Jak mogę się pozbyć zmarszczek pod oczami? meżczyzna,23 lata - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-30, 18:11   #1
alladon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1

Jak mogę się pozbyć zmarszczek pod oczami? meżczyzna,23 lata


Witam!Mam 23 lata, jestem facetem i MAM PROBLEM. Na skutek tragicznego trybu zycia [głownie praca po nocach-chyba] pojawiły sie u mnie ZMARSZCZKI POD OCZAMI. Proszę Was o poradę: jak sie ich POZBYĆ [jakieś kremy?...nie wiem...najlepiej skutecznie i szybko, a jak do tego będzie tanio...]
Jest to dla mnie sytuacja kłopotliwa głównie przy usmiechaniu się gdy się ujawniają dość mocno. Tym bardziej teraz gdy jest wiosna i jest coraz więcej okazji do poznawania ciekawych osób [kobiet].
Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Marcin
alladon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 18:53   #2
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Re: Jak mogę się pozbyć zmarszczek pod oczami? meżczyzna,23 lata

wydaje mi się, że wystarczy zwykły krem nawilżający stosowany regularnie, jak słońce przyświci to obowiązkowo okulary przeciwsłoneczne żebyś nie musiał mrużyć oczu co mogłoby dodatkowo pogłębić zmarszczki, a przede wszystkim nie przejmuj się nimi za bardzo. Zmarszczki wielu mężczyznom dodają uroku i na pewno nie staną na przeszkodzie do poznania nowych kobiet! Powodzenia.

pozdr
lotta

PS. Jeszcze jedno: jeżeli pracujesz dużo przy komputerze to obowiązkowo filtr na monitor, lub jeszcze lepiej monitor LCD. W nocy zza monitora powinno dochodzić światło (postaw za nim zapaloną lampkę)- wzrok mniej się męczy, Ty nie mrużysz oczu. Monitor powinien stać na wysokości linii wzroku, a nie jak to często bywa - poniżej. Tu rozwiązaniem są podstawki. Dodatkowo powinieneś zaopatrzyć się w okulary z antyrefleksem. pozdr.
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.