Alli - na odchudzanie - ktoś stosował?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 21:41   #31
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Alli? Preparat na odchudzanie

Taka cene?Za co?Wole poćwiczyć i zdrowo się odzywiac i spożywać mniej tłuszczy.
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 08:24   #32
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Alli? Preparat na odchudzanie

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Taka cene?Za co?Wole poćwiczyć i zdrowo się odzywiac i spożywać mniej tłuszczy.
spożywać mnie tłuszczy ok, ale jeżeli to będą zwierzęce, a roślinne jak najbardziej TRZEBA jeść
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 08:26   #33
MalaLejdi
Zadomowienie
 
Avatar MalaLejdi
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 863
Dot.: Alli? Preparat na odchudzanie

Kolejni naciągacze- krótko i na temat!
MalaLejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 10:12   #34
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Alli? Preparat na odchudzanie

Już 3 watek odnoście Alli...
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 10:55   #35
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Alli? Preparat na odchudzanie

Nie kupiłabym bo za drogo. Mam Lineę. Ale dopiero 3 dzień więć póki co nie mogę nic powiedzieć.
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 17:25   #36
hooda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nottingham, UK
Wiadomości: 42
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

biore od 5 dni w polaczeniu z dieta montignaca (na montignacu od trzech tygodni) i musze stwierdzic, ze chyba dziala tzn ciuchy robia sie luzniejsze znacznie szybciej niz na samej diecie.
co do skutkow ubocznych, prawie nie zauwazam. czasem jakies wzdecia lub burczenie w brzuchu + luzne stolce ale dla mnie to plus.
czytalam duzo opini na temat tego leku na amazon.com i wiele z nich jest naprawde pozytywnych, wiele osob tracilo ok 7-10 kg miesiecznie.
hooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 18:01   #37
zuza_130
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 189
Dot.: Alli? Preparat na odchudzanie

Czy o taką linee Ci chodzi? http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p15740-Linea_tabletki_60_szt
Czy jest w ogóle jakaś inna?
__________________

zuza_130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 12:34   #38
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Alli? Preparat na odchudzanie

Cytat:
Napisane przez MalaLejdi Pokaż wiadomość
Kolejni naciągacze- krótko i na temat!

eee tam, raczej firmy Glaxo nie nazwałabym kolejnymi naciągaczami...robią całkiem dobre leki, np. Rutinoscorbin, cholinex...a teraz wypuścili to Alli.
Osobiście uważam, ze preparat jest ok.
Jest bardzo dużo badań na temat jego stosowania, a właściwie, nie na temat samego Alli, ale na temat substancji czynnej zawartej w tych kapsułach- orlistat to substancja już dawno stosowana w odchudzaniu, dodam, że z powodzeniem. Wczesniej na naszym rynku był dostępny (w sumie to nadal jest, ale nadal za kosmiczną kasę i na receptę) Xenical, w którym własnie subst.czynną jest orlistat, tyle, że w podwójnej dawce czyli 120mg, a nie tak jak w Alli- 60mg.
Sama zastanawiałam się nad odchudzaniem tym preparatem, w końcu jednak zdecydowałam się na sibutraminę, bo w sumie jem tak mało tłusczu, że raczej Alli nie dałby pożądanych efektów.
Ale dla osoby, która nie umie odmówić sobie fast foodów- będzie jak znalazł. Na pewno powoduje to, o czym pisał ktoś wyżej- tłuszczokał czyli, brzydko mówiąc wydala sie tłuszcz razem z qpą, jesli ktoś ma tego tłuszczu dużo, no to może dojść do tego, że podczas stosowania Alli będzie musiał nosić pieluchomajtki, bo może niezdążyć do WC. No ale coś za coś...zawsze są jakieś skutki uboczne gdy stosuje się leki
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:35   #39
elka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

tak tylko tak bardzo tzreba uwazac z jedzeniem ze szok,zero tluszczu
elka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:05   #40
oluchaaa
Przyczajenie
 
Avatar oluchaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Bylam ostatnio po alli w boots w uk i niestety nie sprzedali mi tego srodka gdyz zeby go kupic musialam im pokazac wydruk z wagi pokazujacy wskaznik BMI. Bylo 26, pan kazal mi biegac i stosowac diete. Czy w Polsce tez trzeba udowadniac ze ma sie wskaznik powyzej28 ?


