Inglot cz. III - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 17:08   #571
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Inglot cz. III

Cześć Dziewczyny ja od niedawna znowu zostałam "Inglotoholiczką". Kiedyś już używałam cieni Inglota, ba miałam nawet paletkę z lusterkiem bez przegródek, ale "ukradła" mi ją młodsza siostra :-P Jakieś dwa miesiące temu po nieudanej przygodzie z paletą Sleeka - powróciłam do Inglota :-D Mam paletkę na 10 kwadratów, już 9 wypełnionych - same brązy i cielaczki :-* A na gwiazdkę mąż mi sprezentował paletkę taką mieszaną na puder, róż i cienie - a w niej róż z rozświetlaczem oraz różo-bronzer <love>
Pewnie dla Was to nie będzie nowość, ale w miejsce pudru w palecie spokojnie mieszczą się dwa róże

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 19:23   #572
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ale czy MAC też czasem nie ma takiej polityki? Zero obniżek czy przecen jedynie akcja Back2Mac i tyle.
W MAC jest -20% dla posiadaczy karty PRO. Niby może nic dla macoholiczki, ale dla wizażystów świetna sprawa.

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2014-01-06 o 19:24
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 20:32   #573
Celine5
Raczkowanie
 
Avatar Celine5
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 325
GG do Celine5
Dot.: Inglot cz. III

Witam

Chciałam zapytac ktore z kasetek na cienie Freedom System sa lepsze - te stare z lusterkiem czy te nowe ?
Dlaczego w ofercie sklepu http://www.inglot.pl/ nie ma pojedynczych cieni okrągłych (zapasowych) tylko są duze ?
__________________


__________________
Wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1156001

Szukam : Balenciaga B edp, Sublime Balkiss The Different Company, BALENCIAGA PARIS EDP
Celine5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 20:59   #574
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Celine5 Pokaż wiadomość
Witam

Chciałam zapytac ktore z kasetek na cienie Freedom System sa lepsze - te stare z lusterkiem czy te nowe ?
Dlaczego w ofercie sklepu http://www.inglot.pl/ nie ma pojedynczych cieni okrągłych (zapasowych) tylko są duze ?
Co kto lubi. Nie da się powiedzieć, które są lepsze. Są inne. Mam i takie i takie. Ja jedne i drugie lubię. Z lusterkiem są moim zdaniem bardziej eleganckie. Na wyjazdy biorę bez lusterka, wyglądają mi na "bezpieczniejsze".

W sklepie www nie ma okrągłych pewnie dlatego, że je wycofują.

Ps. Niedawno kompletowałam swoją pierwszą poważną paletkę, a dziś już tak wsiąkłam, że nie przejdę koło Inglota żeby czegoś nie kupić. To straszne .

Edytowane przez divide
Czas edycji: 2014-01-06 o 21:03
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 17:17   #575
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Inglot cz. III

