ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Szeroko pojęta kultura, sztuka, teatr, film, literatura, bieżące wydarzenia z życia politycznego itp.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2018-10-11, 23:47   #4201
Pomarancza9101
Raczkowanie

Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Trochę dziwi mnie aż taka reakcja Martyny po pierwszym odcinku z nimi miałam wrażenie, że dogadają się, on taki pozytywny, ona mimo tych stanów depresyjnych też wydała mi się miła itd. No i on nie jest aż taki straszny xD no ale kwestia gustu, widocznie rzeczywiście miała duże oczekiwania.
Z jednej strony mogą to tylko tak montować, że np. powiedziała takie coś już po ślubie, ale dodała do tego, że zobaczymy jak będzie itp. Ale trochę niemiło, gdyby mówiła coś takiego już o swoim mężu xD
Moim zdaniem odmowa to dobra decyzja, kiedy od razu coś nie pasuje i tak powinno być w przypadku Agaty, ale widać, że chciała zrobić na przekór matce, nawet biorąc nazwisko, tak jakby chcąc pokazać, że wie, co robi i nie pozwoli mamie na "a nie mówiłam", mimo że w głowie pewnie miała zupełnie inne myśli i tak naprawdę popełniła straszny błąd.
Ale też tak trochę dziwnie, jeżeli Martyna zrezygnowała tylko patrząc na wygląd wydawała mi się w porządku, szkoda, że jej tak ewidentnie zrzedła mina, szczególnie, że wg mnie jako panna młoda wygląda ślicznie no i nie wiem skąd ta pewność, że miał być wysoki brunet. Chyba tym ludziom naprawdę wydaje się, że wybierają partnerów z całej Polski

Pomarancza9101 jest offline  

Stary 2018-10-11, 23:58   #4202
czekooczekolada
Zakorzenienie

Martyna i Agata to jak siostry bliźniaczki dwujajowe- przyszły naiwne z nastawieniem ze dostaną księcia z bajki a tu zonk. Martyna jak odmówi to będzie zhejtowana przez 3/4 społeczeństwa, że tylko na wygląd patrzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

55 ----->53

czekooczekolada jest offline  
Stary 2018-10-12, 00:02   #4203
lillianne_91
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Ciekawe dlaczego przecież byli jak rodzeństwo
Może zmienia miejsce zamieszkania ....

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Martyna i Agata to jak siostry bliźniaczki dwujajowe- przyszły naiwne z nastawieniem ze dostaną księcia z bajki a tu zonk. Martyna jak odmówi to będzie zhejtowana przez 3/4 społeczeństwa, że tylko na wygląd patrzy

nauczone z poprzedniej edycji , że tam sami książęta
zawsze mogą brać tych nie zajętych

lillianne_91 jest offline  
Stary 2018-10-12, 07:37   #4204
Timon i Pumba
hakuna matata

Cytat:
Napisane przez blablaaa Pokaż wiadomość
Na pudlu napisali, ze Anita poinformowala na swoim facebooku, ze rozstala sie ze swoim partnerem tanecznym...
Już w programie była mowa o tym że ma jeszcze kilka miesięcy zobowiązań w Krakowie, rzekomo były to studia - może jednak studia i dogadany termin z Jankiem. Anita pisała że ustalili to kilka miesięcy temu, że na jakichś tam zawodach skończą.

U Anity na fejsie był wpis na ten temat i pewnie lepiej tam przeczytać, niż na pudlu. Swoją drogą mają opóźniony zapłon, bo ona ogłosiła to we wrześniu

Ciekawe tylko skąd jest nowy partner taneczny Anity

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość

A mnie, przy całej niechęci do nich, akurat jest ich pod tym względem poważnie szkoda. Adrian miał najbardziej szczegółowe wymagania, po czym eksperci nie tylko nie jechali, ale stawali na rzesach (takich jak te Anity ), żeby mu kogoś dobrać - a jak Agata i Martyna wspomna coś o wyglądzie, to lektor zaczyna jechać, ze to nie koncert życzeń A ich oczekiwania w porównaniu z tymi Adriana to jest pikus. Boją się przyznać, ze mają tak mało kandydatów męskich, ze nie są w stanie dobierać lepiej? Boją się przyznać, ze nie przyszedł żaden nieotluszczony i nielysiejacy? Wola pojechać po dziewczynach, że mają wygórowane wymagania? To co by było jakby zaczęły niczym Adrian opisywać stopień widoczności dziąseł przy uśmiechu, zamiast rzucić zdawkowym przystojnym brunetem?

