Słowa wypowiedziane podczas seku, a szacunek - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 21:34   #61
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Słowa wypowiedziane podczas seku, a szacunek

Zgadzam się. I dopiero przy powtórce byłby problem. Po przemyśleniu chyba sama dojdzie do takiego wniosku.
A. Nie linczowałam. To była moja pierwsza wypowiedź po przeczytaniu wątku.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 23:32   #62
Mrolga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Słowa wypowiedziane podczas seku, a szacunek

Każdy ma inną wrażliwość, inne oczekiwania i inne wyobrażenia...I każdy ma prawo do tego, żeby o tym rozmawiać, bo nie ma związku bez rozmowy...Dla niektórych to będzie normalne, inni potraktuja to jako perwersję.Dobrze, że zareagowałaś, źle, że z takim "rozmachem"- choć, jeśli Cię to bardzo zabolało, pewnie dla Ciebie Twoja reakcja była zasadna..I znowu zastanawiam się nad tym, czemu większość chce komuś mówić, co jest "normalne", co nie- bo to wynika z postów w tym wątku..Dla autorki nie było- i miała prawo do swojej reakcji, i pewnie w większości wypadków, gdy czuje się urażona- reaguje przesadnie- taki typ charakteru..Tylko po Swojej reakcji zastanów się, czy to był najlepszy sposób na przedstawienie Swojego zdania, i jeśli uznasz, że nie, po prostu przeproś i zainicjuj rozmowę na tematy "łóżkowe"..Bo być może rozmijacie się faktycznie...I nigdy w tych sprawach nie rób niczego na siłę- jeśli nie jesteś w stanie zaakceptować pewnych zachowań, nie oszukuj..ani siebie, ani chłopaka..Bo na tym żadnych trwałych podstaw nie stworzysz..
Mrolga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 06:39   #63
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Słowa wypowiedziane podczas seku, a szacunek

A ja sytuację doskonale rozumiem, bo sama pamietam moje początki
Wtedy oczekiwałam od faceta głównie ciepła, takiego pokazania, że i dla niego seks jest głównie w sferze duchowej. I żebym wtedy usłyszała podobny tekst też pewnie czułabym się w jakiś sposób poniżona, pewnie bym nawet ryczała.
Dopiero później przyszły pikantne słówka. Teraz gadamy takie rzeczy, że uhuhu.
Dlatego, Autorko, uwierz, ze Twoj chłopak nie miał złych zamiarów i obgadajcie wszystko powodzenia!
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 08:11   #64
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Słowa wypowiedziane podczas seku, a szacunek

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
takie gadanie podczas seksu to jak cieple kluchy

Mnie tam by to nie obraziło na co autorka watku robi zamieszanie
Ale ty nie jesteś Nią
Cytat:
Napisane przez izahalik Pokaż wiadomość
O matko, już nie bądźcie tacy delikatni. Za bardzo to wszystko hiperbolizujesz- takie małe świntuszenie może być całkiem sexy. Rozumiem, mogłoby to urazić wrażliwą osobę, ale czytając jak zareagowałaś po prostu śmiać mi się chce. Posuwać...jakby powiedział pieprzyć czy perdolić, well, no tutaj to już można by było nieco temat poruszyć, ale w aktualnym przypadku? Nie histeryzuj tak kochanie, bo faceci nie lubią takich rzeczy, zresztą spójrzmy na to tak: jakby to wyglądało gdyby facet tak strzelał fochy o takie rzeczy. Niezła komedia
Owszem - jeśli obie strony to akceptują.
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 11:47   #65
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Słowa wypowiedziane podczas seku, a szacunek

na poczatku pożycia z reguły jest się ,ze tak powiem "przerwazliwionym" na róznych punktach więc się nie dziwie reakcji. Seks dla nowicjuszy jest strasznie "poważną czynnością". z wiekiem, z doświadczeniem sami się przekonacie ,że to też zwykły "fun", ja bardzo często śmieje się z tż-ta i on zemnie w czasie seksu, padają teksty "pobzykajmy się", "cchę cię zerżnąć" itd, itp. ja sama twierdziłam na poczatku pozycia ,że nigdy nie zrobie loda facetowi bo to dopiero brak szacunku dla siebie samej pogadajcie, wyjasnijcie sobie, z czasem sami będziecie wiedzieć na co możecie sobie pozwolić a na co nie
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 18:54   #66
taktaktoja
Raczkowanie
 