Czy są jeszcze do kupienia puste paletki bez przegródek? Jeśli tak to ile kosztują?
Sprawdzałam w pierwszym poście, ale tam są wymienione chyba tylko paletki z przegródkami.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 18:14   #576
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Czy są jeszcze do kupienia puste paletki bez przegródek? Jeśli tak to ile kosztują?
Sprawdzałam w pierwszym poście, ale tam są wymienione chyba tylko paletki z przegródkami.
Miesiąc temu kupowałam na 9/10 cieni, chyba za 14 zł.
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 18:18   #577
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Czy są jeszcze do kupienia puste paletki bez przegródek? Jeśli tak to ile kosztują?
Sprawdzałam w pierwszym poście, ale tam są wymienione chyba tylko paletki z przegródkami.
Są, 15 zł kosztuje mała Freedom, duża nie wiem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 18:35   #578
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
Miesiąc temu kupowałam na 9/10 cieni, chyba za 14 zł.
Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Są, 15 zł kosztuje mała Freedom, duża nie wiem.
Dzięki Być może jeszcze w tym miesiącu będę miała okazję zajrzeć do Inlota to akurat sobie kupię. Chcę też sobie nabyć zielony korektor w słoiczku, chociaż jeszcze się zastanawiam co lepsze - zielony korektor czy zielona baza pod podkład.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 19:14   #579
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzięki Być może jeszcze w tym miesiącu będę miała okazję zajrzeć do Inlota to akurat sobie kupię. Chcę też sobie nabyć zielony korektor w słoiczku, chociaż jeszcze się zastanawiam co lepsze - zielony korektor czy zielona baza pod podkład.
Jest też zielony korektor w tubce, nr 36, chyba wygodniejszy w użyciu niż w słoiczku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 19:19   #580
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Jest też zielony korektor w tubce, nr 36, chyba wygodniejszy w użyciu niż w słoiczku
Wydaje mi się, że ten w słoiczku ma chyba trochę lepsze opinie. Zresztą zobaczymy który będzie. Nie mam Inglota u siebie, więc jak będzie ten w tubce a nie w słoiczku to chyba nie będę wybrzydzać
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 19:51   #581
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że ten w słoiczku ma chyba trochę lepsze opinie. Zresztą zobaczymy który będzie. Nie mam Inglota u siebie, więc jak będzie ten w tubce a nie w słoiczku to chyba nie będę wybrzydzać
Faktycznie, właśnie je porownalam i ten w słoiczku ma lepszą konsystencję, nie jest taki suchy jak ten z tubki i wygląda lepiej na skórze, ładnie się wtapia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 19:57   #582
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Faktycznie, właśnie je porownalam i ten w słoiczku ma lepszą konsystencję, nie jest taki suchy jak ten z tubki i wygląda lepiej na skórze, ładnie się wtapia
Masz oba? Widzisz, skoro Ty też mówisz, że ten w słoiczku lepszy to nie ma innej opcji - musi być ten
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 22:03   #583
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Masz oba? Widzisz, skoro Ty też mówisz, że ten w słoiczku lepszy to nie ma innej opcji - musi być ten
Nie mam żadnego, sprawdziłam testery w pracy
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 22:17   #584
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Nie mam żadnego, sprawdziłam testery w pracy
Aha
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 00:35   #585
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Jest też zielony korektor w tubce, nr 36, chyba wygodniejszy w użyciu niż w słoiczku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak dla mnie ten w słoiczku lepiej kryje ale ma bardziej kleistą konsystencję (jest bez silikonów) i potrafi przebijać spod podkładu, a ten w tubce z kolei dużo słabiej kryje...
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:09   #586
Natalka057
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Inglot cz. III

Hej, czy mógłby mi ktoś do radzić jaki cień jest dobry do zalamania. Najlepiej jak byłby to chłodny lub neutralny brąz chyba ze coś z szarości lub innych kolorów polecacie z góry dziękuje za pomoc
Natalka057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:22   #587
agoolas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Dot.: Inglot cz. III

Hej kobietki,

skoro doświadczenie z Inglotem macie spore, to powiedzcie proszę jak uzyskać wyraziste kolory na oku. Otóż dostałam pod choinkę 3cienie w paletce, jasny beż, koralowy i brąz wraz z pędzelkiem. Jako że firma dobra, spodziewałam się efektownych rezultatów po malowaniu.

Ale mimo nałożenia cienkiej warstewki kremu matującego na powieki jakoś tak blado strasznie to wyszło, choć nakładałam cierpliwie po kilka razy, każdy z kolorów.

Czy coś takiego jak baza pod cienie (nigdy nie używałam) to jedyne wyjście, żeby przytrzymać kolor?
agoolas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 15:27   #588
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Inglot cz. III

dziewczyny szukam bazy pod makijaz, chcialam sobie w douglasie de zamowic MACa ale nie maja, wiec pomyslalam ze skorzystam i kupie cos jeszcze w Polsce i pomyslalam o inglocie. Jakie macie doswiadczenia z baza z inglota, warto na pierwszy raz, czy szkoda pieniedzy? Czytalam KWC ale opinie sa zroznicowane

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez agoolas Pokaż wiadomość
Hej kobietki,

skoro doświadczenie z Inglotem macie spore, to powiedzcie proszę jak uzyskać wyraziste kolory na oku. Otóż dostałam pod choinkę 3cienie w paletce, jasny beż, koralowy i brąz wraz z pędzelkiem. Jako że firma dobra, spodziewałam się efektownych rezultatów po malowaniu.