Stary 2018-10-12, 07:51   #4205
Popcorn_Lady
Teresa Załóż – Taczapka

Wymagania wymaganiami, ale one mi się po prostu nie wydają gotowe na związek, a przynajmniej nie na udział w tym programie. Edit: ale te teksty faktycznie fatalne. No ale tutaj oprócz Anity chyba nikt nie został dobrze przedstawiony
Agata powinna pewnie (jak to standardowo na wizażu) przejść terapię i odseparować się od wymagań mamusi i tego co się powinno (zgadzam się z dziewczyną, która pisała, że ona ma coś takiego w sobie). A Martyna ma charakterek (co zauważył ojciec nawet) i w jej wypadku pewnie lepiej jeśli sama by weryfikowała sobie partnerów, a nie zdawała się na bardzo ślepy los... ekhem ekspertów
Stary 2018-10-12, 07:57   #4206
invisible_01
Zakorzeniona

W ogóle czy te dziewczyny nie pomyślą, że raczej wysoki, umięśniony, przystojny, szarmancki i wspaniale zarabiający brunet nie zgłosi się do takiego programu, bo zwyczajnie może zagadać do dziewczyn czy poznać je w jakikolwiek inny sposób? Oczekują księcia z bajki jakby do tej pory jakikolwiek był przystojny. Grzesix to była dla porażka, Jacek był sympatyczny, ale żaden z niego przystojniak, Darek dla mnie wizualnie kiepsko, Krystian tak samo, Krzysiek też, Marcin za to dość zmanierowany. Nie ujmuję ich charakterom, ale jeśli patrzymy na wygląd, to w tym programie mistera universum jednak nie ma co szukać.

invisible_01 jest teraz online  
Stary 2018-10-12, 08:01   #4207
Popcorn_Lady
Teresa Załóż – Taczapka

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
W ogóle czy te dziewczyny nie pomyślą, że raczej wysoki, umięśniony, przystojny, szarmancki i wspaniale zarabiający brunet nie zgłosi się do takiego programu, bo zwyczajnie może zagadać do dziewczyn czy poznać je w jakikolwiek inny sposób? Oczekują księcia z bajki jakby do tej pory jakikolwiek był przystojny. Grzesix to była dla porażka, Jacek był sympatyczny, ale żaden z niego przystojniak, Darek dla mnie wizualnie kiepsko, Krystian tak samo, Krzysiek też, Marcin za to dość zmanierowany. Nie ujmuję ich charakterom, ale jeśli patrzymy na wygląd, to w tym programie mistera universum jednak nie ma co szukać.

miss świata też żeby nie było ale jednym z głównych wymagań pań była również zaradność i wydaje mi się, że ten zaradny facet też raczej do takiego programu się nie zgłosi.
Stary 2018-10-12, 08:06   #4208
Timon i Pumba
hakuna matata

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość

A Anita jest atrakcyjna i dziwnym trafem ma tam czego szukać. Zresztą też miała na to dość dobre uzasadnienie - ze obraca się w dość zamkniętym środowisku i ma ograniczone możliwości poznania partnera. Taka sytuacja jak najbardziej mogłaby dotyczyć atrakcyjnego mężczyzny.

To przecież nie jest program dla nieatrakcyjnych nieudaczników

Stary 2018-10-12, 08:08   #4209
Popcorn_Lady
Teresa Załóż – Taczapka

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
A Anita jest atrakcyjna i dziwnym trafem ma tam czego szukać. Zresztą też miała na to dość dobre uzasadnienie - ze obraca się w dość zamkniętym środowisku i ma ograniczone możliwości poznania partnera. Taka sytuacja jak najbardziej mogłaby dotyczyć atrakcyjnego mężczyzny.

