Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-26, 19:25   #1501
pagzik
Rozeznanie
 
Avatar pagzik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 536
GG do pagzik
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Cytat:
Napisane przez Madziq634 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem załamana, była u mnie niedawno babka która robiła mi tipsy...i powiem wam że jestem załaman efektem końcowym:pupa: niedość że są takie krótkie ze wogóle tipsów nieprzypominają to na dodatek chciałam kwiatki akrylowe a dała mi takie brzydkie że nieprzypominają w niczym ich..a zabuliła 110zł załamka
spokojnie, nie wyglądają źle. Ja nawet takie bardziej lubię, bo wyglądają naturalniej, ale bardzo gustownie ; )
__________________
Niektóre szczyty można zdobyć tylko razem.
pagzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 20:30   #1502
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Pagzik jakie proponowalabys cwiczenia aerobowe na brzuch?


Madziq634 paznokcie mi sie podobaja, glowa do gory-nie jest źle
Kiedys bylam swiadkiem jak babka robila moim3 kolezankom paznokcie i zrobila to w ciagu godziny..akryle.. taaaaa szybko i solidnie... hehe juz nastepnego dnia dziewczynom odpadaly pazurki ;( cieszylam sie, ze nie dalam sie naciagnac.. Kazda z nich zaplacila po 25 funtow..
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 20:56   #1503
pagzik
Rozeznanie
 
Avatar pagzik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 536
GG do pagzik
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Aeroby na brzuch? Aeroby są cwiczeniami spalającymi tkankę tłuszczową, ale angażującymi wiele grup mięśniowych, np. zajęcia ze stepem czy z dance są ćwiczeniami aerobowymi. One spalają tkankę tłuszczową wszędzie, także na brzuchu. Jesli chodzi o ćwiczenia siłowe na brzuch to ja polecam wzmacnianie mięśni skośnych i głębokich, gdyż to one odpowiadają za płaski brzuch. Wzmacniajac mięsień prosty brzucha robi nam się "kaloryfer", więc brzuch będzie rósł (wiadomo, że wzmacniając ambitnie z konkretna dietą). Na mięśnie skośne najlepsze są po prostu skośne brzuszki lub siad na jednym pośladku, pochylenie się w jedną stronę, uniesienie nóg (najlepiej wyprostowanych) i zbliżać nogi do korpusu w dół i górę lub po prostu zginac i prostowac nogi, potem powtorzyc na drugim pośladku. Na mięśnie głębokie (bardzo ważne też ze względu na kręgosłup) najlepszy jest podpór przodem na przedramionach lub na całych dłoniach, nasze stopy są na palcach, dłonie nad barkami, głowa w przedłuzeniu kręgosłupa, miednica "podwinięta" pod pępek, brzuch napięty, który ma trzymac kręgosłup, ciało powinno stanowi jedną linię, na tym samym poziomie głowa, kręgosłup, pupa, nogi. Jeżeli czujesz jak pracują mięśnie brzucha, a nie boli kręgosłup to jest dobrze. Można probować wytrzymac w tej pozycji jak najdłużej (na początku 30sek np.) a potem w różnych kombinacjach odstawiac nogi na boki. Starałam się jak najlepiej zobrazowac, mam nadzieję, że zrozumiale w miare
__________________
Niektóre szczyty można zdobyć tylko razem.
pagzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 21:18   #1504
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Cytat:
Napisane przez pagzik Pokaż wiadomość
Aeroby na brzuch? Aeroby są cwiczeniami spalającymi tkankę tłuszczową, ale angażującymi wiele grup mięśniowych, np. zajęcia ze stepem czy z dance są ćwiczeniami aerobowymi. One spalają tkankę tłuszczową wszędzie, także na brzuchu. Jesli chodzi o ćwiczenia siłowe na brzuch to ja polecam wzmacnianie mięśni skośnych i głębokich, gdyż to one odpowiadają za płaski brzuch. Wzmacniajac mięsień prosty brzucha robi nam się "kaloryfer", więc brzuch będzie rósł (wiadomo, że wzmacniając ambitnie z konkretna dietą). Na mięśnie skośne najlepsze są po prostu skośne brzuszki lub siad na jednym pośladku, pochylenie się w jedną stronę, uniesienie nóg (najlepiej wyprostowanych) i zbliżać nogi do korpusu w dół i górę lub po prostu zginac i prostowac nogi, potem powtorzyc na drugim pośladku. Na mięśnie głębokie (bardzo ważne też ze względu na kręgosłup) najlepszy jest podpór przodem na przedramionach lub na całych dłoniach, nasze stopy są na palcach, dłonie nad barkami, głowa w przedłuzeniu kręgosłupa, miednica "podwinięta" pod pępek, brzuch napięty, który ma trzymac kręgosłup, ciało powinno stanowi jedną linię, na tym samym poziomie głowa, kręgosłup, pupa, nogi. Jeżeli czujesz jak pracują mięśnie brzucha, a nie boli kręgosłup to jest dobrze. Można probować wytrzymac w tej pozycji jak najdłużej (na początku 30sek np.) a potem w różnych kombinacjach odstawiac nogi na boki. Starałam się jak najlepiej zobrazowac, mam nadzieję, że zrozumiale w miare
Dziekuje zrozumiale nawet teraz jak cwicze z Mel B albo gdy robie a6w to czuje jak miesnie pracuja i nigdy nie boli mnie kregoslup po cwiczeniach
a co sadzisz np o plywaniu? Powinno pomoc w schudnieciu, prawda?
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 22:19   #1505
hoperka
Przyczajenie
 
