Endermologia! Najefektywniejsza metoda redukcji cellulitu i wyszczuplania !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-30, 23:36   #1
makellos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4

Endermologia! Najefektywniejsza metoda redukcji cellulitu i wyszczuplania !!


Najefektywnie jsza walka z cellulitem i wyszczuplaniem, to masaż Endermologie. Zabie g polega na masażu ciała lub wybranych partii ciała specjalnym urządzeniem, które działa na zasadzie podciśnienia i rolek masujących uchwycony fałd skórny !! Niezaprzeczalne rezultaty !! Polecam !!
makellos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 16:37   #2
Baśta
Przyczajenie
 
Avatar Baśta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Endermologie !! Najefetkywniejsza metoda redukcji cellulitu i wyszczuplania !!

A może coś więcej na ten temat Gdzie można zrobić taki masaż i ile kosztuje
Baśta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 22:03   #3
makellos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Endermologie !! Najefetkywniejsza metoda redukcji cellulitu i wyszczuplania !!

Taki masaż działa na zasadzie podcisnienia, które zasysa skóre, a dodatkowo rolki umieszczone w głowicy zabiegowej poruszając się w rózne strony i z różna prędkościa rozmasowywuja uchwycony fałd. Polecam zabiegi w Salonie Urody "Makellos" Wrocław.
makellos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 22:04   #4
makellos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Endermologie !! Najefetkywniejsza metoda redukcji cellulitu i wyszczuplania !!

Aha i cena za zabieg 120 zł w karnecie zabiegowym 100 zł.
makellos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 12:32   #5
Bodyworkers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 375
Dot.: Endermologie !! Najefetkywniejsza metoda redukcji cellulitu i wyszczuplania !!

Witam, owszem endermologia jest jednym ze skuteczniejszych zabiegów fizykalnych w modelowaniu sylwetki, ale bynajmniej nie uniwersalnym, na wszystko, bo takich nie ma. Przed zabiegami z zastosowaniem urzadzeń warto jednak pójsć chociaż na kilka masazy manualnych.

Ponadto pytanie - mowa o modelowaniu sylwetki czy o cellulicie jako głównym problemie?

Dlaczego? Aby zróźniocować i zdiagnosować stan tkanek. Tego urzadzenia nie potrafią.

Endermologia nie jest także nowością, w naszym kraju także od dobrych 10 lat. Jednak jak widzimy nie jest urzadzeniem uniwersalnym.

Pytanie co ze skórą wrażliwszą, o dużej rozciągliwości i problemach z pekającymi naczyńkami? Tu urządzenie w porównaniu do optymalnie wykonanego masażu ręcznego przegrywa.

Powodzenia, życzę sukcesów

Piotr Szczotka www.bodywork.com.pl
Bodyworkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 10:33   #6
nici
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Endermologie !! Najefetkywniejsza metoda redukcji cellulitu i wyszczuplania !!

Witam
Ja chodziłam na rolletic i jestem mega zadowolona. Chodziłam tam po ciąży by zgubić obwisły brzuch. Jest to metoda zdecydowanie tańsza niż ww zabieg i moim zdaniem bardzo skuteczna. Chodziłam do STUDIA ROLMASAżU na ul. Stysia we Wrocławiu. Gorąco polecam
nici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 16:43   #7
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Endermologie !! Najefetkywniejsza metoda redukcji cellulitu i wyszczuplania !!

Same nielegalne reklamy czytać regulamin!
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 16:05   #8
kinia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: Endermologie !! Najefetkywniejsza metoda redukcji cellulitu i wyszczuplania !!

Na endermologie zaczelam chodzic od stycznia tego roku i efekt jest zaskakujacy goraco polecam. Super atmosfera na Gertrudy 24/1 DERMIC Kraków.
Pozdrawiam i zycze wytrwania w postanowieniach
kinia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:12   #9
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Thumbs down Dot.: Endermologie !! Najefetkywniejsza metoda redukcji cellulitu i wyszczuplania !!

