Blond włosy - odrosty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-14, 16:38   #1
rock girl
Raczkowanie
 
Avatar rock girl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45

Blond włosy - odrosty


Witam wszystkich jestem tu nowa Mam nadzieję, że w dobrym miejscu zamieszczam moje pytania.... A więc taki jakiś czas temu zafarbowałam włosy na blond, niestety sama i jak większości z was wyszły mi pomarańczowo żółte, więc poszłam do fryzjera i zrobiłam balejage brąz blond, a potem wyciąganie blondów. Teraz mam malutkie prawie niewidoczne (chociaż trochę je widać pasemka brąz) i grube pasemka blond, nie jest to biały blond, takich hmm... kilka odcieni blondu i trochę brązu. No ale zaczęły się pojawiać odrosty i nie wiedziałam, że będzie aż taki problem !
A więc chciałam od odrostów farbować włosy już tylko na jasny blond, a tu mi fryzjerzy mówią,że nie dadzą rozjaśniacza na moje 3 cm odrostów bo zniszczą mi włosy...
W końcu poszłam do jednego z lepszych salonów fryzjerskich, pani która mi farbowała włosy nie powiedziała mi, że zafarbuje je najśilniejszą fabrą, a nie rozjaśniaczem, tak więc teraz, mam takie dziwne hmm... bardzo jasny brąz ... ;( i dodatkowo !!!!! żeby usunąć trochę żółtawy odcień moich włosów, zafarbowała mi całe włosy jakimś hmm chyba saszetką na kilka myć ( mam nadzieje, że się zmyje ) i mam teraz taki kremowo -popielaty blond... Napiszcie mi błagam jak najlepiej farbować odrosty, żeby mieć tylko jasny blond i czy jak mam teraz jasne brąz odrosty to czy da się je zmienić na bardzo jasny blond !!!! ;(
Szczerze mam już dość kilku kolorów na głowie ;(
Mój wymarzony blond tu, dwa mi się podobają, co zrobić by taki mieć?:
rock girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 00:48   #2
slicznapretty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 45
GG do slicznapretty
Dot.: Blond włosy - odrosty

HM MIALAM TO SAMO TYLKO ZE MI FRYZJERKA ZROBILA ODROSTY TAKZE FARBA I WYSZLY JASNO RUDE WKURZYLAM SIE WIEC W DOMU JESZCZE RAZ PO TYGODNIU ZAFARBOWALAM KOLEJNA FARBA ALE NIE WIELE SIE ZMIENILO WIEC ODCZEKALAM MIESIAC CZASU I KOLEJNY RAZ POSZLAM DO FRYZJERKI I WTEDY ZROBILA MI WLOSY ROZJASNIACZEM!!!JA MAM KROTKIE WLOSY!!!CHCIALAM BIALE ZROBILA MI ZOLTE!!!BYLAM ZLA!!!ALE STOSUJE REGENAL I MAM LADNa PLATYNKE
slicznapretty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 07:48   #3
rock girl
Raczkowanie
 
Avatar rock girl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: Blond włosy - odrosty

Dzięki za odpowiedz, teraz to sama nie wiem co zrobić... Mam jeszcze jedno pytanie czy można włosy po balejażu zafarbować farbą np bardzo jasny blond i czy wyjdzie ten bardzo jasny blond? Czy na utlenione włosy to już nie działa?
rock girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 13:20   #4
agaagnes2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 12
Dot.: Blond włosy - odrosty

mi fryzjerka powiedziala ze jesli rozjasnilam wlosy rozjasniaczem i sa zolte to zadna farba tego juz nie zmieni bo nie pokryje rozjasniacza by zrobic blond kazala uzywac mi fioletowe plukanki lub szampony
agaagnes2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 14:22   #5
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Blond włosy - odrosty

Cytat:
Napisane przez agaagnes2 Pokaż wiadomość
mi fryzjerka powiedziala ze jesli rozjasnilam wlosy rozjasniaczem i sa zolte to zadna farba tego juz nie zmieni bo nie pokryje rozjasniacza by zrobic blond kazala uzywac mi fioletowe plukanki lub szampony
Jak włosy wyszły żółte, to znaczy, że brązowy pigment się utlenił, a rudo-złoty nie do końca. Normalna rozjaśniająca farba zmieni takie włosy na dowolny odcień blondu. Fioletowe płukanki swoją drogą również sprawę załatwią bo złamią żółty odcień.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 16:24   #6
lilialilialilia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: Blond włosy - odrosty

hm co bardziej zniszczy wlosy zafarbowanie odrostow jasna farba blond? (oczywiscie moze wyjsc zolty lub rudy jesli odrosty sa ciemneczy raz rozjasnic odrosty rozjasniaczem? bez ryzyka ze wyjdzie kolor ktorego nie chcemy!!!!ja mysle ze drugie rozwiazanie z rozjasniaczem jest lepsze
lilialilialilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 17:27   #7
rock girl
Raczkowanie
 