Avatar hoperka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
Dziekuje zrozumiale nawet teraz jak cwicze z Mel B albo gdy robie a6w to czuje jak miesnie pracuja i nigdy nie boli mnie kregoslup po cwiczeniach
a co sadzisz np o plywaniu? Powinno pomoc w schudnieciu, prawda?
mam kolegę, który pływał codziennie przez godzinę, oczywiście przeszedł na jakąś dietę. z tego, co pamiętam, to jadł 4 posiłki dziennie, dużo dużo warzyw. i schudł 32 kilo w ciągu 2 miesięcy. trochę z tego już odzyskał, myślę, że jakieś 7-8. ale teraz trzyma się całkiem dobrze. w każdym razie - on jest przekonany, że to była kwestia tego pływania codziennego. ja się od przyszłego tygodnia wybieram na aqua aerobik, to powinno być fajne
__________________
23.07 - 104,3 -> dziś: 99,2 -> 1.09 - 94 -> 18.02 - 70 -> 1.05 - 63
hoperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 22:37   #1506
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny co do picia wody- ja pije 2 litry dziennie, a do tego kilka herbatek np.zielona i czerwona..


Na poczatku jest ciezko przestawic sie na taka ilosc wypijanej wody ale pozniej jest coraz latwiej i organizm sie przyzwyczaja


Dzisiaj nasza kolezanka daktylek1987 ma imieniny wiec najlepsze zyczenia i powodzeniu w walce z kg na watku
Cytat:
Napisane przez inusia89 Pokaż wiadomość
ja też tak słyszałam ,że za dużo też nie można aby nie przedobrzyć


Również przyłączam się do życzeń dla DAKTYLKA 100 lat kochana!!!!

Dziękuję Wam za życzenia

Ale sobie z okazji imienin pofolgowałam, ale tak sobie pomyślałam, że kolejne moje święto dopiero za niecałe 10 mies. (mam nadzieję wtedy już być szczupłą laską ), więc sobie poświętowałam. Nawet nie będę pisać co i ile dziś zjadłam żeby Wam smaka nie robić ale była rozpusta
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 23:06   #1507
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Hej Dziewczyny, można się dołączyć?
wzrost: 163
waga: poniedziałek 82, dzisiaj 80
cel: 58
chciałabym przyszłe lato spędzić tak jak zawsze chciałam, na plaży w kostiumie, albo chociaż nie mieć codziennego problemu pt. "co na siebie włożyć, to podkreśla... to obcisłe...". Wstyd mi przyznać przed kimkolwiek że się odchudzam, to jakby takie przyznanie się "tak, jestem gruba". Teraz wszyscy myslą że mi dobrze z tą wagą i się tym nie przejmuję (taki niby komplement dla mnie) a jak uda mi się schudnąć to mówię że ze stresu. Dziwny ze mnie człek
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 08:30   #1508
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, można się dołączyć?
wzrost: 163
waga: poniedziałek 82, dzisiaj 80
cel: 58
chciałabym przyszłe lato spędzić tak jak zawsze chciałam, na plaży w kostiumie, albo chociaż nie mieć codziennego problemu pt. "co na siebie włożyć, to podkreśla... to obcisłe...". Wstyd mi przyznać przed kimkolwiek że się odchudzam, to jakby takie przyznanie się "tak, jestem gruba". Teraz wszyscy myslą że mi dobrze z tą wagą i się tym nie przejmuję (taki niby komplement dla mnie) a jak uda mi się schudnąć to mówię że ze stresu. Dziwny ze mnie człek
jasne zapraszamy! Nic się nie martwWażne żebyś zrobiła coś dla siebie, to ty masz się dobrze czuć w swoim ciele
Także do dzieła . I trzymam

