Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :( - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 13:21   #1501
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Widze,ze watek o chudych nogach zbacza lekko takze w kierunku innych tematow....troche mnie nie bylo bo sledzilam watek "pokaz nogi..." .troche to podbudowujace bylo, bo byly dziewczyny o podobnych wyamiarach jak moje i jakos nie narzekaly...moze troche niektore...ale i tak bylo podbudowujace.
nie rozumiem tylko tego, ze jak potem patrze na swoje to i tak widze tylko 2 patyki.wczoraj do supermarketu wyskoczylam w rurkach . czulam sie przktycznie naga ,jakos przezylam, no ale w witryn ach moje nogi naprawde chudo wygladaja. sa okropne, no nie moge sie przemoc...staram sie...ale najgorszy jest ten moj chudy kosciec.gdybym miala normalny kosciec to bym miala normalne nogi,a ztm koscem pieciolatka nogi natychmiast wygladaja trez jak jakies niedorozwiniete chuedzielce.cholera...
aha, lilith zdjecie cud. wiem, ze na pewno podawalas, ale szukac teraz tego nie dam rady. powiedz prosze twoj wzrost i dlugosc nog od podlogi do kroku.nie wiem, co ty tu robisz w tym watku, bo twpje nogi prezentuja sie naprawde super dobrze. co wymiarow to tez tak mam, niby na gorze sporo a potem nagle taaaakie wyzlobienia i przy kolanie juz noga pieciolatka. ehh
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:52   #1502
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość
Widze,ze watek o chudych nogach zbacza lekko takze w kierunku innych tematow....troche mnie nie bylo bo sledzilam watek "pokaz nogi..." .troche to podbudowujace bylo, bo byly dziewczyny o podobnych wyamiarach jak moje i jakos nie narzekaly...moze troche niektore...ale i tak bylo podbudowujace.
nie rozumiem tylko tego, ze jak potem patrze na swoje to i tak widze tylko 2 patyki.wczoraj do supermarketu wyskoczylam w rurkach . czulam sie przktycznie naga ,jakos przezylam, no ale w witryn ach moje nogi naprawde chudo wygladaja. sa okropne, no nie moge sie przemoc...staram sie...ale najgorszy jest ten moj chudy kosciec.gdybym miala normalny kosciec to bym miala normalne nogi,a ztm koscem pieciolatka nogi natychmiast wygladaja trez jak jakies niedorozwiniete chuedzielce.cholera...
aha, lilith zdjecie cud. wiem, ze na pewno podawalas, ale szukac teraz tego nie dam rady. powiedz prosze twoj wzrost i dlugosc nog od podlogi do kroku.nie wiem, co ty tu robisz w tym watku, bo twpje nogi prezentuja sie naprawde super dobrze. co wymiarow to tez tak mam, niby na gorze sporo a potem nagle taaaakie wyzlobienia i przy kolanie juz noga pieciolatka. ehh
wstaw tu swoje zdjecie w rurkach napewno slicznie wygladalas
mam 170, 87,5 cm do pachwiny.

Wlasnie przyszedl jakis koles do mnie. otwieram a tam albo pijak albo biedak ale smierdzial okropnie i sie pyta... ma pani cos do jedzenia... a ja zaraz sprawdze i mowie mu ze tu w worku sa wystawione ubrania jakies stare i jak chce moze zabrac bo sa praktycznie nowe tylko za duze albo za male. Zamykam drzwi szukam w kuchni czegos a nie robilam zakupow od 2 dni bo wieczorem dzis jade do tesco i szukam szukam.. ide do niego i mowie mam ryz i dzem z dyni.. a on tak sie na to patrzy i mowi.. eee dzem... no dobra niech bedzie.. no myslalam ze go pi**e tym dzemem... ubran nie wziol i polazl... wiec jestem sklonna uwierzyc w to ze to pijaczynka oddaje mu jedzenie jeszcze a on wybrzydza jakbym nie miala na jedzenie to bym tak nie wybrzydzala
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:52   #1503
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
u kogo w legnicy jezdzilas?


tzn ja ogółem kurs robiłam w eLcar w Lubinie, a na dziś dokupiłam sobie w mobile a co Ty z tych okolic ? :d
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"

