Cera bardzo wrażliwa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-06, 08:13   #1
Jaguthka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 77

Cera bardzo wrażliwa


Mam bardzo duży problem z dobraniem kremu na dzień, pod makijaż. Przekopałam wątki i mało co znalazłam :/ do rzeczy:
Moja cera jest bardzo jasna, wręcz przezroczysta, widać mi każdą żyłkę oraz mnóstwo naczynek. Jest sucha, wręcz bardzo, jednak kiedy cały dzień nie noszę makijażu a twarz umyję tylko rano, wieczorem sebum ją w miarę nawilża. Jeśli noszę makijaż, szybko zaczynam się świecić. Bardzo wiele żeli do twarzy jest dla mnie zbyt agresywnych, więc ograniczyłam mycie twarzy tylko do wieczora, rano tylko zmywam resztki kremu ciepłą wodą.
Mam ogromny problem z dobraniem odpowiedniego kremu na dzień, pod makijaż. Bardzo dużo kremów mnie zapycha, co w połączeniu z makijażem daje okropne uczucie na buzi. Szukam takiego, który nawilży i uspokoi moją cerę, a przy okazji jej nie zapcha oraz - jak to przy mojej cerze - nie będę musiała czekać na wchłonięcie go pół godziny. Z tego wszystkiego, nakładam podkład na suchą cerę, co pewnie jeszcze bardziej ją wysusza :/
Jaguthka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 13:01   #2
dziewczyna100
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna100
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 30
Dot.: Cera bardzo wrażliwa

podlaczam sie do pytania bo moja cera niestety jest taka sama
dziewczyna100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 07:34   #3
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Cera bardzo wrażliwa

po pierwsze- nie możesz myć twarzy żelem, tylko mleczkiem a nawet śmietanką. Jeśli chcesz robić peelingi a nie wiesz jakie to albo enzymatyczny albo z płatków owsianych. Co do kremu spróbuj linie kosmetyków z ivostin, tam również jest krem/żel do mycia. Jest to łagodna linia z podajże arniką górską, bardzo dobrze sprawdza się dla cery wrażliwej i z tradzikiem różowatym. Jest tam również krem na dzień i na noc . I jeśli piszesz że krem w połączeniu z makijażem daje okropne uczucie na buzi to dlatego że nie każdy krem nadaje się pod makijaż. Na opakowaniu jest podane czy mozna pod makijaz czy nie
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-07 08:34:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.