Avatar taktaktoja
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 308
Dot.: Słowa wypowiedziane podczas seku, a szacunek

Jestem w stanie zrozumieć,że mogłaś się poczuć w takiej sytuacji trochę nieswojo,aczkolwiek weź pod uwagę to,że Twój partner mówiąc to raczej nie miał świadomości,że może Cię to urazić- i myślę,że to w ogóle nie był jego cel.Troszkę przesadziłaś z reakcją,ale cała ta sytuacja wynika z tego,że najwidoczniej nie odbyliście rozmowy odnośnie Waszych,ujmijmy to,preferencji.Nie ma sensu się kłócić,i wzajemnie dobijać,wystarczy tylko(albo aż) ze sobą porozmawiać.Pozdrawiam i powodzenia.
taktaktoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 21:01   #67
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Słowa wypowiedziane podczas seku, a szacunek

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
Ale ty nie jesteś Nią
No i.....??? Co w związku z tym? Nawet jej nie oceniłam..........
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 01:56   #68
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Słowa wypowiedziane podczas seku, a szacunek

Facet był po prostu nakręcony, na pewno nie chciał źle.
Jednakże, masz prawo tego nie lubić i po prostu powiedz o tym swojemu facetowi
Ja w sumie kiedyś nie używałam takich słówek, teraz czasem używam z partnerem Jednak mam dni, jak pewnie wiele kobiet, że wtedy wolę tak romantic i wtedy mówię mu o tym i wtedy jest delikatniej, bez takich słów.
Zależy od dnia Gdy mam dzień 'romantico', to słowo 'posuwać' zirytowałoby mnie i to mocno :P No, ale oczywiście nie okazałabym takiej reakcji. Dlatego autorko spokojnie, uszanował to, że tego nie lubisz, myślę, że jest OK

QueenBlair, e tam się rozmijają. Ja tam kiedyś nie lubiłam tego świntuszenia jak piszę, a teraz czasem mogę. A jak pisałam mam też dni, gdy takich słów nie chcę słyszeć, lecz wolę 'delikatniej', co nie znaczy, że się z facetem nie dogadam

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-10-25 o 02:02
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 12:17   #69
Melkorka
Raczkowanie
 
Avatar Melkorka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 227
Dot.: Słowa wypowiedziane podczas seku, a szacunek

Ja na jego miejscu pomyślałabym po takiej reakcji, że jesteś nawiedzona.
__________________
The Knife: Kino
Melkorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 12:20   #70
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Słowa wypowiedziane podczas seku, a szacunek

Widac, ze dziewczyna sie zawstydzila, jak zostala ''zjechana'', bo nie odzywa sie.
Ja uwazam, ze reakcja byla przesadzona.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 12:27   #71
shelley_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11
Dot.: Słowa wypowiedziane podczas seku, a szacunek

w sumie to trzeba zrozumieć dwie strony. to dopiero początki ich życia seksualnego i być może oczekiwała ciepła i czułości ze strony partnera ? moim zdaniem słowo 'posuwać' nie jest czymś bardzo wyuzdanym, czy obraźliwym. chłopak w przypływie podniecenia po prostu tak powiedział i już nie trzeba robić o to aż takiej afery, wyjaśnić to po prostu
ja z moim chłopakiem współżyjemy od dwóch lat, i baardzo dużo rozmawiamy i jesteśmy idealnie dobrani w łóżku. Trzeba ustalić pewne granice, niektórych kręcą takie odzywki, innych wręcz przeciwnie. Jeśli ktoś to lubi to co w tym złego? I odwrotnie.
Sprawy łóżkowe, zachowania i odzywki podczas seksu nie muszą się przekładać na życie codzienne
__________________
O ile rozmowa jest tekstem, o tyle śmiech jest muzyką, sprawiającą, że wspólnie spędzony czas staje się melodią,
której można słuchać w kółko i nigdy nie straci uroku. - Nicholas Sparks.
shelley_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 14:02   #72
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Słowa wypowiedziane podczas seku, a szacunek

