ciągłe pragnienie w ciąży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-17, 17:39   #1
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577

ciągłe pragnienie w ciąży


Dziewczyny, czy Wy podczas ciąży pijecie więcej niż normalnie? Ja jestem w 8 tygodniu, wzmożonego apetytu nie mam ale za to pragnienie - bez przerwy. Czuję się jak smok wawelski, mogłabym rzekę wypić... i bez przerwy mam wysuszoną śluzówkę i wrażenie wręcz odwodnienia. Czy to normalny objaw? Mam wrażenie że zaraz zacznie mi się woda gromadzić w organiźmie bo w sumie chyba więcej niż zazwyczaj to jej nie wydalam...
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 18:17   #2
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: ciągłe pragnienie w ciąży

to zupelnie normalne.. ja tez duzo wiecej pije niz przed ciaza.. a czasami czuje sie tak jakbym miala mega wielkiego kaca... pije, pije i nic... nie wiem dlaczego tak jest... ale w kazdym badz razie lepiej ze chce nam sie pic.. bo byloby zle gdybysmy nie odczuwaly pragnienia pozdrawiam!
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 19:14   #3
Jemiołka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 131
Dot.: ciągłe pragnienie w ciąży

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wy podczas ciąży pijecie więcej niż normalnie? Ja jestem w 8 tygodniu, wzmożonego apetytu nie mam ale za to pragnienie - bez przerwy. Czuję się jak smok wawelski, mogłabym rzekę wypić... i bez przerwy mam wysuszoną śluzówkę i wrażenie wręcz odwodnienia. Czy to normalny objaw? Mam wrażenie że zaraz zacznie mi się woda gromadzić w organiźmie bo w sumie chyba więcej niż zazwyczaj to jej nie wydalam...
normalna sprawa. Pij na zdrowie, byle nie napoje gazowane i unikaj słodzonych napojów.
Jemiołka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 20:16   #4
lisey
Zadomowienie
 
Avatar lisey
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 078
GG do lisey
Dot.: ciągłe pragnienie w ciąży

tak to normalne, w ciazy potrzebujemy okolo od 2 nawet do 3 litrow plynow dziennie ale licza sie tylko woda i soki,kawa i herbata odwadniaja.Co do wydalania tych plynow nie martw sie,poczekaj jeszcze kilka tygodni a wycieczki do toalety stana sie dla Ciebie rodzajem spacerow cogodzinnych nawet co chwila bedziesz latac ael ulga bedzie cudowna
__________________
Gabrielek 15/11/2008

Fasolinka
lisey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 10:55   #5
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: ciągłe pragnienie w ciąży

Zwiekszenie pragnienie jast normalne jeszcze zanim brzuch zacznie rosnac, zwieksza sie ilosc krazacej krwi.
Jesli bardzo Cie to niepokoi, porozmawiaj z lekarzem, możesz przebadać sie pod katem cukrzycy ciążowej ale na tym etapie ciazy, to raczej jeszcze nie grozi
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 11:14   #6
memi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 775
Dot.: ciągłe pragnienie w ciąży

zawsze mozna miec cukrzyce zwykla, ktora akurat zaczela sie w ciazy.
Ciaza nie chroni przed chorobami .
kazda ciezarna na poczatku (w ok 8-10 tydzien) powinna miec oprocz morfologii rowniez zbadany poziom cukru we krwi na czczo. Bo potem to nie wiadomo, czy to cukrzyca cierarnych czy zwykla.

jak siusiasz normalnie to nie powinno byc problemu, gorzej jak pijesz duzo i siusiasz duzo.
memi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 14:34   #7
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: ciągłe pragnienie w ciąży

Hmm właściwie to siusiam też więcej niż wcześniej a zawsze biegałam średnio co godzinę. Teraz po godzinie to już ledwo żyję... Mój gin powiedział dziś że to pragnienie jest naturalne i poradził pić herbatę miętową bez cukru. Muszę spróbować A badanie poziomu cukru robiłam miesiąc temu, mam 96. Strasznie dużo jak na mnie bo wcześniej byłam na dole normy a teraz bliżej góry... Gin stwierdził że jest dobry i cukrzyca na razie mi nie grozi, oby miał rację...
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.