Zmiana wizerunku... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 11:06   #1
cipunia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6

Zmiana wizerunku...


Witam, potrzebuję zmiany swojego wyglądu.Nie mam żadnych pomysłów na zmianę czegokolwiek w sobie ,fryzury ,makijażu(ogólne się nie maluje) i swojego wyglądu.
Nie ukrywam,że jestem po prostu brzydulą i tak siebie widzę , nigdy nic w sobie nie zmieniałam ,choć bardzo bym chciała
Najbardziej zależy mi na doborze fryzury która noszę od wieków
Cera jasna,blada , 164cm, 70 kg,
Mam cienkie włosy,niby proste ale wykręcają sie na końcach np.przy trzymaniu ich za uszami lub gdy je zwiąże.Na dodatek mam wysokie czoło,duży nos-
Proszę o poradę , ewentualnie jakieś przykładowe zdjęcia ,moze programem do dobierania fryzur i makijażu?
pozdrawiam

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-04-09 o 14:46
cipunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 11:26   #2
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jak obciąc włosy ??

prosta grzywka i koncowki na rowno do ramion

dlaczego majac takie czolo nie nosisz grzywki?...


swietny nick....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 11:51   #3
cipunia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Jak obciąc włosy ??

fryzjer raz próbował zrobić mi grzywkę ale niestety to nie takie proste, mam przedziałek i grzywka choćbym nie wiem ile nałożyła żelu , lakieru itp. to i tak nie będzie się trzymać
nigdy nie miałam grzywki !

Edytowane przez cipunia1
Czas edycji: 2010-04-08 o 12:14
cipunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 12:12   #4
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak obciąc włosy ??

to moze skosna grzywke? Teraz sa modne.

Poza tym widze, ze masz pazurki jako pozostalosc jakies starej fruzury. Jak bym odpuscila. A wlosy masz ladne, zwlaszcza kolor.

Makijaz zapodalabym lekko mocniejszy. Aha i proponuje bys uzywala jedwab do wlosow czy lotion prostujacy - wtedy one beda gladsze i bardziej blyszczace, co jeszcze bardziej podkresli to co w nich najpiekniejszego - czyli kolor.

Grzywke suszy sie trzymajac suszarke nad glowa w dol - tak by strumiec powietrza powodowal ze sie od razu ukladaja w dobra strone. Nie susz zwlaszcza nowej grzywki majac glowe w dol, bo potem grzywka sie nie chce ukladac. Wiem, ze tak niby dodaje sie objetosci, ale jak zdecydujesz na grzywke i wygladzanie wlosow, to puszystosc nie bedzie potrzebna.

Aha i nie stosuj zbyt mocnych srodkow do stylingu - bo one obciazaja cienkie wlosy. Grzywke wysusz tak jak pisalam wyzej, wygladz wlosy odzywkami i jedwabiem - to troche pod ciezarem lekko opadnie na czolo. Ew. na poczatku mozesz lekko lakierowac grzywke - ale to z odleglosci min 20 cm, polecam wellaflex ta najmocniejsza. No i pozniej jak sie grzywka przyzwyczai, to daj jej juz spokoj.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 12:16   #5
cipunia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
moje jedyne dwa zdjęcia z grzywką która zrobił mi fryzjer, masakra wyciął mi wszystkie włosy do gołej skóry na czubku głowy!!!!!!! i nic grzywki jak nie było tak nie ma.....
może da sie coś jednak z tymi moimi włosami zrobić ?????

kiedyś maiłam takie włosy i kolor.


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-04-09 o 14:47 Powód: post pod postem
cipunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 12:41   #6
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak obciąc włosy ??

Stanowczo lepiej wygladasz na drugim zdjeciu, tylko ja bym proponowala ciezsza/gestsza grzywke. Zmien fryzjera, bo faktycznie widze kiepskie ciecie.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Kolor zostaw, bo jest super wlasnie, tylko jeszcze go nablyszcz by podkreslic. Jest swietnie dobrany do Twojej urody i obiektywnie ladny.