hooda tez stosowalam diete montignaca, ale ciezko bylo z kupowaniem produktow, w sklepie spedzalam ponad godzine na niewielkich zakupach bo musialam czytac wszystkie etykiety produktow by sprawdzic czy niezawieraja cukru. Tobie latwiej?
oluchaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 19:55   #41
-asieńka-
Raczkowanie
 
Avatar -asieńka-
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warm-mazur
Wiadomości: 38
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Strasznie drogi Lepiej zainwestować w inne składniki diety
-asieńka- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 20:26   #42
hooda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nottingham, UK
Wiadomości: 42
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Ja nie kupowalam w aptece, bo tez by mi nie sprzedali, kupilam w aptece internetowej i dodalam sobie 15 kg przy ankiecie dotyczacej wagi
W sumie do stracenia mam ok 10 kg, waze 67 przy wzroscie 170.

moim zdaniem montignac w uk jest calkiem latwy, ja jem makarony razowe, bardzo rzadko pieczywo a jesli juz to tylko ryvita, duzo soczewicy i innych straczkowych. nie czytam etykiet, kupuje po prostu nieprzetworzone produkty - chudy bialy ser, warzywa mrozone i swieze, mieso, ryby, krewetki itp.
pozdrawiam
hooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 08:26   #43
elka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

dziewczyny uwazajcie,ten srodek jest silny i naprawde uwazajcie,z organizmu nie tylko wychodzi tluszcz ale i skladniki mineralne ,przy BMI 28 jest to dopuszczalne ale ponizej mozna sie nabawic problemow zdrowotnych.W Polsce nie bylo problemu z zakupem,nie pytali o nic a na zachodzie ,sa bardzo ostrozni.
elka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 14:24   #44
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: alli - pierwszy i jedyny lek bez recepty

A czy są tu może dziewczyny z Poznania, które stosują alli? Bo moja mama szuka do ankiety...
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 12:34   #45
karolinkaWW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 125
Dot.: alli - pierwszy i jedyny lek bez recepty

Moja znajoma stosuje ten preparat razem z dieta i cwiczeniami. Efekty sa, ale...hmm, nie moze nawet kichnac ani porzadnie odkaszlnac bo... bardzo rozluzniaja sie zwieracze i sa przy tym przykre niespodzianki... Krotko mowiac nie kontroluje oddawania stolca. Pani w aptece tez mowila mi o tym skutku ubocznym.
karolinkaWW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 09:01   #46
Malwina929
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Ja mam taką rade dla tych co już biorą i co zaczynają. Ja z moją szefową wpadłyśmy na pomysł jeśli chodzi o skutki uboczne (oleiste wiatry) można użyć podpaski lub wkładki higienicznej

Edytowane przez Malwina929
Czas edycji: 2009-05-24 o 09:02
Malwina929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 21:39   #47
yaponka
Raczkowanie
 
Avatar yaponka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 52
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

ten alli jest dość drogi. ja znalazłam coś tańszego i szybszego bo pomaga zrzucić ok. 3 kg w 15 dni.nazywa sie Forte Pharma SLIM15 Slim-15 - Program wyszczuplający szybkie odchudzanie 15saszetek+30tabletek. może ktoś stosował? przeklejam ze strony apteki internetowej:
Program wyszczuplający składający się z tabletek i saszetek. Posiada działanie uderzające - wyszczuplanie w krótkim okresie czasu - 15dni.

1. Faza uderzeniowa - 10 dni
- intensywne wyszczuplanie
2. Faza stabilizacji - 5dni
- utrzymanie dabrej sylwetki

PROGRAM PROSTY W UŻYCIU
FAZA UDERZENIOWA - czas trwania 10dni
Działanie fazy uderzeniowej:
- Spalanie zmagazynowanych kalorii
- Wychwytywanie tłuszczów z pożywienia
- Oczyszczanie organizmu
- Zmniejszenie apetytu
Stosowanie fazy uderzeniowej:
1 tabletka rano, w południe i wieczorem na początku posiłku, popijając szklanką wody + 1 saszetka o smaku mango do rozpuszczenia w 1.5l wody i do picia regularnie przez cały dzień
FAZA STABILIZACJI - czas trwania 5dni
Działanie fazy stabilizacji:
- Oczyszczanie organizm
- Zmniejszenie apetytu
Stosowanie fazy stabilizacji:
1 saszetka o smaku mango do rozpuszczenia w 1.5l wody i do picia regularnie przez cały dzień
SLIM 15 - UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ
Wyjątkowa skuteczność udowodniona po 15 dniach!
Skuteczność programu SLIM 15 w połączeniu z zastosowaniem metody SLIM-datazostała dowiedziona w badaniachprzeprowadzonych w ciągu 15 dni*. Uzyskane rezultaty:
-2,6 kg: średnia utrata
do -4,3 kg: maksymalna utrata
-3,3 cm: średnia utrata
do -8 cm: maksymalna utrata
98% osób zadowolonych po zastosowaniu
100% osób uznało program SLIM 15 jako prosty w użyciu i do kontynuowania

