----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) ----- - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 00:52   #1
valetka
Przyczajenie
 
Avatar valetka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 26

----- Duży ból - pierwszy raz -----


WĄTEK ZAKTUALIZOWANY.
AKTUALNY PROBLEM PARĘ POSTÓW NIŻEJ.


Witam Was panie
od razu przejdę do moich pytań:

1. Czy można iść na pierwszą wizytę u ginekologa w czasie, gdy ma się jeszcze okres?
2. Co może oznaczać częste swędzenie wejścia do pochwy?
3. Co może oznaczać swędzenie warg sromowych?
4. Planuję swój pierwszy raz z ukochanym. I teraz mam takie pytanie, które nie bardzo wiem jak wyjaśnić i dokładnie opisać, ale postaram się: Czy jeśli poczuję, że przerywał mi błonę (mam nadzieję, że poczuję), to czy stosunek powinien trwać dalej, tzn. czy on dalej powinien się poruszać we mnie, czy może wyjąć członka, żeby już nie drażnić i żeby mnie nie bolało?
5. Ile trwa gojenie? I czy ból towarzyszy cały czas? Bo zakładam, że jeśli przerwie się tkanka, to musi się zapewne zagoić.
6. Czy mocny ból przy każdej próbie włożenia tamponu może być objawem np. nieprawidłowej budowy? Albo taki, który występuję podczas zabawy z ukochanym - gdy on pociera narządem o mnie i czasem "zjedzie" nim do wejścia pochwy, mocniej przyciśnie i wtedy strasznie boli?
7. Czym może być spowodowane częste brudzenie bielizny? Tj. codziennie, gdy ściągam wieczorem majtki mam je ubrudzone (czasem bardziej żółto, czasem brudno-żółto).

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi

P.S. Przeszukałam forum, przeczytałam podobne wątki, jednak teraz chciałabym też uzyskać odpowiedzi na dokładnie moje pytania

Edytowane przez valetka
Czas edycji: 2009-09-01 o 20:22
valetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 03:09   #2
koxaine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

O rany mam nadzieję, że to nie prowokacja, a wyszukiwarka na prawdę nie gryzie..chyba mam jakiś model dla Vipów Mam dziś rewelacyjny dzień więc odpowiadam w drodze wyjątku

Ad. 1 Teoretycznie możesz, ale lepiej poczekaj te parę dni, zwłaszcza, że jak piszesz to będzie twoja 1 wizyta..

Ad. 2 i 3 Pewnie masz grzybicę (konieczne leczenie i wstrzemięźliwość seksualna do wyleczenia, inaczej będziecie z TŻ zarażać się wzajemnie). Na razie zanim nie odwiedzisz lekarza sobie kup clotrimazolum (bez recepty, cena ok. 3zł) no i może lactovaginal czy coś w tym stylu. Pamiętaj, żeby myć okolice intymne tylko płynem do higieny intymnej, a nie zwykłym mydłem.

Ad 4 Lepiej żebyś nie poczuła. Jeśli nie będzie Cię bolało jakoś bardzo to nie widzę powodu do przerywania stosunku. BTW Przed 1 stosunkiem zalecam raczej dobranie odpowiedniej metody antykoncepcyjnej, a nie takie zamartwianie się na zapas na takie tematy..

Ad. 5 Przede wszystkim błony możesz nie mieć w ogóle już od dawna, a nawet jeśli masz może wcale nie być krwi po jej przerwaniu, różnie to bywa, wszystko zależy od osoby. Co do gojenia też nie ma reguły, sama będziesz wiedziała czy już można czy nie

Ad. 6 Myślę, że to raczej wizja tego, że jesteś spięta gdy próbujesz zaaplikować tampon, oczywiście budowa nieprawidłowa jest możliwa, ale wg mnie mało realna aż do tego stopnia. Co do drugiego rodzaju bólu to jakoś nie chce mi się w to wierzyć..może to jest pieczenie, bo masz tam zbyt sucho??

Ad. 7 Najprawdopodobniej upławy czyli w połączeniu z twoim swędzeniem w okolicach intymnych grzybica, której upławy są efektem. (Nie brałaś czasem ostatnio jakiegoś antybiotyku? A może robiłaś irygacje? Lub myłaś się tam zwykłym mydłem. Przyczyn może być wiele, generalnie lekarz konieczny i szybkie efekty leczenia gwarantowane)

REASUMUJĄC. Po zakończeniu miesiączki idź do lekarza, powiedz o swędzeniu i upławach, a seks zaplanuj dopiero po kuracji.

Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez valetka Pokaż wiadomość
Witam Was panie
od razu przejdę do moich pytań:

1. Czy można iść na pierwszą wizytę u ginekologa w czasie, gdy ma się jeszcze okres?
2. Co może oznaczać częste swędzenie wejścia do pochwy?
3. Co może oznaczać swędzenie warg sromowych?
4. Planuję swój pierwszy raz z ukochanym. I teraz mam takie pytanie, które nie bardzo wiem jak wyjaśnić i dokładnie opisać, ale postaram się: Czy jeśli poczuję, że przerywał mi błonę (mam nadzieję, że poczuję), to czy stosunek powinien trwać dalej, tzn. czy on dalej powinien się poruszać we mnie, czy może wyjąć członka, żeby już nie drażnić i żeby mnie nie bolało?
5. Ile trwa gojenie? I czy ból towarzyszy cały czas? Bo zakładam, że jeśli przerwie się tkanka, to musi się zapewne zagoić.
6. Czy mocny ból przy każdej próbie włożenia tamponu może być objawem np. nieprawidłowej budowy? Albo taki, który występuję podczas zabawy z ukochanym - gdy on pociera narządem o mnie i czasem "zjedzie" nim do wejścia pochwy, mocniej przyciśnie i wtedy strasznie boli?
7. Czym może być spowodowane częste brudzenie bielizny? Tj. codziennie, gdy ściągam wieczorem majtki mam je ubrudzone (czasem bardziej żółto, czasem brudno-żółto).

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi

P.S. Przeszukałam forum, przeczytałam podobne wątki, jednak teraz chciałabym też uzyskać odpowiedzi na dokładnie moje pytania
__________________
Every passing minute is another chance to turn it all around
koxaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 03:31   #3
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

Niestety to rzeczywiście może być grzybica. Lepiej idź to raz dwa wyleczyć
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210

Edytowane przez Ceith
Czas edycji: 2009-03-13 o 03:36
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 03:33   #4
valetka
Przyczajenie
 
Avatar valetka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 26
Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

Dziękuję Ci koxaine.

Ehh być może grzybica, głupia jestem, mam tak już od dawna :/

Cytat:
BTW Przed 1 stosunkiem zalecam raczej dobranie odpowiedniej metody antykoncepcyjnej,
Wiem o tym dobrze i nie o to chodziło mi w moim pytaniu Nie chodziło o wyciągnięcie członka zanim wytryśnie, by "nie dopuścić" do zapłodnienia, tylko o wyciągnięcie go w celu nie drażnienia i nie powodowania więcej bólu, gdyby takowy u mnie wystąpił. A prostymi słowami - pierwszy raz-otwarcie, a następne razy przyjemność ;P

Cytat:
Co do drugiego rodzaju bólu to jakoś nie chce mi się w to wierzyć..może to jest pieczenie, bo masz tam zbyt sucho??
Nie jest to pieczenie, nie jest to też przez suchość. Nawet przy nałożonym żelu mocniejszy nacisk członka na wejście pochwy powoduje u mnie ból.

Cytat:
Nie brałaś czasem ostatnio jakiegoś antybiotyku? A może robiłaś irygacje? Lub myłaś się tam zwykłym mydłem.
Nie, nie, nie Ale skoro już mi uświadomiłaś, że to może być grzybica to nie zostaje mi nic innego jak udać się do lekarza.

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź O tak późnej porze

BTW - prowokacja... ?

Edytowane przez valetka
Czas edycji: 2009-03-13 o 03:34
valetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 08:55   #5
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

dodam tylko, ze jezeli to grzybica to Twoj partner tez musi sie leczyc.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 12:49   #6
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

Cytat:
Napisane przez valetka Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci koxaine.