Edytowane przez Lidzia007
Czas edycji: 2010-06-23 o 13:53
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 14:12   #1504
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

nie ale ma znajomego ktory jest instruktorem :P ale pracuje w sezamie czy jakos tak xD
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:23   #1505
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

lilith, no nbaprawde, jestem pod wrazeniem zdjecia, ktore wstawilas .w ogole nie wygladasz jakbys miala chude nogi,poza tym maja ladny ksztalt a nie kurczak ,smukly i kobiecy. a ile masz w kolanie i tuz nad kolanem?(mozliwe ze sie juz ciebie o to pytalam ale nia pamietam odpowiedzi ).
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:28   #1506
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
no to czad dogadamy sie jeszcze co do jezyka uciekam narazie rowniez bede wieczorem a getry to cos wspanialego
a pewnie, że się dogadamy

Cytat:
Napisane przez momomomomomomo Pokaż wiadomość
Widze,ze watek o chudych nogach zbacza lekko takze w kierunku innych tematow....troche mnie nie bylo bo sledzilam watek "pokaz nogi..." .troche to podbudowujace bylo, bo byly dziewczyny o podobnych wyamiarach jak moje i jakos nie narzekaly...moze troche niektore...ale i tak bylo podbudowujace.
nie rozumiem tylko tego, ze jak potem patrze na swoje to i tak widze tylko 2 patyki.wczoraj do supermarketu wyskoczylam w rurkach . czulam sie przktycznie naga ,jakos przezylam, no ale w witryn ach moje nogi naprawde chudo wygladaja. sa okropne, no nie moge sie przemoc...staram sie...ale najgorszy jest ten moj chudy kosciec.gdybym miala normalny kosciec to bym miala normalne nogi,a ztm koscem pieciolatka nogi natychmiast wygladaja trez jak jakies niedorozwiniete chuedzielce.cholera...
aha, lilith zdjecie cud. wiem, ze na pewno podawalas, ale szukac teraz tego nie dam rady. powiedz prosze twoj wzrost i dlugosc nog od podlogi do kroku.nie wiem, co ty tu robisz w tym watku, bo twpje nogi prezentuja sie naprawde super dobrze. co wymiarow to tez tak mam, niby na gorze sporo a potem nagle taaaakie wyzlobienia i przy kolanie juz noga pieciolatka. ehh
a bo my się tu poznajemy bliżej ile można rozmawiać o samych nogach


Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość

Wlasnie przyszedl jakis koles do mnie. otwieram a tam albo pijak albo biedak ale smierdzial okropnie i sie pyta... ma pani cos do jedzenia... a ja zaraz sprawdze i mowie mu ze tu w worku sa wystawione ubrania jakies stare i jak chce moze zabrac bo sa praktycznie nowe tylko za duze albo za male. Zamykam drzwi szukam w kuchni czegos a nie robilam zakupow od 2 dni bo wieczorem dzis jade do tesco i szukam szukam.. ide do niego i mowie mam ryz i dzem z dyni.. a on tak sie na to patrzy i mowi.. eee dzem... no dobra niech bedzie.. no myslalam ze go pi**e tym dzemem... ubran nie wziol i polazl... wiec jestem sklonna uwierzyc w to ze to pijaczynka oddaje mu jedzenie jeszcze a on wybrzydza jakbym nie miala na jedzenie to bym tak nie wybrzydzala
widać jaki był głodny
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 18:20   #1507
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Uu..co do tych latek to ja mam 19 i właśnie czekam na wyniki matury 30 czerwca a co do języków to.. zamierzam studiować filologię angielską.. niestety czuję, że wyniki nie są rewelacyjne i będzie z tego dupa blada o.
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 18:33   #1508
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Eeee tam, będziemy kciuki trzymać to musi być dobrze
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 18:42   #1509
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
Eeee tam, będziemy kciuki trzymać to musi być dobrze
oj tak, trzymajcie najmocniej jak możecie. za angielski i polski bo muszę nadrobić z racji tego, że zawaliłam ustny.. oby się udało..
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 18:46   #1510
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
oj tak, trzymajcie najmocniej jak możecie. za angielski i polski bo muszę nadrobić z racji tego, że zawaliłam ustny.. oby się udało..
będzie dobrze musi
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 19:07   #1511
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

obyyyyy!
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 19:38   #1512
momomomomomomo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 245
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

[QUOTE=
a bo my się tu poznajemy bliżej ile można rozmawiać o samych nogach
[/QUOTE]

no akurat w moim przypadku temat:nogi to temat rzeka..