Ale mimo nałożenia cienkiej warstewki kremu matującego na powieki jakoś tak blado strasznie to wyszło, choć nakładałam cierpliwie po kilka razy, każdy z kolorów.

Czy coś takiego jak baza pod cienie (nigdy nie używałam) to jedyne wyjście, żeby przytrzymać kolor?
baza pod cienie na pewno przedluzy trwalosc cieni, ze swojej strony polecam. Makijaz z baza a bez to kolosalna roznica
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 16:50   #589
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Natalka057 Pokaż wiadomość
Hej, czy mógłby mi ktoś do radzić jaki cień jest dobry do zalamania. Najlepiej jak byłby to chłodny lub neutralny brąz chyba ze coś z szarości lub innych kolorów polecacie z góry dziękuje za pomoc
Moim zdaniem 363, taki średnio ciemny, raczej chłodny brąz. Ewentualnie jaśniejszy 360, lub ciemniejszy 378 - który najlepszy dla ciebie to zależy jaką masz karnacje wszystkie to maty.





Cytat:
Napisane przez agoolas Pokaż wiadomość
Hej kobietki,

skoro doświadczenie z Inglotem macie spore, to powiedzcie proszę jak uzyskać wyraziste kolory na oku. Otóż dostałam pod choinkę 3cienie w paletce, jasny beż, koralowy i brąz wraz z pędzelkiem. Jako że firma dobra, spodziewałam się efektownych rezultatów po malowaniu.

Ale mimo nałożenia cienkiej warstewki kremu matującego na powieki jakoś tak blado strasznie to wyszło, choć nakładałam cierpliwie po kilka razy, każdy z kolorów.

Czy coś takiego jak baza pod cienie (nigdy nie używałam) to jedyne wyjście, żeby przytrzymać kolor?

oczywiście, że baza to najlepsze wyjście jej zadaniem jest nie tylko przedłużać trwałość cienia, ale też właśnie podbijać kolory. Inglot ma taką bazę za 39 zł (przy zakupach powyżej 30 zł jest dostępna w cenie 20 zł). Z przystępnej półki cenowej (kilkanaście zł) a całkiem dobra jest baza z Essence. Oczywiście świetne są te z MACa czy Urban Decay ale to już ponad 80 zł.




Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dziewczyny szukam bazy pod makijaz, chcialam sobie w douglasie de zamowic MACa ale nie maja, wiec pomyslalam ze skorzystam i kupie cos jeszcze w Polsce i pomyslalam o inglocie. Jakie macie doswiadczenia z baza z inglota, warto na pierwszy raz, czy szkoda pieniedzy? Czytalam KWC ale opinie sa zroznicowane[COLOR="Silver"]
Ja jej używam, jest spoko, wygładza twarz pod podkład i trochę absorbuje sebum. Ot, klasyczna silikonowa baza w spoko cenie, nie za milion złotych ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 19:01   #590
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez agoolas Pokaż wiadomość
Hej kobietki,

skoro doświadczenie z Inglotem macie spore, to powiedzcie proszę jak uzyskać wyraziste kolory na oku. Otóż dostałam pod choinkę 3cienie w paletce, jasny beż, koralowy i brąz wraz z pędzelkiem. Jako że firma dobra, spodziewałam się efektownych rezultatów po malowaniu.

Ale mimo nałożenia cienkiej warstewki kremu matującego na powieki jakoś tak blado strasznie to wyszło, choć nakładałam cierpliwie po kilka razy, każdy z kolorów.

Czy coś takiego jak baza pod cienie (nigdy nie używałam) to jedyne wyjście, żeby przytrzymać kolor?