Program Wyszczuplający PROSTY, SZYBKI I SKUTECZNY łączący 2 fazy wyszczuplania z metodą żywieniową.
Program kompleksowy będący połączeniem wyjątkowego i opatentowanego składnika SLIM-data Complex z aktywnymi składnikami znanymi ze swojej skuteczności.
Metoda SLIM-data. To koncepcja żywieniowa uznana przez środowisko lekarzy i opisana w poradniku w sposób prosty, zrozumiały i praktyczny do użycia.

Działanie:
- oczyszczenie organizmu
- zmniejszenie aptetytu
- wychwytywanie tłuszczów
- spalanie zmagazynowanego tłuszczu

Skład:
1. spalanie kalorii: kola, zielona herbata, mate
2. wychwyt tłuszczów: chitosan
3. oczyszczanie organizmu: ogonek czereśni, wrzosiec popielaty, rozmaryn
4. zmniejszenie aptetytu: włókna akacji, F.O.S., chrom, cynk

Sposób użycia:
1 saszetkę dziennie i 1 tabletkę 3x dziennie.
__________________
Wiadomości z Europy
yaponka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 16:20   #48
Sarisha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Londyn/Krakow
Wiadomości: 47
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Ja osobiscie uwazam, ze nie ma sie co ''bawic'' w odchudzanie szprycujac sie chemia. Kiedys bylam glupia, chcialam szybko schudnac i zakupilam tabletki odchudzajace na internecie. Wiele kobiet bylo zachwyconych dzialaniem. Nie bylo po zazyciu zadnego apetytu...ale arytmie, skoki cisnienia i ataki paniki zostaly mi do dzisiaj...a kg ktore schudlam szybko sie zwrocily, wiec teraz pytanie CZY WARTO???? Jestem przekonana, ze najlepszym sposobem na zrzucenie wagi na zawsze to zdrowa dieta i duzo sportu
Sarisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 20:29   #49
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

nie próbowałam i nie spróbuje bo cena jak dla mnie kosmiczna
ale 'spodobala' mi sie reklama (przed chila leciala),w której wprost mówią, że ten preparat pomoze zrzucic jakistam procent wiecej, pod warunkiem, ze samemu sie schudnie, nie czaruja tak jak w wiekszosci reklam suplementow, ze wystarczy brac jakiestam tabletki sie sie chudnie w oczach w dodatku zdrowo itd
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 09:33   #50
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

to prawda... cena kosmiczna. A ja myślałam, że jak za Formoline 60 zł płaciłam to było dużo... z tym alli to jest jeszcze o tyle nieciekawie, że trzeba jakiejś konkretnej nisko tłuszczowej diety przestrzegać. Gdzieś czytałam, że jakaś dziewczyna się nie dostosowała, dostała biegunek i w szpitalu wylądowała... to już naprawdę wygląda mało ciekawie
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 13:40   #51
magda557
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Alli? Preparat na odchudzanie

Wybaczcie bo nie zamierzam was straszyć,ale....Jetem zupełnie zdrowa nie mam żadnych alergii.W związku z tym że przytyłam sporo po ciąży,kupiłam Alli skuszona piękną reklamą w telewizji.Nawet nie przypuszczałam że tak się skończy moje odchudzanie.Po zażyciu jednej tabletki po kilkunastu minutach zaczęłam mdleć i tracić przytomność kilkakrotnie,czułam potworną duszność coś ściskało mnie za gardło.Ciśnienie wzrosło do 200/100,tętno ponad 200 na minutę.Miałam wrażenie że umieram.Trafiłam do szpitala z ciężkimi zaburzeniami krążeniowymi.Wierzcie mi -ten lek powinno się sprzedawać na receptę a stosować pod ścisłym nadzorem lekarza.Bardzo proszę uważajcie.Ja teraz wolę już swoje kilogramy zamiast takich przejść.

