Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-03, 19:04   #841
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: BioGarden, wyciąg ze skrzypu i pokrzywy

Ja dopiero zaczynam przygodę z tym wyciągiem, właśnie kupiłam i zamierzam brać jak tylko skończę spirulinę. Mam nadzieję że poprawi mi się cera i moje włosy będą ładniejsze. Zobaczymy
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 21:47   #842
angelika2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

czy ktos moglby napisac cos na temat tabletek Oeparol? nie jestem w stanie przebrac przez caly ten watek;/ od ok 2m-cy biore MSM, efekty sa rewelacyjne jezeli chodzi o wlosy i paznokcie, gorzej ze skora pani w aptece doradzila mi wlasnie oeparol, czy w polaczeniu z msm to dobra kombinacja? ile tabletek dziennie powinnam zazywac? prosze o odpowiedz
angelika2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 08:40   #843
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

co to jest MSM ? bo jak wpisalam w google to wyskoczylo mi mlodziezowa spoldzielnia mieszkaniowa
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 23:33   #844
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
co to jest MSM ? bo jak wpisalam w google to wyskoczylo mi mlodziezowa spoldzielnia mieszkaniowa
Zabawne, u mnie wyskoczyło to, co trzeba (czyli Methylsulfonylmethane) :) Ale można też przeszukać wizaz:

http://www.google.com/search?hl=en&q...50&btnG=Search
http://www.google.com/search?as_site...50&as_q=MSM%20
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 07:52   #845
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

mozn a sie tez zapytac po to jest ten watek.
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 12:06   #846
Michal89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 33
Dot.: BioGarden, wyciąg ze skrzypu i pokrzywy

Ja biorę te tabletki od około 3 tygodni, głównie dla poprawienia stanu skóry. W skórze nie widze wielkiej różnicy ale włosy faktycznie sa bardziej wytrzymałe i wyglądają zdrowiej.
Michal89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 18:26   #847
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
mozn a sie tez zapytac po to jest ten watek.
Toteż chyba odpowiedziałam ...
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 06:32   #848
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez QueenOfDamned Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie suplementy polecacie,które naprawdę działają?Pozbyłam się wszelkich wyprysków,teraz chciałabym mieć zdrowiej wyglądającą,dotlenioną i o jednolitym kolorze skórę Także nie chodzi mi o preparaty na trądzik.Mam parę przebarwień po wypryskach,choć od kilku miesięcy nie mam żadnego(bogu dzięki za tabletki anty).Co by mi ujednoliciło cerę?
Ja polecam 'Silicie' - mi po wszelkich kuracjach bardzo pomagała i moja skóra diametralnie się poprawiała, a czy to za jej sprawą czy też innych czynników - who knows?
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 08:22   #849
QueenOfDamned
Raczkowanie
 
Avatar QueenOfDamned
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 262
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Ja polecam 'Silicie' - mi po wszelkich kuracjach bardzo pomagała i moja skóra diametralnie się poprawiała, a czy to za jej sprawą czy też innych czynników - who knows?
Dziękuję,kupiłam sobie właśnie Capivit hydro control,ale jak go wykończę spróbuję Silicy
QueenOfDamned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 17:00   #850
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Witam, mam pytanie - czy jest sens brać 2x wierzbownicę w tabletkach, do tego bratek (3x na dzień, w ulotce jest napisane, że można brać 6) i Belissę zwykłą (1 tabletka dziennie). Czasami biorę też Magnesium B6, ale to raczej tak doraźnie, jak mam problemy z drganiem mięśni.
Zastanawiam się czy jest sens brać do tego Belissę.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 05:32   #851
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