Avatar rock girl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: Blond włosy - odrosty

ja właśnie zafarbowałam odrosty i fryzjerka powiedziała mi, że mam ciężki pigment czy jakoś tak do rozjaśniania i że na odrostach zawsze będzie mi wychodził taki no złoty blond i na takie prawie białe szans raczej nie ma ;( , no i tym razem też wyszedł ale fryzjerka powiedziała, że spróbuje go zniwelować i jakieś preparaty nałożyła mi i w ostateczności jest całkiem całkiem. No ale dla pocieszenia zawsze można zrobić kilka platynowych pasemek na odrostach.... Raczej na jednolity blond nie mam szans ;(
dlaczego farbowanie włosów na blond musi być takie trudne?
rock girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 19:02   #8
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Blond włosy - odrosty

na twoim miejscu zmieniłabym tego "najepszego fryzjera w mieście"
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 19:18   #9
rock girl
Raczkowanie
 
Avatar rock girl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: Blond włosy - odrosty

dlaczego? Nie mówię, że jest najlepszy ale chyba mówi prawdę...?
rock girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 19:51   #10
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Blond włosy - odrosty

Hm, ja pomimo mojego mlodego wieku farbuje regularnie wlosy. Z tym ze zrezygnowalam z fryzjerow, a oddaje sie w rece zaufanych kolezanek(bez rzadnego fachu w rekach), i w zyciu - W ZYCIU nie wyszedl mi zaden rudy na włosach. Owszem zółty odcien czasami, ale nie taki bym narzekala. Wiec na wlosy zawsze nakladam farbe Joanny Super blond czy jakos tak Do koloru schodzilam stopniowo przez chyba rok. A teraz wystarczy tylko na same odrosty polozyc farbe i jest ok Juz naszczescie nie bawie sie w rozjasniacze Moze tez masz znajoma jakas ktora robi cos z pasji, a nie z zawodu? ;>
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 08:30   #11
rock girl
Raczkowanie
 
Avatar rock girl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: Blond włosy - odrosty

tylko żeby mieć znajomą, no ale chyba te fryzjerki mają trochę racji może faktycznie mam ciężki pigment?
rock girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 12:59   #12
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Blond włosy - odrosty

Jestem fryzjerką i spotkałam się z wieloma przypadkami Nie wszyscy mają takie same włosy, jednym wychodzi ładnie trwała ondulacja, a inni mają podatne włosy na rozjaśnianie itp. Tak więc nie wszystkim wszystko służy. Metoda prób i błędów
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 17:54   #13
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Blond włosy - odrosty

ciężki pigment ? może masz rację ja sie nie spotkałam z takim przypadkiem nie chciałam cię obrazic wydawało mi sie że dobry fryzjer potrafi zdziałac cuda
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 18:03   #14
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Blond włosy - odrosty

Moje włosy przeszły bardzo ciężkie chwile jakies 3 miesiące temu. Strzeliło mi do głowy i położyłam ciemny kolor - wyszły niemalże czarne.
Byłam zdesperowana aby wrócic do blondu i to się udało (oczywiście nie odbyło się bez znacznej utraty z estości -niektore włosy sie spalily i odłamaly z czasem, ale nie bylo tragedii, choc wyszlo ich duzo - chyba dlatego ze naturalnie mam ich niebotycznie duzo i strata nie spowodowala ze została tzw 5 na krzyz).
Oczywistym efektem min kapieli rozjasniajacej, farby i rozjasniacza byla wielosc odcieni na mojej glowie. i problem odrostow

Odrosty robie tak ( a własciwie robi mi je przyjaciolka - dla niej gorace buziaki ): najpierw kładę palette (choć wiele dziewczyn na wizazu przeklina te marke , ja jednak pozostaje wierna fanka ich blondow, co do reszty odcieni nie napisze bo nie wiem) taka rozjasniajaca 2-4 tony. Odrosty wychodza taki jasny-sredni blond z odcieniem rudego, ale to naprawde tylko odcien. Potem "co drugie odrosty" wyciaga mi na nich pasemka i rozjasniacz.

