Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 15:54   #61
PaulinaPPP
Zadomowienie
 
Avatar PaulinaPPP
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 220
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Jakby Beyonce się tak bardzo wstydziła swojej wagi, to nie nosiłaby tak dopasowanych strojów! A to, że chudła?! a ile kobiet będących szczupłymi laskami, idzie na dietę? o czym ona świadczy? a może tylko o chęci jakiejś zmiany, a nie o wielkim niezadowoleniu.

Co do wytykania wagi. W każdą stronę jest to nienormalne! tak samo jak wytykanie garbatemu, że jest garbaty, a łysemu, że łysy!

Poza tym, jakoś nie widzę, aby Beyonce ociekała tłuszczem... to, że nie ma szpary między udami... gizzz....
Pośród tych wszystkich gwiazd to chyba normalne takie wahania wagi ona na pewno nie wstydzi się swojego ciała , po prostu chyba każdy ma lepsze i gorsze dni i ciężko jest trzymać stałą wagę, chyba nie znam nikogo kto od kilku lat ważyłby tyle samo Być może przygotowywała się do trasy koncertowej i trochę schudła albo była na jakimś urlopie i trochę przytyła prawdy się nie dowiemy bo jej nie znamy może ma problemy z wahaniami wagi i się tym przejmuje ale swoim ubiorem raczej nie daje po sobie tego poznać.
PaulinaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 16:18   #62
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Z tym sie jak najbardziej zgadzam, mialam wrazenie, ze odpisywalas na moj post, stad reakcja.
W porządku, nieporozumienia trzeba wyjaśniać
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 17:12   #63
iwulaa
Rozeznanie
 
Avatar iwulaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 977
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

a ja mam takie pytanie czy gdy ma sie grubsze uda to mozna nosi cekinowe lub cos al'a lateksowe legginsy? czy to nie wyglada zle?
iwulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:26   #64
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

patrzę sobie w tego bloga, nie myślałam, że to powiem , ale ta duża dziewczyna na niektorych fotach wygląda naprawdę super.

Co do Beyo to myślę, że ma swoje gorsze i lepsze okresy i tyle, uważam, że jak chce chodzić w rurkach to smiało może, sporo zależy od tego, z czym je zestawi. Bo stety niestety przy pełniejszych figurach kuse bluzeczki najlepiej się nie sprawdzą , wg mnie, ale z jakąś fajną nieśmiertelną;-) tuniką myslę, że ok.

Wyjątki wyjątkami, ja tam pamiętam, jak Lopez wyskoczyła na jakiejś gali w białych obcislych spodniach i jakiejś krotkiej górze, wtedy dopiero tak widząc ją na żywca, zrozumiałam;-), co znaczylo to gadanie, że dziewczyna ma szerokie biodra, miałam wrażenie, że ma w nich ze 120 - dzięki tak dobranemu wdzianku. A przecież Lopez nie była gruba.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Przede wszystkim Beyonce nie ma się czego wstydzić, jeśli chodzi o figurę , nie jest żadną tajemnicą, że ciemnoskore dziewczyny nierzadko mają tyłek, i bardziej masywne uda, laska wygląda jak większość, moim zdaniem, kobiet z tej nacji. I to, że mniej lub bardziej chude czy grube Polki mają z tym czy nie mają z tym - problem, problemu - to, no wlaśnie, nie jej problem. Ona paradowania w ''namiocie'' by uszczęśliwić jakąś eteryczną Francuzeczkę np. nie ma żadnego obowiązku.
Pushit zapodalas niezłe fotki.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2010-01-15 o 18:29
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 18:26   #65
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

I moim zdaniem to sobie raczej tak do konca bezkarnie nie można olewać pewnych modowych wyznaczników. Ja np. jak czasem widziałam w brzyduli głowną aktorkę w rurkach i jakimś nietoperzu gdzieś do bioder (chodzi mi własnie o eksponowanie bioderek i ud , do tego schowanie talii ;-)), jeszcze do tego ona jako dość wysoka na niebotycznych platformach, to od razu nie mogłam oprzeć się wrażeniu, ża kawał z niej kobity. A przecież to szczuple dziewczę jest. Także, co innego jeszcze, jak ktoś już jest większy i się w coś wbije i nawet wygląda korzystnie , bo nie ma co udawać, że ważąc 80 kilo będziesz wyglądal na 50 , a co innego z 50 czy 60 kilo zrobić z siebie 65.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2010-01-16 o 18:27
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 20:57   #66
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
patrzę sobie w tego bloga, nie myślałam, że to powiem , ale ta duża dziewczyna na niektorych fotach wygląda naprawdę super.