Z niektórymi cieniami bez bazy sie nie obejdzie, szczególnie z matami, najlepsza najtańsza baza pod cienie to baza z Daxa, kosztuje około 20zł z rossmanie i naturze(ale nie w każdym rossmanie jest)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...adow-base.html
wklejam bo w rossmanach w których nie ma bazy pod cienie z daxa, panie usilnie wciskaja baze pod podkład twierdząc ze to to samo(tamta w opakowaniu z pompka)
jako, ze jesteś początkujaca w makijażu jak rozumiem, nie polecam od razu inwestować w drogie bazy typu UD czy Mac, tym bardziej że baza z dax jest naprawdę dobra i bez koloru(delikatnie beżowa), polecane są też bazy artdeco i essence często , essence nie polecam, artdeco też jest dobra, ale Dax lepszy.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 19:21   #591
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Z niektórymi cieniami bez bazy sie nie obejdzie, szczególnie z matami, najlepsza najtańsza baza pod cienie to baza z Daxa, kosztuje około 20zł z rossmanie i naturze(ale nie w każdym rossmanie jest)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...adow-base.html
wklejam bo w rossmanach w których nie ma bazy pod cienie z daxa, panie usilnie wciskaja baze pod podkład twierdząc ze to to samo(tamta w opakowaniu z pompka)
jako, ze jesteś początkujaca w makijażu jak rozumiem, nie polecam od razu inwestować w drogie bazy typu UD czy Mac, tym bardziej że baza z dax jest naprawdę dobra i bez koloru(delikatnie beżowa), polecane są też bazy artdeco i essence często , essence nie polecam, artdeco też jest dobra, ale Dax lepszy.
Co osoba to opinia ;-) ja z kolei nie mogę polecić artdeco, zakupiłam kiedyś i dla mnie okazał się być strasznym bublem. Ma okropnie suchą konsystencję i kompletnie nie da się jej równomiernie rozprowadzić, a przy tym jest perłowa, taka świecąca więc do matów odpada. No i ten mini słoiczek, przy dłuższych paznokciach nawet nie mam jak jej wydobyć. Z cieniami nie robi absolutnie nic. Nie wiem, może trafiłam na jakąś felerną serie czy sztukę, ale jak dla mnie drogi bubel, za to taniutkie essence super, bo gładkie, fajna aplikacja i cienie nie spływają.

Sent from my LT22i using Wizaz Forum mobile app
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 20:00   #592
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Co osoba to opinia ;-) ja z kolei nie mogę polecić artdeco, zakupiłam kiedyś i dla mnie okazał się być strasznym bublem. Ma okropnie suchą konsystencję i kompletnie nie da się jej równomiernie rozprowadzić, a przy tym jest perłowa, taka świecąca więc do matów odpada. No i ten mini słoiczek, przy dłuższych paznokciach nawet nie mam jak jej wydobyć. Z cieniami nie robi absolutnie nic. Nie wiem, może trafiłam na jakąś felerną serie czy sztukę, ale jak dla mnie drogi bubel, za to taniutkie essence super, bo gładkie, fajna aplikacja i cienie nie spływają.

Sent from my LT22i using Wizaz Forum mobile app
właśnie artdeco jest ciężka w uzyciu troche, bardziej tępa, Dax ma po pierwsze dużo wiekszy i płaski słoiczek i bardziej "silikonowa" konsystencje. Artdeco jest dobra ale trudniejsza w obsłudze.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 21:22   #593
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Co osoba to opinia ;-) ja z kolei nie mogę polecić artdeco, zakupiłam kiedyś i dla mnie okazał się być strasznym bublem. Ma okropnie suchą konsystencję i kompletnie nie da się jej równomiernie rozprowadzić, a przy tym jest perłowa, taka świecąca więc do matów odpada. No i ten mini słoiczek, przy dłuższych paznokciach nawet nie mam jak jej wydobyć. Z cieniami nie robi absolutnie nic. Nie wiem, może trafiłam na jakąś felerną serie czy sztukę, ale jak dla mnie drogi bubel, za to taniutkie essence super, bo gładkie, fajna aplikacja i cienie nie spływają.