Z efektu jestem bardzo zadowolona. Rozjasniacza iczywiscie nie klade na calej dlugosci tylko na odrostach.
Moze taki sposob.
Wiem, że wiele sie bedzie buntowac, ze to niezdrowe, a rozjasniacz pali wlosy, ale moje o ile naprawde nie jest 4 warst rozjasniacza, tylko jedna sa w super stanie. Dodam że stosuje sporo odżywek i masek, wiec takze napewno im zawdzieczam stan mojej fryzury. A włosy mam długości za ramiona.
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 18:09   #15
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
wiesz co ? taki mały OT: po wielu opiniach klientek mogę powiedzieć, iż niektórzy fryzjerzy spełniają każde "zachcianki" klientów tylko ze względu na kasę, nawet jeśli efektem końcowym mają byc włosy - guma są pewne granice, których nie należy przekroczyć.

Cytat:
Napisane przez elganja Pokaż wiadomość
Moje włosy przeszły bardzo ciężkie chwile jakies 3 miesiące temu. Strzeliło mi do głowy i położyłam ciemny kolor - wyszły niemalże czarne.
Byłam zdesperowana aby wrócic do blondu i to się udało (oczywiście nie odbyło się bez znacznej utraty z estości -niektore włosy sie spalily i odłamaly z czasem, ale nie bylo tragedii, choc wyszlo ich duzo - chyba dlatego ze naturalnie mam ich niebotycznie duzo i strata nie spowodowala ze została tzw 5 na krzyz).
Oczywistym efektem min kapieli rozjasniajacej, farby i rozjasniacza byla wielosc odcieni na mojej glowie. i problem odrostow

Odrosty robie tak ( a własciwie robi mi je przyjaciolka - dla niej gorace buziaki ): najpierw kładę palette (choć wiele dziewczyn na wizazu przeklina te marke , ja jednak pozostaje wierna fanka ich blondow, co do reszty odcieni nie napisze bo nie wiem) taka rozjasniajaca 2-4 tony. Odrosty wychodza taki jasny-sredni blond z odcieniem rudego, ale to naprawde tylko odcien. Potem "co drugie odrosty" wyciaga mi na nich pasemka i rozjasniacz.

Z efektu jestem bardzo zadowolona. Rozjasniacza iczywiscie nie klade na calej dlugosci tylko na odrostach.
Moze taki sposob.
Wiem, że wiele sie bedzie buntowac, ze to niezdrowe, a rozjasniacz pali wlosy, ale moje o ile naprawde nie jest 4 warst rozjasniacza, tylko jedna sa w super stanie. Dodam że stosuje sporo odżywek i masek, wiec takze napewno im zawdzieczam stan mojej fryzury. A włosy mam długości za ramiona.
Ojjj tititit nie rób tak więcej

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-08 o 11:58 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 18:14   #16
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Blond włosy - odrosty

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
wiesz co ? taki mały OT: po wielu opiniach klientek mogę powiedzieć, iż niektórzy fryzjerzy spełniają każde "zachcianki" klientów tylko ze względu na kasę, nawet jeśli efektem końcowym mają byc włosy - guma są pewne granice, których nie należy przekroczyć.
tu masz niestety rację pieniądz ponad wszystko przekonała sie o tym moja ciotka jak na super rozjasnione włosy fryzjerka zrobiła jej trwałą.Dobrze że w króciutkich włoskach jej do twarzy
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 18:26   #17
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Blond włosy - odrosty

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Ojjj tititit nie rób tak więcej
To byla sytuacja wyjatkowo wyjatkowa i zbyt bylo mi zal moich wlosow zeby ryzykowac powtorka. Ale nie zaluje - nie widzialam siebie wcale w ciemnych Teraz juz jest dobrze Ale kosztowalo to sporo pracy przy ich odzywianiu
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 18:32   #18
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
tu masz niestety rację pieniądz ponad wszystko przekonała sie o tym moja ciotka jak na super rozjasnione włosy fryzjerka zrobiła jej trwałą.Dobrze że w króciutkich włoskach jej do twarzy
echh..ale niektórzy np. zapuszczają włosy i każdy centymetr jest ważny. . . podam inny przykład: nigdy na farbowanych ciemnych włosach nie wyjdą jasne, wręcz platynowe pasemka bez efektu siana po mocnym rozjaśnianiu jeśli w ogole włosy zostaną na swoim miejscu. . .

