protowanie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-29, 13:31   #1
cherry16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5

protowanie włosów


hejka dziewczyny ! napewno dużo z was ma taki problem jak ja..więc.. od dawna prostuje włosy...i nadal chce prostować ale są już bardzo zniszczone... znacie moze jakiś dobry działający kosmetyk który się nakłada przed prostowaniem albo cos takiego tylko zeby pomógł... bo ten który miałam to nie zabardzo był dobry ..:/ z góry dzięki za odpowiedzi
cherry16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 13:54   #2
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: protowanie włosów

cherry, zapraszam do wyszukiwarki. byłaaa masa wątkow o prostowaniu, napewno znajdizesz odpowiedzi na swoje pytanie. zalaczam Ci link:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66095
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 19:14   #3
cherry16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: protowanie włosów

dzięki Mysia_ wlaśnie znalazłam fajny kosmetyk ne tej stronce pozdrowionka
cherry16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 17:06   #4
Żabcia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 116
Dot.: protowanie włosów

ja proponuje jakis krem prostujący osobiscie mam z Joanny lub kup Jedwab w sprayu ( u fryzjera)
Żabcia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 17:55   #5
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: protowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Żabcia01 Pokaż wiadomość
ja proponuje jakis krem prostujący osobiscie mam z Joanny lub kup Jedwab w sprayu ( u fryzjera)
ja ani jedwabiu ani joanny nie polecam z prostej przyczyny-nie ochraniaja wlosow przed wysoka temperatura prostownicy. myslle ze cherry juz cos odpowiedniego znalazla dla siebie[cos z termoochrona].
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 19:23   #6
cherry16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: protowanie włosów

krem prostujący z Joanny mam.. i jakoś nie działa na moje włosy... ale nie jest najgorszy.. zamierzam sobie kupić L'oreal Hot Liss mysle ze jest dobry.. dziękuje za wszystkie wypowiedzi..) a mam pytanie.. czy wy prostujecie włosy tak codziennie? jeśli tak to polecam Gliss Kur 19.. jest extra.. i pomaga na zniszczone włosy.. pozdrowionka**
cherry16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 11:09   #7
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: protowanie włosów

cherry na mnie tez z joanny nic nie dzialal, a ten hot liss w sumie na mnie tez nie dzialal ale ochrania przed wysoka temperatura wiec przynajmniej to w nim jest dobre. ale wiele dziewczyn hot liss chwalilo, wiec moze akurat dla Ciebie tez bedzie dobry, tymbardziej ze kosztuje poznizej 20 zl.
a co do tego gliss kura o ktorym piszesz, to mozesz cos wiecej o nim powiedziec?to odzywka?jak wlosy po niej wygladaja?
co do prostowania to ja juz nie prostuje od dlugiego zcasu ale prostowalam keidys przez 2 lata i czasem zdarzalo sie, ze codziennie, tzn jeden dzien wyprostowalam na drugi dzien po spaniu mialam powywijane koncowki to je wyprostowalam tylkoszczerze mowiac zaluje etraz tego ze tak czesto je prostowalam bo teraz musze je niezle odzywiac zeby byly zdrowe.
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-08, 14:04   #8
cherry16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: protowanie włosów

też tak.. mam.. prostuje prawie codziennie... a ten Gliss Kur to odżywka i jak dla mnie jest super... kosztuje tak do 15 zł..więc nie jest drogie.. ja mam Gliss Kur 19 ten jest do zniszczonych.. zaraz po umyciu nakładam.. i włosy śa takie gładsze i bardziej lśniące.. naprawde polecam.. może nie działa odrazu.. ale po kilku uzyciach zobaczysz efekt... pozdrawiam *
cherry16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 14:40   #9
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: protowanie włosów

Ja rowniez mam gliss kur'a 19 i szczerze polecam. Jak narazie nie mialam nic lepszego a stosowalam juz sporo kosmetykow bo wlosy prostuje codziennie. Jak na mnie hot liss nie dzialal. Jedwab tez spektakularnych efektow nie mial. Treatmant Wax rowniez nie... Po gliss kurze wlosy sa mieciutkie, gladkie i lsniace. Po kazdym myciu nakladam, a do samego prostowania uzywam jedwabiu, ten taki czerwony (Chi... cos tam) Frouka specjalny do pracy z prostownica.
__________________
I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.