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

nie wiem, czasami sie przelamuje ale czasami zobacze w jakims maksymalnie niekorzystnym odbiciu lustrzanym moje nogi i dopada mnie totalna paranoja na ich temat.dzisiaj mam dzien przelamywania sie w sensie ze za duzo krytycznie o nich nie mysle...
momomomomomomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 13:53   #1513
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Hejoo ) dziękuję za trzymanie kciuków - pomogło ZDAŁAM
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 15:11   #1514
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

no to super

ubralam dzis szpilki do pracy te nowo zakupione ale zalozylam je do dlugich spodni:P
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 15:28   #1515
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
no to super

ubralam dzis szpilki do pracy te nowo zakupione ale zalozylam je do dlugich spodni:P


i co tak źle było ? zapewne się wszyscy patrzyli na sexii nóżki Twoje, że w końcu je pokazujesz. Trzymaj tak dalej

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

a jeszcze mam pytanie takie z innej beczki - a mianowicie wiecie może jak ustawić tak więcej podpisów ? tak jak ma np Dwudziestolatka te suwaczki itp.
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 15:58   #1516
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
Hejoo ) dziękuję za trzymanie kciuków - pomogło ZDAŁAM
gratulacje
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 16:25   #1517
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
gratulacje
dziękuję
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 18:41   #1518
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
Hejoo ) dziękuję za trzymanie kciuków - pomogło ZDAŁAM
super!!! gratuluję


Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
no to super

ubralam dzis szpilki do pracy te nowo zakupione ale zalozylam je do dlugich spodni:P
ajjj do spodni? no ale dobre i to na początek


Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
---

a jeszcze mam pytanie takie z innej beczki - a mianowicie wiecie może jak ustawić tak więcej podpisów ? tak jak ma np Dwudziestolatka te suwaczki itp.
wiesz, że ja sama nie wiem jak to zrobiłam chciałam dać kilka słów więcej to cały czas mi jakiś błąd wyskakuje
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 19:45   #1519
bbiedronkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 22
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Witam Co myślicie o tych bucikach? Bo moim zdaniem idealnie pasują do chudziutkich i długich nóżek. Co mnie bardzo cieszy zakrywają chudziutkie kostki i noga fajnie wygląda. Do tego króciutkie spodenki i jest cacy Zdecydowanie to lepiej wygląda niż gdybym założyła japonki czy balerinki, a o obcasach to już nawet nie mówię bo nie nosze.
bbiedronkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 20:45   #1520
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez bbiedronkaa Pokaż wiadomość
Witam Co myślicie o tych bucikach? Bo moim zdaniem idealnie pasują do chudziutkich i długich nóżek. Co mnie bardzo cieszy zakrywają chudziutkie kostki i noga fajnie wygląda. Do tego króciutkie spodenki i jest cacy Zdecydowanie to lepiej wygląda niż gdybym założyła japonki czy balerinki, a o obcasach to już nawet nie mówię bo nie nosze.
okropne nie znosze butów, które sa takie delikatne z przodu i takie masywne przy kostce
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:12   #1521
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
super!!! gratuluję



wiesz, że ja sama nie wiem jak to zrobiłam chciałam dać kilka słów więcej to cały czas mi jakiś błąd wyskakuje
dziękuję, dziękuję
łee aha no okej popróbuje może wyjdzie mi to jakoś. Dobranoc Wizażanki

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez bbiedronkaa Pokaż wiadomość
Witam Co myślicie o tych bucikach? Bo moim zdaniem idealnie pasują do chudziutkich i długich nóżek. Co mnie bardzo cieszy zakrywają chudziutkie kostki i noga fajnie wygląda. Do tego króciutkie spodenki i jest cacy Zdecydowanie to lepiej wygląda niż gdybym założyła japonki czy balerinki, a o obcasach to już nawet nie mówię bo nie nosze.
mi się nie podobają
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:21   #1522
ameliamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław/Gliwice
Wiadomości: 103
GG do ameliamaj
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

