:16
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-05, 20:19   #440
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Przychodzę z aktualizacją lekko ponad rok olejowania nie wiem czy coś tam w ogóle widać, ale może zauważycie cokolwiek
30.06.2014 i dzisiejsze
Na kciuku mój ostatnio zahaczony i naderwany przyrost, nierówności na płytce to odżywka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140630_144046.jpg (82,6 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150905_181523.jpg (85,7 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150905_181540.jpg (55,0 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150905_181534.jpg (64,6 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150905_181548.jpg (84,5 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150905_181600.jpg (66,5 KB, 56 załadowań)
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019

Edytowane przez kizdaM
Czas edycji: 2015-09-05 o 20:20
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 21:15   #441
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Czy stosowała któraś z was olejek marula? Teraz w Biedrze jest Promocja za 12,99 na olejek arganowy i właśnie ten marula.
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 22:29   #442
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Strasznie ubolewam nad tym,ze z tapa nie moge ogladac Waszych zdjec buuuuu
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 22:50   #443
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja z telefonu też nie mogę muszę wejść na laptop
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 22:52   #444
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

A ja tylko tu na wizazu tak mam ,na innych forach w tel nie... A z laptopa nie korzystam
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 06:59   #445
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Czy stosowała któraś z was olejek marula? Teraz w Biedrze jest Promocja za 12,99 na olejek arganowy i właśnie ten marula.

W biedrze sa olejki? O.O nawet nie wiedziałam, a co to ten marula?
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 08:02   #446
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Przychodzę z aktualizacją lekko ponad rok olejowania nie wiem czy coś tam w ogóle widać, ale może zauważycie cokolwiek
30.06.2014 i dzisiejsze
Na kciuku mój ostatnio zahaczony i naderwany przyrost, nierówności na płytce to odżywka
Ale śliczne.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 09:06   #447
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
W biedrze sa olejki? O.O nawet nie wiedziałam, a co to ten marula?
Wg gazetki,do środy. A te olejek marula to ponoć jakiś lepsiejszy od arganowego wg info z blogów jakie wczoraj znalazłam. Jednak nic nie udało mi się znaleźć jak działa na paznokcie. Ponoć świetnie nawilża i ma działanie antybakteryjne.
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 15:15   #448
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Zamówiłam WRESZCIE Poshe 14ml i Nail Tek III F polecaną tu przez jedną z Was(chroni coś przed kolorem lakieru?) no i rozcieńczalnik jeszcze kupić muszę koniecznie najlepiej dość duży
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 15:23   #449
EmiMari
Raczkowanie
 
Avatar EmiMari
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 31
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

ja w tym tygodniu kupie altera, i lovele i robie miks
ale jakos bez przekonania...jak tu do was niedawno zajrzalam mialam ladne pazurki
teraz sa krotkie i straszne
__________________
"Szczęście to coś do zrobienia, ktoś do kochania i nadzieja na coś"
EmiMari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 16:20   #450
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Zamówiłam WRESZCIE Poshe 14ml i Nail Tek III F polecaną tu przez jedną z Was(chroni coś przed kolorem lakieru?) no i rozcieńczalnik jeszcze kupić muszę koniecznie najlepiej dość duży
chroni

Cytat:
Napisane przez EmiMari Pokaż wiadomość
ja w tym tygodniu kupie altera, i lovele i robie miks
ale jakos bez przekonania...jak tu do was niedawno zajrzalam mialam ladne pazurki
teraz sa krotkie i straszne
co to lovele?
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.