Cytat:
Napisane przez elganja Pokaż wiadomość
To byla sytuacja wyjatkowo wyjatkowa i zbyt bylo mi zal moich wlosow zeby ryzykowac powtorka. Ale nie zaluje - nie widzialam siebie wcale w ciemnych Teraz juz jest dobrze Ale kosztowalo to sporo pracy przy ich odzywianiu
Szkoda, że nie możemy zmieniać swojego koloru włosów na każde zawołanie, bez szkód na włosach

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-04 o 19:35 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji i multicytowania
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 20:12   #19
rock girl
Raczkowanie
 
Avatar rock girl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: Blond włosy - odrosty

ja powiem tak ja naprawdę poszłam do drogiego salonu fryzjerskiego za odrosty zapłaciłam ze strzyżeniem prawie 160 zł i widziałam, że jak fryzjerka zobaczyła, że wyszły mi żółte to się zmartwiła i mówiła, że ciężki pigment mam, powiedziała, że spróbuje zniwelować ten odcień i nie wiem co mi nałożyła na głowe ale jakoś to nazywały 90200 albo 9010 wella jakiś roztwór, ale chyba pojde na tych złotych odrostach zrobić platynowe pasemka to jedyne rozwiązanie...
W sumie to zniechęciłam się już do fryzjerów...
rock girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 21:39   #20
Paulinaxvx14xvx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Blond włosy - odrosty

Witam!
Mam prblem z odrostami. Miesiąc temy rozjaśniłam włosy rozjeśniaczem z nadzieją, że rozjaśniacz po kilku myciach zejdzie... (bez komenta).
Po miesiący mam jedno centymetrowe odrosty! Za miesiąc do szkoły, a w szkole wstawiają minysowe punkty za zmianę koloru włosów ! Więcej eksperymentować nie mogę (decyzja rodziców). Więc co z odrostami???? Pomocy!!! Nie mogę już włosów przefarbować, a czy są inne sposoby?????
Piszcie wszystkie pomysły!
CZekam
Paulinaxvx14xvx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 07:32   #21
hannie
Raczkowanie
 
Avatar hannie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: Blond włosy - odrosty

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
ciężki pigment ? może masz rację ja sie nie spotkałam z takim przypadkiem nie chciałam cię obrazic wydawało mi sie że dobry fryzjer potrafi zdziałac cuda
fryzjer jest tylko fryzjerem a nie cudotwórcą. nie oczekuj od nich za duzo bo mimo ze maja duzo wieksza wiedze na temat wlosów, to czasem sa klienci ktorym nie jest pisany blond

słowianki mają niestety ten problem ze mają duuuuzo żółtego i czerwonego pigmentu we wlosie i takim klientkom na pewno nie wyjdzie platyna, a tym bardziej jak sobie to zrobia same w domu.

kolezanki moze robia ci kolor ktory chcesz, tylko nie zapominaj ze nie kazdy ma na tyle silne wlosy zeby przetrwaly rozjasniacz joanna z 12 % woda utlenioną.

a pierwszym przykazaniem fryzjerów jest " nie szkodzić"!!!
hannie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 10:33   #22
klaudusia_ost
Raczkowanie
 