Co do Beyo to myślę, że ma swoje gorsze i lepsze okresy i tyle, uważam, że jak chce chodzić w rurkach to smiało może, sporo zależy od tego, z czym je zestawi. Bo stety niestety przy pełniejszych figurach kuse bluzeczki najlepiej się nie sprawdzą , wg mnie, ale z jakąś fajną nieśmiertelną;-) tuniką myslę, że ok.

Wyjątki wyjątkami, ja tam pamiętam, jak Lopez wyskoczyła na jakiejś gali w białych obcislych spodniach i jakiejś krotkiej górze, wtedy dopiero tak widząc ją na żywca, zrozumiałam;-), co znaczylo to gadanie, że dziewczyna ma szerokie biodra, miałam wrażenie, że ma w nich ze 120 - dzięki tak dobranemu wdzianku. A przecież Lopez nie była gruba.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Przede wszystkim Beyonce nie ma się czego wstydzić, jeśli chodzi o figurę , nie jest żadną tajemnicą, że ciemnoskore dziewczyny nierzadko mają tyłek, i bardziej masywne uda, laska wygląda jak większość, moim zdaniem, kobiet z tej nacji. I to, że mniej lub bardziej chude czy grube Polki mają z tym czy nie mają z tym - problem, problemu - to, no wlaśnie, nie jej problem. Ona paradowania w ''namiocie'' by uszczęśliwić jakąś eteryczną Francuzeczkę np. nie ma żadnego obowiązku.
Pushit zapodalas niezłe fotki.
Zgadzam się, zwłaszcza z pogrubionym. Tak naprawdę imho każda kobieta może dobrze wyglądać, jeśli odpowiednio zadba o siebie, a przede wszystkim o nastawienie do samej siebie, samoocenę i samoakceptację. Bardzo łatwo odróżnić kobietę zakompleksioną od takiej, która pomimo odbiegania od pewnych kanonów urody, kocha swoje ciało i zmienia wady w zalety.

Co do B., moim zdaniem wygląda świetnie we wszystkich tu wrzuconych zestawieniach.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 18:41   #67
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

Cytat:
Napisane przez bejbi19 Pokaż wiadomość
A o której Beyonce piszecie? o tej z teledysków szczupłej ale z krągłościami czy o tej bez żadnych photoshopowych poprawek? różnica jest duża...tak samo jest z Rihanną, w teledyskach wygląda pięknie a na żywo ma troszkę za dużo ciałka. Same zobaczcie:

http://www.plotek.pl/plotek/51,79592....html?i=0?bo=1

Każdy ma prawo nosić rurki ale ja w sumie dziwię się gwiazdom...mają takie możliwości aby wyglądać tak jak na teledyskach a nie korzystają z tego.
Nie wygląda źle. TYlko ma strój niedopasowany. Robi wrażenie dużego biustu i do tego spłaszcza piersi (za małe miseczki)
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 19:20   #68
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

dziewczyny a jak to jest np z szortami? bo ja się wstydzę nosić, nie jestem gruba ale uwazam ze mam masywne uda, jak juz to ubieram do czarnych rajstop. Jednak widziałam dużo dziewczyn dość przy sobie i miały ubrane szorty, nie przejmują się tym że mają masywne uda, powiem że niekiedy to wygląda tragicznie a niekiedy co widziałam to nie było aż tak źle
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:23   #69
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

u mnie to scisle zalezy od tego ile waze, zima do czarnych rajstop bez problemu, a latem najchetniej do butow z cholewka albo koturn, zeby troche wysmuklic
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:36   #70
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

no właśnie ja mam 162 cm i waze 54 kg, ubiore do czarnych rajstop szorty ale tak to latem mało co a widziałam dużo dziewczyn dwa razy szerszych i noszą szorty, sama nie wiem co o tym myslec
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:41   #71
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

Zauważyłam, że jedynie kobiety krytykują figurę Beyonce, a faceci wręcz przeciwnie..
Moim zdaniem jest dużo zgrabniejsza od Rihanny, wiadomo, że ma wahania wagi jak każdy, ale w każdym rozmiarze ma bardzo kobiecą figurę. Wg mnie dobrze prezentuje się w legginsach czy też rurkach może nie w każdym zestawieniu, ale ma zgrabne nogi i umie to podkreślić.
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 19:43   #72
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

zalezy jak sie czujesz
jak masz zalozyc i pozniej spanikowana oslaniac sie gazeta, torba bo na pewno kazdy wlasnie patrzy na twoje uda, to moze zacznij od takich z nogawka
moj pierwszy sezon w krotkich spdoenkach byl hmm stresujacy ("oni widza moj cellulit!!!")

kreolka ja odwrotnie
nie slyszalam tak chamskich tekstow pod adresem beyonce jak z meskich ust

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2010-01-18 o 19:44
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 20:00   #73
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
zalezy jak sie czujesz
jak masz zalozyc i pozniej spanikowana oslaniac sie gazeta, torba bo na pewno kazdy wlasnie patrzy na twoje uda, to moze zacznij od takich z nogawka
moj pierwszy sezon w krotkich spdoenkach byl hmm stresujacy ("oni widza moj cellulit!!!")

kreolka ja odwrotnie
nie slyszalam tak chamskich tekstow pod adresem beyonce jak z meskich ust
Widocznie obracamy się w innym towarzystwie
Wśród moich znajomych jest dziewczyna o gabarytach i kształtach Beyonce - pewna siebie i podkreślająca figurę na każdym kroku - i nie może się opędzić od facetów dlatego zawsze miałam wrażenie, że właśnie to jest ideał figury z męskich snów

Co do krótkich spodenek albo mini - to też niekomfortowo czuję się w nich bez rajstop, tak jakoś nago.. Wg. mnie to dobry strój na urlop albo weekend, ale nie na co dzień - nie z powodu cellulitu czy kompleksów, po prostu nie znoszę męskich zaczepek albo chamskiego gapienia się - co w mojej okolicy często się zdarza
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 20:07   #74
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

mnie zaczepil raz jakis facet po 50tce wychodzacy z banku, a tak owszem jak mialam ze 16-17 lat to slyszalam rozne teksty od panow "w sportowych strojach", teraz sie to nie zdarza, najwyzej sie ktos obejrzy, ale to akurat mi nie przeszkadza

podejrzewam, ze kolezanka nie figurze, a szeregowi przeroznych cech zawdziecza bycie taka gwiazda towarzystwa
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 20:28   #75
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

panowie w 'sportowych strojach' akurat mi nie straszni, nie sądzę żebym była w ich typie najgorsi są robotnicy - od których wiosną i latem się roi wiadomo remonty dróg, renowacja budynków, a wiadomo, że w grupie siła i zaczepiają wszystko co tylko bardziej skąpo ubrane

A co do koleżanki to musiałabym ją 'przebrać' w inne ciało na jakiś czas, żeby to obiektywnie stwierdzić ale słyszałam już wiele zachwytów nad jej figurą - która szczerze mówiąc dla innej kobiety mogłaby być powodem kompleksów (patrząc po tym jakie tutaj pojawiały się komentarze dotyczące Beyonce i innych bardziej krągłych gwiazd - bo ja akurat jestem zwolenniczką większych, kształtnych kobiet) i odziana w luźne, workowate stroje wcale nie wzbudzałaby już podziwu Wniosek z tego - trzeba wykorzystywać co się ma - gusta są różne - zarówno u kobiet jak i u facetów
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 20:37   #76
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

no to ja sie jednak bardziej boje dresiarzy niz robotnikow, robole potrafia byc uczynni np zdjac ci stare zabudowanie balkonu jak ladnie poprosisz i masz dekolt

ja mysle, ze kwestia charakteru, buzi i pewnosci siebie tej dziewczyny, cialo to dodatek
a moze znowu to ja sie nasluchalam za duzo od swoich znajomych od wielkich bab, ktorych sie mezczyzni boja, krow, trzydrzwiowych szaf itp pod adresem lopez i b.
z opinii mojego otoczenia idealem bylaby szczupla wersja shakiry - dlugie wlosy, okragle biodra, talia, szczuple nogi, niska (ogolnie dziewczyna do noszenia na rekach, aha i ja zrzeszam fanow brunetek akurat .. skad to sie wzielo to nie wiem,w arcza na kazda, ktora sie smie rozjasnic na blond )

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2010-01-18 o 20:39
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 21:28   #77
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
zalezy jak sie czujesz
jak masz zalozyc i pozniej spanikowana oslaniac sie gazeta, torba bo na pewno kazdy wlasnie patrzy na twoje uda, to moze zacznij od takich z nogawka
moj pierwszy sezon w krotkich spdoenkach byl hmm stresujacy ("oni widza moj cellulit!!!")

kreolka ja odwrotnie
nie slyszalam tak chamskich tekstow pod adresem beyonce jak z meskich ust
ooo dobry pomysł, kupię sobie takie z dłuższą nogawką


kreolkaa masz rację gusta są różne, znam facetów ktorzy lubią całkiem chude kobiety z wąskimi biodrami a znam także takich co wolą pełniejsze kształty
__________________

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2010-01-18 o 21:32
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 21:37   #78
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

To chyba nasi znajomi powinni ze sobą przeprowadzić tą dyskusje bo znowu mam zupełnie inne spostrzeżenia od ciebie, a obydwie bazujemy na opiniach facetów
Zgadzają się jedynie długie włosy (chociaż bez przesady - raczej półdługie zadbane niż smęty wiszące do pasa ), bo z biodrami i talią to różnie bywa - niby tak, ale znam też jednego osobnika, który lubi chłopięce sylwetki u kobiet czym wprawia w kompleksy swoją ukochaną

Dlatego wg. mnie 'każda potwora znajdzie swojego amatora' , nie ma ideałów, ale to i lepiej, bo każdemu się podoba co inne - więc dlaczego dziewczyna o figurze Beyonce miałaby nie chodzić w rurkach jeśli dobrze się w nich czuje? Amator takiej figury będzie mógł cieszyć oko a fanom filigranowych kobiet, choćby nie wiem co przyodziała i tak się nie spodoba, więc dlaczego ma się nimi przejmować
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 21:42   #79
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

nawet nie wiesz jak ja bym chciala miec takie podejscie
mowie sobie ciagle, ze calego swiata nie zadowole.. ale i tak probuje
tak, wlosy nie do pupy, takie za lopatki
no to chociaz w jednym sie panowie zgadzaja

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2010-01-18 o 21:43
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 20:41   #80
anormalnagabriela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 43
GG do anormalnagabriela
Dot.: Reguły modowe a wyjątki np. Beyoncé i jej krągłości w rurkach.

Tak przeglądnęłam cały wątek i powiem szczerze, że Beyonce wygląda w rurkach i dobrze i źle. Zależy jaki mają kolor, fason i jaką ma górę dobraną. Ale ogólnie to nie jest źle. Od dłuższego czasu szukałam aktorki, piosenkarki, prezenterki, jakiejkolwiek sławnej kobiety, który ma podobną figure do mnie. I powiem szczerze, że mi bardzo pomogłyście. Mam identyczną wręcz figurę jak Rihanna. Takie same piersi, brzuch, biodra nie duże ale są i te takie dziwne uda i łydki... Tyle, że ja mam odrobinę grubsze uda od niej ale już powoli zrzucam zbędne kilogramy co oczywiście przypłacę pomniejszeniem się biustu. Zawsze gdy się odchudzam to spada mi biust... Okropieństwo..
__________________
DIETA!

DIETA CEL: -10 kg

Wzrost: 174 cm
Waga: 61 kg
67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61

Walka z trądzikiem

START 18.08.2010r.
anormalnagabriela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.