Genewa - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-28, 14:05   #61
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Genewa

Czyzby smierc watkowa ???????
Dziewczyny, odezwijcie sie !
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 14:23   #62
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Genewa

Hej dziewczyny,
Myśmy sie przeprowadzili do Polski. Ale mieszkanie we Francji zostało (jest wynajmowane) także nie do konca pożegnaliśmy sie z tamtym miejscem.
Czasami mi tęskno w zasadzie to tęskno mi do wszystkich tych miejsc w ktorych mieszkaliśmy.
17 września urodziłam córeczkę
Jeżeli chciałybyście ja zobaczyć to zdjęcia są w mojej galerii (w podpisie)

Pozdrawiam
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 14:31   #63
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Genewa

Cytat:
Napisane przez pappaya Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Myśmy sie przeprowadzili do Polski. Ale mieszkanie we Francji zostało (jest wynajmowane) także nie do konca pożegnaliśmy sie z tamtym miejscem.
Czasami mi tęskno w zasadzie to tęskno mi do wszystkich tych miejsc w ktorych mieszkaliśmy.
17 września urodziłam córeczkę
Jeżeli chciałybyście ja zobaczyć to zdjęcia są w mojej galerii (w podpisie)

Pozdrawiam
Gratuluje pieknej coreczki !!!!!!!!!!!
Ja wlasnie jestesm w drugiej ciazy, termin porodu mam na 1 maja 2010.
Szkoda, ze nie zdazylysmy sie spotkac w Genewie.
Moze Genewianka sie odezwie....

Wszystkiego dobrego dla calej Twojej rodziny !
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 20:13   #64
stokrotka_fr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Czesc

Czesc dziewczyny,

ja co prawde nie mieszkam jeszcze w Szwajcarii, ale nie wykluczamy z mezem zamieszkac tam za rok. Podobnie jak Poulette moj maz jest francuzem i nauczycielem
Jak Wam sie podoba Szwajacaria? Ja bylam wiele razy, ale tylko jako turystka, wiec ciezko mi wyrobic sobie zdanie.
Nie bede pisac wiecej, gdyz nie wiem czy watek nie padl.

buziaki dla Was

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Przepraszam za Francuzem z malej litery hehehehhe
zebyscie nie pomyslaly ze zapomnialam Polskiego

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

i polskiego

oj cos zmeczona jestem, i roztargniona jak zawsze
stokrotka_fr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 20:14   #65
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Czesc

Cytat:
Napisane przez stokrotka_fr Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,

ja co prawde nie mieszkam jeszcze w Szwajcarii, ale nie wykluczamy z mezem zamieszkac tam za rok. Podobnie jak Poulette moj maz jest francuzem i nauczycielem
Jak Wam sie podoba Szwajacaria? Ja bylam wiele razy, ale tylko jako turystka, wiec ciezko mi wyrobic sobie zdanie.
Nie bede pisac wiecej, gdyz nie wiem czy watek nie padl.

buziaki dla Was
Mam nadzieje, ze nie padl.....

Czesc Stokrotka,
gdzie teraz mieszkacie ?
My mieszkamy na granicy, w sumie jestesmy niecale 15 min od pracy w genewie. Bardzo mi sie tutaj podoba, region Haute Savoie jest bardzo fajny i piekny. Blisko gory, blisko jezioro, blisko lotnisko. Jest super. W ostatnia sobote pojechalismy na pizze do Wloch. Ja jestem bardzo zadowolona.
Wlasnie staramy sie o kredyt na zakup mieszkania.
No i zarobki nauczycielskie duzo lepsze niz we Francji.....

Napisz czym sie zajmujesz i skad pochodzisz.
pozdrawiam,
Poulette
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 21:16   #66
mala_chmurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Genewa
Wiadomości: 10
Dot.: Genewa

witam, czy ktoras z tu obecnych jeszcze moze rezyduje w Genewie? moze uda sie reaktywowac watek i jednak zorganizowac kiedys jakies spotkanie? ja wlasnie sie przeprowadzam, wiec chetnie poslucham rad bardziej obeznanych kolezanek
mala_chmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 18:29   #67
Volvik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Genewa

Cytat:
Napisane przez mala_chmurka Pokaż wiadomość
witam, czy ktoras z tu obecnych jeszcze moze rezyduje w Genewie? moze uda sie reaktywowac watek i jednak zorganizowac kiedys jakies spotkanie? ja wlasnie sie przeprowadzam, wiec chetnie poslucham rad bardziej obeznanych kolezanek
Witam, ja jeszcze nie ale planujemy się przeprowadzić do Genewy w lipcu tego roku. Czytałam wszystkie wpisy dziewczyn, pewnie się spotkały osobiście i przestały ze sobą korespondowac. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze nie padl.....

