"pognieciona" buzia po śnie :( PROSZĘ O POMOC! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-16, 14:57   #1
mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 114

"pognieciona" buzia po śnie :( PROSZĘ O POMOC!


Drogie Wizażanki
Proszę Was o poradę.. Mianowicie, potrzebuję dobrego kremu na noc, po którym moja buzia rano będzie gładka, wypoczęta i odstresowana... Od jekiegoś czasu zauważyłam, że po przebudzeniu tworzą mi się dosyć głębokie zagniecenia (zmarszczki) od nosa do ust (bruzdy wargowo- nosowe? ), buzia traci jędrność i wygląda na niewypoczętą .. Reguralnie stosuję serum wybielajace przebarwienia Lierac'a wiec nie chciałbym żeby skład kremu "kłócił się" ze składem serum.. Na to kładę krem Dermalibour.. Bardzo często stosuję maseczki nawilżające, odżywcze.. Dodam, że mam 28 lat i cerę mam mieszaną... Bardzo Was prosze o jakieś porady i przykłady kremów po których moja cera bedzie wyglądała... że spała
Pozdrawiam i z góry serdecznie dziękuję
mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 15:22   #2
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: "pognieciona" buzia po śnie :( PROSZĘ O POMOC!

A czy nie największy wpływ ma pozycja, w której śpisz? Jeśli wciskasz twarz bokiem w poduszkę, bruzda nosow-wargowa się utrwala (to już ten wiek )... Postaraj się spać na wznak.
Kremy: ja sobie bardzo chwalę ten:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=242
rano buzia faktyczne wygląda na wypoczętą.

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 11:16   #3
mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 114
Re: "pognieciona" buzia po śnie :( PROSZĘ O POMOC!

Pixie, dziękuję serdecznie za odpowiedź ... Kremik z pewnością wypróbuję .. Staram się też sypiac na wznak (choc to takie niewygodne )

Może jeszcze jakaś Wizażanka ma propozycje kremiku? Będę bardzo wdzięczna
mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 11:26   #4
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: "pognieciona" buzia po śnie :( PROSZĘ O POMOC!

Ja mam ten sam problem, rano moja buzia wygląda jak wyciągnięta z pralki po wirowaniu . Ostatnio spałam u koleżanki i miała ze mnie niezły ubaw. Na mnie najlepiej działa zwykła zimna woda. Trzeba kilka razy chlusnąć ją sobie w twarz, a buzia robi się jędrniejsza, bardziej razóżowiona i szybciej się wygładza. Mam 19 lat, więc nie potrafię poradzić nic na zmarszczki, ale juz widadzę te bruzdy od nosa do ust(a jeszcze śpię na brzuchu). U mnie wynikaja one z odwodnienia i znikają po thermal fix 2 Vichy. Może u Ciebie to też tylko kwestia mocniejszego nawilżenia? Pozdrawiam.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 12:03   #5
mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 114
Re: "pognieciona" buzia po śnie :( PROSZĘ O POMOC!

U mnie to chyba wynika i z odwodnienia.. i wieku Thermal fix 2 powoduje u mnie niestety lekkie podrażnienie i pryszcze
Dzięki wielkie za zainteresowanie
mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 12:33   #6
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: "pognieciona" buzia po śnie :( PROSZĘ O POMOC!

mam 27 lat, cere mieszana i na dodatek z problemami, wrazliwa.
mam ten sam problem- "odgniecenia poduszkowe" ktore o zgrozo potrafia sie "prostowac" np ponad 2 godz!!
ze wzgledu na mieszana cere boje sie zatkania porow jakimis zbyt biogatymi konsystencjami, testowalam ostatnio:
xerial visage SVR - bdb, tyle ze w 6tym dniu na czubku nosa zrobily mi sie 2 pryszcze - mysle, ze to bylo wlasnie zatkanie
dorwalam probke repairwear lotionu clinique na noc - rano przesuszenia mialam podkreslone!! choc reszta buzki w miare gladka...
od 2 dni smaruje sie na noc Hydraphase o lekkiej konsystencji [LRP kupilam za 57 niecale,mimo, ze -o ile sie nie myle - w ostatniej VIVIe cena zalecana przez producenta to 64 czy 65 nawet]i.... jest OK, nie mialam zadnych zagniecen rano! nawet jestem zdziwiona- czyzby ten krem az tak szybko dzialal na moja odwodniona skore....?
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.