dobór fryzury. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-24, 10:31   #1
No_cry
Raczkowanie
 
Avatar No_cry
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 163

dobór fryzury.


Witam, od dłuższego czasu chciałabym coś zrobić z włosami, bo w sumie cały czas mam tą sama fryzurę, i myślałam też może o zmianie koloru? Włosy mam trochę dłuższe niż na zdjęciach i właśnie dlatego, że podrosły ciężko mi je ujarzmić, są długie i puszące się. Jestem osobą bladą czego może nie widać po zdjęciach, a mój typ urody to zima i stąd pytanie jaki kolor by mi pasował? Obecnie moje włosy są ciut jaśniejsze niż na zdjęciach i pod światło są lekko rude co chyba nie do końca mi pasuje. Myślałam o prostej grzywce, ale sama nie wiem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (96,8 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 036.jpg (144,2 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg impreza 001.jpg (7,8 KB, 81 załadowań)
No_cry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 15:52   #2
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: dobór fryzury.

Cytat:
Napisane przez No_cry Pokaż wiadomość
Witam, od dłuższego czasu chciałabym coś zrobić z włosami, bo w sumie cały czas mam tą sama fryzurę, i myślałam też może o zmianie koloru? Włosy mam trochę dłuższe niż na zdjęciach i właśnie dlatego, że podrosły ciężko mi je ujarzmić, są długie i puszące się. Jestem osobą bladą czego może nie widać po zdjęciach, a mój typ urody to zima i stąd pytanie jaki kolor by mi pasował? Obecnie moje włosy są ciut jaśniejsze niż na zdjęciach i pod światło są lekko rude co chyba nie do końca mi pasuje. Myślałam o prostej grzywce, ale sama nie wiem?

Mysle, ze prosta grzywka nie, jesli jednak mocno jej chcesz to postaw na lzejsza tak samo moze lzejsza na bok , jasniejsze wlosy, czekoladowy braz w zimnym odcieniu (zdj1) . Pokaz zdjecie tez z zwiazanymi wlosami najlepiej.

Plus dodaje pare fryzur, ktore moze sie spodobaja, zalezy jak mocno chcesz sie zmienic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rb-long-brown-hair-28-0809-de.jpg (32,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Asymmetrical-bob-haircut-With-brown-hair.jpg (28,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img13355.fryzury-srednie.194165.jpg (30,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg avril-lavigne1.jpg (30,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ewlvirogwtb8wgbi.jpg (52,3 KB, 8 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 20:47   #3
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: dobór fryzury.

Hej mam ten sam typ urody i jestem superblada. Jestem naturalna ciemna blondynka wiec możne ten kolor bedzie ci pasowal. Podam ci kolory pasujace zazwyczaj zimie, a przynajmniej mnie pasowały, wiec tobie tez powinny : Co myslisz o tych kolorkach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (15,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (15,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P52001-6-pack.jpg (14,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P52001-9.1-pack.jpg (14,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P52004-562-pack.jpg (15,4 KB, 4 załadowań)
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 11:11   #4
truskawkowy_usmiech
Przyczajenie
 
Avatar truskawkowy_usmiech
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9
Dot.: dobór fryzury.

Cytat:
Napisane przez No_cry Pokaż wiadomość
Witam, od dłuższego czasu chciałabym coś zrobić z włosami, bo w sumie cały czas mam tą sama fryzurę, i myślałam też może o zmianie koloru? Włosy mam trochę dłuższe niż na zdjęciach i właśnie dlatego, że podrosły ciężko mi je ujarzmić, są długie i puszące się. Jestem osobą bladą czego może nie widać po zdjęciach, a mój typ urody to zima i stąd pytanie jaki kolor by mi pasował? Obecnie moje włosy są ciut jaśniejsze niż na zdjęciach i pod światło są lekko rude co chyba nie do końca mi pasuje. Myślałam o prostej grzywce, ale sama nie wiem?


Hej myślę, że dobrze było by Ci nieco krótszej fryzurce np bobie.. co do koloru to ja osobiście uważam ze taki orzechowy brąz ale odcień chłodny a nie wpadający w rudy..


swoją drogą też mam taki problem, że od dłuższego czasu mam ten sam kolor włosów i tą samą fryzurę i jakoś męczy mnie chęć zmiany fryzury może i nawet koloru może doradzicie mi coś?
z natury mam średni blond-obecnie jasny perłowy z natury mam bladą cerę jednak opalam się od czasu do czasu więc taka blada nie jestem. Włosy mam podatne tzn lekko mi się kręcą jak na zdjęciach widać. myślałam o brązie ciemnym chłodnym odcieniu jednak na taki wydaje mi się że mam za bladą cerę.. jak myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kopiaZdjęcie325.jpg (29,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0343.jpg (248,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie222.jpg (26,1 KB, 57 załadowań)
truskawkowy_usmiech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 16:39   #5
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: dobór fryzury.

Cytat:
Napisane przez truskawkowy_usmiech Pokaż wiadomość
Hej myślę, że dobrze było by Ci nieco krótszej fryzurce np bobie.. co do koloru to ja osobiście uważam ze taki orzechowy brąz ale odcień chłodny a nie wpadający w rudy..


swoją drogą też mam taki problem, że od dłuższego czasu mam ten sam kolor włosów i tą samą fryzurę i jakoś męczy mnie chęć zmiany fryzury może i nawet koloru może doradzicie mi coś?
z natury mam średni blond-obecnie jasny perłowy z natury mam bladą cerę jednak opalam się od czasu do czasu więc taka blada nie jestem. Włosy mam podatne tzn lekko mi się kręcą jak na zdjęciach widać. myślałam o brązie ciemnym chłodnym odcieniu jednak na taki wydaje mi się że mam za bladą cerę.. jak myślicie?
Boze dziewczyno , wcale blada nei jesteś. Ja mam wręcz białą skórę a wy się martwicie ;D . Mysle ze ten kolor ktory chcesz ,bedzie dobry
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 21:02   #6
ilonaslask
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 22
Arrow Dot.: dobór fryzury.

Cześć,

przeczytałam właśnie na NK.pl, że NowaFryzura.pl jest od wczoraj darmowym programem. Może Ci pomoże.
ilonaslask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.