Avatar klaudusia_ost
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 76
Cytat:
Napisane przez rock girl Pokaż wiadomość
Witam wszystkich jestem tu nowa Mam nadzieję, że w dobrym miejscu zamieszczam moje pytania.... A więc taki jakiś czas temu zafarbowałam włosy na blond, niestety sama i jak większości z was wyszły mi pomarańczowo żółte, więc poszłam do fryzjera i zrobiłam balejage brąz blond, a potem wyciąganie blondów. Teraz mam malutkie prawie niewidoczne (chociaż trochę je widać pasemka brąz) i grube pasemka blond, nie jest to biały blond, takich hmm... kilka odcieni blondu i trochę brązu. No ale zaczęły się pojawiać odrosty i nie wiedziałam, że będzie aż taki problem !
A więc chciałam od odrostów farbować włosy już tylko na jasny blond, a tu mi fryzjerzy mówią,że nie dadzą rozjaśniacza na moje 3 cm odrostów bo zniszczą mi włosy...
W końcu poszłam do jednego z lepszych salonów fryzjerskich, pani która mi farbowała włosy nie powiedziała mi, że zafarbuje je najśilniejszą fabrą, a nie rozjaśniaczem, tak więc teraz, mam takie dziwne hmm... bardzo jasny brąz ... ;( i dodatkowo !!!!! żeby usunąć trochę żółtawy odcień moich włosów, zafarbowała mi całe włosy jakimś hmm chyba saszetką na kilka myć ( mam nadzieje, że się zmyje ) i mam teraz taki kremowo -popielaty blond... Napiszcie mi błagam jak najlepiej farbować odrosty, żeby mieć tylko jasny blond i czy jak mam teraz jasne brąz odrosty to czy da się je zmienić na bardzo jasny blond !!!! ;(
Szczerze mam już dość kilku kolorów na głowie ;(
Mój wymarzony blond tu, dwa mi się podobają, co zrobić by taki mieć?:
Ja mam naturalne ciemne włosy, obecnie dość jasny bląd,platynowy i z czystym sumieniem mogę polecić rozjaśniacz, którego sama używam - 2razy już i jest ekstra!! Czysta Platyna z serii Palette Color XXL Clubbing Collection na prawdę rewelacja, przedewszystkim nie niszcze włosów tak jak inne rozjaśniaczne, włosy nie 'ciągną' się po myciu, są normalne w dotyku wcześniej uywałąm rojaśniacza również Palette Color XXL ale rojaśniającego o mniejsą ilość tonów, ponieważ tego jeszcze nie było a wogóle na początku to rozjaśniacz z Joanny:/ masakra jak dla mnie nie polecam, musialam na dwa razy odrosty robić, piekł w głowę jak nie wiem i do tego włosy były jak żyłki. A rozjaśniacze Color XXL są rewelacja tak jak mówie nowa seria Clubbing Collection Czysta Platyna 00A jak wypróbujesz to napisz jak efekt, ja na moich odrostach trzymam ok 40min.(bardzo ciemny bląd).

dodam, że odrosty rozjaśniam sobię zawsze sama

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00A.JPG (15,7 KB, 482 załadowań)

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-08 o 11:59 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
klaudusia_ost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 18:03   #23
Paulinaxvx14xvx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Blond włosy - odrosty

A dla mnie pomysłów nikt nie znalazł????
Paulinaxvx14xvx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 18:03   #24
rock girl
Raczkowanie
 
Avatar rock girl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: Blond włosy - odrosty

ale naturlane masz ciemne? czy ciemny blond?
Faktycznie tak dobrze rozjaśnia? a pisze przypadkiem o ile tonów rozjaśnia, z rozjaśniaczami joanny też mam złe wspomnienia.

Drogie wizażynki, może wy mi doradzicie, teraz mam taką lekką platynę pomieszaną ze słonecznym blondem i mi się podoba, ostatnio zrobiłam kilka platynowych pasemek jeszcze żeby zakryć żółty odrost o którym pisałam wcześniej.

Proszę napiszcie mi co mam następnym razem powiedzieć fryzjerce żeby zrobiła mi na odrostach? Farba odpada bo mam po niej żółte włosy, fryzjerka proponowała mi balejaż z samego blondu na odrostach no ale będzie widać też moje naturalne ciemne włosy...
Czy może lepiej kupić dekoloryzator i samej farbować? ?Może to taniej wyjdzie...
Załaczam zdjęcie mojego koloru włosów obecnie, jest odrobinę po szamponie fioletowym no i w słońcu... więc wygląda jaśniej..
ps: wiem,że włosy są troche przesuszane ale obecenie jestem na etapie regeneracji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy2.jpg (7,4 KB, 364 załadowań)

Edytowane przez rock girl
Czas edycji: 2008-08-07 o 18:53
rock girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 10:44   #25
klaudusia_ost
Raczkowanie
 
