LipoShock - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-08, 23:23   #1
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Question

LipoShock


Witam
Nie wiem, czy wybrałam dobry dział, jeśli nie to przepraszam za zamieszanie. Czy macie może jakieś doświadczenia z LipoShock, czy faktycznie jest to tak skuteczny zabieg??, lub inne dotyczące niewielkiego modelowania sylwetki ??

Edytowane przez Ashia
Czas edycji: 2009-05-08 o 23:38
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 12:32   #2
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: LipoShock

Ja mialam na zajeciach pokaz tej firmy z ich zabiegami LipoShock, Thermage (czy jakos tak) i Zaffiro. Ogolnie od razu powiem tyle - to dziala
Na mnie byl wykonany zabieg pokazowy wlasnie Liposhock, na jednym udzie i posladku. Efekt byl widoczny od razu - podniesienie pośladka, wymodelowanie uda i usuniecie cellulitu. Jak po zabiegu zalozylam ubranie to mi sie tak "luźniej" w spodniach zrobilo Ogolnie w serii (tzn. przy niedużych problemach tkanki tluszczowej) spokojnie 4-5 zabiegow by wystarczylo na wyszczuplenie i calkowita redukcje cellulitu. To chyba taka alternatywa na liposukcji.
Ogolnie wszytskie ich zabiegi dzialaja swietnie, mialam opkazje sie przekonac na sobie i zobaczyc u innych dziewczyn. Tylko cena jest dosc wysoka - zdaje sie, ze ok. 600 - 900 zl za jeden zabieg (z zaleznosci od okolicy zabiegowej), wiec taki pakiet wychodzi ok. 5 tys.
Ale jak ktos ma kase to polecam
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 22:31   #3
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: LipoShock

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
Witam
Nie wiem, czy wybrałam dobry dział, jeśli nie to przepraszam za zamieszanie. Czy macie może jakieś doświadczenia z LipoShock, czy faktycznie jest to tak skuteczny zabieg??, lub inne dotyczące niewielkiego modelowania sylwetki ??
słyszałam że przynosi efekty dosyć dobre
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:44   #4
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: LipoShock

Tak, zdaje sie, ze cos takiego wspominaly. Ale bylam pod takim wrazeniem samego zabiegu, ze juz niewiele ich sluchalam hehe. Ktoras maszyna , BodyMix zdaje sie, ze ma glowice drenującą i wtedy napewno trzeba pic wode. Wiadomo, ze picie duzej ilosci wody oczyszcza organizm, detoksykuje i ułatwia spalanie i odchudzanie. Wiec to niezaleznie od zabiegu, przyda sie
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 20:05   #5
arpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 86
Dot.: LipoShock

Fajnie że istnieje coś takiego jak laser bo ja powoli zaczynałam patrzeć na siebie z obrzydzeniem :-( Ten wszędobylski cellulit, fuj :-(
Dobrze że zdecydowałam się na lipo shock. Sam zabieg składał się z 3 etapów: rozbijanie złogów tłuszczu za pomocą fal dźwiękowych , drenująca endermologia oraz wcieranie ozonidów, czyli preparatów rozgrzewających i drenujących. Myślałam, że będzie bolało, ale może superprzyjemnie nie było, ale nie mogę też powiedzieć żeby mnie bolało. A końcowy etap – wcieranie kosmetyków połączone z drenującym masażem manualnym – okazały się nawet dość relaksacyjne. Mam poczucie, że naprawdę rozprawiono się z moim tłuszczykiem i cellulitem.
arpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 12:28   #6
monikaskwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Dot.: LipoShock

Cytat:
Napisane przez arpka Pokaż wiadomość
Fajnie że istnieje coś takiego jak laser bo ja powoli zaczynałam patrzeć na siebie z obrzydzeniem :-( Ten wszędobylski cellulit, fuj :-(
Dobrze że zdecydowałam się na lipo shock. Sam zabieg składał się z 3 etapów: rozbijanie złogów tłuszczu za pomocą fal dźwiękowych , drenująca endermologia oraz wcieranie ozonidów, czyli preparatów rozgrzewających i drenujących. Myślałam, że będzie bolało, ale może superprzyjemnie nie było, ale nie mogę też powiedzieć żeby mnie bolało. A końcowy etap – wcieranie kosmetyków połączone z drenującym masażem manualnym – okazały się nawet dość relaksacyjne. Mam poczucie, że naprawdę rozprawiono się z moim tłuszczykiem i cellulitem.
Witaj,

a gdzie poddawałaś się tym zabiegom?
monikaskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 10:02   #7
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: LipoShock

jest tu ktoś jeszcze? dziewczyny jak efekty tego zabiegu, bo się nad nim poważnie zastanawiam?
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 10:15   #8
marysia1189
Raczkowanie
 
Avatar marysia1189
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: LipoShock

To ja odpowiem, mam robione na chwilę obecną zabiegi Liposhockiem, efekty są widoczne, ale nie powalające. Wcześniej miałam zabiegi na Med Sculpt na brzuch, uda i pośladki. Miałam robioną serię 10 zabiegów po 2 w tygodniu i powiem szczerze, że jestem z efektów bardzo zadowolona.