7dmy dzień a6w zaliczony. Jak na razie odnotowala 0,5 kilogramowy spadek wagi ...to tak na dobry początek
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 08:35   #1509
Madziq634
Rozeznanie
 
Avatar Madziq634
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 653
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Witajcie Dziewczyny

U mnie jedzeniowo ujdzie, wczorajszy bilans:
śniad:parówka light+kromka żytniego razowego
śniadII:mleko 0,5%+ musli orzechowe
Obiad:2,5 ziemniaczka+ jajko sadzone+kalafior
podw.:1 mały kawałek makowca, z ciasta weselnego(od sąsiadów, syn sie żeni więc rozdawali ciacho)
kolacja:brezer + 1 kromeczka żytniego razowego z pastą jajeczną
__________________
START-79
...
Jest-64,5
...

Fin:62

79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-6564,5--63-62



"Jem aby żyć, a nie żyję aby jeść"

-14,5
Madziq634 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 09:59   #1510
inusia89
Rozeznanie
 
Avatar inusia89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: dolnyśląśk
Wiadomości: 667
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

AGNA do Niemiec do pracy w pole wyjeżdżam

MADZIQ podobają mi się Twoje pazurki osobiście chciała bym sama takie tylko kwiatuszki różowo/pomarańczowe na lato super więc się nie przejmuj


Witam nową koleżankę i zapraszam do grupy

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za życzenia

Ale sobie z okazji imienin pofolgowałam, ale tak sobie pomyślałam, że kolejne moje święto dopiero za niecałe 10 mies. (mam nadzieję wtedy już być szczupłą laską ), więc sobie poświętowałam. Nawet nie będę pisać co i ile dziś zjadłam żeby Wam smaka nie robić ale była rozpusta
oj tam oj tam nie codziennie nasz DAKTYLEK świętuje swoje imieniny u mnie będzie mniejsza pokusa bo urodziny w tym samym dniu co imieniny mam hahahaha: cojest:

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez hoperka Pokaż wiadomość
mam kolegę, który pływał codziennie przez godzinę, oczywiście przeszedł na jakąś dietę. z tego, co pamiętam, to jadł 4 posiłki dziennie, dużo dużo warzyw. i schudł 32 kilo w ciągu 2 miesięcy. trochę z tego już odzyskał, myślę, że jakieś 7-8. ale teraz trzyma się całkiem dobrze. w każdym razie - on jest przekonany, że to była kwestia tego pływania codziennego. ja się od przyszłego tygodnia wybieram na aqua aerobik, to powinno być fajne
wow to ładnie schudł pływanie dużo daje ale czytałam ,że efektywniejsze jest po prostu pływanie od aerobiku w wodzie ale czy prawdę tam pisali tego nie wiem pomysł masz ogólnie super
inusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 10:04   #1511
Madziq634
Rozeznanie
 
Avatar Madziq634
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 653
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

No to sie ciesze dziewczyny, ze wam sie podobajano ja juz dosc troche sie z nimi oswoilam

A mam do was takie pytanko, a mianowicie od tygodni niemam zabardzo czasu na cwiczenia, jedynie co wykonuje to brzuszki tzn 100brzuszkow, i chcialabym wiedziec czy jak bede utrzymywaf diete,mniej jesc tzn tak jak teraz, niejesc fast foodow,slodkiego itd ale jedynie robiac te brzuszki powiedzmy codzinnie, to czy bede normalnie chudla??czy bede raczej przybierac??no jem w granicach ok 1200-1300kcal dziennie czasami zdaza mi sie wiecej ale to czasami i ino o 100wiecej
__________________
START-79
...
Jest-64,5
...