A nie za dużo? Na moje oko w tych tabletkach wiele się pokrywa, ale sprawdź składy wszystkiego i jeżeli rzeczywiście tak jest, to jest to kompletny bezsens.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 16:49   #852
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
A nie za dużo? Na moje oko w tych tabletkach wiele się pokrywa, ale sprawdź składy wszystkiego i jeżeli rzeczywiście tak jest, to jest to kompletny bezsens.
No właśnie się pytam. Ogólnie z tego co wyczytałam nie pokrywa się, ale zastanawiam się jak jest z przyswajalnością.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 18:27   #853
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Według mnie albo sama Bellisa, albo bratek+wierzbownica.
Po zużyciu całego opakowania Bellisy polecam jakąś 2-3 miesięczną przerwę przed rozpoczęciem kolejnej kuracji stricte związanej z włosami, stanem skóry i paznokci
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 17:46   #854
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Ja polecam 'Silicie' - mi po wszelkich kuracjach bardzo pomagała i moja skóra diametralnie się poprawiała, a czy to za jej sprawą czy też innych czynników - who knows?
a brałaś wcześniej coś przed Silicą? Bo ja przebrnęłam przez Vitapil, Capivit, drożdże, tabletki ze skrzypem i efekt marny, dlatego rozważam kupno Silicy. Ale wolałabym mieć najpierw porównanie w działaniu
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 09:14   #855
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: BioGarden, wyciąg ze skrzypu i pokrzywy

Kupiłam te tabletki tylko dlatego, bo nie było skrzypovity. Pani ekspedientka powiedziała, że dobre..
Strasznie wypadają mi włosy i mam nadzieję, że to pomoże
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 19:22   #856
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: BioGarden, wyciąg ze skrzypu i pokrzywy

Ja jestem w połowie opakowania i efektów jakoś nie widzę. Zobaczymy jak skończę :p
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 17:14   #857
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzieś daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 210
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Dziewczyny, czy któraś z was stosowała MSM? chodzi mi poprawę stanu włosów. Jeżeli chodzi o cerę( ja mam spoory problem z trądzikiem ) to szczerze polecam BIOGAL naprawdę działa zawiera zimnotłoczony olej z ogórecznika-najważniejszy w składzie jest kwas GLA!
saoriQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 22:13   #858
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

a czy któraś z Was stosowała HIALUCELL? szukam czegoś dobrego, na skórę w zasadzie najbardziej.
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 22:58   #859
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Kupiłam ostatnio Belissę Hydro - ma spirulinę (100mg), hydrolizę z białek kolagenowych (50mg), skrzyp polny (150mg), witaminy C (15mg) i E (5mg), beta-karoten (0,9mg).
Skład mnie zachęcił ale po 5 tabletkach raczej poprawy jeszcze nie zobaczę.

Miałam już Skrzypovitę i na pewno wzmocniła mi włosy (odczuwalnie pod pachami i w strefie bikini) ale miałam nieprzyjemne efekty jelitowe no i te wzmocnione włosy pod pachami i okolicy bikini były koszmarem - golenie wręcz bolało.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 19:45   #860
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Hej, mi Pani dermatolog kazała kupic Normatabs tabeletki,a o to skład:
Skład:
zawarość w 2 tabletkach:
-laktoferyna 39mg
-likopen 50mg
-L-cysteina 80mg
-cynk 15 mg
-selen 50ug
-hydrolizat białek kolagenowych 80mg
-koenzym Q10 10mg
-wyciąg z fiołka trójbarwnego 100mg
-wyciąg z miszka lekarskiego 100mg
-wyciąg z zielonej herbaty 80mg
-vit.A 80ug
-vit.B6 2mg
-niacyna (vit.PP) 18mg
-kwas foliowy 200ug
-vit.E 10mg
-vit.C 60mg

Czy któraś z Was już brała??
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 02:59   #861
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez angelika2020 Pokaż wiadomość
czy ktos moglby napisac cos na temat tabletek Oeparol? nie jestem w stanie przebrac przez caly ten watek;/ od ok 2m-cy biore MSM, efekty sa rewelacyjne jezeli chodzi o wlosy i paznokcie, gorzej ze skora pani w aptece doradzila mi wlasnie oeparol, czy w polaczeniu z msm to dobra kombinacja? ile tabletek dziennie powinnam zazywac? prosze o odpowiedz

MSM jest dostepny w Polsce ? czytalam ze zostal wycofany ze wzgledu na jakies badania, bo jest to rzekomo niezdrowe.
Bralam kiedys i tez widzialam poprawe, ale potem bedac w Stanach reka mi sie zawahala zeby je znow kupic...
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 16:34   #862
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

polecam capivit A + E, zwlaszcza ze w sieci superpharm jest na niego promocja i mozna go nabyc w cenie 4.99 zl ogromnie poprawil stan mojej skóry !
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 21:15   #863
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

dziewczyny bralyscie olej lniany w tabletkach...? ja wlasnie zamówilam na allegro, ma pozytywne opinie - w opisie- ciekawe czy dzialanie tez ,a takie super...
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 06:41   #864
AniKosmoSwiat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 16
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
dziewczyny bralyscie olej lniany w tabletkach...? ja wlasnie zamówilam na allegro, ma pozytywne opinie - w opisie- ciekawe czy dzialanie tez ,a takie super...
Ja preferuje olej lniany w butelce, łyżką dziennie załatwia sprawę. Także można go dodać do wiosennych sałatek i całą rodzinę zdrowo nim obdzielić ;-)
AniKosmoSwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:26   #865
m_a_g_d_a_l_e_n_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 22
Dot.: BioGarden, wyciąg ze skrzypu i pokrzywy

hej dziewczyny i jak ten suplement? ja biorę od wczoraj bo włosy zaczęły mi strasznie wypadać, co prawda od jakiegoś czasu znowu zaczęłam je rozjaśniać, ale nigdy nie wychodziły mi garściami tak żeby się aż wanna zapychala po 1 myciu ;(
w okresie zimowo wiosennym też wypadały ale wtedy ratowałam się skrzypowitą i było lepiej, później dostałam tabletki dla kobiet w ciąży bo podobno rewelacyjnie dzialają na włosy, ale nie widziałam po nich żadnej różnicy a po skończonym opakowaniu pogorszył się stan wlosów. do tego są strasznie przesuszone, a i tak szybko sie przetłuszczają, staram się ich juz nie myć codziennie, nie prostuję, suszę tylko grzywkę i czubek głowy, końcówką pozwalam aby same wyschły by ich dodatkowo nie wysuszać. Oczywiście po każdym myciu używam odżywek bo nawet nie wyobrażam sobie jakbym miała włosy bez ich użycia rozczesać bo strasznie się plączą nie wiem już co mam zrobić, już się umówiłam do fryzjera i mimo że lubię mieć dłuższe włosy to niestety zdecyduje się je sporo obciąć by pozbyć się suchych roztrojonych końcówek i wyrównać je po zeszłorocznym beznadziejnym cieniowaniu na które dałam się namówić fryzjerce ;(
m_a_g_d_a_l_e_n_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:43   #866
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: BioGarden, wyciąg ze skrzypu i pokrzywy

Cytat:
Napisane przez m_a_g_d_a_l_e_n_ Pokaż wiadomość
hej dziewczyny i jak ten suplement? ja biorę od wczoraj bo włosy zaczęły mi strasznie wypadać, co prawda od jakiegoś czasu znowu zaczęłam je rozjaśniać, ale nigdy nie wychodziły mi garściami tak żeby się aż wanna zapychala po 1 myciu ;(
w okresie zimowo wiosennym też wypadały ale wtedy ratowałam się skrzypowitą i było lepiej, później dostałam tabletki dla kobiet w ciąży bo podobno rewelacyjnie dzialają na włosy, ale nie widziałam po nich żadnej różnicy a po skończonym opakowaniu pogorszył się stan wlosów. do tego są strasznie przesuszone, a i tak szybko sie przetłuszczają, staram się ich juz nie myć codziennie, nie prostuję, suszę tylko grzywkę i czubek głowy, końcówką pozwalam aby same wyschły by ich dodatkowo nie wysuszać. Oczywiście po każdym myciu używam odżywek bo nawet nie wyobrażam sobie jakbym miała włosy bez ich użycia rozczesać bo strasznie się plączą nie wiem już co mam zrobić, już się umówiłam do fryzjera i mimo że lubię mieć dłuższe włosy to niestety zdecyduje się je sporo obciąć by pozbyć się suchych roztrojonych końcówek i wyrównać je po zeszłorocznym beznadziejnym cieniowaniu na które dałam się namówić fryzjerce ;(
Ja miesiąc temu skończyłam dość długą serie i nie widzę wielkich efektów. Cera paskudna bo pełno krostek wszędzie mam, włosy strasznie wypadają a paznokcie z nieznanych mi przyczyn zaczęły się nagle rozdwajać a nigdy nie miałam z tym kłopotu. Więc nie wiem czy to przez to że przestałam brać skrzyp czy co ? Załamka totalna
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 17:31   #867
m_a_g_d_a_l_e_n_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 22
Dot.: BioGarden, wyciąg ze skrzypu i pokrzywy

oj nie brzmi to zachęcająco, ja właśnie zauważyłam, że odkąd biorę te tabletki to zaczęło mnie strasznie wysypywać.. i się zastanawiam czy to od nich czy co.. na razie biorę dalej, dam im szanse. Może akurat pomogą moim włosom
m_a_g_d_a_l_e_n_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 16:34   #868
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

ja zaczęłam brać Skinelle 35+...... zobaczymy czy bedzie efekt. Dopiero biorę 20 dni
olej lniany polecam jest bardzo zdrowy, ja używałam z oleofarmu i dodawałam do sałatek lub innych potraw
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 19:21   #869
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Od jakiegoś czasu łykam cynk w postaci chelatu - glicynianu cynku i musze przyznac że fajnie działa. Najlepiej widać to na plecach, o które nie dbam tak jak o twarz - krosty i gule poznikały i już sie nie pojawiają, zmniejszyła sie też produkcja sebum, to z kolei widze najlepiej na skalpie, zdecydowanie wolniej sie przetłuszcza
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 10:19   #870
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Suplementy, witaminy poprawiające kondycję skóry - ZBIORCZY

Niedługo będę kończyć pierwsze opakowanie oleju z wiesiołka (150kaps, GAL). Biorę tak jak zaleca producent 3x po 2 kapsułki i efekty widzę już przed końcem pierwszego opakowania. Kupiłam go w celu poprawy stanu cery, głównie jeśli chodzi o trądzik i nadmierny łojotok. Z trądzikiem borykam się od wielu lat (teraz mam 21), co gorsza nie tylko na twarzy ale także na plecach i dekolcie.
Miałam wielkie nadzieje co do tego olejku, jednak mam wrażenie, że zamiast pomagać wydłuża wszelkie procesy gojenia, czy to krostek, zadrapań, ugryzień komarów. Ugryzienie komara mam już od 8 dni i nadal nie chce zniknąc, krostki też goją się wolniej.

Z drugiej strony moja cera wreszcie przestała się świecić. Wcześniej musiałam "wycierać" ją kilka razy dziennie, a teraz nagle wszystko ustało i cały dzień wygląda dobrze, co niezwykle mnie cieszy.

Dlatego też nie wiem czy kontynuować branie olejku i kupić nowe opakowanie, czy objawy takie jak chwilowe pogorszenie (w postaci spowolnienia procesów gojenia) mogą wystąpić na początku, a potem może nastąpić poprawa? Przecież logicznie rzecz biorąc zmniejszenie łojotoku na twarzy spowoduje zmniejszenie ilości zaskórników i krostek przy dłuższym czasie stosowania. Co radzicie? Ktoś tak miał i czy to może się zmienić?

Do tego kupiłam jeszcze cynk walmark, może to pomoże w gojeniu.
__________________


Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-08-15 o 12:15 Powód: Przesunięcie
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-30 14:37:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.