Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna Podnoszenie jakości życia zdrowych ludzi metodami pozachirurgicznymi - pytania i odpowiedzi.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-10-10, 10:27   #901
nuutricia
Przyczajenie

Dziewczyny czy 0,5 ml tylko w górną wargę da widoczny efekt? Czy lepiej od razu 1 ml? Dolnej nie chcę ruszać, bo jest duża. Chciałabym poprawić kształt górnej wargi, mniej zależy mi na efekcie powiększenia.
nuutricia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 16:42   #902
Kocurasek
Zakorzenienie

Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Ja zaczynałam od połówki i właśnie w górnej wardze była większość - zmiana widoczna. Moja koleżanka miała połówkę w górnej, prawie nic nie było widać.
Wszystko zależy od sposobu podania i od gęstości preparatu. Ja miałam w kontur, pewnie dlatego było widać. Chyba nikt Ci na 100% nie powie niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 19:01   #903
anuska9111
Przyczajenie

[QUOTE=Kocurasek;85973255]Ja zaczynałam od połówki i właśnie w górnej wardze była większość - zmiana widoczna. Moja koleżanka miała połówkę w górnej, prawie nic nie było widać.
Wszystko zależy od sposobu podania i od gęstości preparatu. Ja miałam w kontur, pewnie dlatego było widać. Chyba nikt Ci na 100% nie powie niestety.

A ja mam pytanie z innej beczki? Czy zabieg bardzo boli? Ile utrzymują się efekty i jaki jest szacunkowy koszt?
anuska9111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 00:08   #904
cherry-lady
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

Ja robiłam 0.5ml tak samo tylko na górą wargę i w zupełniści to wystarczyło. Zależy jak dużo masz to wyrównania. Z góry założyłam, że na pierwszy raz nie chcę więcej, bo będzie to okropnie widać. Przy uśmiechaniu było i tak widać grudki przez długi czas, raczej nie zdecyduję się ponownie na ten zabieg. Testuję teraz falę bipolarną na usta. Efekt nie jest taki szybki jak kwas, ale po paru razach na pewno będzie to wyglądało lepiej.
cherry-lady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 13:58   #905
Kocurasek
Zakorzenienie

Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez anuska9111 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z innej beczki? Czy zabieg bardzo boli? Ile utrzymują się efekty i jaki jest szacunkowy koszt?

Bardzo nie. Efekty od pół roku do roku niby. U mnie każdy kolejny trzyma się dluzej. Ostatnio robiłam w czerwcu 2017. Ceny są bardzo różne, zależy ile, czym i gdzie

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Ja robiłam 0.5ml tak samo tylko na górą wargę i w zupełniści to wystarczyło. Zależy jak dużo masz to wyrównania. Z góry założyłam, że na pierwszy raz nie chcę więcej, bo będzie to okropnie widać. Przy uśmiechaniu było i tak widać grudki przez długi czas, raczej nie zdecyduję się ponownie na ten zabieg. Testuję teraz falę bipolarną na usta. Efekt nie jest taki szybki jak kwas, ale po paru razach na pewno będzie to wyglądało lepiej.

Musiałaś mieć źle zrobione skoro miałaś grudki.

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 05:54   #906
Goskakr
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Co ta fala daje? Pierwsze słyszę

Goskakr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 08:44   #907
cherry-lady
Wtajemniczenie

Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Bardzo nie. Efekty od pół roku do roku niby. U mnie każdy kolejny trzyma się dluzej. Ostatnio robiłam w czerwcu 2017. Ceny są bardzo różne, zależy ile, czym i gdzie
Musiałaś mieć źle zrobione skoro miałaś grudki.
Widocznie tak, chociaż w klinice u lekarza i boję się następnego razu. Dzwoniłam z reklamacjami to chciał mi to rozpuszczać, ale jakoś się z tym przemęczyłam i po jakimś czasie przestały być bardzo widoczne.

Cytat:
Co ta fala daje? Pierwsze słyszę
Powiększa i nadaje koloryt. Podpatrzyłam to na YouTube na kanale MishOn, tytuł filmu Czy powiększyłam usta?! Cena dużo niższa niż kwas, ale trzeba to zrobić na pewno parę razy. Ja po jednym na razie nie widzę efektów poza siniakami na początku
Stary 2018-10-14, 16:12   #908
MyaMK
Raczkowanie

Zastanawiałam się ostatnio nad takim zabiegiem. Moja przyjaciółka powiększała usta i nadawała im kształt. Robiła w AME ursynów i cieszy się zarówno z efektów jak i z całej obsługi. Musze podejść na jakąś konsultację. Myślicie, że na takiej pierwszej rozmowie określą mi jaki proponują zarys efektu i jaka ilośc będzie potrzebna?
MyaMK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 17:24   #909
cherry-lady
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MyaMK Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się ostatnio nad takim zabiegiem. Moja przyjaciółka powiększała usta i nadawała im kształt. Robiła w AME ursynów i cieszy się zarówno z efektów jak i z całej obsługi. Musze podejść na jakąś konsultację. Myślicie, że na takiej pierwszej rozmowie określą mi jaki proponują zarys efektu i jaka ilośc będzie potrzebna?
Nie widzę takiej metody u nich na stronie
Stary 2018-10-14, 19:19   #910
witam_tina
Raczkowanie

Jakieś półtora miesiąca temu zdecydowałam soe pierwszy raz w życiu na kwas. Na pierwszą próbę poszło 1 ml juve, z czego 3/4 było dotowanie w górna wargę.
U mnie szczerze powiedziawszy efekt dość słaby. Jeśli zdecyduje się na kolejne powiększanie to na pewniaka będą to 2 ml.

Tak wyglądały moje usta przed zabiegiem.

IMG_1539540881.118971.jpg

Tutaj jakąś godzinę po.

IMG_1539540915.797144.jpg

Tutaj jakieś 4 godziny po, spuchłam masakrycznie, facet śmiał soe ze wyglądam jak kaczka

IMG_1539541084.740537.jpg

A to jest ten moment, gdzie modliłam się, żeby takie usta mi zostały. Bardzo podobał mi taki efekt właśnie.

IMG_1539541126.425451.jpg

I tu już jakieś 3 tygodnie po zabiegu.

IMG_1539541161.231613.jpg

witam_tina jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 15:04   #911
fehn
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez witam_tina Pokaż wiadomość
Jakieś półtora miesiąca temu zdecydowałam soe pierwszy raz w życiu na kwas. Na pierwszą próbę poszło 1 ml juve, z czego 3/4 było dotowanie w górna wargę.
U mnie szczerze powiedziawszy efekt dość słaby. Jeśli zdecyduje się na kolejne powiększanie to na pewniaka będą to 2 ml.

Tak wyglądały moje usta przed zabiegiem.

Załącznik 7643311

Tutaj jakąś godzinę po.

Załącznik 7643312

Tutaj jakieś 4 godziny po, spuchłam masakrycznie, facet śmiał soe ze wyglądam jak kaczka

Załącznik 7643313

A to jest ten moment, gdzie modliłam się, żeby takie usta mi zostały. Bardzo podobał mi taki efekt właśnie.

Załącznik 7643315

I tu już jakieś 3 tygodnie po zabiegu.

Załącznik 7643316

Mnie się bardzo podoba efekt

fehn jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
hialuronowy, kraków, kwas, kwas hialuronowy, pomoc, powiekszanie, powiększanie, powiększanie ust, poznań, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości