schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 19:51   #61
Aga833
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

na moich rozjaśnionych włosach kolornie wyszedł ciemny,prawie jak na zdjęciu,ogólnie bardzo mi się podoba,choć dosyć szybko się spłukuje

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Na moich rozjaśnionych włosach kolor wyszedł bardzo zbliżony do tego na zdjęciu,po kilku myciach dosyć się spłukał,ogólnie bardzo ładny ciepły kolorek,polecam

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez yyamahaa371 Pokaż wiadomość
W końcu zdecydowałam się na farbowanie kolorem 545 Cynamonowy ciepły blond.. niestety nie jestem zadowolona. Spodziewałam się średniego, ciepłego blondu, a tu niespodzianka BRĄZ.. Stosowałam na włosy rozjaśniane z niewielkim odrostem. Włosy nie zostały pokryte idealnie, ale tragedii nie ma. Mam nadzieję, że kolor trochę się wypłucze, bo nie czuję się dobrze w tak ciemnych włosach..
Również użyłam tej farby na rozjaśnione włosy,na razie pasemka gdyż bałam się ciemnego koloru i jestem mile zaskoczona kolor prawie identyczny jak na zdjęciu,następnym razem zrobię na całe włosy,naprawdę ładny ciepły kolorek
Aga833 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 15:43   #62
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

hej, kupiłam farbę z tej serii 545 cynamonowy ciepły blond i woda utleniona w buteleczce ma całkowiecie lejką konsystencję, jakby wody nalali.. kolor białawy normalny, ale konsystencja.. w zyicu się z czyms takim nie spotkałam. Czy natural&easy juz tak ma? Otworzyłam nawet, zeby powachac, ale nie ma zapachu.. jak woda.. co jest grane??? I ile procent ma ta woda? pewnie 6? Jak coś to podmienię.

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

zrobiłam próbę na pasemku i złapało. Czyli ta woda jest ok, tylko taka inna.

kolorek 545 ciepły cynamonowy blond to taki średni blond ze złotym połyskiem. Niestety na koncach rozjasnioncyh słoncem wychodzi fioletowobrązowo. Zrobiłąm tylko jedno pasemko, moze do jutra troche zmieni kolor, jeszcze bede je w normalnym swietle ogladac. Wtedy powiem, czy się zdecydowałam toto nałozyc po całosci.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 15:36   #63
Yeen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Boston
Wiadomości: 2
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Mnie bardzo interesuje ten średni miedziany blond 546...
Jestem jasną blondynką, ale marzy mi się jakaś delikatna, wyglądająca naturalnie rudość.
Może któraś z Was potraktowała dość jasne włosy tą farbą? Jaki był efekt?
Yeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 12:27   #64
olifka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Cytat:
Napisane przez aga275 Pokaż wiadomość
Wczoraj farbowałam włosy srebrzystym średnim popielaty blondem i kolor wyszedł poprostu świetny! Pokrył najbardziej żółte pasma, a nawet rude!! Włosy wcale nie sa bardzo zniszczone (tzn. wiadomo ze kazde farbowanie włosow ma negatywny wpływ na ich jakosc, ale nie odczułam tego jakos specjalnie). Trzeba tylko zazanczyc ze kolor wyszedł ciemniejszy niz na opakowaniu. I to mogłabym uznac jako jedyny negatyw dla tej farby. Ogolnie - duzy pozytyw!
Aga, napisz prosze, co sie dzialo z wloskami po kilku myciach? Pojasnialy troche? Tez chce uzyc tej farby, ale boje sie, ze wloski beda za ciemne... Moze uda Ci sie zalaczyc jakies zdjecia? Bylabym bardzo wdzieczna...
olifka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 17:34   #65
sandra17083
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Cytat:
Napisane przez IwonaxD Pokaż wiadomość
Witam
Zakupiłam dzisiaj farbe nr 570 (kasztanowy średni brąz). Farba na pudełku ma świetny kolor, zobaczymy co to wyjdzie na moich dość ciemnych włosach Jak już ufarbuję, to wrzucę fotkę jakąś dla następnych pokoleń, haha Trzymajcie kciuki, żeby ładnie wyszło
Hej! Farbowałaś już tym odcieniem??? Bo jestem bardzo ciekawa jak wyszedł, na pudełku jest super i się nad nim powaznie zastanawiam!!! Czy wychodzi z rudą lub czerwoną poświatą czy to po prostu czysty brąz? A może masz jakieś fotki jak on na tobie wyszedł?
A może inna dziewczyna farbowała tym kolorem i też moze mi pomóc?
PS. Interesuje mnie też nr 565 jasny brąz migdałowy!
Pomóżcie, plissssss..... ;-)
sandra17083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:42   #66
liyahhhh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