W blondzie zle wygladasz. Odradzam.

a tak maly offtop - masz zle dobrany stanik na pierwszym zdjeciu. Odsylam na watek - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415605 tam sie wszystkiego dowiesz co i jak i dlaczego to takie wazne.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 15:35   #7
biedrona00007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Jak obciąc włosy ??

Ja Ci proponuję dość krótkie i mocno wycieniowane włosy, cieniowanie nadaje objętości fryzurze, a jak widać ty masz cienkie włosy. Oprócz tego proponuję suszyć włosy z opuszczoną głową do dołu, to sprawi, że włosy się uniosą od nasady. Grzywka do brwi lub ciut dłuższa, dość gęsta. A co do koloru to dodałabym parę ciepłych refleksów. Pozdrawiam
biedrona00007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 06:06   #8
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: Jak obciąc włosy ??

Przede wszystkim zmiana koloru włosów na jaśniejszy. Bardzo pasuje Ci ten blond na zdjęciu. Pamiętaj że ciemne kolory podkreślają rysy twarzy. JASNE PASEMKA LUB BALEJAŻ dodadzą również objętości Twojej fryzurze. Co do cięcia- grzywa najbardziej by pasowała, dodaje dziewczęcego uroku, poza tym masz wysokie czoło. Fryzura jest b. ważna- od niej zależy prezencja twarzy.
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 11:23   #9
cipunia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Jak obciąc włosy ??

dziękuje wszystkim za porady ,
żaden fryzjer do tej pory nie obciął mnie tak jak bym chciała ,może po prostu takim brzydulom w żadnej fryzurce nie jest ładnie ,
dobrze że mam męża bo pewnie żaden facet nie chciał by na mnie spojrzeć

Pozdrawiam

Edytowane przez cipunia1
Czas edycji: 2010-04-09 o 12:40
cipunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 12:28   #10
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Jak obciąc włosy ??

Zmien fryzjera przede wszystkim to co on ci zrobil na głowie :/ to ja jako ktos kto nie ma doczynienia z fryzjerstwem obcięłabym cie lepiej no blagam cie zrob mu jakas antyreklamę :/
ale nie wazne ja bym cie przefarbowała na jasny kolor rozswietlilo by ci to buzie w ciemnym wygladasz smutno ..chociaz ta decyzja zalezy juz do ciebie bo to wymagało by troche pracy.
Co do fryzurki na pewno grzywka nie taka jaka miałas bo co to za grzywka trzy wlosy na czole :/ (co za fryzjer ) tylko zrobilabym ci prawdziwa grzywe prosta badz na bok gruba i puszysta.i nie obcinaj wlosów do podbródka przez to ze wywijają ci sie na końcach ...powoduja ze twoja buzia sprawia wrazenie okragłej.jesli masz czas na prostowanie to namowilabym cie na boba jesli nie wlosy do ramion modelowane na szczotek chyba tyle mozesz poswiecic i prosta grzywka prawie zakrywająca brwi Jestes sliczna kobieta która o siebie nie dba ...zacznij dbac o wlosy które potrafia tyyyyle zmienic w buzi
Zrob ładny makijaz zainwestuj w tusz dobry mozna kupic juz za 15 zł i podklad który ujednolici cere
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 12:46   #11
veni83
Evv_hn
 
Avatar veni83
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 29
GG do veni83
Dot.: Jak zmienic swój wygląd -pomożecie? BRZYDULA

hej, pierwsze co mi przychodzi do głowy to GRZYWKA czesana na bok, taka ciut dłuższa. Poza tym spróbuj pomalować oczy delikatnie kredką na dole i w zewnetrznych kącikach no i tusz obowiązkowo żeby podkreślić oko. No i nie pisz o sobie BRZYDULA, bo fajna dziewczyna z Ciebie. Powodzenia,
pozdrawiam, Veni83
__________________
Mój blog
veni83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 12:54   #12
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Jak zmienic swój wygląd -pomożecie? BRZYDULA