Fin:62

79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-6564,5--63-62



"Jem aby żyć, a nie żyję aby jeść"

-14,5
Madziq634 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 10:31   #1512
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Cytat:
Napisane przez inusia89 Pokaż wiadomość

oj tam oj tam nie codziennie nasz DAKTYLEK świętuje swoje imieniny u mnie będzie mniejsza pokusa bo urodziny w tym samym dniu co imieniny mam hahahaha: cojest:
No to rzeczywiście ograniczone świętowanie masz, chociaż z drugiej strony możesz świętować jednego dnia podwójnie

Ale odchrowałam tę moją wczorajszą rozpustę, w nocy mnie brzuch bolał, pewnie mi się organizm odzwyczaił od tego typu frykasów. Do tego z przykrością (?) stwierdzam, że mi te wszystkie słodycze i przekąski już tak nie smakują odzwyczaiłam się chyba ale dzisiaj już grzecznie dietkuję, właśnie w ramach drugiego śniadania wcinam pysznego, słodkiego arbuza

Szkoda, że wyjeżdżasz
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2012-07-27 o 13:32
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 11:10   #1513
inusia89
Rozeznanie
 
Avatar inusia89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: dolnyśląśk
Wiadomości: 667
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
No to rzeczywiście ograniczone świętowanie masz, chociaż z drugiej strony możesz świętować jednego dnia podwójnie

Ale odchrowałam tę moją wczorajszą rozpustę, w nocy mnie brzuch bolał, pewnie mi się organizm odzwyczaił od tego typu frykasów. Do tego z przykrością (?) stwierdzam, że mi te wszystkie słodycze i przekąski już tak nie smakują odzwyczaiłam się chyba ale dzisiaj już grzecznie dietkuję, właśnie w ramach drugiego śniadania wcinam pysznego, słodkiego arbuza

Szkoda, że wyjeżdżasz
Mi też szkoda się z WAMI na 2 miechy rozstawać bo się przywiązałam i zawsze muszę chociaż wejść i zobaczyć co u Was słychać ale zleci i wrócę...nie wiem tylko ile mi zajmie nadrabianie czytania
Odzwyczaił się żołądek, ja tak mam na smażone na tłuszczu ,że boli...

mam okres weszłam na wagę a tam 89kg, raz nawet było bliżej 88kg...według znajomych ta waga źle chodzi o jakieś 3kg ale tak myślę,że może ich walnięta i trzymam się swojej 89kg i tak -5kg mam na koncie teraz co prawda więcej powinna pokazywać bo okres mam ale i stresy, jeść nie mogę bo brzuch boli i na kibelek gania po 5-6 razy dziennie to pewnie dlatego w okres nie poszła do góry waga,jeszcze tydzień temu pokazywała 90-91 zależy w którym miejscu...jeszcze 30kg i będę w niebo wzięta

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziq634 Pokaż wiadomość
No to sie ciesze dziewczyny, ze wam sie podobajano ja juz dosc troche sie z nimi oswoilam

A mam do was takie pytanko, a mianowicie od tygodni niemam zabardzo czasu na cwiczenia, jedynie co wykonuje to brzuszki tzn 100brzuszkow, i chcialabym wiedziec czy jak bede utrzymywaf diete,mniej jesc tzn tak jak teraz, niejesc fast foodow,slodkiego itd ale jedynie robiac te brzuszki powiedzmy codzinnie, to czy bede normalnie chudla??czy bede raczej przybierac??no jem w granicach ok 1200-1300kcal dziennie czasami zdaza mi sie wiecej ale to czasami i ino o 100wiecej
Madziu myślę,że jak najbardziej tak jak młodsza byłam miałam ok 16 lat to tylko brzuszki robiłam + dietka i waga szła w dół więc i Tobie pójdzie
inusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 11:11   #1514
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Hej Dziewczyny
Ja juz jestem po sniadanku , zjadlam platki owsiane z ananasem i mlekem 0,5% Dzisiaj ide na basen na jakas godzinke

Daktylku juz lepiej sie czujesz?


