Metamorfoza?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-02, 13:04   #1
miqsia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 38
GG do miqsia

Metamorfoza??


Czy w moim przypadku,wyłaczając oczywiście operację plastyczną możliwa jest jakakolwiek metamorfoza oczywiście na lepsze ?!
Moje pojęcie o tym wszystkim jest zerowe i jestem juz naprawde zmęczona sobą,pomijając całe to gadanie o kompleksach. Bardzo prosze
o pomoc..............:confu sed:

Edytowane przez miqsia
Czas edycji: 2010-12-08 o 09:20
miqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 13:28   #2
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Metamorfoza??

Oczywiście, że jest . Trzeba udać się do kosmetyczki,oczyścić zregenerować i odżywić skórę bo to podstawa, następnie wizażystki ( dobry makijaż potrafi świetnie wydobyć to, co najpiękniejsze, a odwrócic uwage od tego, co niekoniecznie...), dobrać odpowiednie ciuchy, które maskują niedoskonałości sylwetki i podkreślają jej atuty oraz postarać się o twarzowa fryzurkę .
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 17:23   #3
miqsia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 38
GG do miqsia
Dot.: Metamorfoza??

Dziękuję bardzo,w najblizszym czasie wiele sie zmieni. Musze się pogodzić z tym jak wyglądam bo natury bezinwazyjnie nie poprawię.... Więc jak już coś ruszy zamieszcze tutaj swoje zdjęcie i poczekam na ocenę ...... Tylko trochę mało tych podpowiedzi.......:confus ed:
miqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 17:33   #4
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Metamorfoza??

Miqsia, a ja się nie dziwię, że jest mało odpowiedzi, bo w Tobie nic się nie prosi o zmianę. Jesteś bardzo ładna i sama nie wiem, co Ci doradzić. Niejedna dziewczyna chciałaby wyglądać tak jak Ty, więc nie wiem skąd te kompleksy. Jedyne co mnie troszeczkę razi (ale nie zauważyłam tego od razu tylko jak bardziej się przyjrzałam) to kolor na jaki farbujesz włosy - ciut za jasny, gryzie się z odrostami. Radziłabym farbować na kolor bardziej zbliżony do naturalnego

A jeżeli koniecznie chcesz przejść metamorfozę to możesz np. zmienić styl ubierania - to daje niesamowite efekty
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 10:03   #5
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Metamorfoza??

Wiesz co, Ty chyba jak każda kobieta potrzebujesz trochę zaszaleć z wyglądem, cokolwiek zmienić, a nie że dopatrujesz się niedoskonałości. Jak już przedmówczyni wspomniała- najlepiej jakbyś zrobiłą coś z włosami (gwarantuje, że jest to szybki sposób na poprawę humoru!). Ja na pewno zmieniłabym fryzurkę, wybrałabym taką mniej tradycyjną a bardziej modną W sumie masz dość wysokie czoło,więc może grzywka? Jeśli masz odrosty (trudno na zdjęciu określić,czy to takie naturalne pasemka czy nie), to je zlikwidować. Poszalej trochę z różnymi kolorkami cieni, np użyj takie o których zawsze myslałaś, że do Ciebie nie pasują zabawa super, a może akurat jakiś Ci "wpadnie w oko" .Spokojnie jest dobrze!!!
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 10:34   #6
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Metamorfoza??

Wiesz co ?? Ja dopiero teraz zobaczyłam Twoje zdjęcie !! Jestes bardzo ładna . Ja bym nie zmieniała prawie nic. Może poszukała jakichś fajnych makijaży na MM, udała się do fryzjera i tyle. Cerę masz piękną . Z tym fryzjerem to rzeczywiście jest tak, jak pisze Aneth, zreszta wie o tym każda kobieta, że poprawia humor no i jeśli fryzjer zmieni ci kolorek i wykona delikatne cięcie to będzie wspaniale . Tak jak pisałam w moim wcześniejszym poście trzeba cos pokombinować z własnym stylem . Najlepiej pooglądac sobie fotki w necie, poradzić sie przyjaciólki albo najlepiej koleżanek na wizażu No i pochodzic po sklepach
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 13:38   #7
miqsia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 38
GG do miqsia
Dot.: Metamorfoza??

Witam serdecznie!! Spodziewałam się wielu krytycznych uwag a tu prosze jesteście naprawdę kochane i chyba zdajecie sobie sprawe jakie to budujace dla kogoś tak zakompleksionego jak ja. Jestem wam bardzo wdzięczna. Koleżanka ostatnio wcisnęła mi troche kosmetyków jestem ciekawa co o nich myslicie??
Puder w perełkach natural bronze z oriflame,błyszczyk do ust cristal glaze i cienie misty mauves-(intense duo eyeshadow) tez oriflame,czekam na opinie i pozdrawiam cieplutko.
miqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 13:44   #8
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Metamorfoza??