hmm myślę że z letnich propozycji- szarawary, unikaj ciemnych kolorów jeansów i spódnic. Rajtki rzecz jasna w cielistym kolorze. Noś szerokie paski- odwracają uwagę od dolnej partii nóg, no i ciekawe "góry" czyli topy bluzeczki i naszyjniki.
ameliamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 14:37   #1523
louve14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 68
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Wkurzam sie, bo chcialam sobie kupic elegancka spodnice ołówkową z podwyższonym stanem. Wziełam mame do slepu, zeby mi doradziła. Jeszcze jej nawet z wieszaka nie zdjełam, a ona mowi ze znowu chce se kupic taka "kiszke" i zebym lepiej kupiła sobie spódnice rozszeżaną. Nosze rozmiar 36, mam chudziutkie nóżki, czy uważacie że nie powinnam jej kupować? Czy rozkloszowane spodnice pogrubiają. Dodam ze w kieckach siegających za kolano lub do kolana wygladam niekorzystnie, musze odsłonić kolano żeby nogi nie wydawały się krzywe. NIe mam pojecia. Pozostją mi zatem spodnie? ;| Pomocy..
louve14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 15:03   #1524
suchlik
Raczkowanie
 
Avatar suchlik
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 70
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

ja mam ten sam problem że niby mi nie pasuje. Ale raz sie żyje! Dlaczego mamy rezygnować z ciuchów i fasonów które nam sie podobają bo podkreślają nasze szczupłe nogi? Trudno! Ja mówie KUPUJ I CHODŹ i nie przejmuj sie niczym :P
__________________
" ..Keeping me forever young
And the best is yet to come,
...Take my hand, the best is yet to come"


37>38>39kg> 40> 42 > 43 > 44 > 45!!
suchlik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 16:29   #1525
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Wieeeeele osób otyłych nie przejmuje się szczególnie tym, że coś jest za ciasne/zbyt obcisłe/za krótkie itd., a wy zgrabne dziewczyny macie sie przejmować, że w czymś wygladacie za szczupło? lepiej chudo niż grubo
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 16:33   #1526
louve14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 68
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Ohh kochane gdyby to było takie proste, wszystko dzieje sie w mojej głowie..heh. Nawet jak juz sie przełamie i odsłonie nogi to i tak zawsze czuje sie niepewnie i niekomfortowo. Heh..
louve14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:02   #1527
bbiedronkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 22
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Mam w szkole taka koleżankę, która jest wysoka i chuda. W rurkach moim zdaniem wygląda źle, a jak ją dzisiaj zobaczyłam w krótkiej spódniczce i małym obcasiku to... No wyglądała super;d
Moim zdaniem jestem grubsza od niej i mogłabym wyjść w tych spodenkach czy spódniczce, ale mam taki jakiś hamulec wew.
Ale jak pojadę nad morze nie ma bata wskakuję w krótkie spodenki;d
bbiedronkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 10:14   #1528
KitiFighter7
Raczkowanie
 
Avatar KitiFighter7
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 88
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Witam Was Chudzinki Dawno mnie tu nie było, ale to z racji tego, że już przełamałam się co do moich nóg i nie wiem czy mam tu jeszcze prawo przebywać Jednak zawsze miałam obiekcje co do moich nóg w szpilkach i ostatnio musiałam jechać do Łodzi i zdecydowałam się na szpilki i mini sukienkę no i jak wsiadłam do auta to już odwrotu nie było i powiem szczerze, że reakcje facetów są niezapomniane w kobietach, jak zawsze widziałam nutę zazdrości, ale cóż.. nigdy nie będzie tak, że każdemu się będziemy podobać

Co do fasonu spódnic i sukienek, to osobiście uważam, że kloszowane spódnice dla szczupłych nóg, to samobójstwo ostatnio ubrałam się w ołówkową przed kolano, bo ciocia mi skracała i czułam się świetnie tym bardziej, że jedyną rzeczą, z której byłam prawie zawsze zadowolona był mój tyłek do tego kompletnie zmieniłam fryzurę i mój nauczyciel chemii wprost się mną zachwycał przy wszystkich