Cytat:
Napisane przez veni83 Pokaż wiadomość
hej, pierwsze co mi przychodzi do głowy to GRZYWKA czesana na bok, taka ciut dłuższa. Poza tym spróbuj pomalować oczy delikatnie kredką na dole i w zewnetrznych kącikach no i tusz obowiązkowo żeby podkreślić oko. No i nie pisz o sobie BRZYDULA, bo fajna dziewczyna z Ciebie. Powodzenia,
pozdrawiam, Veni83
Zgadzam się, koniecznie grzywka, bo czoło jest bardzo wysokie. Dobrze by było, żeby włosy nie były tak przylizane. Trzeba zmatowić cerę, bo się błyszczy (jakiś podkład by się przydał, puder) i podkreślić oczy cieniem, tuszem.
I nie myśl tak źle o sobie
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 14:10   #13
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Jak zmienic swój wygląd -pomożecie? BRZYDULA

Hej ja również popieram Moje przedmówczynie, że grzywka obowiązkowo oczywiscie troszke dluzsza i na bok iz decydowanie powinnas podkreslic oko tuszem pogrubiającym i ujednolicic i przymatowic cere podkladem badz pudrem masz ciemne wlosy a brwi trochę jasne wiec przydałoby się troszkę je przyciemnić brązowa kredka aby ich zarys był wyraźniejszy a co do wlosow to powinnas uzywac pianki dodajacej obietosci z welli i suszyć wlosy do dolu to zwiekszy obietosc Pozdrawiam
Karolina1639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 17:15   #14
malaga88
Raczkowanie
 
Avatar malaga88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 50
Dot.: Zmiana wizerunku...

myslę, ze jesli chcesz zostać przy tym kolorze to przydałaby się henna na brwi
i myśl o sobie pozytywnie! pozdrawiam
malaga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 19:29   #15
emiii_87
Rozeznanie
 
Avatar emiii_87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 874
Dot.: Zmiana wizerunku...

próbuj jeszcze z tą grzywką, na pewno znajdzie się odpowiedni fryzjer. powodzenia !!!
emiii_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 21:15   #16
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Zmiana wizerunku...

zdecydowanie z gestą grzywką byłoby najlepiej.Pasuje Ci też jasny brąz.
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 22:01   #17
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Zmiana wizerunku...

Czesc panno o wdziecznym nick'u
Przede wszystkim w jakis sposob kojarzysz mi sie z Chylinska, chociaz masz odmienny ksztal twarzy. Ta kobieta na chwile obecna naprawde wie jak wyciagnac z siebie to co najlepsze i chociaz z natury wyglada przecietnie, wykreowala sie na osobe piekna. Proponuje sie na niej wzorowac. Tez chcialam Ci napisac, zebys ciela grzywke na skosna, ale po ujrzeniu zdjecia z grzywka, zmienialm zdanie - wydaje mi sie , ze wlsoy sa zbyt cienkie i mozliwe, ze trudno by Ci bylo grzywke utrzymac w ladnym stanie. To, co proponuje to zaczesywanie pasma wlosow na czole tak jak na zalaczonym zdjeciu Chylinskiej. Poza tym zapusc wlosy i jak chcesz to zmien odcien na troche jasniejszy, chociaz to nie mus. Makijaz najlepiej nude albo jak na zalaczonym zdjeciu (jak dla mnie to tez taki troche nude). Na zalaczonej symulacji nie zmienilam proporcji twarzy. Czolo ukrywa sie pod wlosami. Moim zdaniem wygladasz tak slicznie.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 12:03   #18
cipunia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Czesc panno o wdziecznym nick'u
Przede wszystkim w jakis sposob kojarzysz mi sie z Chylinska, chociaz masz odmienny ksztal twarzy. Ta kobieta na chwile obecna naprawde wie jak wyciagnac z siebie to co najlepsze i chociaz z natury wyglada przecietnie, wykreowala sie na osobe piekna. Proponuje sie na niej wzorowac. Tez chcialam Ci napisac, zebys ciela grzywke na skosna, ale po ujrzeniu zdjecia z grzywka, zmienialm zdanie - wydaje mi sie , ze wlsoy sa zbyt cienkie i mozliwe, ze trudno by Ci bylo grzywke utrzymac w ladnym stanie. To, co proponuje to zaczesywanie pasma wlosow na czole tak jak na zalaczonym zdjeciu Chylinskiej. Poza tym zapusc wlosy i jak chcesz to zmien odcien na troche jasniejszy, chociaz to nie mus. Makijaz najlepiej nude albo jak na zalaczonym zdjeciu (jak dla mnie to tez taki troche nude). Na zalaczonej symulacji nie zmienilam proporcji twarzy. Czolo ukrywa sie pod wlosami. Moim zdaniem wygladasz tak slicznie.
Witam.dzięki dziewczyny bardzo podoba mi się to zdjęcie na których mam długie włosy, zdecyduję sie znowu zapuścić włosy,chociaż troszkę bede musiała poczekać , załączam moje dwa zdjęcia sprzed kilku lat A jak jest według Was? wracac do poprzedniej fryzury? i zrobic grzywkę na bok jak na tym zdjęciu