Nie wiem bo nie uzywam kosmetyków Oriflame, ale wiem, że moja koleżanka wraz ze swoja mamą bardzo chwalą sobie puder w kulkach właśnie z Oriflame. Tylko nie wiem czy to akurat o ten chodzi, co napisałaś bo w ogóle nie mam dostepu do katalogów Oriflame. W każdym razie najlepiej zajrzeć do KWC .
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 14:51   #9
basia_poznań
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Metamorfoza??

Ja również uważam że jesteś bardzo ładna i na prawdę nie potrzebujesz jakiejś mega metamorfozy A co do pudru w perełkach to posiadam i jestem bardzo zadowolona
__________________
o5.o6.2oo6


Pokonać wroga!!
Wykrzesać z siebie siły i uwolnić pokłady energii!



basia_poznań jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 15:06   #10
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Metamorfoza??

Cytat:
Napisane przez miqsia
Koleżanka ostatnio wcisnęła mi troche kosmetyków jestem ciekawa co o nich myslicie??
Puder w perełkach natural bronze z oriflame,błyszczyk do ust cristal glaze i cienie misty mauves-(intense duo eyeshadow) tez oriflame,czekam na opinie i pozdrawiam cieplutko.
Poszukaj tych kosmetyków w KWC, na pewno znajdziesz jakieś opinie
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 16:03   #11
miqsia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 38
GG do miqsia
Dot.: Metamorfoza??

Mam już nową fryzurkę z grzywką i czuje sie fantastycznie zrobiłam fotke i lece zanieść film do fotografa. Jak zeskanuje to zaraz załącze zdjęcie. Oczywiście będę czekała na wasze opinie..
miqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 13:43   #12
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Metamorfoza??

Cytat:
Napisane przez miqsia
Mam już nową fryzurkę z grzywką i czuje sie fantastycznie zrobiłam fotke i lece zanieść film do fotografa. Jak zeskanuje to zaraz załącze zdjęcie. Oczywiście będę czekała na wasze opinie..
W takim razie czekamy na zdjęcie
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 13:58   #13
miqsia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 38
GG do miqsia
Dot.: Metamorfoza??

Zdjęcie zrobione zaraz po przyjsciu od fryzjera więc na makijaz raczej nie zwracajcie uwagi.

Edytowane przez miqsia
Czas edycji: 2010-12-08 o 09:20
miqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 15:48   #14
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Metamorfoza??

Noo fryzurka ładna W ogólne ładna z Ciebie dziewczyna Na tym zdjęciu prosto od fryzjera masz dziwny kolor włosów . Mogłabyś pofarbować włosy na jakiś jasny brąz. Myślę, że byłoby Ci ładnie. No i szminka, jaką masz na ustach jest zdecydowanie za ciemna. Używaj błyszczyków.Najlepiej transparentnych lub z maleńkimi drobinkami.
Ogólnie, to u Ciebie wiele zmieniać nie trzeba, bo ładna jesteś kobita I nie wiadomo skąd te kompleksy, choć Ci się nie dziwnię, bo sama, mimo że brzydka nie jestem, mam ich trochę Zresztą chyba każda kobieta chciałaby coś w sobie zmienić Taka juz nasza natura W każdym razie uwierz w siebie! Głowa do góry! Nie masz się czym przejmować, bo wiele osób chciałoby tak wyglądać Pozdrawiam cieplutko
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 18:57   #15
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: Metamorfoza??

Ja też bym dużo nie zmieniała, zgadzam się, że usta za ciemno pomalowane, bardzo zwracają na siebie uwagę, a odciągają ją od oczu, które są Twoim atutem, i myślę, że je powinnaś podkreślać, nie wiem, czy depilujesz brwi, ale wydaje mi się, że są troszeczkę za cienkie, poza tym więcej uśmiechu i wiary w siebie. Jak preczytałam tekst, to pomyślałam, że ktoś naprawdę skrzywdzony przez naturę, a tu proszę
pozdrawiam Cię serdecznie i życzę więcej wiary w siebie
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 12:25   #16
miqsia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 38
GG do miqsia
Dot.: Metamorfoza??

Brąz,to moze być ciekawe... ale ostatnio postanowiłam,że nie będę już farbowała włosów i poczekam az odrosna w moim kolorku i mam dość odrostów. Ciekawe co z tego wyniknie po latach farbowania. Dziekuje za rady i jak wymyślę coś nowego to wkleje fotkę czekając oczywiście jak zwykle na wasze opinie. Buziaczki.....
miqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 12:27   #17
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Metamorfoza??

bardzo ładnie Ci w nowej fryzurce
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.