Avatar klaudusia_ost
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 76
Dot.: Blond włosy - odrosty

rozjaśnia 5-7 tonów, ale w przeciwieństwie do innych nie wysusza włosów. Na początku bałam się używać Palette farb, bo słyszałam, że nie jest polecana, ale od kąd ja używam również dużo osób się do niej przekonało Ja mam ciemne, pisałam, że zawsze musiałam rojaśniać na dwa razy, bo najpierw były żółte jak jajko a dopiero później taki jasne, ale włosy tragiczne - na maxa wymęczone ( to po Joannie ). Jeśli potrafisz sama farbować odrosty to się nie bój, od czasu do czasu możesz sprawdzić sama czy taki kolor Ci odpowiada czy jeszcze potrzymać farbę a oprócz tego kup sobie Henna Wax do włosów jasnych - bląd, znajdziesz w aptece, bardzo pomada na suche, zniszczone włosy, oprócz tego polecam odżywkę Gliss Kur do włosów farbowanych. Ja wcześniej miałam włosy jak 'żyłki' cienkie, łamały się, a teraz dość, że mi zgrubły to się nie łamią przez co w końcu rosną - żyją!! a nie są takie sztuczne jak kiedyś Pozdrawiam
klaudusia_ost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 11:39   #26
Paulinaxvx14xvx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Blond włosy - odrosty

Mam prblem z odrostami. Miesiąc temy rozjaśniłam włosy rozjeśniaczem z nadzieją, że rozjaśniacz po kilku myciach zejdzie... (bez komenta).
Po miesiący mam jedno centymetrowe odrosty! Za miesiąc do szkoły, a w szkole wstawiają minysowe punkty za zmianę koloru włosów ! Więcej eksperymentować nie mogę (decyzja rodziców). Więc co z odrostami???? Pomocy!!! Nie mogę już włosów przefarbować, a czy są inne sposoby?????
Piszcie wszystkie pomysły!
CZekam
Paulinaxvx14xvx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 10:43   #27
klaudusia_ost
Raczkowanie
 
Avatar klaudusia_ost
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 76
Dot.: Blond włosy - odrosty

Cytat:
Napisane przez Paulinaxvx14xvx Pokaż wiadomość
Mam prblem z odrostami. Miesiąc temy rozjaśniłam włosy rozjeśniaczem z nadzieją, że rozjaśniacz po kilku myciach zejdzie... (bez komenta).
Po miesiący mam jedno centymetrowe odrosty! Za miesiąc do szkoły, a w szkole wstawiają minysowe punkty za zmianę koloru włosów ! Więcej eksperymentować nie mogę (decyzja rodziców). Więc co z odrostami???? Pomocy!!! Nie mogę już włosów przefarbować, a czy są inne sposoby?????
Piszcie wszystkie pomysły!
CZekam
heh, no pierwsze słysze aby rozjaśniacz się spłukiwał? rozjaśniacz wyciąga Ci cały pigment z włosa.. Jedyne wyjście jakie widzę to zafarbować włosy, CAŁE, na taki kolor jak masz naturalne, czyli w kolorze odrostów, ale to już radzę u fryzjera, bo samemu ciężko jednak aby wyszedł taki sam
klaudusia_ost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 14:24   #28
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Blond włosy - odrosty

Ja wlosy rozjasniam u fryzjera. Wychodzi kurczak, ale pozniej fryzjer kladzie mi na wlosy toner i przez kilka dni mam platyne, ale pozniej ten fiolet się wyplukuje i mam sliczny blondzik.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 18:09   #29
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Blond włosy - odrosty

Cytat:
Napisane przez Paulinaxvx14xvx Pokaż wiadomość
Mam prblem z odrostami. Miesiąc temy rozjaśniłam włosy rozjeśniaczem z nadzieją, że rozjaśniacz po kilku myciach zejdzie... (bez komenta).
Po miesiący mam jedno centymetrowe odrosty! Za miesiąc do szkoły, a w szkole wstawiają minysowe punkty za zmianę koloru włosów ! Więcej eksperymentować nie mogę (decyzja rodziców). Więc co z odrostami???? Pomocy!!! Nie mogę już włosów przefarbować, a czy są inne sposoby?????
Piszcie wszystkie pomysły!
CZekam
hmm a gdybyś poszła do fryzjera i poprosiła zeby ufarbowal ci wlosy na naturalny kolor? fryzjer zafarbuje ci całe wlosy pod kolor odrostów .Co do rozjaśniacza to sie nie przejmuj nikt się mądry nie urodził i każdy uczy się na błędach .Na wizażu jest wielu fryzjerów na pewno ci coś doradzą
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 20:01   #30
klifek17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 176
Dot.: Blond włosy - odrosty

hawrodytka o jakim tonerze piszesz?
klifek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-21 19:00:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.