To przecież nie jest program dla nieatrakcyjnych nieudaczników

O ile za jakiś czas nie sprawdzi się jedna z teorii, że przy okazji może kariera się rozkręci
Stary 2018-10-12, 08:28   #4210
Timon i Pumba
hakuna matata

Na TTV leci ukraińska wersja właśnie Facet miał nawet oczekiwania co do imienia

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Popcorn_Lady Pokaż wiadomość
O ile za jakiś czas nie sprawdzi się jedna z teorii, że przy okazji może kariera się rozkręci
Nawet jeśli się rozkreci, to ja i tak jej wierzę, ze faktycznie poszła szukać tam partnera na życie. Ma fajne podejście jak na moje, jest taka otwarta na tę nową znajomość.

Kolesiowi na TTV wybrali kobietę o takim imieniu jak chciał

Stary 2018-10-12, 08:30   #4211
lulka19
Zakorzenienie

Ja uważam, że babki są ładniejsze niż faceci w tym programie. Nie mam pojęcia z czego to wynika. Jedynym znośnym mężczyzna był dla mnie Marcin , ale on właśnie bardzo zmanierowany jak już ktoś wspomniał
Jeśli Martyna powie na wstępie " Nie " Przemka witam będzie to uczciwe ,choć wydaje mi się, że on nie jest aż taknstrasznyvz wyglądu. Ma miła twarz, a i charakter ciepły. Szkoda nie poznać kogoś i od razu go skreślić. Maciej, wiadomo on odstrasza nie tylko wyglądem ale i swoim rubasznym poczuciem humoru, tu akurat rozumiem Agate , i myślę że ona boi się otworzyc , by nie robić jemu nadziei.

" 9 miesięcy noszenia, całe życie kochania"
Bartosz 11.04.2016<3
lulka19 jest offline  
Stary 2018-10-12, 08:50   #4212
Timon i Pumba
hakuna matata

Mnie się wydaje ze to jakie osoby pod względem wyglądu trafiają, to też odzwierciedlenie stanu w społeczeństwie. Kobiety są częściej "zrobione", a jak facet "za bardzo" o siebie dba, to często dostaje łatkę niemeskiego (no chyba ze przez dbanie o siebie rozumiemy zostanie karkiem ). A typowe zdjęcie ślubne to kobieta jak lalka i facet "wow wow mam garnitur i tyle z moich przygotowań"

W ukraińskiej wersji panna młoda właśnie dostala w prezencie pejcz, a po nocy poslubnej pan młody mówi że cieszy się ze jego żona jest namietna

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

W tej ukraińskiej wersji muszą włożyć do kopert kasę na tygodniowy budżet i później razem te koperty otwierają - facet się obraził bo babka włożyła ponad dwa razy więcej niż on

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Ta ukraińska wersja to złoto

Stary 2018-10-12, 09:04   #4213
migifigi
Wtajemniczenie

Jak się nazywa ta ukraińska wersja?

Przemek według mnie nie jest taki wcale straszny.

migifigi jest offline  
Stary 2018-10-12, 09:06   #4214
Timon i Pumba
hakuna matata

Ślub, ślub i po ślubie

Stary 2018-10-12, 09:08   #4215
lulka19
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Jak się nazywa ta ukraińska wersja?

Przemek według mnie nie jest taki wcale straszny.

Wg mnie też. Jest trochę okrągły, ale ma bardzo miła twarz

" 9 miesięcy noszenia, całe życie kochania"
Bartosz 11.04.2016<3
lulka19 jest offline  
Stary 2018-10-12, 09:21   #4216
Timon i Pumba
hakuna matata

Mąż zabrał żonę do klubu ze striptizem i najpierw lasila się do niego tamtejsza tancerka, a później namawiał żonę żeby zatanczyla. Żona zdjęła obrączkę i uciekła. Eksperci po reklamach przyjadą pomóc, bo w każdym związku coś może doprowadzić na skraj przepaści

Stary 2018-10-12, 09:22   #4217
Angel7891
Rozeznanie

Ale ta ukraińska wersja to jest hardcore nie ma to jak wziąć żonę do klubu ze striptizem i kazać jej tańczyć na rurze dla wszystkich tak naprawdę