Ehh być może grzybica, głupia jestem, mam tak już od dawna :/

Wiem o tym dobrze i nie o to chodziło mi w moim pytaniu Nie chodziło o wyciągnięcie członka zanim wytryśnie, by "nie dopuścić" do zapłodnienia, tylko o wyciągnięcie go w celu nie drażnienia i nie powodowania więcej bólu, gdyby takowy u mnie wystąpił. A prostymi słowami - pierwszy raz-otwarcie, a następne razy przyjemność ;P
Z tym pierwszym "bolącym " razem i kolejnymi "przyjemnymi" to często stereotyp. Niektóre dziewczyny od razu mają... fajnie inne potrzebuje więcej czasu (np. ja ) i wraz z nabieraniem wprawy zyskują przyjemność... Nie nastawiaj się, że będzie tak i tak, bo gdzieś coś wyczytałaś - to nie sprzyja, tak samo jak planowanie wszystkiego co dotyczy stosunku.
Jeśli chcesz sobie ulżyć ewentualnego bólu ćwicz mięśnie Kegla - gdy są spięte nic nie chcą wpuścić do pochwy, może też stąd ból przy tamponie... no i prawdopodobna grzybica dokłada swoje...
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 13:23   #7
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

dziewczyny napisały już chyba wszystko ja dodam od siebie...koniecznie musisz wyleczyc partnera tym bardziej jeśli petting wchodził w grę!
co do pierwszego razu tez uważam że planowanie tego wydarzenia tak skrupulatnie nie jest hmmm...pomocne tzn fajnie ze pamiętasz o antykoncepcji i chcesz iść wcześneij do gina ale pamietaj cieszyć się tą chwila a nie zastanawiać się czy dana pozycja jest idealna pozdrawiam
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 13:24   #8
limonka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

4. Jak będzięe Cie bardzo bolało to przerwijcie ale jak nie to możecie śmiało kochac się dalej.
6. Ja miałam tak, że jak byłam dziewicą to nie mogłam włożyc w ogóle tamponu i używałam wtedy tylko podpasek, ginekolog powiedział mi, że to nie jest nic nieprawidłowego, każda dziewczyna ma inaczej zbudowaną błonę dziewiczą i moja akurat była twarda i pozostawiła niewielki otworek na krew miesiączkową. Możesz miec tak samo i jeśli tak jest to radzę Ci się przygotowac na to, że pierwszy raz będzie bardzo bolec, ja tak miałam.
limonka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 13:03   #9
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

Wszystko już chyba zostało napisane, ale... Chciałbym napisać coś od siebie.
Nie nastawiaj się za bardzo, że pierwszy raz boli, a potem już przyjemność...
Może wcale nie boleć.
A może boleć bardzo.
Czasem nie udaje się przerwać błony za pierwszym razem, jak u mnie (za to nie było w ogóle krwawienia). I wtedy jest "na raty". Minęło kilkanaście miesięcy i wiele stosunków, zanim zaczęłam odczuwać jakąkolwiek przyjemność...
Życzę Ci oczywiście, żeby w Twoim przypadku od początku było super Ale nie nastawiaj się na nic konkretnego, bo to naprawdę różnie bywa.
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 14:38   #10
19martusia86
Zadomowienie
 
Avatar 19martusia86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 203
Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

Dobrze, że myślisz i przed pierwszym stosunkiem idziesz do ginekologa. Nie wahaj się go pytać o cokolwiek w końcu od tego jest. A i po pierwszej wizycie zorientujesz się czy to odpowiedni lekarz dla Ciebie. A z grzybicą na pewno szybko sobie poradzisz w końcu to nie średniowiecze. Co do pierwszego razu to sprawa jest bardzo indywidualna. Jedne kobiety cierpią, inne nie, ja na przykład nie czułam bólu i krwawienia też nie było. Uprzedź tylko chłopaka, że gdyby ból był wielki dokończycie jak wszystko się zagoi

Edytowane przez 19martusia86
Czas edycji: 2009-03-14 o 14:39
19martusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:36   #11
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

Cytat:
Napisane przez valetka Pokaż wiadomość
4. Planuję swój pierwszy raz z ukochanym. I teraz mam takie pytanie, które nie bardzo wiem jak wyjaśnić i dokładnie opisać, ale postaram się: Czy jeśli poczuję, że przerywał mi błonę (mam nadzieję, że poczuję), to czy stosunek powinien trwać dalej, tzn. czy on dalej powinien się poruszać we mnie, czy może wyjąć członka, żeby już nie drażnić i żeby mnie nie bolało?
Nie myśl o tym czy ból będzie czy nie, bo nigdy nie wiadomo. Mnie nic nie bolało podczas pierwszego razu. Co prawda nie miałam już błony dziewiczej, ale i przy jej przerwaniu nie miałam bólu ani krwawienia. Słyszałam też o chirurgicznym usuwaniu błony w ostateczności. No ale wszystko zalezy od kobiety i od błony, więc nie martw sie na zapas
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 19:30   #12
koxaine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Wink Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

Nie ma za co
Mi też nie chodziło o stosunek przerywany, tylko po prostu o dobranie odpowiedniej metody w pierwszej kolejności, zamiast zamartwiania się na zapas
jak już napisałam sama będziesz wiedziała czy stosunek może być kontynuowany czy nie, może boleć bardzo, trochę, albo wcale (czego Ci życzę)

Zrób jednak najpierw porządek z ta grzybicą i opowiedz przy okazji lekarzowi o tym bólu..wg mnie to kwestia jakiegoś twojego wewnętrznego spięcia, ale sama wiesz najepiej jaki to ból także w ta sferę nie wnikam nawet.

Powodzenia

Cytat:
Napisane przez valetka Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci koxaine.

Ehh być może grzybica, głupia jestem, mam tak już od dawna :/

Wiem o tym dobrze i nie o to chodziło mi w moim pytaniu Nie chodziło o wyciągnięcie członka zanim wytryśnie, by "nie dopuścić" do zapłodnienia, tylko o wyciągnięcie go w celu nie drażnienia i nie powodowania więcej bólu, gdyby takowy u mnie wystąpił. A prostymi słowami - pierwszy raz-otwarcie, a następne razy przyjemność ;P

Nie jest to pieczenie, nie jest to też przez suchość. Nawet przy nałożonym żelu mocniejszy nacisk członka na wejście pochwy powoduje u mnie ból.

Nie, nie, nie Ale skoro już mi uświadomiłaś, że to może być grzybica to nie zostaje mi nic innego jak udać się do lekarza.

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź O tak późnej porze

BTW - prowokacja... ?
__________________
Every passing minute is another chance to turn it all around
koxaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 19:09   #13
valetka
Przyczajenie
 
Avatar valetka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 26
Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

Odświeżę swój stary temat, żeby wszystko było w jednym miejscu, co może pomóc w ocenie mojej sytuacji

Otóż jestem już po swoim "pierwszym razie". Trzy dni temu pozwoliłam swojemu ukochanemu na więcej. Starałam się rozluźnić, podłożyłam sobie poduchę, bo to ponoć pomaga zminimalizować ból. Tak jak pisałam kiedyś towarzyszy mi ból podczas napierania na pochwę. Mimo to chciałam mieć to już za sobą. Ukochany był delikatny, wchodził powoli, czasem bardziej stanowczo, użyliśmy nawet żelu aby zmniejszyć tarcie. Teraz do rzeczy:
Wydaje mi się, że wszedł dość głęboko, aczkolwiek nie mam pewności. Nigdy nic w pochwie nie miałam. Chwilę się poruszał, ale bolało dość mocno więc przerwaliśmy.
Przez parę minut po wyjęciu wciąż bolało, dosyć szybko jednak przestało i poszłam do toalety.
Zobaczyłam na papierze toalet., że troszeczkę krwawię, niedużo. Stwierdziłam, że to już chyba "to" i że po prostu przerwał mi błonę. Przez następne dni nie krwawiło, pierwszy dzień po troszkę piekło, później nie piekło i nie krwawiło.
3 dni później spróbowaliśmy znowu, znowu z żelem, ledwo co włożył końcówkę już poczułam ból, naparł mocniej (ale nie mocno!) i prawie że krzyknęłam z bólu. Bolało dobre parę minut po wyjęciu. Poszłam do toalety i zobaczyłam, że znów trochę krwawię.

Moje pytanie, może trochę głupie, jest następujące:
1. Skąd wiedzieć, czy błona została przerwana czy nie?
2. Czy możliwe, że to nie błona się przerwała tylko może od tarcia (tego za pierwszym razem) zrobiła się jakaś ranka i to ona krwawi?
3. Jeśli to jednak błona to ile trwa gojenie?

Z góry dziękuje za pomoc.

