Trwałe protowanie włosów.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-23, 11:37   #1
Maadziuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Question

Trwałe prostowanie włosów.


Co myślicie o trwałym prostowaniu włosów?:rolleye s:
Maadziuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 12:04   #2
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Trwałe prostowanie włosów.

wyszukiwarka.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 21:01   #3
EmoTar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Trwałe protowanie włosów..

Witam! Jestem chłopakiem odrazu mówie od grudnia zapuszczam włosy.. a od kilku miesięcy tzn od kwietnia je prostuje( co dzień) prostownicą ceramiczną, mam je dość zniszcczone i suche no ale bez prostownicy to nie ma rady! a obciąć ich nie obetne bo niebo a może nawet i piekło lepiej mi w dłuższych!
Po umyciu albo mi się falują i masakrycznie puszą albo kręcą się na afro ;s a jak wyprostuje to robie fajna emo fryzure (w dodatku jestem blondynem to wychodzi coś ala richie albo chris).....I sporadycznie używam balsam do prostowania taki różowy z loreal.

I czy trwałe prostowanie czy tam chemiczne nie znam się na tym, wiem że prostuje włosy na +3 miesiące i jest troche drogie mogą być takie włosy jak moje? tzn suche i zniszczone ?????????

Edytowane przez EmoTar
Czas edycji: 2009-07-07 o 21:03
EmoTar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 21:18   #4
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Trwałe protowanie włosów..

Jasne, ze moga, ale wygladac tragicznie beda jesli juz sa zniszczone. Poza tym slyszalam, ze to prostowanie to kompletna lipa.. bo jak wlosy zaczna ci odrastac to beda sie krecic od gory, a ponizej beda proste :-(
PS. Juz nie mowie o cenie - od jakis 250-300 zl.
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm

Edytowane przez SummerGlow
Czas edycji: 2009-07-07 o 21:19
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 21:35   #5
EmoTar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Trwałe protowanie włosów..

Że taka cena jest to wiem :P i powiem że to nawet z plusem jak robi się goldwelem czy faroukiem, mi chodzi o to, że chce miec moją "śliczną" fryzurę" ale bez prostowania nie da rady : / a tak co dziennie od kwietnia je prostuje i to strasznie męczące ... plus tego że mi mięśnie rosną od manewrowania prostownicą <ha ha..>;/
a takie prostowanie dałoby mi nawet te 3 miesiące luzu, mi przy odrostach tak się nie kręca i nie falują raczej w połowie puszą i falują..
ale jak wspominałem mam suche i zniszczone.
zresztą widziałęm na jakiś forach efekty przed i po... i naprawde rewelacja ;s

ale że strasznie wyglądać będa : /? mi chodzi to to żeby się nie puszyły i nie kręciły xd

Edytowane przez EmoTar
Czas edycji: 2009-07-07 o 21:37
EmoTar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 21:45   #6
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Trwałe protowanie włosów..

Krecic sie nie beda.. nie jestem pewna jak z puszeniem.. ale jak zaczna sie lamac to niewiele Ci po tym, ze beda proste
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 21:48   #7
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Trwałe protowanie włosów..

Tak,będą zniszczone. A nawet bardzo, skoro i tak już teraz są osłabione codziennym prostowaniem bez używania do tego odpowiednich produktów które ochronią włosy.
Wybór należy oczywiscie do ciebie.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 00:02   #8
EmoTar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Trwałe protowanie włosów..

Hm ważne, że będą proste.. zresztą wtedy nie będę juz tak prostowac tych włosow, więc uważam że lepiej zrobić taki zabieg nawet jak włosy będą bardziej zniszczone a będą proste niż w nieskończoność co dzień prostować je.


A jakim szamponem i odzywka, najlepiej odzywie swoje suche i zniszczone włosy/? zabieg planuje zrobic na wrzesien wiec mam 2 miesiace do odzywienia wlosow ; )

Edytowane przez EmoTar
Czas edycji: 2009-07-08 o 00:04
EmoTar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 09:04   #9
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Trwałe protowanie włosów..

Włosa nie odżywisz.
Włos to martwa część. Wszystkie odżywki i szampony regeneracyjne nie odżywią włosa,a jedynie podomykają i wygładzą na jakiś czas jego otwarte i poszarpane łuski.
Jeżeli teraz już masz zniszczone włosy i zrobisz trwałe prostowanie, nie chce straszyć ale twoje włosy będą bardo słabe, mogą się nawet wykruszyć. Efekt może i będzie na 3 mce, ale pomyśl jak one będą później wygladały? Spuszone włosy, rozdwojone końcówki, włosy od połowy już łamiące się, i co wtedy? Znów trwale je wyprostujesz? Czy może dalej będziesz je katował codziennie?
No nie wiem. I tak zrobisz po swojemu. Trwałe prostowanie polecam jedynie osobą z mocnymi, gubymi włosami, które nawet po zabiegach fryzjerskich nie mają tendencji do puszenia się, łamania, wypadania i rozdwajania
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 09:51   #10
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Trwałe protowanie włosów..

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Włosa nie odżywisz.
Włos to martwa część. Wszystkie odżywki i szampony regeneracyjne nie odżywią włosa,a jedynie podomykają i wygładzą na jakiś czas jego otwarte i poszarpane łuski.
Jeżeli teraz już masz zniszczone włosy i zrobisz trwałe prostowanie, nie chce straszyć ale twoje włosy będą bardo słabe, mogą się nawet wykruszyć. Efekt może i będzie na 3 mce, ale pomyśl jak one będą później wygladały? Spuszone włosy, rozdwojone końcówki, włosy od połowy już łamiące się, i co wtedy? Znów trwale je wyprostujesz? Czy może dalej będziesz je katował codziennie?
No nie wiem. I tak zrobisz po swojemu. Trwałe prostowanie polecam jedynie osobą z mocnymi, gubymi włosami, które nawet po zabiegach fryzjerskich nie mają tendencji do puszenia się, łamania, wypadania i rozdwajania
Dokladnie, mozna zostac bez polowy wlosow
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 09:48   #11
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Trwałe protowanie włosów..

A ja jestem po roznych zabiegac u fryzjerki. Polecila mi maseczki, szampony itp. I od kolo miesiaca wyprostowalam je moze z raz. Zauwazylam znaczna poprawe po umyciu juz nie sa takie byle jakie. Regularnie scinam koncowki i przede wszystkim dbam o nie najbardziej. Jednak fakt jest faktem, ze dlugie katowanie prostownica, i tak oslabilo je w taki sposob, ze niestety ale jeszcze sa bardzosuche. Dluga droba przed Toba, Zeby wlos nie byl zniszczony... musi po prostu odrosnac

Ja myslalam nad chemicznym prostowaniem bo w moim salonei kosztuje to tylko 160zł. Ale i tak poczekam z dwa- trzy miesiace, a do tego czasu pozostane w kucyku
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 17:42   #12
Jolikaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wytomyśl
Wiadomości: 3
Dot.: Trwałe protowanie włosów..

Ja również zgadzam się z poprzedniczkami. Jeżeli masz już mocno zniszczone włosy niewiele Ci pomoże Ci używanie balsamów, odżywek itp. Jeśli jednak chcesz sporóbować to polecam szampon i odzywkę Pantene pro-v intensywna regeneracja. Mi osobiście pomaga lecz ja nie prostuję włosów codziennie więc nie mam mocno zniszczonych.
Jolikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.