Angel7891 jest teraz online  
Stary 2018-10-12, 09:24   #4218
migifigi
Wtajemniczenie

Właśnie włączyłam szkoda, że dopiero teraz

migifigi jest offline  
Stary 2018-10-12, 09:25   #4219
Angel7891
Rozeznanie

Cytat:
Mąż zabrał żonę do klubu ze striptizem i najpierw lasila się do niego tamtejsza tancerka, a później namawiał żonę żeby zatanczyla. Żona zdjęła obrączkę i uciekła. Eksperci po reklamach przyjadą pomóc, bo w każdym związku coś może doprowadzić na skraj przepaści

Po takim czymś zastanawiałabym się nad skończeniem kilkuletniego małżeństwa a co dopiero kilkudniowego xD

Angel7891 jest teraz online  
Stary 2018-10-12, 09:28   #4220
Timon i Pumba
hakuna matata

Obejrzałam zwiastun, faktycznie jaja z tym Piotrem Może o Mosaku mówili, ze biedactwo będzie musiał interweniować

Ale nie chce mi sie wierzyć ze ślubu Martyny i Przemka nie będzie...

Stary 2018-10-12, 09:31   #4221
migifigi
Wtajemniczenie

Ja myślę, że ślub będzie.

migifigi jest offline  
Stary 2018-10-12, 09:33   #4222
Timon i Pumba
hakuna matata

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Ale ta ukraińska wersja to jest hardcore nie ma to jak wziąć żonę do klubu ze striptizem i kazać jej tańczyć na rurze dla wszystkich tak naprawdę

Widziałam kilka odcinków i tam za każdym razem te dramaty. Jak nie striptizy, to alkoholizm, a na koniec i tak chcą zostać razem

Stary 2018-10-12, 09:37   #4223
Popcorn_Lady
Teresa Załóż – Taczapka

Cytat:
Widziałam kilka odcinków i tam za każdym razem te dramaty. Jak nie striptizy, to alkoholizm, a na koniec i tak chcą zostać razem

eeee ja pamiętam, że większośc dawała sobei spokój po tym tygodniu no i tam ślub był udawany, więc nie ma dramatów sądowych jak tutaj to ten program z astrologiem ekspertem? bo może ja coś źle pamiętam
Stary 2018-10-12, 09:43   #4224
Timon i Pumba
hakuna matata

Cytat:
eeee ja pamiętam, że większośc dawała sobei spokój po tym tygodniu no i tam ślub był udawany, więc nie ma dramatów sądowych jak tutaj to ten program z astrologiem ekspertem? bo może ja coś źle pamiętam
Tak, to ten program, ale coś grono ekspertów się skurczylo. Są tylko dwie osoby, nie ma tej od szkoły dla panien młodych, a nie pamiętam, czy ten facet co został to astrolog

Ci z dzisiaj zostali razem

Stary 2018-10-12, 09:45   #4225
Chi_mera
Przyczajenie

A wracając do wątku wypadu na rowerki wodne: nie wydaje Wam się, że z Jackiem i Agatą jest Adrian? Na Instagramie Agaty widać rękę, a na ręce srebrny zegarek. Adrian nosi podobny...
Chi_mera jest offline  
Stary 2018-10-12, 09:48   #4226
Popcorn_Lady
Teresa Załóż – Taczapka

Cytat:
Tak, to ten program, ale coś grono ekspertów się skurczylo. Są tylko dwie osoby, nie ma tej od szkoły dla panien młodych, a nie pamiętam, czy ten facet co został to astrolog

Ci z dzisiaj zostali razem

to muszę nadrobić ale przynajmniej seks się zgadza xD
Stary 2018-10-12, 09:52   #4227
Voytkova
Raczkowanie

Cytat:
Już w programie była mowa o tym że ma jeszcze kilka miesięcy zobowiązań w Krakowie, rzekomo były to studia - może jednak studia i dogadany termin z Jankiem. Anita pisała że ustalili to kilka miesięcy temu, że na jakichś tam zawodach skończą.