Edytowane przez valetka
Czas edycji: 2009-09-01 o 19:12
valetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 21:01   #14
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

Cytat:
Napisane przez valetka Pokaż wiadomość
Odświeżę swój stary temat, żeby wszystko było w jednym miejscu, co może pomóc w ocenie mojej sytuacji

Otóż jestem już po swoim "pierwszym razie". Trzy dni temu pozwoliłam swojemu ukochanemu na więcej. Starałam się rozluźnić, podłożyłam sobie poduchę, bo to ponoć pomaga zminimalizować ból. Tak jak pisałam kiedyś towarzyszy mi ból podczas napierania na pochwę. Mimo to chciałam mieć to już za sobą. Ukochany był delikatny, wchodził powoli, czasem bardziej stanowczo, użyliśmy nawet żelu aby zmniejszyć tarcie. Teraz do rzeczy:
Wydaje mi się, że wszedł dość głęboko, aczkolwiek nie mam pewności. Nigdy nic w pochwie nie miałam. Chwilę się poruszał, ale bolało dość mocno więc przerwaliśmy.
Przez parę minut po wyjęciu wciąż bolało, dosyć szybko jednak przestało i poszłam do toalety.
Zobaczyłam na papierze toalet., że troszeczkę krwawię, niedużo. Stwierdziłam, że to już chyba "to" i że po prostu przerwał mi błonę. Przez następne dni nie krwawiło, pierwszy dzień po troszkę piekło, później nie piekło i nie krwawiło.
3 dni później spróbowaliśmy znowu, znowu z żelem, ledwo co włożył końcówkę już poczułam ból, naparł mocniej (ale nie mocno!) i prawie że krzyknęłam z bólu. Bolało dobre parę minut po wyjęciu. Poszłam do toalety i zobaczyłam, że znów trochę krwawię.

Moje pytanie, może trochę głupie, jest następujące:
1. Skąd wiedzieć, czy błona została przerwana czy nie?
2. Czy możliwe, że to nie błona się przerwała tylko może od tarcia (tego za pierwszym razem) zrobiła się jakaś ranka i to ona krwawi?
3. Jeśli to jednak błona to ile trwa gojenie?

Z góry dziękuje za pomoc.
ja mysle, ze blona nie zostala przerwana, a naderwana. czy przerwana, to sie okaze nastepnym razem. ile sie bedzie goilo? nie wiadomo. ja nie mialam tego problemu. mysle ze w ciagu tygodnia lub dwoch powinniscie jeszcze raz sprobowac
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 01:10   #15
valetka
Przyczajenie
 
Avatar valetka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 26
Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

Dziękuję za odpowiedź.
Cytat:
Napisane przez Neciak89
ja mysle, ze blona nie zostala przerwana, a naderwana. czy przerwana
A dlaczego tak sądzisz?
valetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 01:38   #16
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

na pewno nie zostala przerwana za pierwszym razem, bo bylo krwawienie teraz. nastepnym razem jesli bedize krew znow, to moze sie okazac ze za drugim razem tez nie zostala przerwana
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 14:48   #17
valetka
Przyczajenie
 
Avatar valetka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 26
Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

A takie krwawienie nie może być od jakiejś ranki?
valetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:44   #18
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

Cytat:
Napisane przez valetka Pokaż wiadomość
A takie krwawienie nie może być od jakiejś ranki?
a była mozliwosc, zeby taka powstala? procz naderwania blony oczywiscie
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 01:18   #19
valetka
Przyczajenie
 
Avatar valetka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 26
Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

Nie wiem, może od tarcia? Mimo żelu wydawało mi się, że byłam sucha, ogólnie każdy jego ruch mnie bolało.
Jeśli błona wciąż jest to skąd wiedzieć kiedy zostanie przerwana?
valetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 21:58   #20
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: ----- Kilka ważnych dla mnie pytań :) -----

Cytat:
Napisane przez valetka Pokaż wiadomość
Nie wiem, może od tarcia? Mimo żelu wydawało mi się, że byłam sucha, ogólnie każdy jego ruch mnie bolało.
Jeśli błona wciąż jest to skąd wiedzieć kiedy zostanie przerwana?
Jeśli przy nastepnym razie nie będziesz krwawila, to znaczy ze juz zostala przerwana. A poza tym, zawsze uzywaj tyle zelu, zeby nie bolalo. Bo tylko krzywdzisz siebie i swojego faceta (on w koncu tez to czuje, prawda?)
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.