Jak pozbyć się resztek koloranzu z włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-02, 21:19   #1
niezdecydowana_dusza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 70

Jak pozbyć się resztek koloranzu z włosów?


Jestem naturalną szatynką przynajmniej tak mi mówią To jest coś między ciemnym blondem a brązowym jasnym w wakacje dokładnie to 17 czerwca farbowałam koloranzem (nie wiem jak to się pisze, więc za błąd przepraszam!) włosy o ton ciemniejszy odcień od moich naturalnych że pod słońce były miedziany połysk Potem we wrześniu tak w połowie zafarbowałam włosy na jeszcze ciemniejszy coś pod bordowy? (pod słońce były wręcz czerwone) Ta farba (?) już mi zmyła się troszeczkę no i mam z 5 cm odrostów naturalnych co trochę dziwnie wygląda. Chciałabym jakoś TO zmyć, oczywiście zdaję sobie sprawę że moje włosy już mogą nie być takie jak były przed farbowaniem ale chciałabym chociaż trochę przywrócić dawnego koloru jeśli wgl jest to możliwe. Nie ma możliwości na żadne ściąganie farby u fryzjera bo mam bardzo cienkie i rzadkie (do tego mam prawdopodobnie łysienie androgenowe - bardzo mocno włosy mi wypadają) dlatego boję się że zniszczą mi się włosy i wgl całkiem wypadną! Czy jest jakaś szansa? Czy muszę się pogodzić z tymi odrostami i czekać aż mi odrosną 20 cm i bd mogła ściąć?
Jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie to mam 16 lat.
Ps. za błędy przepraszam
niezdecydowana_dusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 15:33   #2
richbich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Jak pozbyć się resztek koloranzu z włosów?

koloranz? pierwsze słyszę, chodzi Ci o szampon koloryzujący na ileś tam myć np 20? jeśli tak to powiem Ci, że ja się często bawiłam w takie farbowanie i również po jakimś czasie miałam ten problem.. odrosty swoich naturalnych włosów, ale parę cm pod nimi inny kolor. zaczęłam stosować szampon przeciwłupieżowy (nie, nie mam łupieżu), podobno właśnie dobry na takie ostateczne ściągnięcie koloru. oczywiście po jednym myciu efektu nie będzie, musisz regularnie. u mnie w każdym razie podziałało. spróbuj jeszcze płukanki octowej w stosunku 1:1 razem z wodą. a jeśli nie to może zafarbuj się znowu haha, chociaż to będzie błędne koło
richbich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 23:23   #3
alexnandratw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Jak pozbyć się resztek koloranzu z włosów?

płukanka "octowa" lub coś na bazie octanów - szybko działa
alexnandratw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.