U Anity na fejsie był wpis na ten temat i pewnie lepiej tam przeczytać, niż na pudlu. Swoją drogą mają opóźniony zapłon, bo ona ogłosiła to we wrześniu

Ciekawe tylko skąd jest nowy partner taneczny Anity

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

A mnie, przy całej niechęci do nich, akurat jest ich pod tym względem poważnie szkoda. Adrian miał najbardziej szczegółowe wymagania, po czym eksperci nie tylko nie jechali, ale stawali na rzesach (takich jak te Anity ), żeby mu kogoś dobrać - a jak Agata i Martyna wspomna coś o wyglądzie, to lektor zaczyna jechać, ze to nie koncert życzeń A ich oczekiwania w porównaniu z tymi Adriana to jest pikus. Boją się przyznać, ze mają tak mało kandydatów męskich, ze nie są w stanie dobierać lepiej? Boją się przyznać, ze nie przyszedł żaden nieotluszczony i nielysiejacy? Wola pojechać po dziewczynach, że mają wygórowane wymagania? To co by było jakby zaczęły niczym Adrian opisywać stopień widoczności dziąseł przy uśmiechu, zamiast rzucić zdawkowym przystojnym brunetem?

Tu zajechało seksizmem strasznie .Kobieta ma ładnie wyglądać a facet już nie musi .
Co do Agaty to ja ja trochę rozumiem ,myśle ze się nastawiła ze mimo wszystko troche lepiej dobiorą jej męża.I może nie umie robić dobrej miny do złej gry .Poza tym to w końcu telewizja ,niekoniecznie to wyglada naprawdę tak jak pokazują .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline  
Stary 2018-10-12, 09:55   #4228
Timon i Pumba
hakuna matata

Cytat:
to muszę nadrobić ale przynajmniej seks się zgadza xD
I nikt nie puka do drzwi łazienki w której nikogo nie ma

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Tu zajechało seksizmem strasznie .Kobieta ma ładnie wyglądać a facet już nie musi .
Co do Agaty to ja ja trochę rozumiem ,myśle ze się nastawiła ze mimo wszystko troche lepiej dobiorą jej męża.I może nie umie robić dobrej miny do złej gry .Poza tym to w końcu telewizja ,niekoniecznie to wyglada naprawdę tak jak pokazują .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bardzo musi nie wygladac tak jak pokazują, bo piwa raz było mniej, raz więcej przy tej rozmowie. Montażysta stażysta

Stary 2018-10-12, 10:00   #4229
czekooczekolada
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie się wydaje ze to jakie osoby pod względem wyglądu trafiają, to też odzwierciedlenie stanu w społeczeństwie. Kobiety są częściej "zrobione", a jak facet "za bardzo" o siebie dba, to często dostaje łatkę niemeskiego (no chyba ze przez dbanie o siebie rozumiemy zostanie karkiem ). A typowe zdjęcie ślubne to kobieta jak lalka i facet "wow wow mam garnitur i tyle z moich przygotowań"

W ukraińskiej wersji panna młoda właśnie dostala w prezencie pejcz, a po nocy poslubnej pan młody mówi że cieszy się ze jego żona jest namietna

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

W tej ukraińskiej wersji muszą włożyć do kopert kasę na tygodniowy budżet i później razem te koperty otwierają - facet się obraził bo babka włożyła ponad dwa razy więcej niż on

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Ta ukraińska wersja to złoto

No tak jest , są faceci zadbani i są faceci "......" nie napiszę, żeby nie obrazić Ale ja zdecydowanie wolę zwyklego zadbanego faceta niż tego drugiego - w rureczkach, z wygorowanym ego i poprawiajacym grzyweczke w lustereczku co 10min. No fakt, ten drugi typ jest dla mnie całkiem niemeski.

55 ----->53

czekooczekolada jest offline  
Stary 2018-10-12, 12:27   #4230
Ania0392
Raczkowanie

"Ślub, ślub i po ślubie" to całkowicie inny format xd ale ewidentnie ściągnięty i zbudowany na podstawie Marriage at first sight
Ania0392 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości