Czy zdarza Wam się, że sprzedawcy dziwnie patrzą? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-08, 11:03   #211
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
A ja byłam wczoraj w Douglasie swiadkiem, kiedy kobieta zawezwała ochroniarza i zwróciła mu uwagę, że ona robi tu zakupy a nie kradnie i poczuła się okropnie w związku z tym, ze oglądała kosmetyki a ochroniarz bacznie jej się przyglądał. Co ochroniarz na to odpowiedziała to nie wiem, coś tam pod nosem mamrotał
miała kobitka racje, trzeba będzie chyba z wszystkimi takimi natretami rozprawic sie w ten sam sposób
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 22:05   #212
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

A ja za to wspominam moje pierwsze zakupy w Perfumerii Długo, długo zbierałam na moje ukochane pierwsze perfumy jak była w liceum - Poeme Lancome i Cristale Chanel
Było to w Perfumerii z Zielonej Górze - z dobrych 7 lat temu..ale pamiętam.
Najpierw przyszłam tylko do Perfumerii Ada - żeby poznać to, co mnie zainteresowało z opisów nut. Bałam się bardzo, że będę niemiło potraktowana, bo taka małolata, skromnie ubrana..I wiecie co?Spędziłam tam prawie pól godziny w cudownej atmosferze, wśród ferii zapachów..Pani przed moim odejściem dała mi jeszcze piękny katalog, żebym sobie wszystkie bloterki powkładała..Czułam się jak Królowa po takiej miłej obsłudze.
W końcu mogłam kupić sobie wymarzony zapach - niestety wtedy tylko 30-stkę. Wydałam wtedy 150zł i wielkie było moje zdziwienie jak Pani najpierw zapytała sie o typ mojej cery a potem zaczęła wyciągać z różnych miejsc przeróżne mini produkty!!!!Dostalam wtedy cały zestaw Chanel Precision - serie do mieszanej cery, i chyba z 5 pięknych firmowych próbek perfum, które wcześniej testowałam i te, które Pani sama mi zaproponowała..Miałam wtedy problemy z cerą i ta Pani tak umiejętnie, kulturalnie zapytała sie o typ cery, czy mieszana w kierunku suchej czy tłustej - choć widziała jak jest...Pierwszy raz ktoś nie zrobił mi przykrości w takim momencie.Czułam sie naprawdę wyjątkowo..wiedziałam, że są osoby które w tej perfumerii zostawiają 10 razy tyle pieniążków co ja...a jednak zostałam potraktowana iście po królewsku..Do tej pory to wspominam..Potem czasem zaglądałam do tej Perfumerii do tej przemiłej Pani, która mnie obsługiwała i parę razy bez zakupów dostawałam mini produkty do pielęgnacji dla Mamy Diora

Do tej pory pamiętam dystyngowany sposób wysławiania sie tej Pani, niezwykła kulturę osobista, głos..spokój..i traktowanie każdego jako kogoś wyjatkowego..
Nie wiem czy teraz jest tak samo - ale jeśli mieszkacie w Zielonje Gorze to te miłe przeżycia spotkały mnie w Perfumerii ADA na deptaku
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 17:41   #213
Toplica
Przyczajenie
 
Avatar Toplica
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 5
Cool Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Na mnie panie z poznańskiej Sephory patrzyły tak, jakby miały ochotę mnie czym prędzej stamtąd wykopać - odniosłam dziwne wrażenie, że ma to coś wspólnego z moimi glanami i kolczykami.
Teraz uważam to nawet za zabawne, ale wtedy najzwyczajniej w świecie było mi przykro, tym bardziej , że wyglądałam naprawdę dobrze - schludnie, świeżo (co nie jest takie łatwe po podróży pociągiem z Gniezna i kilkugodzinnym załatwianiu w mieście swoich spraw) tylko... inaczej.
Jakoś tak się zraziłam i od tamtej pory kupuję przez internet, ewentualnie proszę koleżankę jeśli się wybiera - nie będę zmieniać stylu (który notabene i tak b.złagodniał) i "pindraczyć" się jak na randkę gdy chcę wstąpić do
Sephory - to absurd. Ważne zebym była trzeźwa i kompletnie ubrana - reszta nie powinna ich obchodzić. To one mi się mają podobać - nie odwrotnie.
__________________
"[...] iloraz inteligencji tłumu równy jest IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników [...]."
- Terry Pratchett
Toplica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 22:04   #214
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Cytat:
Napisane przez Toplica Pokaż wiadomość
Na mnie panie z poznańskiej Sephory patrzyły tak, jakby miały ochotę mnie czym prędzej stamtąd wykopać - odniosłam dziwne wrażenie, że ma to coś wspólnego z moimi glanami i kolczykami.
Teraz uważam to nawet za zabawne, ale wtedy najzwyczajniej w świecie było mi przykro, tym bardziej , że wyglądałam naprawdę dobrze - schludnie, świeżo (co nie jest takie łatwe po podróży pociągiem z Gniezna i kilkugodzinnym załatwianiu w mieście swoich spraw) tylko... inaczej.
Jakoś tak się zraziłam i od tamtej pory kupuję przez internet, ewentualnie proszę koleżankę jeśli się wybiera - nie będę zmieniać stylu (który notabene i tak b.złagodniał) i "pindraczyć" się jak na randkę gdy chcę wstąpić do
Sephory - to absurd. Ważne zebym była trzeźwa i kompletnie ubrana - reszta nie powinna ich obchodzić. To one mi się mają podobać - nie odwrotnie.
piękne