Cytat:
Napisane przez makellos Pokaż wiadomość
Najefektywnie jsza walka z cellulitem i wyszczuplaniem, to masaż Endermologie. Zabie g polega na masażu ciała lub wybranych partii ciała specjalnym urządzeniem, które działa na zasadzie podciśnienia i rolek masujących uchwycony fałd skórny !! Niezaprzeczalne rezultaty !! Polecam !!
Cytat:
Napisane przez makellos Pokaż wiadomość
Taki masaż działa na zasadzie podcisnienia, które zasysa skóre, a dodatkowo rolki umieszczone w głowicy zabiegowej poruszając się w rózne strony i z różna prędkościa rozmasowywuja uchwycony fałd. Polecam zabiegi w Salonie Urody "Makellos" Wrocław.
Cytat:
Napisane przez makellos Pokaż wiadomość
Aha i cena za zabieg 120 zł w karnecie zabiegowym 100 zł.
Cytat:
Napisane przez nici Pokaż wiadomość
Witam
Ja chodziłam na rolletic i jestem mega zadowolona. Chodziłam tam po ciąży by zgubić obwisły brzuch. Jest to metoda zdecydowanie tańsza niż ww zabieg i moim zdaniem bardzo skuteczna. Chodziłam do STUDIA ROLMASAżU na ul. Stysia we Wrocławiu. Gorąco polecam
Cytat:
Napisane przez kinia82 Pokaż wiadomość
Na endermologie zaczelam chodzic od stycznia tego roku i efekt jest zaskakujacy goraco polecam. Super atmosfera na Gertrudy 24/1 DERMIC Kraków.
Pozdrawiam i zycze wytrwania w postanowieniach

Same reklamy!!! Dziewczyny nie dajcie sie nabrac nagabywaczom.
Dobre gabinety i dobre zabiegi nie potrzebuja takiej taniej reklamy.
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 23:52   #10
jolusi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Endermologie !! Najefetkywniejsza metoda redukcji cellulitu i wyszczuplania !!

No a ja wam powiem, ze byłam na tym zabiegu 2 dni temu( to byl juz mój 3 zabieg). Sam zabieg jest na początku niezbyt przyjemny ale juz po 10 min to nawet zaczęło mi sie podobać Po pierwszym zabiegu nie ma co sie oszukiwać nie było jakiś cudownych efektów- no ale przyrzekłam sobie, ze wychodzę swój cały karnet- w końcu juz pieniądze wywaliłam. Ale ku mojemu zdziwieniu już po 2 razie efekt był na naprawdę szokujący- bynajmniej jak dla mnie! Po ostatnim(3) zabiegu efekt się utrzymał To mile bo małym wysiłkiem uzyskałam ładny efekt i moje pośladki się wyliftingowaly Ponoć słyszałam, ze endermologia dziala w pierwszej fazie najlepiej na osoby, które nie są zbytnio otyle ale po wykonaniu pewnej serii zabiegów ponoć tusza nie gra roli. Szczerze nie chce reklamować bo mi to tam nie w smak ale naprawie spodobała mi się ta klinika Art Estetica maja naprawdę niskie ceny a w środku jest tak przytulnie, ze nie raz przy endermologii po prostu tam odpłynęłam...
jolusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 08:34   #11
AIVIV
Raczkowanie
 
Avatar AIVIV
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 39
GG do AIVIV Send a message via Skype™ to AIVIV
Dot.: Endermologie !! Najefetkywniejsza metoda redukcji cellulitu i wyszczuplania !!

To dziala czy nie? Czy byl ktos na calej serii ( 10 zabiegow) Mnie bardziej interesuje ujedrnienie, czy to dobry zabieg ?
AIVIV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 18:41   #12
betibum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Endermologie !! Najefetkywniejsza metoda redukcji cellulitu i wyszczuplania !!

Witam
To super że mogę podzielić się moimi wrażeniami. Właśnie skończyłam serię zabiegów (14). Jestem zachwycona wynikiem,moje ciało nabrało wyrazu ( jestem po ciąży 8 miesięcy), jest sprężyste,cellulit stał się prawie niewidoczny .Ale mi bardziej chodziło o brzuch który po ciąży był workiem z tłuszczem a teraz jest super.Samo podejście osoby wykonującej zabiegi jest bardzo ważny ,dziewczyna kontrolowała czy przed zabiegiem jestem w siłowni, czy chodzę do sauny, za każdym razem pytała o zmiany "czy widzę jakieś efekty" miała świadomość tego co robi,nalegała bym się oglądała i dawała jej instrukcję gdzie potrzeba więcej pracy,zaznaczę że wcześniej nie mogłam na siebie patrzeć ale ona to zmieniłaPolecam serdecznie ! powiem tylko że pl.Solidarności Klub dla Pań! Pytajcie o dziewczynę w ślicznie kręconych włoskach.
betibum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.