Edytowane przez magda557
Czas edycji: 2009-05-28 o 13:45 Powód: błąd ,brakująca litera
magda557 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 08:25   #52
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Alli? Preparat na odchudzanie

Cytat:
Napisane przez magda557 Pokaż wiadomość
Wybaczcie bo nie zamierzam was straszyć,ale....Jetem zupełnie zdrowa nie mam żadnych alergii.W związku z tym że przytyłam sporo po ciąży,kupiłam Alli skuszona piękną reklamą w telewizji.Nawet nie przypuszczałam że tak się skończy moje odchudzanie.Po zażyciu jednej tabletki po kilkunastu minutach zaczęłam mdleć i tracić przytomność kilkakrotnie,czułam potworną duszność coś ściskało mnie za gardło.Ciśnienie wzrosło do 200/100,tętno ponad 200 na minutę.Miałam wrażenie że umieram.Trafiłam do szpitala z ciężkimi zaburzeniami krążeniowymi.Wierzcie mi -ten lek powinno się sprzedawać na receptę a stosować pod ścisłym nadzorem lekarza.Bardzo proszę uważajcie.Ja teraz wolę już swoje kilogramy zamiast takich przejść.

skoro jesteś ZUPEŁNIE zdrowa to sorry, skąd taka reakcja?!
zastanów się...szczególnie po leku, który w ŻADEN sposób nie wpływa na wzrost/spadek ciśnienia....ciekawe...
po 1- u zdrowych ludzi nie ma potrzeby stosowania tego leku, bo zdrowy człowiek nie jest otyły, ani nie ma nadwagi. Skoro chcesz schudnąć to albo masz nadwagę/otyłość, albo ją sobie wmawiasz, co też kwalfikuje się jako choroba....
po 2- orlistat czyli subs.czynna tabletek alli jest z powodzeniem stosowana w odchudzaniu nawet w dawce podwójnej niż ta zawarta w alli.
i po 3-uważam, że wszystkie radykalne zmiany w swoim ciele (np.odchudzanie się) powinno się przeprowadzać po uprzednich badaniach i wnikliwej analizie tego co najbardziej, a co najmniej posłuży właśnie twojemu organizmowi.
Sama piszesz, że Alli kupiłaś skuszona reklamą, a ja uważam, ze reklama powinna Cię co najwyżej zainteresować tym preparatem, a sama powinnaś dowiedzieć się jak najwięcej o jego działaniu, choćby po to żeby oszczędzić sobie takich właśnie przeżyć i nie wywalać kasy w błoto....w końcu to Twój organizm i Twoje życie, więc Tobie powinno najbardziej na nim zależeć.
a taka ostra reakcja na lek, może być spowodowana utajoną cukrzycą, nadciśnieniem, o którym nie wiedziałaś że je masz, albo przyjmowaniem innych leków np.leków rozrzedzających krew. Sam orlistat, o ile nie jesteś na niego uczulona, NIE POWODUJE tego typu reakcji. Po prostu działa w taki sposób, że sam z siebie, jeśli jesteś zdrowa nie moze ci podnieść ciśnienia.
Dlatego radzę, zebyś sie kompleksowo zbadała i nie zrzucała winy na tabletkę, która sorry- pisałam o tym wyżej, naprawdę dobrze została zbadana(jak na stosunkowo nową substancję leczniczą).

aha- nie mam nic wspólnego z koncernem Glaxo S.C. po prostu wkurza mnie ludzka ignorancja- to tak żeby od razu ukrucić polemikę pt." a co ty masz z tego że tak zaciekle bronisz alli"
pozdrawiam
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 21:22   #53
natikp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

ja na waszym miejscu bym tego nie brala, lepiej brac leki oparte na ziolach ktore nie daja tak powaznych dzialan niepozadanych co alli, tak samo zelixa i meridia tez nie polecam, ja bralam tabletki linea nie dosc ze sa o wiele tansze a co najwazniejsze nie odczulam po nich zadnych dzialan niepozadanych i schudlam 11 kg oczywiscie jak wiadomo same lykanie tabletek nic nie da one jedynie moga pomoc w osiagnieciu upragnionej wagi odrobina cwiczen i ograniczenie slodyczy robi swoje
natikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 12:53   #54
hmoni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Ja stosuje od miesiąca i bardzo sobie chwalę, szybciej sie chudnie, efektów ubocznych- brak, przynajmniej u mnie. Fakt, że do tego doszła dieta 1100 kalorii, i jest git
hmoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 20:00   #55
agusia001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Czesc napisałaś że stosujesz od miesiąca ALLI ile schudłaś ?