Wczoraj mialam ochote na cos slodkiego a w szafce mialam tylkom czekolade gorzka zjadlam 3 kostki i mi wystarczylo. Ogolnie jak mam ochote na slodkie to jem brzoskwinie z puszki albo jablko.

hoperka ile ja bym dala zeby schudnac chociaz 4 kg dzieki plywaniu

inusia bedziemy za Toba tesknic jestes Matka Założycielka tego watku

I witam nowa kolezanke Kaataarzynaa1 - postaraj sie nie przejmowac tym co mowia inni, wiem, ze to trudne ale musisz uwierzyc w siebie i zaczac dzialac Tzrymamy za Ciebie kciuki !
__________________
Lilly 20.06.2015

Edytowane przez sylwusiach
Czas edycji: 2012-07-27 o 11:14
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 13:11   #1515
pagzik
Rozeznanie
 
Avatar pagzik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 536
GG do pagzik
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Ja sobie dziś robię na obiad łososia (ale mały kawałek, bo wiadomo- dużo kalorii, choć to najlepsze tłuszcze) a na słodko robie sobie krem z marchwii i imbiru, jak będzie pycha to podam przepis pływanie wzmacnia całe ciało i wiadomo, że woda "wyciąga", więc pomaga schudnąc, ale to też zależy od uwarunkowań każdego. Facetom generalnie łatwiej chudnąć, mają inną gospodarkę wodno-hormonalną i w zasadzie uprawiając sam sport i mniej jedząc spokojnie chudną, nie muszą się aż tak męczyć jak my, w dodatku szybciej im mięśnie rosną, a jak wiadomo - mięśnie spalają tłuszcz.
__________________
Niektóre szczyty można zdobyć tylko razem.
pagzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 13:24   #1516
Madziq634
Rozeznanie
 
Avatar Madziq634
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 653
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

No własnie mam nadzieje że cosik schudne, bo mi chodzi tylko o to że narazie niemam jak ćwiczyć bo przed wyjazdem i potem tam.Za jakies 3 tygodnie jak wróce to chce powrócić do ćwiczeń, ale narazie chce sie pocieszyc tymi brzuszkami bo bardzo boje sie ze bez cwiczen bede bardziej tyc niz chudnąc

Ogółem od wczoraj chodze jakas taka spuchnieta tzn brzuch mam spuchniety choc mało jemale to może wina zbliżającego sie @ który powinnam miec za 5dni albo moze juz zaczynam tyć bo niećwicze??

Moje dzisiejsze jadło:
śniad:kajzerka z dżemem truskawkowym
śniadII:3/4 jabłka
Obiad:placki ziemniaczane na niewielkiej ilości tłuszczu ok 4-5szt
Podw:2garście malin+2 ciastka owsiane
kolacja:jajecznica z 1 jajka+2 białka z pomidorkiem

Wyszło mi 1160kcal
__________________
START-79
...
Jest-64,5
...

Fin:62

79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-6564,5--63-62



"Jem aby żyć, a nie żyję aby jeść"

-14,5
Madziq634 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 17:41   #1517
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Dzięki za przyjęcie właśnie podsumowałam swój dzień na stronce, którą znalazłam na wizażu jako polecaną (tabele-kalorii. pl) i mega się zdziwiłam, ile niektóre rzeczy mają kalorii! Chleb odkładam zupełnie na czas nieokreślony, za to włączam borówki (uwielbiam!)
A jak jest u was z piciem? Co pijecie? Włączacie kalorie z picia do całej sumy z dnia?
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 17:44   #1518
joanna_ba
Raczkowanie
 
Avatar joanna_ba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 407
Send a message via Skype™ to joanna_ba
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Dzięki za przyjęcie właśnie podsumowałam swój dzień na stronce, którą znalazłam na wizażu jako polecaną (tabele-kalorii. pl) i mega się zdziwiłam, ile niektóre rzeczy mają kalorii! Chleb odkładam zupełnie na czas nieokreślony, za to włączam borówki (uwielbiam!)
A jak jest u was z piciem? Co pijecie? Włączacie kalorie z picia do całej sumy z dnia?
Witamy . Wszystko się liczy. U mnie to nie ma za bardzo co liczyć - tylko mleko do latte. A reszta to napoje bez kalorii.

aaa, pieczywa i mącznych to nie jem od 2 lat - tylko czasami jakieś ciastko było. Za to od 2 miesięcy totalnie absolutnie żadnych grzeszków ... Waga od razu spadła jak szalona

Edytowane przez joanna_ba
Czas edycji: 2012-07-27 o 17:49
joanna_ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 17:48   #1519
madziek1988
Raczkowanie
 
Avatar madziek1988
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: JAWORZNO( śląsk)
Wiadomości: 159
GG do madziek1988
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
A jak jest u was z piciem? Co pijecie? Włączacie kalorie z picia do całej sumy z dnia?