aczkolwiek, jakby się uprzeć, w temacie trzeźwości, że takie ważne niby ...
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 22:50   #215
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Czy zdarza Wam się, że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
piękne

aczkolwiek, jakby się uprzeć, w temacie trzeźwości, że takie ważne niby ...
Ba! To jest najważniejsze - przy tylu szklanych półkach i flakonach do stłuczenia
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/


Edytowane przez justynaneyman
Czas edycji: 2013-09-19 o 23:06
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 06:30   #216
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Czy zdarza Wam się, że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ba! To jest najważniejsze - przy tylu szklanych półkach i flakonach do stłuczenia
ale trzeźwość wzmaga rozsądek, a rozsądek może oganiczyć przyjemność nabywania
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 09:29   #217
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Czy zdarza Wam się, że sprzedawcy dziwnie patrzą?

No to już wiem, dlaczego na mnie tak dziwnie patrzą - za rozsądna jestem na perfumerie i tylko jeden flakon kupiłam tam.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 09:36   #218
Toplica
Przyczajenie
 
Avatar Toplica
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 5
Dot.: Czy zdarza Wam się, że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ale trzeźwość wzmaga rozsądek, a rozsądek może oganiczyć przyjemność nabywania
Może i tak, jednak wolę rozsądnie przeznaczyć pieniądze na coś sprawdzonego, potrzebnego i dobrego niż, wabiona promocjami i innymi zabiegami marketingowymi, kupić coś, co kompletnie się nie sprawdzi pomimo, że w momencie kupna było mi niesamowicie potrzebne.

Jednak w
Sephorze mi to nie grozi, ponieważ panie nigdy nie sprawiały wrażenia by chciały mi coś sprzedać, polecić i nie bardzo kwapiły się do pomocy. Koleżanka ma niestety odwrotnie. "Niestety", ponieważ udzielana jej >>pomoc<< bardziej szkodzi niż pomaga. Pracownice są zbyt nadgorliwe, wręcz nachalne.
Ech, i tak źle, i tak niedobrze - coś z tymi
Sephorami musi być, bo - nie żebym była jakąś szaloną hipiską - ale wyczuwam w nich dość nieprzyjemną aurę. Poza tym ceny ceny... Wiadomo, marka musi kosztować, ale nie przeszkadza to po drodze zahaczyć o np. Super-Pharm, gdzie istnieje duża szansa, że poszukiwany przez nas zapach jest na promocji.

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
No to już wiem, dlaczego na mnie tak dziwnie patrzą - za rozsądna jestem na perfumerie i tylko jeden flakon kupiłam tam.


justynaneyman - albo wykupujesz połowę asortymentu albo kiepska z Ciebie klientka i nie warto sobie Tobą zaprzątać głowy. Dla nich to proste - niestety i (co gorsza) logiczne.

__________________
"[...] iloraz inteligencji tłumu równy jest IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników [...]."
- Terry Pratchett
Toplica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 09:51   #219
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Czy zdarza Wam się, że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Ano nie warto, szczególnie, że to nie one mnie mogłyby coś doradzić w kwestii zapachów, tylko odwrotnie.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 11:06   #220
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Czy zdarza Wam się, że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Topliko, to był żarcik
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 12:26   #221
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Czy zdarza Wam się, że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Mnie się nigdy nie zdarzyła dyskryminacja w S. albo D. z powodu glanów
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 13:47   #222
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Cytat:
Napisane przez Toplica Pokaż wiadomość
Na mnie panie z poznańskiej Sephory patrzyły tak, jakby miały ochotę mnie czym prędzej stamtąd wykopać[...]
niestety, nie odnosi się to tylko i wyłącznie do drogerii, ale chyba przede wszystkim do ogólnie pojętej budżetówki, a w szczególności do służby zdrowia - tam pacjent naprawdę wielce im przeszkadza
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 21:45   #223
Sekretna_Kobieta
Raczkowanie
 
Avatar Sekretna_Kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 215
Dot.: Czy zdarza Wam się, że sprzedawcy dziwnie patrzą?

A ja nie lubie ochroniarzy z Rossmana,chodza za czlowiekiem i chodza,czasem az strach cos wziac do reki zeby nie wypadlo :P
Sekretna_Kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 00:47   #224
Latiha
Zakorzenienie
 
Avatar Latiha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 740
Dot.: Czy zdarza Wam się, że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Mieszkam w Rzymie i z reguły nigdy nie zdarzyło mi się, aby panie w Sephorze (bo tylko tam przeważnie chodzę na testy) krzywo na mnie patrzyły albo coś. Wynika to z tego, że w Rzymie jest pełno turystów, którzy z reguły chodzą bardzo "bylejako" ubrani, a jednak zostawiają w sklepach i restauracjach o wiele więcej pieniążków niż przeciętni Włosi, którzy w obecnym kryzysie zredukowali swoje wydatki.
Niestety, panowie ochroniarze często za mną chodzą, ale oni chyba z reguły chodzą za osobami młodymi. Dodam, że tu przeważnie panowie ochroniarze to wysocy i potężni Afroamerykanie Ale oni tylko tak groźnie wyglądają, w rzeczywistości są bardzo mili Jak dzisiaj, potężny pan ochroniarz przywitał mnie, potem poszłam się popsikać Premiere a jak tylko odeszłam poszedł tam szybko ustawić tester "po swojemu", bo chyba nie postawiłam go z powrotem wystarczająco prosto
Za każdym razem, kiedy jestem w Sephorze, proszę którąś panią o zrobienie mi próbeczki - jeszcze nie zdażyło mi się, aby któraś odmówiła. Mam już sporą kolekcję tych próbeczek, wszystkie skrupulatnie podpisane Czasami widziałam, że panie same proponują zrobienie ich klientkom. Co mnie najbardziej cieszy to że udało mi się zdobyć próbeczkę J'Ose Szykuję się do zakupu, ale u nas to koszt 130 euro za 100 ml, podobno w polskiej Sephorze o wiele taniej więc się wstrzymałam
Dziś poprosiłam o próbeczkę Angela z zamiarem dolania sobie jej do mojej uroczej miniaturki, która już mi się kończy
__________________
moja wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261940


moja fragrantica
http://www.fragrantica.com/member/213446/



Arabistka, w sercu i na papierze


...ماتت قلوب الناس ماتت بنا النخوة
Latiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 12:21   #225
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Czy zdarza Wam się, że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Ostatnio stalam w kolejce do kasy w Sephorze, a przede mną stał chlopak, który nic nie kupowal - na oko z 18 lat, dresy, czapeczka, styl kibica :P - i zapytal Panią kasjerkę, czy moze mu zrobic dwie próbki perfum... Dodam, ze mi Panie zawsze odmawialy, gdy chcialam próbke bez zakupów. Tymczasem kasjerka zapytala tylko jakie (a chcial Chanele ) i przyniosla bez zadnego problemu... Az sie zdziwilam i trochę wkurzylam - to ja robie zakupy i dostaję jedną nędzna wyproszoną próbke, a tu takie rarytasy bez zakupów rozdają - widać wszystko zalezy od osoby i od dnia
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 12:44   #226
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Czy zdarza Wam się, że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ostatnio stalam w kolejce do kasy w Sephorze, a przede mną stał chlopak, który nic nie kupowal - na oko z 18 lat, dresy, czapeczka, styl kibica :P - i zapytal Panią kasjerkę, czy moze mu zrobic dwie próbki perfum... Dodam, ze mi Panie zawsze odmawialy, gdy chcialam próbke bez zakupów. Tymczasem kasjerka zapytala tylko jakie (a chcial Chanele ) i przyniosla bez zadnego problemu... Az sie zdziwilam i trochę wkurzylam - to ja robie zakupy i dostaję jedną nędzna wyproszoną próbke, a tu takie rarytasy bez zakupów rozdają - widać wszystko zalezy od osoby i od dnia
Mi tam jeszcze nigdy panie z Sephory nie odmówiły próbki Co prawda nie ubieram się jakoś specjalnie (ostatnio jeansy i koszulkę Iron Maiden , którą może było słabo widać spod rozpiętej kurtki), no ale w dresikach to chyba nie wygrałbym się nawet na targowisko w naszej dziurze Tylko panie miały dylemat czy mają limit czy nie, bo chciałem 3, a mają limit 2 i tyle mi sporządzono
Wszystko zależy od konsultantki widocznie, bo ostatnio i 3 bez problemu dały bez żadnego kupowania
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 14:53   #227
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Czy zdarza Wam się, że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Jak ja prosze bez kupowania to nigdy nie ma fiolek a jak jednak zdecyduje sie cos kupic, to fiolki nagle się znajdują

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;43377375]Mi tam jeszcze nigdy panie z Sephory nie odmówiły próbki Co prawda nie ubieram się jakoś specjalnie (ostatnio jeansy i koszulkę Iron Maiden , którą może było słabo widać spod rozpiętej kurtki), no ale w dresikach to chyba nie wygrałbym się nawet na targowisko w naszej dziurze Tylko panie miały dylemat czy mają limit czy nie, bo chciałem 3, a mają limit 2 i tyle mi sporządzono
Wszystko zależy od konsultantki widocznie, bo ostatnio i 3 bez problemu dały bez żadnego kupowania [/QUOTE]
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.