Edytowane przez agusia001
Czas edycji: 2009-06-02 o 20:03
agusia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 15:17   #56
hmoni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

7 kg, dla jednych duzo dla jednych mało, przy normalniej diecie 1100 kalorii powinnam chudnąć ok 1 kg na tydzięń, więc jak widać alii troszke przyspiesza ale przyznam szczerze, że gdyby u mnie wystąpiły jakieś przykre dolegliwości nie brałabym tego. Moja szwagierka łykała meridię dała rade przez tydzień, bo miała starszne omlenia itp. Rozmawiałam z koleii kiedys z Panią , która jechała na meridii 2 miechy sporo zleciaal, ale u niej tez nic sie nie działo. Ponoć ten alli to taki środek przed meridią, lżejszy, więc warto spróbować. Cena faktycznie może odstrasać, no ale.. kwestia wyboru
hmoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 07:49   #57
agusia001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Dzięki za odpowiedż zdecyduje się na zakup odezwe sie po miesiacu jak mi poszło ogólnie to na diecie jestem 1200 kalori i duzo już schudłam ale waga mi staneła w miejscu a 7 kg to bardzooo dużo )mam nadzieje ze u mnie też tyle zleci w miesiąc
Pozdrawiam i życzę powodzonka )
agusia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 17:01   #58
niezapomniana
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 617
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Oj dziewczyny dziewczyny pomyślcie troszkę.. zleci waga i co dalej? co jak się alli skończy? dalej będziecie jadły to co jadłyście i jojo powróci... Nie ma trwałych efektów bez zmiany nawyków żywieniowych i ruchu. Ja też kiedyś się napalałam na tabletki, herbatki etc. Ale trwałego efektu to wam nie da. Im szybciej zrzucicie tym szybciej przytyjecie. Wszystko na spokojnie i z głową. Ja wiem, że lato się zbliża, że na plaże trzeba wyjść, ale czy to powód, żeby dawać organizmowi takiego kopniaka chemicznego??? Z tego co widzę niektóre z was nawet nadwagi nie mają lub malutką a za takie środki się chwytają! To ograniczenie BMI do ponad 28 jest nie po to żeby je omijać. W końcu to jest dla osób, które mają poważne problemy a nie dla każdego.. Choć ja miałam niedawno 30 to i tak bym się nie zdecydowała. Przejrzyjcie forum. Bez dużego wysiłku a zdrowo można się trwale odchudzić.. trzeba tylko znać parę zasad. Ja myślałam kiedyś,że to niemożliwe, że jak się czymś nie wspomogę to nie pójdzie. A guzik! Poszło już 6kg w 15dni bez żadnego alli itp. A diety 1100 kcal nie stosuję bo to jak dla mnie głodówka. Na prawdę poczytajcie sobie 10 zasad żywieniowych i najczęściej zadawane pytania i pomyślcie czy warto pchać kasę w coś co nie będziecie przecież jadły do końca życia, żeby utrzymać rezultat!
Takie moje małe przemyślenia. Mam nadzieje, że nikogo nie uraziłam. Ale nie mogłam się powstrzymać.
__________________
"Do sukcesu nie ma żadnej windy... trzeba iść po schodach"

Edytowane przez niezapomniana
Czas edycji: 2009-06-04 o 17:06
niezapomniana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 17:50   #59
hooda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nottingham, UK
Wiadomości: 42
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Ej, chyba nie czytalas calego watku. Zadna z nas nie bierze alli bez diety, traktujemy ten lek jako dodatek. Owszem bez alli tez bysmy schudly ale jednak wolniej. ja akurat naleze do osob, ktore wolno chudna i tu sie alli sprawdza. a jak juz schudne to wcale nie mam zamiaru przestac stosowac diety ( w moim przypadku montignac) i i dalej bede sie zdrowo odzywiac.
Pozdrawiam
hooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 18:56   #60
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Alli - na odchudzanie - ktoś stosował??

Cytat:
Napisane przez hooda Pokaż wiadomość
Ej, chyba nie czytalas calego watku. Zadna z nas nie bierze alli bez diety, traktujemy ten lek jako dodatek. Owszem bez alli tez bysmy schudly ale jednak wolniej. ja akurat naleze do osob, ktore wolno chudna i tu sie alli sprawdza. a jak juz schudne to wcale nie mam zamiaru przestac stosowac diety ( w moim przypadku montignac) i i dalej bede sie zdrowo odzywiac.
Pozdrawiam
po pierwsze to nie lek a substytut diety
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-15 06:39:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.