Pijemy Somersby:P nie inusia?
__________________
Jem po to, żeby żyć a nie żyje po to, żeby jeść
96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60


START: 1 marzec
KONIEC: może kiedyś nastąpi
madziek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 18:27   #1520
mikados
Rozeznanie
 
Avatar mikados
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: płd PL albo gdzieś dalej....
Wiadomości: 925
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

oj wy Somersbiaki byle nie za dużo

Ja dziś osłodziłam sobie dzień kawałeczkiem sernika jogurtowego i kawałeczkiem tarty szarlotkowej, byłam w gościnie i nie odmówiłam smakołyku ale w sumie oprócz śniadania nic innego nie udało mi się dziś zjeść bo bawiłam się przez wiele godzin z dzieciaczkami więc przy okazji zrobiłam mnóstwo podnoszeń, podskoków, biegów więc kalorie spalone a maluchy miały dzisiaj najlepszą ciocię pod słońcem
mikados jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 21:45   #1521
inusia89
Rozeznanie
 
Avatar inusia89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: dolnyśląśk
Wiadomości: 667
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Cytat:
Napisane przez madziek1988 Pokaż wiadomość
Pijemy Somersby:P nie inusia?
Pewnie ,że tak SOMERSBY jest najlepsze ze wszystkich jabłek najbardziej lubię somersby

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez mikados Pokaż wiadomość
oj wy Somersbiaki byle nie za dużo

Ja dziś osłodziłam sobie dzień kawałeczkiem sernika jogurtowego i kawałeczkiem tarty szarlotkowej, byłam w gościnie i nie odmówiłam smakołyku ale w sumie oprócz śniadania nic innego nie udało mi się dziś zjeść bo bawiłam się przez wiele godzin z dzieciaczkami więc przy okazji zrobiłam mnóstwo podnoszeń, podskoków, biegów więc kalorie spalone a maluchy miały dzisiaj najlepszą ciocię pod słońcem
Ciocia MIKADOS będzie najlepiej wygimnastykowaną ciocią
inusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 21:54   #1522
pagzik
Rozeznanie
 
Avatar pagzik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 536
GG do pagzik
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Dziewczyny Wy też tak macie, że wieczorami tak Wam się chce słodkiego? Po prostu zaczyna się wieczor i dałabym zabić za ciasto czekoladowe... Masakra. Jak będę ważyc 60, od razu lecę na lody. Nie będę ich jeść codziennie, ale po takim czasie abstynencji słodyczowej to będzie raj. Dziś mi się sniło, że kupiłam ciastka, ale zjadłam tylko jendo, bo dalej sie odchudzałam, loool !
__________________
Niektóre szczyty można zdobyć tylko razem.
pagzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 11:53   #1523
madziek1988
Raczkowanie
 
Avatar madziek1988
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: JAWORZNO( śląsk)
Wiadomości: 159
GG do madziek1988
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

ja też tak od siebie, że sobie pozwole na reklamę,gdyby w poblizu nie było somersby to proponuje warke radler pychotka jesli jest bardzo zmrozona(pracuje w grupie Żywiec wiec smiało moge polecić...smakuje jak lemoniada wkoncu tylko 2%alk.:P)
__________________
Jem po to, żeby żyć a nie żyje po to, żeby jeść
96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60


START: 1 marzec
KONIEC: może kiedyś nastąpi
madziek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 12:42   #1524
mikados
Rozeznanie
 
Avatar mikados
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: płd PL albo gdzieś dalej....
Wiadomości: 925
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Cytat:
Napisane przez inusia89 Pokaż wiadomość
Ciocia MIKADOS będzie najlepiej wygimnastykowaną ciocią
Ciocia się dziś zdziwiła bo po pierwszy raz po zabawie z maluchami czyt. podnoszenie 14 kg dzieciaczka i 4 kg maleństwa nie ma zakwasów na rękach no no takie ćwiczenia baaardzo lubię
mikados jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 14:45   #1525
pagzik
Rozeznanie
 
Avatar pagzik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 536
GG do pagzik
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

U mnie okres się jeszcze nie skończył, a waga drugi raz pokazała 67,4, więc chyba jest pół kilo mniej... Miałam dziś dzien próbny w nowej pracy i będe pracowac w kawiarni włoskiej albo w gyrosie. Wszędzie żarcie, a tu dieta... Jeszcze dziś mam pierwsze jazdy w życiu i z tej okazji dodam do mojej owsianki łyżeczkę gorzkiego kakao Rozgrzeszcie mnie, plis!
__________________
Niektóre szczyty można zdobyć tylko razem.