Czesc Stokrotka,
gdzie teraz mieszkacie ?
My mieszkamy na granicy, w sumie jestesmy niecale 15 min od pracy w genewie. Bardzo mi sie tutaj podoba, region Haute Savoie jest bardzo fajny i piekny. Blisko gory, blisko jezioro, blisko lotnisko. Jest super. W ostatnia sobote pojechalismy na pizze do Wloch. Ja jestem bardzo zadowolona.
Wlasnie staramy sie o kredyt na zakup mieszkania.
No i zarobki nauczycielskie duzo lepsze niz we Francji.....

Napisz czym sie zajmujesz i skad pochodzisz.
pozdrawiam,
Poulette
Witaj Poulette, odezwij się jeśli jesteś jeszcze na forum, od lipca będę mieszkać e Genewie i fajnie by było mieć kogoś znajomego.
Volvik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 13:29   #68
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Genewa

Hej dziewczyny,
ja caly czas tu mieszkam i jak na rzie sie nigdzie nie ruszam, wlasnie kupilam mieszkanie, wiec sie nie zanosi.
Nie poznalam osobiscie dziewczyn z tego forum, ale znam kilka Polek. Chetnie sie spotkam jak przyjedziecie.
Pozdrawiam.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 04:47   #69
Volvik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Genewa

Cześć Poulette my jesteśmy na etapie szkoły, córki bedą chodzić do Colage de Lemane wiec będziemy szukać czegoś w okolicy, myśleliśmy o Versoix ale tak ładnie to tam nie jest, a to miejsce w którym Ty jesteś to po której stronie jest jeziora? Mój mąż był pare dni temu w Genevie i pojechał w okolice Versoix i pojechał nawet 2-3 przystanki kolejka dalej to mówił, ze tam dalej jest ładniej, niska już zabudowa, bliżej jezioro, ładna plaża i baseny zaraz obok. Określona mi proszę bliżej swoje położenie? My szukamy na razie czegoś na wynajem. Będę wdzięczna za wszystkie informacje. Pozdrowienia z białej i mroznej Polski.
Volvik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 08:15   #70
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Genewa

Hej Volvic
okolice Versoix sa moim zdaniem calkiem, calkiem.... Mam kolezanke Polke, ktora tam wynajmuje dom z ogrodem i widokiem na jezioro, cos pieknego..... ale tam jest bardzo drogo. W ogole Szwajcaria jest bardzo droga jezeli chodzi o wynajem, dlatego my np. mieszkamy we Francji, mamy 15 min autem do centrum Genewy. Wszystko zalezy od tego w jakiej czesci Genewy pracujecie i ile chcecie poswiecic na dojazd. My oboje z mezem pracujemy w Genewie i mamy do pracy 15 min autem.
Zalezy tez od placy, moze dla was nie bedzie za drogo. Dla mnie zdecydowanie jest. Mojej kolezanki dzieci tez sa w College du Leman. To dobra szkola. W jakim wieku sa twoje corki ? Ja mam 2 synow, 9 miesiecy i 2,5 roku.
Pozdrawiam,
Poulette
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 14:56   #71
Volvik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Genewa

Witaj, Poulette
Tam mam dwie corki w wieku 11 i 13 lat. będą w 7 i 8 grejdzie. My szukamy czegos w okolicach Versoix lub dalej za wzdłuz jeziora, no nie nad samym ale w okolicy. Moj mąż bedzie dojezdzac do centrum najprawdopodobniej kolejka, juz przecwiczylismy jak dlugo jada kolejki. Super sprawa pod tym wzgledem. Ja w pierwszym roku raczej nie bede pracowac, wiesz szkola, dom , mamy psa i kota. A w jakim wieku sa dzieci twojej kolezanki? Fajnie ciesze sie ze nawiazalysmy kontakt i mysle ze sie spotkamy? Czym sie zajmujesz?
pozdrawiam serdecznie
Volvik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 13:26   #72
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Genewa

Hej
Jej corka ma chyba 7 lub 8 lat, a synek 3 i pol.
Ja jestem nauczycielka francuskiego w szkole angielsko-francuskiej.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 20:02   #73
ysabell
Rozeznanie
 
Avatar ysabell
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 723
GG do ysabell
Dot.: Genewa