Szczerze gdy popatrzyłam na temat wątku, pomyślałam że facet Cie nieźle w łóżku zjechał, a tu takie coś. Według mnie, przesadziłaś i to ostro, powiedz mu że po prostu nie lubisz taki słówek i tyle, to nie powód do obrazy. Nie znacie jeszcze aż tak swoich potrzeb,upodobań wiec nie ma się co dziwić że wychodzą takie sytuacje. Ja osobiście uwielbiam takie słówka, jak dla mnie facet śmiało może mi powiedzieć "suko", może mnie nawet uderzyć w twarz, bo po prostu to lubimy, mówię tu tylko i wyłącznie o łóżku! W normalnym życiu, nie pozowliła bym się uderzyć za nic w świecie, bo dla mnie facet, który bije kobiety jest zerem
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 14:14   #73
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Słowa wypowiedziane podczas seku, a szacunek

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
Szczerze gdy popatrzyłam na temat wątku, pomyślałam że facet Cie nieźle w łóżku zjechał, a tu takie coś. Według mnie, przesadziłaś i to ostro, powiedz mu że po prostu nie lubisz taki słówek i tyle, to nie powód do obrazy. Nie znacie jeszcze aż tak swoich potrzeb,upodobań wiec nie ma się co dziwić że wychodzą takie sytuacje. Ja osobiście uwielbiam takie słówka, jak dla mnie facet śmiało może mi powiedzieć "suko", może mnie nawet uderzyć w twarz, bo po prostu to lubimy, mówię tu tylko i wyłącznie o łóżku! W normalnym życiu, nie pozowliła bym się uderzyć za nic w świecie, bo dla mnie facet, który bije kobiety jest zerem
zgadzam się z każdym słowem
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 18:47   #74
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Słowa wypowiedziane podczas seku, a szacunek

A ja tak jak pisałam gdzieś wcześniej nigdy nie używałam takich ostrzejszych słówek, a chciałam spróbować no i spróbowałam... ale TŻ okazał się być jak autorka wątku Nie, że się obraził, ale mu się nie podobało I co ja teraz pocznę? Jakoś teraz nie mam fazy na full delikatność i romantyzm...
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:16   #75
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Słowa wypowiedziane podczas seku, a szacunek

90agnieszka90 u mnie na początku to tylko ja miałam fazy na ostrzejsze słówka i czyny, mojemu TŻ to kompletnie nie odpowiadało, bałam się że do końca życia będę miała delikatny i taki "zwykły" seks. A po pewnym czasie, jak go trochę poprowokowałam (na początku marudził itp, ale w końcu załapał o co chodzi) np. a co zrobisz jak Ci nie zrobię loda? Mówione z takim kuszącym uśmieszkiem. Dało to na prawdę efekty, teraz sam od siebie ma ochotę właśnie na taki seks. Jak sobie przypomne, jak na początku nie chciał mnie nawet w tyłek klepać.. a teraz bez oporu uderzy i to nie tylko w tyłek, a i nawet poleci dużo ostrych słówek ;D Próbuj, może facetowi się spodoba, na razie była jedna próba, a to troszkę za mało
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:24   #76
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Słowa wypowiedziane podczas seku, a szacunek

Cytat:
Napisane przez Mrolga Pokaż wiadomość
Każdy ma inną wrażliwość, inne oczekiwania i inne wyobrażenia...I każdy ma prawo do tego, żeby o tym rozmawiać, bo nie ma związku bez rozmowy...Dla niektórych to będzie normalne, inni potraktuja to jako perwersję.Dobrze, że zareagowałaś, źle, że z takim "rozmachem"- choć, jeśli Cię to bardzo zabolało, pewnie dla Ciebie Twoja reakcja była zasadna..I znowu zastanawiam się nad tym, czemu większość chce komuś mówić, co jest "normalne", co nie- bo to wynika z postów w tym wątku..Dla autorki nie było- i miała prawo do swojej reakcji, i pewnie w większości wypadków, gdy czuje się urażona- reaguje przesadnie- taki typ charakteru..Tylko po Swojej reakcji zastanów się, czy to był najlepszy sposób na przedstawienie Swojego zdania, i jeśli uznasz, że nie, po prostu przeproś i zainicjuj rozmowę na tematy "łóżkowe"..Bo być może rozmijacie się faktycznie...I nigdy w tych sprawach nie rób niczego na siłę- jeśli nie jesteś w stanie zaakceptować pewnych zachowań, nie oszukuj..ani siebie, ani chłopaka..Bo na tym żadnych trwałych podstaw nie stworzysz..
Bardzo mądre.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.