Sent from my LT22i using Wizaz Forum mobile app
A ja mam bazę artdeco i nie uważam żeby miała suchą czy trudną w rozprowadzaniu konsystencję.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 22:34   #594
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A ja mam bazę artdeco i nie uważam żeby miała suchą czy trudną w rozprowadzaniu konsystencję.
Zgadzam sie )

Teraz w douglasie artdeco ma promocje i ja swoja (juz 3 sloiczek) kupilam za 29zl
Ma konsystencje kremowa, ale nie taka jak krem raczej jak gesty kremik pod oczy, delikatnie pocieram opuszkiem baze i nakladam na powieke, cienie nie zjezdzaja mi z oka, caly dzien sie trzymaja, w zyciu bym nie powiedziala ze ciezko sie rozsparowuje, przeciez dajemy bardzo.cieniutka warstwe prawie niewidoczna.
Dodam ze powieki mam strasznie tluste bo nakladajac jakikolwiek cien na powieke mam go juz w zalamaniu po 2 godzinach..
Baza artdeco jest dla mnie fenomenalna, lepsze niz inne jakie przetestowalam (nyx, catrice, beyu, flormar, paese, oleiste korektory)
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 22:41   #595
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Elvii Pokaż wiadomość
Zgadzam sie )

Teraz w douglasie artdeco ma promocje i ja swoja (juz 3 sloiczek) kupilam za 29zl
Ma konsystencje kremowa, ale nie taka jak krem raczej jak gesty kremik pod oczy, delikatnie pocieram opuszkiem baze i nakladam na powieke, cienie nie zjezdzaja mi z oka, caly dzien sie trzymaja, w zyciu bym nie powiedziala ze ciezko sie rozsparowuje, przeciez dajemy bardzo.cieniutka warstwe prawie niewidoczna.
Dodam ze powieki mam strasznie tluste bo nakladajac jakikolwiek cien na powieke mam go juz w zalamaniu po 2 godzinach..
Baza artdeco jest dla mnie fenomenalna, lepsze niz inne jakie przetestowalam (nyx, catrice, beyu, flormar, paese, oleiste korektory)
W takim razie ja naprawdę musiałam trafić na wadliwą sztukę, w niczym nie przypomina waszego opisu a też kupowałam w Douglasie :-( konsystencja jest naprawdę tragiczna, autentycznie twarda, a nakładam zawsze mało i mimo to robią się mega grudy. Szkoda, bo tak super mało też nie kosztuje...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 22:50   #596
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Inglot cz. III

Dziewczyny, mam jeszcze jedno pytanie odnosnio duraline,przy jakich produktach stoi on w sklepie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 22:51   #597
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: Inglot cz. III

Kurcze, moze faktycznie..
Albo po prostu ktos odkrecil pudeleczko i jak dlugo lezalo lampy itd. Zrobily swoje i dlatego Twoja jest twarda..
Moja juz taka lekko przytwardawa sie zrobila przy samiutkim koncu jej zywotnosci ale to normalnr bo uzywalam ja rok dzien w dzien.
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 23:09   #598
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
W takim razie ja naprawdę musiałam trafić na wadliwą sztukę, w niczym nie przypomina waszego opisu a też kupowałam w Douglasie :-( konsystencja jest naprawdę tragiczna, autentycznie twarda, a nakładam zawsze mało i mimo to robią się mega grudy. Szkoda, bo tak super mało też nie kosztuje...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez Elvii Pokaż wiadomość
Kurcze, moze faktycznie..
Albo po prostu ktos odkrecil pudeleczko i jak dlugo lezalo lampy itd. Zrobily swoje i dlatego Twoja jest twarda..
Moja juz taka lekko przytwardawa sie zrobila przy samiutkim koncu jej zywotnosci ale to normalnr bo uzywalam ja rok dzien w dzien.
dla mnie ona też jest tępawa lekko, wiec albo faktycznie stara sztuka jakaś(róznie to z tymi sephorami i douglasami bywa) albo towar rózni sie zależnie od partii.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 09:30   #599
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Inglot cz. III

A ja wczoraj skompletowałam swoją pierwszą paletę. Składa się wyłącznie z cieni typów Pearl i Shine. W górnym rzędzie są odcienie: 120, 429, 426, 428, 117. W dolnym: 141, 137, 419, 152, 444
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-01-10 10.15.32 HDR.jpg (97,8 KB, 55 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 11:28   #600
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Inglot cz. III

Moja wymarzona paletka to: góra 353m, 390m, 342m, 363m, 358m - dół 393p, 463ds, 402p, 409p jest jeszcze jedno wolne miejsce, ale póki co nie mogę się zdecydować, chcę jakąś szarość :-D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1389353271996.jpg (52,2 KB, 73 załadowań)
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.