Hej, mozna sie dolaczyc?
Ja sie przeprowadzam do Genewy za niecale 3 tygodnie. Dostalam tam prace w duzej korporacji (P&G). Szczerze mowiac to ze tak powiem *sram po gaciach*, bo jade tam sama, nie znam francuskiego. Znak angielski perfect (mieszkam w Glasgow ze swoim chopakiem Szwedem) no i w pracy wszyscy maja mowic po angielsku. Ale boje sie, ze jak ktos mnie zagada na ulicy to ja ani be ani me. Jak sobie w sklepach poradze, jak zapytam o cos ekspedientke?
Jakie tam sa ceny w ogole, czy np ceny w sieciówkach typu H&M sa takie same jak w calej Europie? (jestem szopoholiczka :P)

Jak sie tam w ogole zyje? Co powinnam wiedziec?
Chyba zdechne ze stresu.
__________________
Odchudzanie i samodoskonalenie!
61.5 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49
ysabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 01:02   #74
ysabell
Rozeznanie
 
Avatar ysabell
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 723
GG do ysabell
Dot.: Genewa

up
__________________
Odchudzanie i samodoskonalenie!
61.5 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49
ysabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 14:28   #75
mala_chmurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Genewa
Wiadomości: 10
Dot.: Genewa

Cytat:
Napisane przez ysabell Pokaż wiadomość
Hej, mozna sie dolaczyc?
Ja sie przeprowadzam do Genewy za niecale 3 tygodnie. Dostalam tam prace w duzej korporacji (P&G). Szczerze mowiac to ze tak powiem *sram po gaciach*, bo jade tam sama, nie znam francuskiego. Znak angielski perfect (mieszkam w Glasgow ze swoim chopakiem Szwedem) no i w pracy wszyscy maja mowic po angielsku. Ale boje sie, ze jak ktos mnie zagada na ulicy to ja ani be ani me. Jak sobie w sklepach poradze, jak zapytam o cos ekspedientke?
Jakie tam sa ceny w ogole, czy np ceny w sieciówkach typu H&M sa takie same jak w calej Europie? (jestem szopoholiczka :P)

Jak sie tam w ogole zyje? Co powinnam wiedziec?
Chyba zdechne ze stresu.
hej spokojnie, w pracy NA PEWNO wszyscy beda mowic po angielsku. francuskiego na pewno warto sie uczyc, ale w wiekszosci sklepow itp zawsze znajdzie sie ktos kto zna angielski, takze spokojnie dasz sobie rade. znam tu sporo osob, ktore mieszkaja w genewie od lat i nadal nie mowia po francusku, bo uznaja ze angielski im wystarcza.
co do cen - nie jestem pewna jak to jest w h&m, ale generalnie nastaw sie na wysokie ceny. nie biegam co prawda za czesto po sklepach, ale bylam ostatnio w zarze i wydawalo mi sie ze ceny raczej podobne jak w Polsce.
a co powinnas wiedziec... hmmm zacznij od czytania glocals.com
pozdrawiam i trzymam kciuki
mala_chmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 11:45   #76
Volvik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Genewa

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Hej
Jej corka ma chyba 7 lub 8 lat, a synek 3 i pol.
Ja jestem nauczycielka francuskiego w szkole angielsko-francuskiej.
Czwsc Poulette, dawno nie pisalysmy. Ja od 15 czerwca jestem w Genevie a wlasciwie wynajmujemy mieszkanie w okolicach Versoix tak jak Tobie wcesniej pisalam., a w jakiej uczysz szkole? Jesli to nie jest tajemnica.
To jest moj adres mail, jesli masz ochote to napisz bezposrednio na mail: magdasikorska@ymail.com
Pozdrawiam
Volvik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 11:55   #77
a89addc8135ae0fa37b42fa649601e2dd652f132_65b0530226ae4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Genewa

Witam,
ja przeprowadzam się do Genewy w sierpniu tego roku. Mam dwójkę dzieci, będą chodzić do College du Leman (do grupy przedszkolaków, mam dwóch synów, w tym roku skończą 3 i 5 lat). Jeśli tylko będziecie miały czas i ochotę, chętnie się z Wami spotkam, gdy już się przeprowadzimy. Na razie jedziemy na początku czerwca wynająć dom. Słyszałam wiele opowiadań o tym, jak trudno znaleźć i wynająć dom w Genewie lub okolicach. Potwierdzacie to na podstawie Waszych doświadczeń?
pozdrawiam Was serdecznie!
a89addc8135ae0fa37b42fa649601e2dd652f132_65b0530226ae4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 09:03   #78
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Genewa