A jaki ja mam kształt buzi bo nie mam pojęcia

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-04-12 o 09:41 Powód: post pod postem
cipunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 03:54   #19
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Zmiana wizerunku...

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Czesc panno o wdziecznym nick'u
Przede wszystkim w jakis sposob kojarzysz mi sie z Chylinska, chociaz masz odmienny ksztal twarzy. Ta kobieta na chwile obecna naprawde wie jak wyciagnac z siebie to co najlepsze i chociaz z natury wyglada przecietnie, wykreowala sie na osobe piekna. Proponuje sie na niej wzorowac. Tez chcialam Ci napisac, zebys ciela grzywke na skosna, ale po ujrzeniu zdjecia z grzywka, zmienialm zdanie - wydaje mi sie , ze wlsoy sa zbyt cienkie i mozliwe, ze trudno by Ci bylo grzywke utrzymac w ladnym stanie. To, co proponuje to zaczesywanie pasma wlosow na czole tak jak na zalaczonym zdjeciu Chylinskiej. Poza tym zapusc wlosy i jak chcesz to zmien odcien na troche jasniejszy, chociaz to nie mus. Makijaz najlepiej nude albo jak na zalaczonym zdjeciu (jak dla mnie to tez taki troche nude). Na zalaczonej symulacji nie zmienilam proporcji twarzy. Czolo ukrywa sie pod wlosami. Moim zdaniem wygladasz tak slicznie.
Bardzo ladnie tylko mis ei wydaje ze u kolezanki nie da sie tak wlosów zaczesac...ze wzgledu na to ze rosna jej dalej niz Chylinskiej.linia rozpoczecia wlosów jest dalej przez co nie wiem czy mozliwe bedzie zaczesanie ich w ten sam sposob.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 13:07   #20
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Zmiana wizerunku...

zdecydowanie powinnaś miec grzywke jaka by nie była to musi byc grzywki sie przyzwyczajaja, tylko przez kilka dni sie wykręcaja, ale potem jest dobrze wiem po sobie.
zrobiłabym na Twoim miejscu też cos zeby zwiększyć objętość, cieniowanie, suszenie na duzej okragłes szczotce, pianka zwiększająca objętość. jednak najwazniejsze jest dobre obcięcie
pozdrawiam
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 08:29   #21
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Zmiana wizerunku...

grzywka i to koniecznie, a w ciemnym kolorku njest ci ladniej niz w blond :0)
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 11:59   #22
sylwisia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 76
Dot.: Zmiana wizerunku...

Zdecydowanie BLąd
sylwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 17:21   #23
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Zmiana wizerunku...