Na moje oko to Liposhock upłynnia tkankę tłuszczową, bo bezpośrednio po zabiegu odnoszę wrażenie, że moje ciało "pływa". Med Sculpt rozbija tkankę ultradźwiękami, i podciśnieniem mechanicznie "przenosi" ją pod skórą do limfy żeby ułatwić jej wydalenie.

Nie wiem też z jakimi problemami się borykacie. Ja poza cellulitem mam nadwagę i w moim przypadku po Med Sculpt uda były nie do poznania, po 10 zabiegach cellulit wyparował. Może dlatego LipoShock nie wywarł na mnie piorunującego wrażenia, bo tego cellulitu już nie posiadam i liczę na pomoc w usunięciu tkanki tłuszczowej.
__________________
15.10.2011 - (-24kg)

15.02.2012 - (+4kg)

od kwietnia cd. Jeszcze "tylko" 19kg damy radę
marysia1189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 13:05   #9
ayashi21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 9
Dot.: LipoShock

Mi zależy na redukcji cellulitu najbardziej gdyż z tłuszczykiem jakoś sobie radze po przez diete i ćwiczenia ale cellulit jest wyjątkowo uparty ;/
A powiedz mi po którym zabieg Med Sculpt widziałaś już znaczne zmniejszenie się cellulitu?, bo nie wiem czy potrzebuje aż 10 zabiegów.
ayashi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 20:37   #10
marysia1189
Raczkowanie
 
Avatar marysia1189
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: LipoShock

Po 4 zabiegach cellulitu już prawie nie było, więc myślę, że przy małym cellulicie spokojnie 5-6 zabiegów by wystarczyło
__________________
15.10.2011 - (-24kg)

15.02.2012 - (+4kg)

od kwietnia cd. Jeszcze "tylko" 19kg damy radę
marysia1189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 21:37   #11
mkobus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 18
Dot.: LipoShock

Cytat:
Napisane przez zuzalenkam Pokaż wiadomość
Ja mialam na zajeciach pokaz tej firmy z ich zabiegami LipoShock, Thermage (czy jakos tak) i Zaffiro. Ogolnie od razu powiem tyle - to dziala
Na mnie byl wykonany zabieg pokazowy wlasnie Liposhock, na jednym udzie i posladku. Efekt byl widoczny od razu - podniesienie pośladka, wymodelowanie uda i usuniecie cellulitu. Jak po zabiegu zalozylam ubranie to mi sie tak "luźniej" w spodniach zrobilo Ogolnie w serii (tzn. przy niedużych problemach tkanki tluszczowej) spokojnie 4-5 zabiegow by wystarczylo na wyszczuplenie i calkowita redukcje cellulitu. To chyba taka alternatywa na liposukcji.
Ogolnie wszytskie ich zabiegi dzialaja swietnie, mialam opkazje sie przekonac na sobie i zobaczyc u innych dziewczyn. Tylko cena jest dosc wysoka - zdaje sie, ze ok. 600 - 900 zl za jeden zabieg (z zaleznosci od okolicy zabiegowej), wiec taki pakiet wychodzi ok. 5 tys.
Ale jak ktos ma kase to polecam

Oby Twe słowa stały się ciałem jutro moje pierwsze spotkanie z tą maszyną. A gdzie uczestniczyłaś w tych testach? Ja idę do salonu, w którym się laserowo depiluję - depilacja mnie nie zawiodła więc i w kwesti lipo shock liczę że mnie nie zawiodą jutro napisze jak wrażenia nie moge się doczekać ...
mkobus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-21, 14:44   #12
teresaww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: LipoShock

Zdecydowanie najlepsze rezultaty wyszczuplania daje Med Sculpt. W katowicach mają do w salonie Nowa Linia www.nowa-linia.pl. Po odchudzaniu zostały mi spore boczki, zwisajaca skóra i nie mogłam się tego pozbyć miesiącami. Medsculpt pomógł mi pozbyć się nadmiaru tłuszczyku po kilku zabiegach i efekt się nadal utrzymuje. Z tego co wiem łączy on kilka metod wyszczuplania i dlatego jest naprawdę skuteczny.
teresaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-21 15:44:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.