Witam,

Ja mam nadzieję przeprowadzić się w okolice Genewy w przyszłym roku. Będę mieszkać w Satigny (wśród winnic) - mam milion stresów i dylematów ale jestem absolutnie zakochana w tym miejscu...
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 17:08   #79
ellesam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Genewa

Witam

Znalazlam to forum i bardzo sie ciesze, ze nadal jest aktywne.
Od roku czasu mieszkam i pracuje we Francji, a teraz przymierzam sie do studiowania w Genewie. Bardzo chetnie spotkam sie z kazdym, kto ma ochote na pogaduchy w ojczystym jezyku tu gdzie mieszkam nie ma zadnych Polakow !! W Genewie moge byc w godzine czasu, ale inne opcje sa rowniez mile widziane. Sama zapraszam do siebie, jesli ktos ma ochote zorganizuje male spotkanie w moich okolicacach- Samoens.

Jesli ktokolwiek reflektuje zapraszam do kontaktu
ellesam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 21:33   #80
Imaginelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: Genewa

Hej,
Ja mieszkam od paru miesięcy w okolicach Genewy ale po francuskiej stronie.
Rzeczywiście trudno jest tu spotkać Rodaków.
Jestem bardzo chętna na rozmowę przy kawie lub może wspólny lunch.
Jakby co to proszę o kontakt na mgm.lena@gmail.com
Magda
Imaginelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 19:23   #81
Morganna85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Genewa

Hej dziewczyny, czy jest ktos jeszcze w Genewie chetny do spotkania? Ja z mezem mieszkam w Saint Genis i z wielka checia poznam rodaczki/rodakow.
Morganna85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 08:34   #82
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Genewa

Czesc. W ten piatek o 19.30 organizuje maly aperitif dla Polakow, ktory odbedzie w Bistrot de Bossey, 4 rue de l'église w Bossey 74160 (Francja) 3 min od Genewy.
Serdecznie zapraszam: mozna bedzie poznac Polki z okolic.

Edytowane przez poulette
Czas edycji: 2013-10-18 o 17:51
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 18:12   #83
afleur
rosaelys
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Saint-Genis-Pouilly
Wiadomości: 1
Dot.: Genewa

czesc jest tu jeszcze ktos ?
Szukam polskich kontaktow na szwajcarsko-francuskiej ziemi.
Jestem mama rocznego synka, mieszkam we Francji ( Saint-Genis) a pracuje na 3/5 etatu w Genewie na recepcji w hotelu.
Czesto przy ladnej pogodzie zabieram synka na baby plage w Genewie, moze jakas mama ma ochote sie dolaczyc? Smutno tak samemu
Z mezem( Polakiem) zajmujemy sie na zmiane synkiem, wiec rzadko mozemy wybrac sie gdzies razem. Zreszta fajnie czasem wyskoczyc gdzies w babskim gronie.
Pozdrawiam
afleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 11:05   #84
Morganna85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Genewa

Hej, ja też mieszkam w Saint Genis, może nawet się znamy? Codziennie po południu polskie mamy z Saint genis spotykają się na placu zabaw z pająkiem - przyjdź tam ok 17 i na pewno kogoś spotkasz. ja tam jestem codziennie, ale zwykle trochę wcześniej, tak od 15.
Morganna85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 20:51   #85
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Genewa

Cytat:
Napisane przez Morganna85 Pokaż wiadomość
Hej, ja też mieszkam w Saint Genis, może nawet się znamy? Codziennie po południu polskie mamy z Saint genis spotykają się na placu zabaw z pająkiem - przyjdź tam ok 17 i na pewno kogoś spotkasz. ja tam jestem codziennie, ale zwykle trochę wcześniej, tak od 15.
czesc) prosba o podanie stron z ogloszeniami o mieszkaniach do wynajecia w okolicy
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 08:03   #86
Morganna85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Genewa

Nie pomogę tutaj za bardzo. Ja wynajęłam mieszkanie przez CERN housing service, ale trzeba być członkiem CERNu, żeby mieć dostęp. Poza tym jest duzo agencji wynajmu (np. Foncia), ale trzeba byc na miejscu, bo nie odpisują na maile.
Morganna85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 12:15   #87
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Genewa

Cytat:
Napisane przez Morganna85 Pokaż wiadomość
Nie pomogę tutaj za bardzo. Ja wynajęłam mieszkanie przez CERN housing service, ale trzeba być członkiem CERNu, żeby mieć dostęp. Poza tym jest duzo agencji wynajmu (np. Foncia), ale trzeba byc na miejscu, bo nie odpisują na maile.
dzieki chcialam sie porozgladac)
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-30 13:15:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.