Cytat:
Napisane przez sylwisia Pokaż wiadomość
Zdecydowanie BLąd
-nigdy w życiu BLOND! giniesz w blondzie, ciemne włosy Cię podkreślają, ale ja bym radziła zejść z czarnego i oscylować raczej wokół brązów.
-BRWI to najważniejszy element obok grzywki, musisz je podkreślać.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 00:06   #24
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Zmiana wizerunku...

1.GRZYWKA! Prosta do brwi, albo po skosie, ale taka, żeby zakrywała większość czoła Kolor włosów masz bardzo ładny i są błyszczące - to atut
Poza tym: matujący puder, tusz do rzęs, błyszczyk. Może też zestaw cieni do powiek: matowe, jaśniejszy rozświetlający +ciemniejszy w tej samej tonacji. Proponuję śliwkę, ale może też być oliwkowy albo ciemny brąz.
Jaśniejszy dla rozświetlenia całej powieki - ciemniejszy, dla podkreślenia zewnętrznego kącika
Lekkie przyciemnienie brwi kredką lub henną

2. Lekko wycieniowane włosy. Poczytaj i postaraj się nie używać szamponów i odżywek z silikonem (jak znajdę odpowiedni wątek, czego unikać w składzie kosmetyków do włosów, to wkleję) Silikon obciąża włosy i sprawia, że stają się oklapnięte. Jeśli pianka, to też niedużo, na cienkich włosach daje efekt odwrotny od zamierzonego...
Suszenie z głową w dół.

3. Proponuję obcięcie włosów za uszy albo do linii brody. I szuszenie "do góry nogami" i roztrzepywanie palcami, na koniec odrobina żelu, żeby zrobić lekki bałagan

4. Odpowiedni stanik! Dobrze dobrany rozmiar czyni cuda - twój - już na zdjęciu widać, nie jest najlepszy. Zapraszam do wątku proponowanego wcześniej przez koleżankę Renę. Ewentualnie polecam wygooglanie sobie lobby biuściastych

I jeszcze jedno - uśmiech i pewność siebie - masz fajny, niespotykany typ urody, tylko jesteś nieco zaniedbana. Jest nieco "ostry", stąd może komuś kojarzyłaś się z Chylińską - wykorzystaj to jako atut.
Zacznij od fryzury - warto przeszukać fora kobiece i znaleźć dobrego fryzjera w swoim mieście I oczywiście pielęgnować włosy.
Załączam parę przeróbek.
Symulacja pudru matującego, makijażu oka (śliwkowy cień, eyeliner, tusz), błyszczyk do ust. I próba z kilkoma fryzurami z grzywką.
Powodzenia
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 06:54   #25
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: Zmiana wizerunku...

Przede wszystkim jaśniejszy kolor włosów- brąz z jasnymi refleksami (dodał by fryzurze objętości) lub sam jasny brąz, ew. blond ale nie za jasny. Przede wszystkim zejść z czerni, bo podkreśla ostre rysy jak pisałam wcześniej.
Najbardziej mi się podobasz w fryzurze pierwszej (blond, grzywka na bok)- młodo i kobieco. I w trzeciej (w brązie).
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 21:00   #26
zunia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zmiana wizerunku...

Nie wiem czemu tak nie wierzysz w siebie ty chyba naprawde nie widziałaś brzydkiej kobiety każdego mozna ulepszyć
trzeba tyko torchę czasu. To przykre..nie jestes brzydka ale jesli chcesz cos w sobie zmienic hmm..to moze doczep sobie kilka pasemek włosów inie obcinaj ich pod zadnym pozorem bo zawsze długie włosy dodają mnóstwo uroku i wdziękua krótkie podkreslaja pdobródek. Uzbieraj troche kasy i jedz do wawy do profesjonalnego stylisty ;p
zunia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:03   #27
czerwony_balonik
Zadomowienie
 
Avatar czerwony_balonik
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dość bliskie okolice Warszawy
Wiadomości: 1 263
Dot.: Zmiana wizerunku...

w tych dwóch fryzurach byłoby ci ślicznie


Załącznik 3184212

Załącznik 3184213
__________________
a ja rosnę i rosnę...
czerwony_balonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.