565 malowałam do tej pory

to moje włosy po tej farbie (poplątane bo mokre do zdjęć) http://imageshack.us/photo/my-images/46/0965xxwm.jpg/

obecnie zdecydowałam się na zmianę na coś jaśniejszego i jutro idę szukać
liyahhhh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 12:44   #67
olenka283
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Dziewczyny, tak czytam ten wątek i nasuwa mi się jedna myśl: nie kierujcie się zdjeciami na opakowaniu tylko patrzcie na próbki włosów. 546 na opakowaniu jest całkiem inny niż te próbki, na opakowaniu wygląda dużo,dużo jaśniej a w rzeczywistości wychodzi tak jak na próbnikach...co mi osobiście odpowiada
olenka283 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 23:30   #68
patusia88
Raczkowanie
 
Avatar patusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 247
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Cytat:
Napisane przez olenka283 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak czytam ten wątek i nasuwa mi się jedna myśl: nie kierujcie się zdjeciami na opakowaniu tylko patrzcie na próbki włosów. 546 na opakowaniu jest całkiem inny niż te próbki, na opakowaniu wygląda dużo,dużo jaśniej a w rzeczywistości wychodzi tak jak na próbnikach...co mi osobiście odpowiada
masz moze zdjecie? bo dzis kupiłam
__________________
19.02.2012- uczę się żyć bez prostownicy...
20.10.2012 - Drożdże (podejscie nr 3)
29.01.2012 - ZAPUSZCZAM!
patusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 18:44   #69
kmkal7887
Przyczajenie
 
Avatar kmkal7887
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

a nie wiesz jak to wychodzi na bardzo jasnym bladzie?

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

patusia88 wiesz od paru dni zastanawiam się nad nałożeniem tej farby na włosy,,i niewiem mam bardzo jasny bląd ..zreszta powinno byc widac na zdjęciu...myślisz że może wyjść marchewaMi Na Głowie???????????????????

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

hej ja się właśnie zastanawiam nad tym kolorem ..też mam jasne włosy ....myślę że marchewa murowana.
może się myle
kmkal7887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 09:01   #70
jaszyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Cytat:
Napisane przez littlei Pokaż wiadomość
Witajcie,
Wczoraj po raz pierwszy farbowałam włosy Natural & Easy odcieniem 566 cynamonowy intensywny brąz.
Od razu zaznaczę, że wyszło OK.
Na moim średnim brązie (zaczynającym spierać się do rudego brązu) z jasnymi refleksami farba ładnie złapała na odcień można by rzec - mleczna czekolada ze złotym połyskiem. Całkiem fajnie, na pewno nie jest to ciemny brąz (pisały dziewczyny wcześniej, że farba lubi wychodzić ciemniej niż pisze producent). Odcień wielotonowy, ale nie wiem czy to zasługa farby czy tego, że miałam pasmami rozjaśnione włosy więc teraz nie mam tzw hełmu na głowie. Efekt ciekawy.
A co kondycji - trochę wysuszyła mi włosy, jednak ładnie błyszczą i przede wszystkim jestem zadowolona z koloru. Chyba skuszę się jeszcze nie raz na tą farbę, choć pewnie będę szaleć z innymi odcieniami.

Pokaz zdjecie
jaszyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 14:32   #71
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Czy ta seria zostaje wycofana?
Od jakiegoś czasu w sklepach nie widzę pełnej palety, a coraz częściej farby tej po prostu nie mogę dostać.. .
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-12, 20:52   #72
_Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 57
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Cytat:
Napisane przez elsene Pokaż wiadomość
Czy ta seria zostaje wycofana?
Od jakiegoś czasu w sklepach nie widzę pełnej palety, a coraz częściej farby tej po prostu nie mogę dostać.. .
jw
_Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-12 21:52:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.