A tak na marginesie, to ja mam 21 lat i niestety przez choroby i liczne komplikacje życiowe musiałam później kończyć LO dla mnie to temat bardzo drażliwy i wstydliwy, ale cóż.. teraz pozostało mi planowanie studiów, co mnie bardzo cieszy Niestety też mieszkam w małej miejscowości koło Łodzi i ciężko z kierunkami A marzą mi się studia żywieniowe, dietetyka itp. Niestety moje wymarzone studia są w Bydgoszczy i jak wiadomo koszty mieszkania pochłonęłyby całą wypłatę mamy, a do tego tatę zwolnili, więc lipa Poza tym mój TŻ skończył studia magisterskie na prawie i administracji, teraz w Szczytnie jest w szkole oficerskiej i później kto wie czy pracy w Warszawie nie dostanie w Biurze Operacji Antyterrorystycznych i wtedy już całkiem się nie będziemy widywać Choć widzę, że nasza więź przez ten jego wyjazd się zacieśniła i ostatnio przejechał 500 km, żeby spotkać się tylko na kilka godzin i wczoraj też u mnie był i powiedział podczas naszych przekomarzań, żebym się nie zdziwiła, jak mi się oświadczy pod koniec roku albo na początku następnego ja oczywiście obróciłam to w żart, ale w głębi duszy się ucieszyłam, bo ostatnio coraz częściej wspomina o oświadczynach i ślubie
__________________



41 42 43 44 45 46 47 48 49 50,2 51 52 53,4

Wzrost: 170 cm
Udo: 50 cm
Łydka: 32,5 / 33 cm
Biodra: 88cm
KitiFighter7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 10:46   #1529
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez KitiFighter7 Pokaż wiadomość
Witam Was Chudzinki Dawno mnie tu nie było, ale to z racji tego, że już przełamałam się co do moich nóg i nie wiem czy mam tu jeszcze prawo przebywać Jednak zawsze miałam obiekcje co do moich nóg w szpilkach i ostatnio musiałam jechać do Łodzi i zdecydowałam się na szpilki i mini sukienkę no i jak wsiadłam do auta to już odwrotu nie było i powiem szczerze, że reakcje facetów są niezapomniane w kobietach, jak zawsze widziałam nutę zazdrości, ale cóż.. nigdy nie będzie tak, że każdemu się będziemy podobać

Co do fasonu spódnic i sukienek, to osobiście uważam, że kloszowane spódnice dla szczupłych nóg, to samobójstwo ostatnio ubrałam się w ołówkową przed kolano, bo ciocia mi skracała i czułam się świetnie tym bardziej, że jedyną rzeczą, z której byłam prawie zawsze zadowolona był mój tyłek do tego kompletnie zmieniłam fryzurę i mój nauczyciel chemii wprost się mną zachwycał przy wszystkich

A tak na marginesie, to ja mam 21 lat i niestety przez choroby i liczne komplikacje życiowe musiałam później kończyć LO dla mnie to temat bardzo drażliwy i wstydliwy, ale cóż.. teraz pozostało mi planowanie studiów, co mnie bardzo cieszy Niestety też mieszkam w małej miejscowości koło Łodzi i ciężko z kierunkami A marzą mi się studia żywieniowe, dietetyka itp. Niestety moje wymarzone studia są w Bydgoszczy i jak wiadomo koszty mieszkania pochłonęłyby całą wypłatę mamy, a do tego tatę zwolnili, więc lipa Poza tym mój TŻ skończył studia magisterskie na prawie i administracji, teraz w Szczytnie jest w szkole oficerskiej i później kto wie czy pracy w Warszawie nie dostanie w Biurze Operacji Antyterrorystycznych i wtedy już całkiem się nie będziemy widywać Choć widzę, że nasza więź przez ten jego wyjazd się zacieśniła i ostatnio przejechał 500 km, żeby spotkać się tylko na kilka godzin i wczoraj też u mnie był i powiedział podczas naszych przekomarzań, żebym się nie zdziwiła, jak mi się oświadczy pod koniec roku albo na początku następnego ja oczywiście obróciłam to w żart, ale w głębi duszy się ucieszyłam, bo ostatnio coraz częściej wspomina o oświadczynach i ślubie
jak już coś zagaduje, to niedługo to nastąpi mój TŻ też tak zaczynał
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 11:09   #1530
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Kiti, gratuluje! Zarówno przełamania sie, jaki i relacji z TŻ
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-16 17:06:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.