Edytowane przez pagzik
Czas edycji: 2012-07-28 o 14:57
pagzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 15:20   #1526
inusia89
Rozeznanie
 
Avatar inusia89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: dolnyśląśk
Wiadomości: 667
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Cytat:
Napisane przez pagzik Pokaż wiadomość
U mnie okres się jeszcze nie skończył, a waga drugi raz pokazała 67,4, więc chyba jest pół kilo mniej... Miałam dziś dzien próbny w nowej pracy i będe pracowac w kawiarni włoskiej albo w gyrosie. Wszędzie żarcie, a tu dieta... Jeszcze dziś mam pierwsze jazdy w życiu i z tej okazji dodam do mojej owsianki łyżeczkę gorzkiego kakao Rozgrzeszcie mnie, plis!
Rozgrzeszam powodzenia

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Dziewczyny moje kochane chciała bym się z Wami pożegnać, za kilkanaście godzin będę już w drodze 3mam za WAS wszystkie kciuki , za wasz spadek kg mam nadzieje,że jak wrócę to wątek nadal będzie istniał będzie mi WAS bardzo brakować
3majcie się cieplutko buziaczki :przytu l:
inusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 15:41   #1527
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Cytat:
Napisane przez inusia89 Pokaż wiadomość

Dziewczyny moje kochane chciała bym się z Wami pożegnać, za kilkanaście godzin będę już w drodze 3mam za WAS wszystkie kciuki , za wasz spadek kg mam nadzieje,że jak wrócę to wątek nadal będzie istniał będzie mi WAS bardzo brakować
3majcie się cieplutko buziaczki :przytu l:


Szczęśliwej i bezpiecznej podróży
I do "zobaczenia" za 2 miesiące



Ja od rana sprzątam, teraz robiłam gołąbki, wyszło mi 19, kilka zostawię na jutro, a resztę zamrożę, będę mieć jak mi się nie będzie chciało obiadu gotować. Gołąbki wegetariańskie, z kaszą gryczaną i warzywami, taki mój kulinarny eksperyment.

A wieczorem zamierzam jeszcze trawę skosić Jakiś zastrzyk energii mam dzisiaj. Trzeba zrzucić imieninowe obżarstwo.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 16:05   #1528
pagzik
Rozeznanie
 
Avatar pagzik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 536
GG do pagzik
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Cytat:
Napisane przez inusia89 Pokaż wiadomość
Rozgrzeszam powodzenia

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Dziewczyny moje kochane chciała bym się z Wami pożegnać, za kilkanaście godzin będę już w drodze 3mam za WAS wszystkie kciuki , za wasz spadek kg mam nadzieje,że jak wrócę to wątek nadal będzie istniał będzie mi WAS bardzo brakować
3majcie się cieplutko buziaczki :przytu l:
Mam nadzieję, że jak wrócisz to zainteresowanie wątkiem będzie równie wysokie albo i lepsze Powodzenia w pracy !
__________________
Niektóre szczyty można zdobyć tylko razem.
pagzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 20:03   #1529
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

A ja po 2 tygodniach zdrowego jedzenia i biegania (i rower) schudłam...4 kg weszłam dzisiaj rano na wagę i patrzę, a tam 70, 5 kg. Ale nie ciesze się zbytnio, bo nie wierze wadze, wolę się mierzyć na patrzeć na efekty w lustrze. Robi mi się przerwa między udami TAAKKK! Bieganie daje kopa i robi coś z moim ciałem, f*** yeah.
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 01:55   #1530
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Dziewczyny Plus Size odchudzanie , powyżej 75kg

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
A ja po 2 tygodniach zdrowego jedzenia i biegania (i rower) schudłam...4 kg weszłam dzisiaj rano na wagę i patrzę, a tam 70, 5 kg. Ale nie ciesze się zbytnio, bo nie wierze wadze, wolę się mierzyć na patrzeć na efekty w lustrze. Robi mi się przerwa między udami TAAKKK! Bieganie daje kopa i robi coś z moim ciałem, f*** yeah.

Gratuluje!!!

Inusia bede tesknic wracaj szybko i w dobrej formie Bedziemy czekac
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-25 10:35:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.